PDA

View Full Version : Проблем с разбирането?!?



Йордан87
08-14-2005, 20:28
Предварително се извинявам че пиша такава тема тук, НО просто незнам каде да я пиша! Искам да ви попитам нещо? Вие усещате ли някакво напрежение напоследък?
Искам да кажа с тези партии атаки,матаки дпсета? Нз вие каде живеете но в моето населено място(няма да го назовавам сега) съотношението българи:турци+роми е 2:5. И то при положение че броим българските баби и дедовци дето им остават някоя и друго годинка..
Та искам да ви питам Ако някъф пиян резак ти извика -"Мръсен българин!" какво ще направите?(това се случи в селската дискотека)? Всички турци все се събират заедно някуде и почват да се е***т с някои българин(особено ако е по мижав) И все чарала-парала и гледат едно лошо... де да знам... даже нз що го пиша това... най вероятно заради боя дето го ядох...от онзи случай в дискотеката...иначе като съм в града такова нещо няма...де да знам.. Имам теория че тук ще ни претопят и ще заселят страната с други народ.. Така де! В моето населено място на 1 българско дете се раждат 13 турски и 6 ромчета. А като цяло в страната за 1БГ бебе се раждат 2ромчета! Имам и голям проблем с нашите на тая тема..те ме мислят за расист,но аз такъв не се чувствам! Все пак ако във собствената ви страна ви нарекат мръсен българин няма ли да скочите?! баси нахалството! и най странното е че ние българите хич не се подкрепяме. ДОкато цигани, турци и т.н са все заедно. офф..де да знам.. много се дразня понякога..
Искам само да попитам едно според вас във правото ли си бях да му счупя носа на тоя за това че ме нарече така? да чуя някакво странично мнение че родителите ми ме изкараха метежник, расист направо нз. а на всичкото отгоре аз ядох главния бой... :?: :!:

ExpressYourSelf
08-14-2005, 20:42
Ааа и наще са по същия начин!И аз не се смятам за расистка,ама...!Както и да е.Аз споделям напълно мнението ти.Особено там в Кърджали и тези райони,населението е предимно турско!Според мен българите вече са се примирили и естествено ще предпочетат да емигрират...Мисля,че вече на все по-малко сънародници им пука!За това говори и избирателната активност!...Просто...Нз към какъв Европейски съюз сме се ориентирали.Онзи ден дочух,че шансовете ни за присъединяване са намаляли.Абе няма никакъв прогрес за мен!Ниска раждаемост,висока смъртност,преобладава застаряващото поколение и т.н.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-14-2005, 20:55
По този въпрос имам и ще имам само 1 коментар :)
АТАКА! ПОБЕДА!

carl_fx2
08-14-2005, 20:58
Smyrt i lageri za vsqko tur4e i cigan4e....BYLGARIQ za bylgarite....stiga ve4e rqzani i mirizlivci v na6ta dyrjava.ATAKA POBEDA ATAKA POBEDA!!!

bulgarche
08-14-2005, 22:51
men, ako nqkoii me nare4e tka nqma da izdurji tova koeto 6te mu se slu4i
Досега не ми се е случвало...преди няколко дена се размихах с трима цигани които мн викахаи им казах да млукнат..тишина...разминахм се и след 10-ина метра тия извикаха нещо...върах се..единия му изпрасках един и той падна, а другите двама избягаха...тоя стана и мина от другата страна...аз тръгнах след ония ма без да бързам...полекичка...тоз другия вървя от другата страна на улицата и като се спрях да го изчакам и оня нещо се стресна и се чудеше де да иде, но нищо не му направих...

И е вярно чи тия мангали са мн задружни..после като си вървях и постоянно се оглеждах за някоя друга жигула или лада...

A_Man_Apart
08-15-2005, 00:05
neznam dali sum rasist ili ne... ama ne mi i dreme.mislq che takiva hora trqbva da se zalichat ot zemqta

08-15-2005, 00:54
Problema s romite v Bylgariq e naistina seriozen! I s techenie na vremeto, zapochva da stava vse po-seriozen. Niska rajdaemost na bylgarite, za smetka na tova zanchitelno po-visoka ot strana na romite...Ne mi se misli kakvo shte byde polojenieto sled 20-30 godini i v kakva dyrjava shte jiveqt nashite deca! :cry:

Sportexz
08-15-2005, 00:55
Аз не съм расист ама мразя циганите!

Jenq
08-15-2005, 01:22
Tova za men e bolna tema...az sam ot Kardjali i ne moga da vi opisha kolko e ujasno polojenieto tuk!Varvish si po ulicite i ne chuvash nishto drugo...osven chujd ezik :!: Veche adski mnogo mi e pisnalo ot tova polojenie...Razbirate li za kakvo stava duma?!Tuk dori kmeta e turchin!Az ne sym rasistka...dori imam priqteli,koito sa turci(e,ne sa mi nai-blizkite hora,de),no prosto v edin moment chovek se oglejda okolo sebe si i osaznava kakvo se sluchva...Bulgariq leka poleka se prevrashta v druga strana!A za romite-te sa prosto NAPAST!!!

Rokanten
08-15-2005, 01:48
men, ako nqkoii me nare4e tka nqma da izdurji tova koeto 6te mu se slu4i
Досега не ми се е случвало...преди няколко дена се размихах с трима цигани които мн викахаи им казах да млукнат..тишина...разминахм се и след 10-ина метра тия извикаха нещо...върах се..единия му изпрасках един и той падна, а другите двама избягаха...тоя стана и мина от другата страна...аз тръгнах след ония ма без да бързам...полекичка...тоз другия вървя от другата страна на улицата и като се спрях да го изчакам и оня нещо се стресна и се чудеше де да иде, но нищо не му направих...

И е вярно чи тия мангали са мн задружни..после като си вървях и постоянно се оглеждах за някоя друга жигула или лада...


Ааааааааа-а-а-а-а! Вееееееееерно ли бе? :shock: АЗ съм БЪЛГАРЧЕ, ма ти си национален герой бе, момче! Още утре ще предложа да построят до паметника на Левски в Карлово един твой.
Лелеееее! Тоя кви неща праи! :shock: Ма то цяло възстание бе! Ц-ц-ц-ц-ц!Я кажи, циганчетата имаха ли 13 години или бяха по-малки? Ма то.. Нищо! Ко кат са малки? Пак си герой. Леле-леле-леле...
BG FOREVER!!!

An4e
08-15-2005, 03:34
Наистина много тъжно... как след някоя друга година България ще стане Мангалия или някакви колонии на Турция :evil: Сега съм на 17 но когато бях около 3-ти 4-ти клас, една зима аз и една моя приятелка отидохме да се пързаляме с шейните в двора на една църква точно където живеех. Само да спомена че там където живея нямаше много цигани, но сега доста се навъдиха (става дума за Великотърновската област). Та да се върна на това което исках да разкажа... Значи..пързаляхме се ние и по едно време едно циганче, може би една година или две по-малко, дойде с няколко циганки по-големи. И започнаха да се изкачват точно по баирчето по което ние се спускахме...просто ни пречеха. Ние най-търпеливо ги изчакахме да се качат. После отидоха пред нас и започнаха да ни изместват и те да се спускат...след това започнаха и да се заяждат. Моята приятелка имаше 3 обеци на едното ухо и 2 на другото и онзи мангал започна да я бута по ушите и да и вика "Как са кааш маа?! Наш ли чи като та зема за жина щи накача ощи толкоз ощи 20 ако щеш!" И аз много се ядосах и го блъснах и му казах да не я пипа с мръсните си ръце!! Тогава естествено започна да се закача с мене и даже ми удари шамар..аз започнах да го блъскам (бях с една глава по-висока горе-долу) онези циганки викаха "стига бее спри са ..айди да си ходим" И онзи започна да се заканва и си тръгнаха аз просто не исках да се занимавам с тях защото много ме беше страх да не доведат още мангали... ако закачат един още 5 идват ако закачат още някой идват 10-15 и така... и ние си тръгнахме. Мръсно нещо са тези мангали... просто и мен много ме е страх че сме на изчезване! :cry:

^FaiNt^F
08-15-2005, 08:56
Az sy6to ne msilq 4e sym rasistka ama mnogoo mrazq cigani mnogo nasitina mnogooo...Z6to za tqh podqvolite trqbva da otivat vsi4ki pomo6ti?! Dokyde stigna vsi4ko-da ni e strah v sobstvenata ni dyrjava ot tiq cigani...az ako sym 6tqh da gi otrova si4kite...v edna diskoteka edni cigani se bqha opitali da iznasilqt moq priqtelka a tq prosto tancuva6e! Dobre 4e bqhme s neq i ima6e po-golemi mom4eta 6toto neznam ina4e kvo 6te6e da se slu4i :roll: Mnogo moi priqteli sa bili biti ot cigani (e posle i fr tqh biha ma se pak) I naisitna problema e 4e ne sme zadrujni...ako po4nete da se otvarqte na 1 ciganin 6e vidite kak za nula vreme otnqkyde 6e se namerat pone o6te 3-4 da go za6titavat...a ako 1 ciganin napadne 1 bylgarin-KVO? vsi4ki 6e sedat i 6e gledat....ili prosto 6e podminat slu4va6toto se...a za turcite...imam poznati turci...ne moga da kaja lo6o za tqh oba4e ZA6TO NE SI SEDQT V TURCIQ :?: :?: :!: Predstavqte li si bylgarin da e kmet na grad v turciq...prosto e sme6no! Ili kak moje v na6eto byde6to pravitelstvo da ima turci ne moga da razbera...ok-neka ima tqhna partiq...ama dase griji samu za tfa da sa dobre g/d...a ne da se mesqt v cqlata politika na stranata....ujasno e :evil: :evil: :!:

CJIAgyPkO
08-15-2005, 09:18
По този въпрос имам и ще имам само 1 коментар :)
АТАКА! ПОБЕДА!
Мхм... и аз съм на това мнение :mrgreen: , жалко че нямам години и немога да гласувам иначе напълно подкрепям АТАКА, баси писна ми от тия цигани, не стига дето са гнусни еми се и се заяхдат :evil:

Forbidden1
08-15-2005, 14:50
:twisted: АКо има хора дето им е дошло до гуша от такива измекяри да се заяждат с вас само защото сте българи аз предлагам ако има навити да неколко пича и отиваме примерно в някоя дискоте дето некви чужди(турци /мангаси) са правили проблеми и.. си припомняме какво са правили българите едно време :twisted: ха-ха-ха !

MiRaCuLiXbb
08-15-2005, 15:13
Отдавна турците са ни предупредили, че веднъж са ни владели и пак ще го направят. Но забелязвам положителен напредък последните години. Турците не са толкова голям проблем. Те не са "нахални", поне тези, които познавам и са край мен на село. Повечето отглеждат по 1 дете, стараят се да го образоват и полагат не по-малко грижи и обич от българските семейство.
Циганите обаче са големият проблем. Те са вече доста многобройни, реално са може би около 1-2 милиона. На тях не им пука за деца, семейство, гледат да направят многодетни семейства и да източват помощите. Повечето крадат. Има какво да се направи, но никой не го е грижа.
Сега Волен Сидеров много му здраве, има и добри идеи човекът, но по неговия начин не става. Сигурно не са ви разказвали преди 15 години турците са вдигнали направо възстание, с оръжие и е било сташно. Това може да стане и сега и последствията ще са много по-лоши. Само дето Волен е с 10 човека охрана, а на село бабите и дядовците ви нищо не могат да направят.
Не отива на добре държавата, младите я напускат, управниците крадат каквото е останало, прецакват малкия и средния бизнес, държат се като господари, а забравят кой ги е избрал. Но реално за когото и да гласуваш все едни и същи хора ще са на власт. Никакъв европейски съюз няма да ни помогне. По скоро той ще се разпадне ако приеме България, отколкото ние да се оправим. Затова колкото и пъти да сте го чували от родители и познати си стягайте задниците, учете и напуснете тази държава възможно най-бързо.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-15-2005, 16:39
напуснете тази държава възможно най-бързо.
А да е... как пък не :!: :evil:

GeRyTo
08-15-2005, 16:41
Никакъв европейски съюз няма да ни помогне. По скоро той ще се разпадне ако приеме България, отколкото ние да се оправим.

Дам...за съжаление и аз съм на същото мнение. Даже бих казала, че в момента най големия проблем на страната са точно тея гадни цигани...Аз съвсем честно си признавам, че доста ме е страх от тях, защото и като малка и като по голяма съм имала лоши случки свързани с цигани и сега като видя някъде край мен циганин, или цигани, ако съм сама гледам по най бързия начин да се изнасям...Това просто не би трябвало да е нормално в собствената ти държава, но за съжаление е факт. Единствения начин, по който може да се оправи това е ако циганите се образоват, ама те са такова мързеливо племе, че май май няма друга оправия ами трябва да ги правим на сапун, само че онея от Европата не биха позволили такова нещо, хъх, че как в цивилизования свят ше стане такова чудо...Тъпо е защото всичко и всички тях защитават...Ако сега един Българин претрепе един циганин, защото еди си какво ще бъде разпънат направо, ама ако един циганин го направи...ами той кво е виновен, той е онеправдан, нали е малцинство....А трябва да се замислим, всички, кой е малцинството...те или ние?!
:roll: