PDA

View Full Version : Турнето Планета Прима



Axel_f
08-14-2005, 08:46
Е какво мислите за това турне?Харесват ли ви изпълнителките,новите им песни?Ще идват ли във вашия град?А вие ще отидете ли на някой от концертите?А миналата година ходили ли сте?И последен въпрос кое турне ще е по-успешно тазгодишното или това от 2004?

ПП Тъй като темата е за поп фолк певици,ще помоля хората,които не слушат чалга,да не пишат в темата.Не искам пак всички да се изпокараме за едната глупост! :wink:

bebe`16
08-14-2005, 09:18
не съм ходила...амм само някой песни ми харесват не всичките :D за успеха не мога да кажа :P

luDo_LaPe^
08-14-2005, 10:57
Ем попринцим не слушам чалга,но миналата година бях там...Всички пяха на плейбек,но не беше лошо.Тази година пак ще ида...нали ще участва Ивана,тя доколкото знам не пее на плейбек,значи ще гледам сеир :lol:Незнам дали успеха ще е по-голям от този на предишното...миналата година имаше наистина много хора,а сега няма да се учудя ако има още-повече.

08-14-2005, 11:18
Ами аз гледах само CD-to от списание "Нов Фолк".Как се прави самото турне и ми беше много интересно.Всички певици ми харесаха много... :roll: Радвам се,че има такива турнета,защото хората много се радват на такива участия :D :!:

She-Devil
08-14-2005, 11:43
Мисля да ходя,само трябва да намеря с кой.Не съм била на миналогодишното турне,а съжалявам...НО ТАЗИ ГОДИНА няма да пропусна,какво пък няколко часа забавление!!!:)В Пловдив концерта ще е на 1 септември!Аз мисля,че ще е по-успешен!!!! :twisted:

sexy_girl14
08-14-2005, 14:02
da zadaljitelno 6te ida.Pri nas 6te idvat na 3ti septemvri

ProstoAz
08-14-2005, 15:09
Абе, от всичките певици, където са ги взели най се дразня на Вероника...тя пък колко хитове има, че ще и учавства? И тази "Достъп забранен" е ужасно тъпа песен!
Иначе другите са си супер...и новите им песни също, особено на Ивана, но от нея друго не се и очаква. И тя наистина е една от малкото, които пеят на живо (и то хубаво). :wink:
Миналата година не съм ходила и тази също няма да ходя... :? Не че не можеше де, сестра ми ми предлагаше, но не ми се бие път само, заради един си концерт. :roll:
Мисля, че тази година концертите ще са по-успешни! :wink:

Axel_f
08-14-2005, 16:09
^npocTo^a3^f^,права си,Вероника не е точно част от "Великолепната осморка".Ама същотото мога да кажа и за Преслава.Напоследък песните и хич не ми харесват!И все пак добре направиха,че махнаха Глория и Райна,че те горките настина са много зле :lol: Да за Ивана няма какво да коментирам,тя си е номер 1 :wink:

kurabiika
08-14-2005, 20:13
Аз минала година бях и тогава беше най-яката вечер за цялото ми лято!Много се изкефих, а тая година май няма да ходя щото няма с кой :cry:, но тазгодишното турне май ще бъде по-добро, в смисъл някой ще се престрашат да пеят на живо или да припяват с плейбека.И аз се радвам че Глория не е на турнето, а на нейно място е Ивана щото тя е мн по-добра. :wink:

GLeZoRanA
08-14-2005, 20:14
:o

missing_
08-18-2005, 09:39
ми аз от бая време не слушам чалга ама и тая година отидох...вес пак стадиона в Габрово е на 10 минути от у дома и така или иначе вкъщи се чува :lol: според мен тая година беше по добро...яд ме е само че Анелия липсваше и че Емилия беше там(не мога да я търпя тая :evil: ).стадиона беше почти фул,хората определено бяха повече от Планета прима 2004(тъкмо гледах дневника,имало е над 10 000 души)...
после като свърши концерта отидохме и в Планета клуб,балета на Малина беше слязъл там...нямам думи,баси точилките бяха тия :P имаше и една дето с токчета беше по ниска от мене :lol:

___Kaka Eli___
08-18-2005, 11:06
Аз довечера ше ходя с компанията :D Голям купон ще падне с тия гърли на плейбек

Tedka-Medka
08-18-2005, 13:49
Махайте ги тез чалги..
преди ги слушах ама ся нз
кво ми стана и не мога
да ги понасям!

ProstoAz
08-18-2005, 14:21
Аз довечера ше ходя с компанията :D Голям купон ще падне с тия гърли на плейбек

Гледах по Планета концерта във Враца и Емилия, Ивана и Преслава пяха на живо!!! :wink:

missing_
08-18-2005, 15:48
Аз довечера ше ходя с компанията :D Голям купон ще падне с тия гърли на плейбек

Гледах по Планета концерта във Враца и Емилия, Ивана и Преслава пяха на живо!!! :wink:
само да те поправя-Емилия симулираше пеене на живо,просто защото караше публиката да пее :wink:

Night_Whisper
08-18-2005, 20:17
Аз мисля,че тазгодишното турне ще е много по-успешно,а и певиците според мен са по-готини.Аз много се радвам за ПРЕСЛАВА,ВЕРОНИКА и ИВАНА.А като гледах един от концертите по Планета повечето пееха на живо.

А между другото кога е концерта в Стара Загора???PLESE-много е важно,понеже една приятелка имат апартамент там и може да ходим,ама не знаем кога е.Моля ви,ако знаете да ми кажете!!!!!! :shock:

The-WishmasteR
08-18-2005, 20:24
Махайте ги тез чалги..
преди ги слушах ама ся нз
кво ми стана и не мога
да ги понасям!

abe da ti kaja i azz kato 4yq da pee nqkoq 4alga pevica da pee mi ide da q grymna ama dai da gi ostavim horata na spokoitvie da si pyskat temi i da se nadqvame 4e i te 6te napravqt sy6toto !!! :)

e_l_i_z_a
08-19-2005, 04:24
Ооо иска ли питане!Как се пропуска такова събитие!
Отидох с най-добрите си приятелки и си купихме еднакви розови полички :D
Много ми харесаха всички песни,но все пак моята любима певица си остава Г... :D ТЯ Е НЕСРАВНИМА!Като запя с тоэи гласец звучеше точно като от клипа по тв-то...АМА ТЯ ТОЧНО СЪЩОТО ГО ПЕЕ!Много е професионална.И публиката като почна едни ръкопляскания... :D
И си взех автограф от нея пък да ви е яд :twisted:
:P :P :P
И двете шоута са много оживени и пълни с емоции,и эатова немога да преценя кое по-ми харесва :oops: :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Axel_f
08-19-2005, 17:55
e_l_i_z_a и Tedka-Medka много ви благодаря! :evil: Хем ви помолих-който не слуша чалга просто да не пише !Писна ми във всяка тема да се псуваме, и да се караме ,и да спорим :!: Вие просто не можете или не искате да приемете нещо,което на вас не ви харесва!Но моля ви,престанете!Осъзнайте се-светът не се върти само около вашия стил музика! :evil:

FlowerinesS
08-19-2005, 18:45
Смятам да ида , не слушам толкова много чалга , но има песни , които ми харесваТ!миналата година също бях и беше много хубаво!Глория започва адски да ме дразни с високото си самочувствие и ..смятам , че започва да залязва..праи по 1 песен на 3275632 години и смята , че една е достатъчна , защото едва ли не е върхът над върховете!според мен малко по малко си отииива , отииива..
И аз гледАХ един от онези 'Дневници'...
хванах емилия и пя толкова ужасно , ужасно,ужасно...фалшиво , че няяямам думи просто!съжалявам ,че анелия няма да участва , но и тя малко вповечко почиваше тая год., са да се хваща здраво , че 2006 пак! :D

favichka
08-21-2005, 07:47
izp1lnitelkite mi haresvat.daje pove4e ot minalata godina.ve4e hodih(sno6ti-20) be6e super gotino.koito otide nqma da s1jelqva :wink: :D na jivo p1ha gergana,emilia,ivana,preslava,veronika

Malko^Momiche
08-21-2005, 08:17
Както и миналата година, и тази ще оти да, мисля че ще е яко :lol: Не мога да пропусна такъв купон :D
А ... и определено очаквам тази година да е по добре, но видим след самото турне :) при нас е на 24 ... малиии 3 дена :P

mis_marry_jane_13
08-21-2005, 09:43
turneto e hubavo ama nai lo6oto e 4e nqma koncert v sofiq ve4e vtra godina :( ina4e e super gotino :D

SisTeR`oN`MaXa
08-24-2005, 09:51
amMm az 6te ida na turneto v stz.. Radvam se 4e ima za6tot kolkoto i da ne gi slu6at pove4eto hora hodqt da go gledat i stava show :) samo deto mn me e qd 4e Aneliq nqma da q ima dori mislih da ne hodq za6tot edinstvenata pevica koqto me kefi e tq ama kfo tolkova si napraim shoyto i tfa e :P

GeRyTo
08-24-2005, 12:14
Абе такова нещо изпуска ли се?! Миналата година така и нямах възможност да отида, ама тази няма да пропусна! С голямо нетърпение очаквам петъка, когато ще е концерта в Сливен. Там ще ходим, щото естествено в Ямбол няма да идват. Очаквам да бъде най хубавия концерт, на който съм присъствала :) Кефя се на абсолютно всяка една от певиците, които ще участват. На някой повече, на някой по малко, ама им се радвам...Нямам търпение :D :D :D

08-25-2005, 08:50
Wow koncerta bese strahoten, stroshih se ot dancehttp://9.forumer.com/html/emoticons/emilbolbg/rachichkite%20gore.gif Sled tova afterparty@CLubVselena@gostDesiSlavahttp://9.forumer.com/html/emoticons/emilbolbg/dance.gif
PP:купувам: крака2бр щот мойте от снощи не действат :twisted:

Emk0
08-25-2005, 08:51
Wow koncerta bese strahoten, stroshih se ot dancehttp://9.forumer.com/html/emoticons/emilbolbg/rachichkite%20gore.gif Sled tova afterparty@CLubVselena@gostDesiSlavahttp://9.forumer.com/html/emoticons/emilbolbg/dance.gif
PP:купувам: крака2бр щот мойте от снощи не действат :twisted:
Vse zabravqm da se regna :P :x