PDA

View Full Version : оправете тва, че чак мен ме срам... :)



chupacabra:)
08-14-2005, 18:21
в любимия ни правилник... хахахахаа, много ми е забавно....
нека да видим кво извадих (п.с. сигурно има още)
1.
1.Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория.
Потребители, които нарушават системно това, ще бъдат предупреждаване.

окей, ще го преживеем, грешка по невнимание
2.
6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст, емоций и
пунктуации(!!!, ????? или .......)

тва ако някой може да ми го обясни, евала

3.
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.
Подобни, теми или мнения, ще бъдат модерирвани или премахвани, по преценка на модераторите.

пак нелогична грешка
1л. модерирам
2л. модерираш
3л. модерира
1л. модерираме
2л. модерирате
3л. модерират

4.
12. Да НЕ публикуват теми или мнения, които подстъргават по какъвто и да било начин към употреба на наркотици, педофилия или насилие. Подобни теми или мнения, ще бъдат модерирвани или премахвани, по преценка на модераторите.


някой ще ме светне ли за какво става въпрос? кой -кого стърже?
да не би подстрекават (грешка, която не ми прави впечатление само на мен)
не 2 в 1 ами трез (така е на спениш, нали?)
за модерИРАНЕто се разбрахме вече :D

айде оправете тези глупави грешки, че някой наивен нов потребител ще реши да прочете правилника, ще се ужаси и ще избяга. :lol: :lol:
гуд лък

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 18:59
Еее ти пък :) ТихУ ся :)

chupacabra:)
08-14-2005, 19:01
Еее ти пък :) ТихУ ся :)
окей де, нито се карам, нит нищо.. просто ги съветвам да си оправят смешните грешки :wink:

amy lee
08-14-2005, 19:11
най разбиващи са подстръгавам и модерирвам :lol: хахахах тфа си е напрао за "фън, фън и пак фън" :lol:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 19:12
Охохохо аз откога съм казал :lol: Ама погледни от веселата страна :arrow: :lol: Смех, смех, смех :)за този, който го е писал :) Пък и да не мислиш, че някой забелязва :) Неграмотността е царица напоследък :)

ExpressYourSelf
08-14-2005, 19:21
Ама стига,бе!Някой ще вземе да си помисли,че грешките са от неграмотност...А то не е тка!Естествено,че "подстрегавам" (или какт се пише там)e от невнимание! :D
П.С. Чувствам,че тва ще е поредното ми изтрито мненийце! :D [b]

Breakaway``
08-14-2005, 19:27
Добре ще е да се оправят грешките, все пак това не е някое тъпо мненийце, а са си правилата на форума :wink:
Подстъргават рулз :wink:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 19:28
Първо думата е "подстрекавам". "Модерирвани", "емоций" са си от чиста неграмотност :) Тука няма измъкване :lol: Вярно грешките са малко, но тези неща трябва да се проверяват :idea: Тва е правилник, а не халваджийски тефтер... :lol: Сега кой спазва правила и кой не е тема за други дискусиЙ :lol: :)

BSB
08-14-2005, 19:33
буахахахахахахахахаха...ед а ги прочетох от смях...да вземат да си оправят грешките, че така ще настържат феновете от смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Ollas
08-14-2005, 19:39
Щеше да е смешно, ако не беше трагично. Не е толкова сложно да се проверява написаното.

ExpressYourSelf
08-14-2005, 19:41
Ама то и да провериш,ако просто си си неграмотен-оправия няма! :?

BABY_SEXY_GIRL
08-14-2005, 20:27
А забелязали ли сте, че при изпращане на лс на прозорчето пише "Върнете се обратно в Входящи"? Аз им казах да го оправят, ама... :roll: А за правилника знам, споменавала съм, ама... :roll: Много ама-та станаха, затова млъквам :wink:

chupacabra:)
08-14-2005, 21:18
ма кво ше млъкваш ... ще мърморим до победен край :lol:
хората ще се отвратят от тая неграмотност...

amy lee
08-14-2005, 21:21
А забелязали ли сте, че при изпращане на лс на прозорчето пише "Върнете се обратно в Входящи"? Аз им казах да го оправят, ама... :roll: А за правилника знам, споменавала съм, ама... :roll: Много ама-та станаха, затова млъквам :wink: абе така е във всички phpBB форуми :?

sherry
08-14-2005, 22:02
в любимия ни правилник... хахахахаа, много ми е забавно....
нека да видим кво извадих (п.с. сигурно има още)
1.
1.Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория.
Потребители, които нарушават системно това, ще бъдат предупреждаване.

окей, ще го преживеем, грешка по невнимание
2.
6.Да НЕ прекаляват с използването на главни букви, цветен текст, емоций и
пунктуации(!!!, ????? или .......)

тва ако някой може да ми го обясни, евала

3.
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.
Подобни, теми или мнения, ще бъдат модерирвани или премахвани, по преценка на модераторите.

пак нелогична грешка
1л. модерирам
2л. модерираш
3л. модерира
1л. модерираме
2л. модерирате
3л. модерират

4.
12. Да НЕ публикуват теми или мнения, които подстъргават по какъвто и да било начин към употреба на наркотици, педофилия или насилие. Подобни теми или мнения, ще бъдат модерирвани или премахвани, по преценка на модераторите.


някой ще ме светне ли за какво става въпрос? кой -кого стърже?
да не би подстрекават (грешка, която не ми прави впечатление само на мен)
не 2 в 1 ами трез (така е на спениш, нали?)
за модерИРАНЕто се разбрахме вече :D

айде оправете тези глупави грешки, че някой наивен нов потребител ще реши да прочете правилника, ще се ужаси и ще избяга. :lol: :lol:
гуд лък
Saglasna sam,mnogo glupavi gre6ki sa dopusnati,no ne se li pi6e емоции vmesto емоций ili az ne6to se barkam :roll:

chupacabra:)
08-14-2005, 22:04
не, шери, не се бъркаш :D

sherry
08-14-2005, 22:08
не, шери, не се бъркаш :D
eh,ama az sam bila umna,bre :shock: (kakva iluziq) :lol:
Ne,naistina 6te e dobre da se opravqt gre6kite,mnogo sme6no izglejda taka ,vse pak tova e pravilnika

machoka
08-14-2005, 22:54
А забелязали ли сте, че при изпращане на лс на прозорчето пише "Върнете се обратно в Входящи"? Аз им казах да го оправят, ама... :roll: А за правилника знам, споменавала съм, ама... :roll: Много ама-та станаха, затова млъквам :wink: абе така е във всички phpBB форуми :?

Тъй е Бейбис.. Това е грешка в превода на цялото phpBB. И може да се оправи доооста трудно.

А въпросните смехотворни грешки не прилича да се допускат от администратори /или който ги е писал/, хайде, всички сме хора, но трябвало да се оправят до сега.. :roll:

ПП. Благодарете се, че няма думи като 'модерНатори' и модерниране... всякакви форми на думата съм срещал.. :lol:

Momchence
08-15-2005, 00:12
Еее ти пък :) ТихУ ся :)
окей де, нито се карам, нит нищо.. просто ги съветвам да си оправят смешните грешки :wink: Изложи шефовете бе! Не тъ е срам! Ти да не би да подстъргаваш към подигравка! Еи сега ще модерирне някой! Ох емоцийте ми дойдоха в повече!!
Ся си ги представям как са си заровили главите в пясъка :lol: Поне така бих направил аз ако го бях писал :lol: явну от phpBB са любители на качествения алкохол :lol:

morsmordre
08-15-2005, 07:37
Така и така ми изтриха моята тема за една граматична грешка, ще я постна отново тук:::

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

machoka
08-15-2005, 07:42
Така и така ми изтриха моята тема за една граматична грешка, ще я постна отново тук:::

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Отново ще повторя, че това е грешка в самия форум! Мога да ти извадя цитат /един човек се потруди да намери всички допуснати грешки в превода на phpBB/ и ще останеш смаян/а колко неграмотен човек го е правил.

Но това се оправя много трудно и никой администратор няма да седне да си играе, с голям риск да затрие цялата база с данни за форума, за да оправя грешките, допуснати от друг.

Ще е стъпка напред просто да оправят настоящите грешки в Правилата.

Приятен ден.

bulgarche
08-15-2005, 08:50
Емм..наистина е тъпо са се хвалим че сме супер, мега, гига, тера много посештаван сайт, а да сме бъкани с правописни грешки

Ekita
08-15-2005, 20:14
Priznavam,4e nikoga do sega ne bqh obry6tala vnimanie...Moje bi za6toto prosto ne bqh 4ela pravilata vnimatelno,ama to tova ,hora,ne se znae za smeh ili za rev e ...