PDA

View Full Version : napravete razdel za fitness



TechnoGym
08-15-2005, 16:21
She bude mnoo iako ! imam predvid razdel koito izcialo se zanimava sus fitnes bodybuilding hranitelni dobavki uprajnenia i she obmeniat opit horata she ima saveti kak da otslabnem a ne samo nekvi izmisleni razdeli za sport kato cialo...

ProstoAz
08-15-2005, 16:28
За целта е "Козметика и диети", мисля, че има прекалено много раздели, че да се слага и още един, особено такъв. :wink:

MiRaCuLiXbb
08-15-2005, 17:03
И аз исках малко промяна в тази насока, но така и така раздела няма достатъчно посещаемост. Други раздели имат по-голяма нужда от оформление...Иначе подкрепям идеята.

Sportexz
08-15-2005, 18:29
She bude mnoo iako ! imam predvid razdel koito izcialo se zanimava sus fitnes bodybuilding hranitelni dobavki uprajnenia i she obmeniat opit horata she ima saveti kak da otslabnem a ne samo nekvi izmisleni razdeli za sport kato cialo...
Има прекалено много невежи за да има раздел за фитнес. То ще е пълно с простотии.

Elitooooo
08-15-2005, 19:11
За целта е "Козметика и диети", мисля, че има прекалено много раздели, че да се слага и още един, особено такъв. :wink: ДА :!:

Breakaway``
08-15-2005, 20:34
Е ако всеки поиска раздел за хобито му :roll:
Аз съм против, има си диети и красота :wink:

BABY_SEXY_GIRL
08-15-2005, 20:50
За целта е "Козметика и диети", мисля, че има прекалено много раздели, че да се слага и още един, особено такъв. :wink:


И аз исках малко промяна в тази насока, но така и така раздела няма достатъчно посещаемост. Други раздели имат по-голяма нужда от оформление...Иначе подкрепям идеята.

Подкрепям тези мнения и съм ПРОТИВ добавянето на такъв раздел, поради ниската посещаемост и наличността на "Козметика & диети" :wink:

morsmordre
08-18-2005, 17:20
Подкрепям тези мнения и съм ПРОТИВ добавянето на такъв раздел

Подкрепям сички мнения, които са против такъв раздел, а още повече съм ПРОТИВ каквито и да е повече раздели :!: Не ви ли станаха много :idea: Аз лично мисля, че вече си имаме раздели за абсолютно всичко :!: Хайде тогава кажете ми колко ще са хората, които ще пишат в този раздел за фитнес?Имам чувството, че ще минат години, докато направи петнайсет страници :!: ^npocto^a3^f^ каза къде можете да пишете за фитнес, а аз ви препоръчвам и "Всичко тийн накуп", защото е Всичко тийн, а напоследък мн тийнейджъри се интересуват от фитнес, което ще рече, че може и там :!:

bulgarche
08-18-2005, 21:22
Аз съм ПРОТИВ, според ме н е тъпо и безсмислено...не смятам за нужно да има такъв раздел (поне за сега)