PDA

View Full Version : kakvo mslite za "ponqtieto" nai- dobyr priqtel



lady_p
08-14-2005, 18:20
:arrow: E kakvo mislite... sy6testvuva li ili e samo teoriq(ponqtie) :?

KiSs_TeeN
08-14-2005, 18:26
nai dobar priatel e 4oveka s koito prekarva6 nai mnogo vremeto si 4ovek s koito moje6 da si kaje6 vsi4ko i da si siguren v nego 4e niama da go kaje na nikoi drug , 4ovek na koito moje6 da se doveri6 izcialo vav tejki momenti ,
priatelite se sre6tat mnogo riadko 4ovek ne gleda v tiahvun6nia vid a ka4estvoto vatre!

Don_GoTTi
08-14-2005, 18:52
Най-Добър приятел (1) имах в 2-3 клас...сега вече имам околко 5-6 Най-Добри приятели с които мога да споделям сичко и така... :lol:

Breakaway``
08-14-2005, 19:00
Ми да съществува такова нещо, за съжаление не съм имала толкова най-добър приятел/най-добра приятелка :(
За мен това е човек, който винаги можеш да потърсиш, като имаш нужда, да можеш да говориш и споделяш с него, да ти дава добри съвети и да те познава перфектно :)

Вече съм мега фен :P

^FaiNt^F
08-14-2005, 19:02
За мен това е човек, който винаги можеш да потърсиш, като имаш нужда, да можеш да говориш и споделяш с него, да ти дава добри съвети и да те познава перфектно :)

Вече съм мега фен :P

Syglasna sym s teb...prez jivota mi dosega sym otkrila samo 2ma takiva 4oveka, no za syjalenie i 2te zaminavat izvyn bg..... :(

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 19:03
Има е как да няма :) Даже аз имам както казвам най-най добър приятел :) Вече 14 години се знаем, както се вика от парчета месо сме заедно. 8)

A_Man_Apart
08-14-2005, 19:06
[size=6]Az sys vremeto se obedih che takova neshto nqma.Ima priateli no ne i nai dobri.Rano ili kusno idva moment v koito se razocharovash ot horata ili te ot teb.Mn trydno e da opitvash vinagi da si chesten i spravedliv kum sichki...obache idva moment v koito trqbva da izbirash i v 2-ta varianta se nqkoi shte se razsurdi za neshto.Za tva purvo chovek trqbva da razchita na sebe si...

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 19:27
Всеки с разбиранията си :) Аз пък съм на мнение, че или ти е най-добър или въобще не ти е приятел :wink: То и затва моите не ги рина с лопата :lol:

ExpressYourSelf
08-14-2005, 19:31
Естествено,че има!Аз лично съм се убедила в това...!

Dharma
08-14-2005, 19:34
blaaaa nqkakva izmislica, nqma takova ne6to, t'va sa decki istoriiki,kogato o6te ne si razbral 4e vsi4ko e vzaimno izpolzvane, imam priqteli, ama 4ak puk nai :? . btw vse kato kaja za nqkoi 4e mi e nai-dobriq/dobrata priqtel/ka se yverqvam 4e ne e taka :roll:

Night_Whisper
08-14-2005, 20:02
Az pribcipno vqrvam v priqtelstvoto.No nqma takuv 4ovek,koito pone vednuj da ne bude do teb,da te izluje za ne6to(makar i drebno)...abe vuob6te mislq,4e kolkoto i dobur da ti e edin priqtel ne moje6 da raz4ita6 na nego za absoliutno vsi4ko! :wink:

BABY_SEXY_GIRL
08-14-2005, 20:46
Трудно е да си намериш такъв...1 на 1000, всеки гледа себе си, винаги ще те пренебрегне заради своите интереси :? Интересите са над приятелството...Което е тъжно, но факт, всеки гледа повече себе си, а не ближния...точно затова аз нямам най-добър/бра приятелка , рядкост са хората, които мислят за теб също...които биха пренебрегнали себе си заради теб - това за мен е най-добър приятел!!!

So_Lonely
08-14-2005, 20:55
:arrow: E kakvo mislite... sy6testvuva li ili e samo teoriq(ponqtie) :?
Абе хора какво ви става бе...защо постоянно се пишат такива тъпи теми?Мисля че отговора на този въпрос е ясен!

nenuTy
08-15-2005, 11:24
abe trudno e da opredeli6 koi ti e priqtel koi ne.az dulgo vreme si misleh 4e imam edna mn dobra priqtelka i se okaza 4e tq super gadno me e precakvala prez cqloto vreme.prosto trqbva da popadne6 na 4oveka

SummeRLove08
08-15-2005, 13:37
Може би,в известен смисъл има такова понятие.Аз обаче много не познавам истинския му смисъл.Някои, които ти се пишат за "най-добри" приятели се оказват пълни позьори!

aBeP4eTo
08-15-2005, 13:46
За мен специално това не е понятие, а човек които е винаги до мен. :P

MaCeTo_
08-15-2005, 16:45
[size=6]Az sys vremeto se obedih che takova neshto nqma.Ima priateli no ne i nai dobri.Rano ili kusno idva moment v koito se razocharovash ot horata ili te ot teb.Mn trydno e da opitvash vinagi da si chesten i spravedliv kum sichki...obache idva moment v koito trqbva da izbirash i v 2-ta varianta se nqkoi shte se razsurdi za neshto.Za tva purvo chovek trqbva da razchita na sebe si...

браво,браво...евала! :lol:
Аз мисля по същия начин.

LoONeyGirL
08-15-2005, 19:26
em vqrvam,4e ima istinski priqteli!az imam edno momi4ence,s koeto prosto ne moga da opi6a kolko si se obi4ame!adski mnogo ni puka edna za druga i pravim si4ko vuzmojno da si pomagame,6toto i dvete sme v ujasno polojenie..tq vinagi si e do menii ... kolkoto i da sme se karali si4ko si idva v reda .. ot 5 godini sme si zaedno i se nadavqm vinagi da sme si taka .. imam si i dr momi4enca .. xaxax .. s edno si dvija postoqnno v daskalo,ne sme se karali izob6to i mi pomaga v si4ko i neq mnogo q obi4am..i dr edno .. abe 3 sa mi nai-blizki .. kazvam si im si4ko .. no purvata si e na surceto mi ! :wink: :arrow:

08-15-2005, 20:38
Priqtel a ne 'priqtel' ,za6toto mnogo hora gi barkat . Az li4no mnogo sym se oparila ot "priqtelite " si i mislq , 4e e ama stra6no trudno da si nameri6 istinski ! Za6toto ponqkoga stava taka, 4e se doverqva6 na 4ovek , koito smqta6 za nai-dobyr peiqtel oba4e vsy6tnost se okazva , 4e toi ne e takav .... e ot tva mnogo boli naistina !Az stra6no mnogo darja na horata do sebe si i to4no za tova i mnogo si patq . Ama vse pak istinski priqtel se nari4a ne tozi , koito ti bar6e sylzite , a tozi koito ne ti gi pri4inqva!!!

08-15-2005, 21:18
Ami ima gi,sa6testvuvat,no sa mnogo,mnogo malko,no tezi hora,napravo e sakrovi6te ako gi sre6tne6,te vinagi 6te sa na tvoiata strana,6te sa kritici za teb,6te t epoznavat otli4no,6te znaiat vav vseki moment kakvo 6te kaje6 i kakvo 6te napravi6 6te ti badat priateLi :!:

SoNnEnScHeIn
08-15-2005, 21:57
samo na teoriq e taka!!!!!!!!!!!!!!! pone sum se ubedila, 4e moje6 da ima6 vqra samo i edinstveno na semeistvoto si

MyLLyHKa
08-17-2005, 18:21
oT Li4eN oPiT zNaM cHe NaI-dobRi PrIqTeLi NqMa!p0zNaVaM hoRa koItO sa biLi neRazDeLni 8 goDiNi I se SkarAHa zAraDi edNo moMi4e..zaRadI edNa gLupoSt,naI dobRi prIqTeLkI koIto Se p0rTqt i sI prAQt IntRigI....SeKi bI te izp0rTil sp0reD izgoDaTa si.... :!: :arrow: :idea:

08-17-2005, 18:44
oT Li4eN oPiT zNaM cHe NaI-dobRi PrIqTeLi NqMa!p0zNaVaM hoRa koItO sa biLi neRazDeLni 8 goDiNi I se SkarAHa zAraDi edNo moMi4e..zaRadI edNa gLupoSt,naI dobRi prIqTeLkI koIto Se p0rTqt i sI prAQt IntRigI....SeKi bI te izp0rTil sp0reD izgoDaTa si.... :!: :arrow: :idea:
Абе за много оригинален ли вземаш начина по който смесваш малки и главни букви? Ама че глупост... Като чете човек остава с впечатлението, че мисълта ти се проточва бавно и мудно, което вероятно не е погрешно, ама е много досадно!!! :evil:

___Kaka Eli___
08-18-2005, 08:20
[size=6]Az sys vremeto se obedih che takova neshto nqma.Ima priateli no ne i nai dobri.Rano ili kusno idva moment v koito se razocharovash ot horata ili te ot teb.Mn trydno e da opitvash vinagi da si chesten i spravedliv kum sichki...obache idva moment v koito trqbva da izbirash i v 2-ta varianta se nqkoi shte se razsurdi za neshto.Za tva purvo chovek trqbva da razchita na sebe si...
има малко истина в тва което каза

fallen
08-18-2005, 08:51
Аз мислех че имам и най-добра приятелка и най-добър приятел... изторията е много дълга как се скарах и с двамата... С две думи... бях носната кърпичка и на двамата приятеля ми се влюби в една моя съученичка тя го заряза и той отново се сети за мен аз се опитвах да му помогна постоянно го утешавах... той най-накрая я забрави и се влюби в най-добрата ми приятелка тя го харесваше но той имаше мн по силни чувства тя го заряза след месец като междувременно той ми говори само за нея тя вообще не го има за толкова сериозно ... Той почна да ми се жалва отново аз само му бях като психолог трябваше да го вазбирам да му казвам дали тя е казала нещо и накрая когато ми писна само за нея да ми говори се скарахме и така...После с приятелката ми се скарахме заради един идиот и сега ми е много никакво но кво да се прави...Нз дали съществуват най-добри приятели..Но винаги ще има кой да ти забие нож в гърба..Както аз се опитвах да разбирам всички и го правех така те се скараха с мен за абсолютни глупости...Общо взето това е на кратко...

ycMuBkaTa
08-18-2005, 10:19
Хора не се заблуждавайте :!: Още Аристотел го е казал : Истинските приятели са хора-богове, недостижими...никой не е толкова перфектен, че да може да бъде 100% отдаден на някого

^I don't give a fuck^
08-18-2005, 10:23
[size=6]Az sys vremeto se obedih che takova neshto nqma.Ima priateli no ne i nai dobri.Rano ili kusno idva moment v koito se razocharovash ot horata ili te ot teb.Mn trydno e da opitvash vinagi da si chesten i spravedliv kum sichki...obache idva moment v koito trqbva da izbirash i v 2-ta varianta se nqkoi shte se razsurdi za neshto.Za tva purvo chovek trqbva da razchita na sebe si...

Не съм съгласна.Най-малко с твърдението :"Ще ти се разсъди " :shock:
Абе вие в кой клас сте ,че се сърдите още ? :shock:
Щото лично аз се сърдех във втори клас. :shock:

И твърдя,че имам най-добра приятелка от 15 години която винаги ми е помагала и ме
е подкрепяла когато съм имала нужда .
15 години са много. :arrow: Има приятелство :wink:

sherry
08-18-2005, 10:58
Tolkova trudno se namirat priqteli v dne6no vreme...
Ve4e sam bila predadena ot hora,koito sa se pravili na priqteli.4uvstvoto e ujasno :( ,no se slu4va.
Zatova ve4e gledam da ne vqrvam na 100% na nikogo,za6toto nikoga ne moje6 da bade6 siguren,4e nqma da te izmamqt.Trqbva da si ima6 edno na um,za da si podgotven za takiva situacii.Ina4e az li4no nari4am "nai-dobar",priqtel ,koito mi e dokazal,4e e svesten,iskren 4ovek.4ovek,koito znam,4e e do men v lo6o i dobro i na kogoto moga da vqrvam.Jalko,4e takiva hora se namirat izklu4itelno trudno i rqdko

Tedka-Medka
08-18-2005, 12:31
Същестува!Обаче за да неречеш един човек
на-добър приятел трябва да си бил доста време
с него,да си го опознал много добре и да можеш
да му се довериш ф смисъл като му кажеш нещо
да не те дъни..аз имам само 1-на такава приятелка
каквото съм и казала си е само за нея и никога
не казва на никoй друг!Ние си се движим само двете
и не допускаме никoй да ни развали приятелството..водим се и с други хора но не споделяме с тях!имаме си пълно доверие и се познаваме много добре..

moreLi
09-06-2005, 17:38
pozvolih si da q vyrna taq tema, 6tot i`don`t`give`a`fuck a be6e paste-nala, i az se za4etoh i mi stana interesno, apak + tfa tuko 6to imah nqkfa takava slu4ka s edni priqteli... iskam da kaja, 4e az dosega (16god.) ne sam imala istinska priqtelka, nito priqtel, vsmisal, nai - dobra... ina4e sam vijdala moje bi edno takova priqtelstvo mejdu momi4eto, i mn im se kefq, az sy6to sam im priqtelka,ama otno4eniqta ni opredelenoi ne sa sy6tite, kakvite mejdu tqh dvete.. az nqma za kfo da im se syrdq de..te si se poznavat ot dosta vreme..ama mi e kofti, 6tot se 4uvstvam izli6na..nqkaksi..izvyn ne6tata..i za tfa i mi e kofti v momenta..a otnosno opredelenieto za nai - dobyr priqtel, ami to moito mnenie syvpada s tfa na ostanalite..

borche
09-06-2005, 22:43
Всеки си носи кръстта, а приятели - няма !

Death_F
09-07-2005, 07:59
НЕ НЕ НЕ НЕ който си мисли че има най добър приятел много се лъже...има приятели не най добър...не всеки един може да ти забие нож в гърба на никого не може да имаш напълно доверие дори и на себе си Всичко е преходно...особенно на нашета възраст... :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
09-07-2005, 09:01
Ami ... trudn0 se p0stigat mn d0bri 0tn06eniq s 40vek k0it0 p0 nqkakyf na4in e p0-razli4en 0t tebe! Az imah nai-d0bra priqtelka ama tq zamina za Amerika ... sq uj s DeSsi p0 taka se spl0tihme! Ama niznam :)

09-07-2005, 09:31
Ami ... trudn0 se p0stigat mn d0bri 0tn06eniq s 40vek k0it0 p0 nqkakyf na4in e p0-razli4en 0t tebe! Az imah nai-d0bra priqtelka ama tq zamina za Amerika ... sq uj s DeSsi p0 taka se spl0tihme! Ama niznam :)

Еее нали противоположностите се привличат ;)) аз пък те имам за най-добра приятелка !

09-07-2005, 09:33
Ami ... trudn0 se p0stigat mn d0bri 0tn06eniq s 40vek k0it0 p0 nqkakyf na4in e p0-razli4en 0t tebe! Az imah nai-d0bra priqtelka ama tq zamina za Amerika ... sq uj s DeSsi p0 taka se spl0tihme! Ama niznam :)

Еее нали противоположностите се привличат ;)) аз пък те имам за най-добра приятелка !

DeSsi-to
09-07-2005, 09:34
ae precaka mi se skapaniq forum az pisah predi t'fa

zElEnA^mAsLiNkA
09-07-2005, 09:38
Ami ... trudn0 se p0stigat mn d0bri 0tn06eniq s 40vek k0it0 p0 nqkakyf na4in e p0-razli4en 0t tebe! Az imah nai-d0bra priqtelka ama tq zamina za Amerika ... sq uj s DeSsi p0 taka se spl0tihme! Ama niznam :)

Еее нали противоположностите се привличат ;)) аз пък те имам за най-добра приятелка !
i az te 0bi4kam! ()()()