PDA

View Full Version : Zara_is_the_best iskam da te pitam neshto



no Name
08-13-2005, 19:36
zare otgovori mi 4estno.Ne moga da ti kaja koi sam
zashtoto sme priqteli ot dosta vreme i ne moga da te pitam Lichno dori ne iskam da znai6 koi sam.oBicham te.Iskam da znam naistina li ne si devstvena kakto gokazvash??

Sportexz
08-13-2005, 19:45
zare otgovori mi 4estno.Ne moga da ti kaja koi sam
zashtoto sme priqteli ot dosta vreme i ne moga da te pitam Lichno dori ne iskam da znai6 koi sam.oBicham te.Iskam da znam naistina li ne si devstvena kakto gokazvash??
Да не е девствена... :lol: :lol:
Бая пичове от форума(и не само) го знаят. :lol: :lol:

bulgarche
08-13-2005, 19:47
Ти за мене си пулен малоумник !!
Как може да пускаш цяла тема за това...ти с момичета не си ли бел бе, КалъФчо ?!
"Неможел да я питааа", ибаси жената....тупак....
Има ли значение това дали "е" или "не е"?
К'во ще ти помогне това че знаеш?
Лапешка работа... :evil:

sisa_pisa
08-13-2005, 19:49
Ти за мене си пулен малоумник !!
Как може да пускаш цяла тема за това...ти с момичета не си ли бел бе, КалъФчо ?!
"Неможел да я питааа", ибаси жената....тупак....
Има ли значение това дали "е" или "не е"?
К'во ще ти помогне това че знаеш?
Лапешка работа... :evil:
ami verno si e.. :evil:

ZaRa_Is_ThE_BesT
08-13-2005, 19:52
ХаХАхахАа ,някой яко си прай т****и тука :) Хахахаха... КОЙ СИ ТИ?! :evil: :x

HeavenSent
08-13-2005, 19:53
И ся сички ли тряа занимаваш с това :?: :!: :shock:

ZaRa_Is_ThE_BesT
08-13-2005, 19:55
И ся сички ли тряа занимаваш с това :?: :!: :shock:

HaHAhaha и аз това се питах... Да не говорим,че темата не е за тук..

no Name
08-13-2005, 19:56
da a shto problem li ima.Obicham e ne razbra liii i kvoto iskam si pisha laino0 i ti s taq 4upena nokia 33 10 zemi sa metni 4uli ma a pedal smotan.shte go dam na maikati

ZaRa_Is_ThE_BesT
08-13-2005, 20:00
da a shto problem li ima.Obicham e ne razbra liii i kvoto iskam si pisha laino0 i ti s taq 4upena nokia 33 10 zemi sa metni 4uli ma a pedal smotan.shte go dam na maikati

Не обиждай - първо! Тва може да не е неговия тел, пък дори и да е, нищо му няма на телчето, нали може да се обажда, за кво му е друго!
Второ - кой си ти, че ми писна?!
Трето - засега няма такова

ZaRa_Is_ThE_BesT
08-13-2005, 20:08
Айде,който и да си, аз се махам, надявам се да ми разкриеш тайната КОЙ СИ! пиши ми на zara_fenka_@abv.bg ...че се изнервих... ама ако искш недей , даже ще е по-добре :twisted:

no Name
08-13-2005, 20:16
ama putko an tebe li 6te kaja kOi sam.....
obijdai ma ebi si maikata...utre 6te tipokaja sreden prustt....Nqma i da nau4i6 koi sam az pak 6te hodim na kafe ama nqma da znaish koi sam i ko moe huabv tela super troshka e

bulgarche
08-13-2005, 20:45
da a shto problem li ima.Obicham e ne razbra liii i kvoto iskam si pisha laino0 i ti s taq 4upena nokia 33 10 zemi sa metni 4uli ma a pedal smotan.shte go dam na maikati

Не обиждай - първо! Тва може да не е неговия тел, пък дори и да е, нищо му няма на телчето, нали може да се обажда, за кво му е друго!
Второ - кой си ти, че ми писна?!
Трето - засега няма такова

Това тел-че на снимката не е мойто..за 3310 си мечтах отпреди и казах, че като си взема такъв..няма да го сменям, защото това ми е мечта....купих си...даже два..сега несъм с него, а с една друга котура...

А на този в подписа ми..на него пише нещо, и има едни знаци които Цоки к'ат ги види и веднага ще ги махме...вайното е аз да си знам каквое..а оня тъпак дето е пуснал темата...може да ми каже от къде е и с удоволствие някой ден бих се срещнал с него, но определено няма да е скоро за което съжеелявам...ако има смелостта да ми пише ПЛ и да се разберем.....аз съм навит да ..офф...абе той ако е сериозен и знае какво пише тука..ма не..то няма начин да го пише ако е сериозен, защото значи е пълна мърша..ибаси глупака..само псува тука а иначе 100% е ибаси мишката....


ama putko an tebe li 6te kaja kOi sam.....
obijdai ma ebi si maikata...utre 6te tipokaja sreden prustt....Nqma i da nau4i6 koi sam az pak 6te hodim na kafe ama nqma da znaish koi sam i ko moe huabv tela super troshka e
Ся последно обичате ли се или не?
Нещо май и ти незнаеш какво искаш !!!

BABY_SEXY_GIRL
08-13-2005, 21:02
Зарче, какво му се връзваш на тоя, прави си ебавка, обичал те, щял ти покаже среден пръст, хаха :lol: Баси , ако беше безнадеждно влюбен нямаше да говори такива неща, с които моментално ще те отблъсне...Но какво ти давам акъл, то си е :shock: :wink: Аз винаги съм казвала, че този, който си играе да се заяжда с друг без повод е пълен боклук! Дори не си прави труда да спориш с говеда, за да се заяжда иска нещо от теб, някаква реакция, да се ядосаш - но не му се давай!
П.П. Чакам сега критика и по мой адрес :evil: и без това си ни почнал подред :x

So_Lonely
08-13-2005, 21:53
Кефи ме темичката и реших да пафлуудя и аз малко :lol: Е как сте?Шото аз сам много добре даже се пиивам малко количка в момента и се кефя на живота :lol:

^I don't give a fuck^
08-13-2005, 22:28
No name -Поредния смешник решил да се докаже в интернет,мислейки си ,че е голямо геройство http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif

santRi
08-14-2005, 04:34
veselqci, chudq se kak sam jivqla bez vas :lol:

ZaRa_Is_ThE_BesT
08-14-2005, 06:29
Зарче, какво му се връзваш на тоя, прави си ебавка, обичал те, щял ти покаже среден пръст, хаха :lol: Баси , ако беше безнадеждно влюбен нямаше да говори такива неща, с които моментално ще те отблъсне...Но какво ти давам акъл, то си е :shock: :wink: Аз винаги съм казвала, че този, който си играе да се заяжда с друг без повод е пълен боклук! Дори не си прави труда да спориш с говеда, за да се заяжда иска нещо от теб, някаква реакция, да се ядосаш - но не му се давай!
П.П. Чакам сега критика и по мой адрес :evil: и без това си ни почнал подред :x

Хах :) Аз дори не съм тръгнала, стана ми любопитно кой се ебава просто :) Нищо повече :) Аз даже си мисля за един, ама не съм много сигуна... :) Но както и да е, някой мисля, че е време да даде ключе на темичката :)

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 08:39
Зарке ае и ти получи 5 минути слава :) Как се чувстваш вече като известна личност ? :)

SneJna_
08-14-2005, 10:28
da a shto problem li ima.Obicham e ne razbra liii i kvoto iskam si pisha laino0 i ti s taq 4upena nokia 33 10 zemi sa metni 4uli ma a pedal smotan.shte go dam na maikati
abe pradlio za kaf se misli6 be a? sq 6toto mama i tati sa ti dali pari za nov tel dai sq da se praim na gazari..i ne vijdam mnogo razlika mejdu telefonite..nali zvani? nali moje da polu4ava SMSi? i ne vijdam kaf si ti 4e da se barka6 v jivota na nqkoi i da go sadi6 kaf mu e telefona? zemi porasni malko i togava govori koi obi4a6..kato gledam golqma lubov..i ako iska6 da se prai6 na interesen pred momi4eto kato puska6 tolko tapa tema v foruma da znae6 4e taka ne e na4ina..

BABY_SEXY_GIRL
08-14-2005, 10:33
...мисля, че е време да даде ключе на темичката :)

И кой ще го сложи катинара като няма мод на този раздел :lol: Освен някой от админите :roll: ...

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 10:34
Мухахахах ама Цоки замина мухахахах :)

girlpower
08-14-2005, 10:40
A,tazi tema za6to vuob6te su6testvuva???
A,po temata za6to ne re6i da q pita6 po LS!I kato neiska6 da te znae si se regni sus nika NO NAME!I pak moje6e da q pita6!!!Za kvo trqa samo da floodim???

Tedi_sheep
08-14-2005, 11:16
Ei No Name, q po-dobre zamul4i !Ей глупак такъв, к'ъв си ти, че ще ми обиждаш форумците!Я се регни, изгради си малко авторитет пред нас и тогава пискай!И как ше говориш така на Аз съм БЪЛГАРЧЕ, А?Знайш ли, ако та вида ко ща напрая зарад т'ва!33 10 било трошка, айде кой знае и ти от къв Правец ги пишеш тия простотий!Трошка си ти щото даже и Любов не знаеш к'во е!!!Ако знаеше нямаше да и казваш, че я обичаш, а после да я псуваш и среден пръст да и показваш!Аз ако съм на нейно място като отидем на кафе щи са изплюя в кафето!Аре, бе!Кой знае къв мангал си, като гледам как нечленоразделно пишеш ми става ясно!А сега можеш да ми ядеш ГЪЗА!

SneJna_
08-14-2005, 11:19
Ei No Name, q po-dobre zamul4i !Ей глупак такъв, к'ъв си ти, че ще ми обиждаш форумците!Я се регни, изгради си малко авторитет пред нас и тогава пискай!И как ше говориш така на Аз съм БЪЛГАРЧЕ, А?Знайш ли, ако та вида ко ща напрая зарад т'ва!33 10 било трошка, айде кой знае и ти от къв Правец ги пишеш тия простотий!Трошка си ти щото даже и Любов не знаеш к'во е!!!Ако знаеше нямаше да и казваш, че я обичаш, а после да я псуваш и среден пръст да и показваш!Аз ако съм на нейно място като отидем на кафе щи са изплюя в кафето!Аре, бе!Кой знае къв мангал си, като гледам как нечленоразделно пишеш ми става ясно!А сега можеш да ми ядеш ГЪЗА!

6to pyk v kafeto? az bih mu se izplula v liceto :)

chupacabra:)
08-14-2005, 11:40
Мухахахах ама Цоки замина мухахахах :)
ура! :lol:

aBeP4eTo
08-14-2005, 11:50
Ех ако бях аз до сега не ключ ами кош щеше да има :wink: :P
да се смея ли? Да плача ли? :shock:
обеснения в любов, интриги... леле на къде отиваме... :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
08-14-2005, 12:11
да се смея ли? Да плача ли? :shock:
обеснения в любов, интриги... леле на къде отиваме... :lol:
ХаХ. Бе дай да се смеем. За такива боклуци нема си хабим сълзите я :) Еееее тоя форум ще стане кат някой латино-американски сериал..кой кого обичал, кой зарад кого се сбил, кой зарад кого мъж/жена изкарал...Бре бре ...