PDA

View Full Version : Maika-alkoholi4ka



lina15
08-15-2005, 21:30
Hi mnogo mi e gadno 6toto maikami e mnoo zle,i e mnoo tupa,no nqma zna4enie!Akose 4udite 6to taka i govora 6toto tq non-stop se kara zaredi toq alkohol koito po cql den naliva,i az piq ama kato sum pqna se kefa na jivota,a ne da sum kato neq.Za nai malkoto ne6to da te goni ot vku6ti.Predi 3 dena izgoni brat mi ot nas(na 17),dneska se vurna,pone se e zabavlqval.i men me e gonila no pone za 1 den,ama...
kak da q spra da pie

So_Lonely
08-15-2005, 21:33
Hi mnogo mi e gadno 6toto maikami e mnoo zle,i e mnoo tupa,no nqma zna4enie!Akose 4udite 6to taka i govora 6toto tq non-stop se kara zaredi toq alkohol koito po cql den naliva,i az piq ama kato sum pqna se kefa na jivota,a ne da sum kato neq.Za nai malkoto ne6to da te goni ot vku6ti.Predi 3 dena izgoni brat mi ot nas(na 17),dneska se vurna,pone se e zabavlqval.i men me e gonila no pone za 1 den,ama...
kak da q spra da pie
Оф ужас ама какво да се прави нали ти е майка требва да и простиш и да и кажеш да предприеме некви мерки!

lina15
08-15-2005, 21:36
kolko puti sme govorili s neq s brat mi i s ba6ta mi na taq tema.Otkakto imahme edni semeini skandali,tq vsqka ve4er sled rabota se zatvarq v kuhnqta i se naliva,sama,s rakiq ili jin i nekvi silni,sama si pie i neznam...

e4o
08-15-2005, 21:36
lo6o e do takava stepen da se e opiqn4ila, trqbva da i pomognete po nqkuv na4in, oburni se kum rodnina ili blizuk, nz i az kak da ti pomogna :?

So_Lonely
08-15-2005, 21:36
Ама пък то като гледам щом е лекар начи трябва да се опита да отбягва по някакъв начин ужаса който изживява всеки ден!Точно затова тази профисия не ми харесва пък и биологията не ми върви:)

gazovia
08-15-2005, 21:38
Колко чаши с алкохол? 30 чаши с алкохол. Малеее, имаш бати майката, аз ако имах такава поне щехме да си праим компания :lol:

lunichka
08-15-2005, 21:42
Ми поговори си с нея, защо го прави- опитай се да разбереш. После ако не се трогне от твоите думи се насочете към някои от тия сбирки на анонимните алкохолици :roll: Или сподели като почнеш училище с училищтната психоложка :?

magrathea
08-15-2005, 21:45
ми миличка тва не става с говорено знам го много много добре :roll: ...тва е болест и трябва да се лекува..трябва да се пият лекарства и да се вземат сериозни мерки..говорете с някви роднини да я водите на лекар да и се изпишат лекарства и да се назначи лечение защото с говорене не става...това е болестно състояние..


После ако не се трогне от твоите думи се хехее ако си мислиш че нещо ще я трогне много грешиш...в момента като и го говориш ще се трогне може да се разплаче но като имаш предвид че на другия ден няма да има и спомен от това кво си и говорила...не става с думи милички...не става...

bensa
08-15-2005, 22:46
epa spored mene problema e 4e q izbiva na gnqv kaji i da mi se obadi i da hodim s neq da se pocapvam i kat me vidi az kuf sum 4e se opravi ebaaa goo.

krasivata_luvica
06-20-2007, 15:11
лелелееееее ужас

koalka
06-20-2007, 18:14
Темата е стара!