PDA

View Full Version : Ще полудея



Dragon^girl
08-15-2005, 21:36
Писна ми вече. Сега родителите ми ме насилват да ходя на село. ПИСНА МИ ВЕЧЕЕЕ. Не искам да ходя никъде. Писна ми . Никoй не ме пита аз дали иска да ходя някъде. Искам да си седя в София при приятелите, а не да ходя със дъртите на сели. Писна ми. Там няма живо пиле. Няма никoй, само дърти бабички и старци, редовните пияници. Ква ми е работата там. Да седя там и да ги гледам как се надвикват и си говорят за политика и глупости и как се наливат с бира и ракия и спорят постоянно. Вместо да слушам музика в нас, да излезна с приятели.Просто ще полудея. По голямо мъчение от това незнам !

JustBoy
08-15-2005, 21:39
на колко години си?

Vampire_Lady
08-15-2005, 21:42
mila pyrvo temata ne e za tuk :roll: vtoro nqma li na4in da im se protivopostavi6 vse pak vseki 4ovek si ima prava v slu4aq pravoto da otkazva6, nzn az li4no ot dosta godini prosto zaqvih na nashte 4e nqma da hodq na vilata te otna4aloto me karaha az oba4e uporito otkazvah dokato nakraq ne prestanaha, vqrno 4e nalko se karahme, ma vse pak ne e bolka za umirane, ta moq syvet e da govori6 s tqh(nadqvam se vashte da sa razbrani hora) i da im kaje6 kak se 4uvstva6 tam
nadqvam se da sym pomognala :)

Ekita
08-15-2005, 21:43
Aaaaa,za6to prosto ne im go kaje6 tova na tqh???
Malko mi e 4udno kak 6te te zakarat nasila...
Az pyk s udovolstvie bi oti6la da pobroq malko koko64ici :lol: ,ama nqmam selo... :cry: Iskam...
Haide da se smenim,iska6 li :D

LP_girl_14
08-15-2005, 21:53
Кажи на ваще че ти е по-приятно в София,а не на село и че не ти се ходи.Кво ся?Няма да те завържат, да те натикат в багажника на колата и да те закарат на село все едно си някъв предмет.Все пак и ти имаш чувства и желания!Говори с тях!Тва е!

lunichka
08-15-2005, 21:56
Чесно да ти кажа не ми е ясно какво можем да направим ние :roll: Моя съвет е да обясниш на вашите, че вече си голям човек и ти си решаваш какво да правиш и къде да ходиш(ако естествено се чувстваш на възраст, на която да можеш да прецениш) :?

gazovia
08-15-2005, 22:06
Take it easy. Ся ше се премириш. И мен така ме караха преди, ше мине и тоя период

Axel_f
08-15-2005, 22:20
И мен ме насилваха да си ходя на село ама само докато бях на 10 :mrgreen: Ми к'во да ти кажа-тръшкай се,реви,моли им се,заплашвай,че ще избягаш от вас-използвай всички методи да ги накараш да се предадат!Аз веднъж ревах 4 часа за нещо и на наще накрая им писна и ми угодиха.Друг е въпросът,че после не можах да спра да рева,ама както и да е :roll: Другият вариант е да си отидеш на селото-какво пък толкова едва ли ще те държат там до края на лятото!И там можеш да си прекараш добре-ще си четеш книжки,можеш да си вземеш музиката,или ако имаш колело да караш...или да се печеш на двора и да хванеш тен...ехх спомних си за моето село.... :lol:

08-15-2005, 22:23
A i az biah sledobed taka,no gi ubedih kato pro4etoh 60 stranici ot Nikolai Haitov,emi kaji im 4e ne iska6 i gi podmami s ne6to... :wink:

gia_bs
08-16-2005, 07:11
Спокойно... е то зависи от годините ти.. И аз така ги нареждах преди защото имах същия проблем..кой какво прави лятото мен ме натирваха на село...Споко всичко е до време..Научи се да се възползваш от всичко:>>>

DespaiR
08-16-2005, 09:27
Стига си ревала ма аз като нямам село кво да правя?

Dharma
08-16-2005, 12:48
i pri men polojenieto e su6toto, tam e gooooolqma skuka, ama ako e za den, dva 6te go izdurji6 :wink:

08-16-2005, 13:12
Кво е тва чети книга и карай колело?Тва става най-много за седмица,а после-умираш от скука.Хора ако нямате село не съжалявайте,не сте изгубили нищо особено.Мен вече ми писна,егати убитака е.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-16-2005, 13:28
Никой не е умрял от малко селяния :)

Axel_f
08-16-2005, 13:47
Кво е тва чети книга и карай колело?Тва става най-много за седмица,а после-умираш от скука.Хора ако нямате село не съжалявайте,не сте изгубили нищо особено.Мен вече ми писна,егати убитака е.

Ми ти като не можеш да си прекераш добре две седмици без компютър не всички са така!Аз много яко даже си прекарвам на село,още повече,че баба ми и дядо ми са егати яките хора-с тях е много весело!Кво пък толкова малко разнообразие,градски чеда зарибени! :roll:

sladkata_sara
08-16-2005, 14:11
pogovori s roditelite ti te mogat da te razberat

Soul^Fly^F
08-17-2005, 08:06
vmesto da se oplakva6 tuka, im go kaji na tqh.Nastoqvai postoqnno, ne gi ostavqi namira, iznervqi gi ot mrynkane.Uspeh!

Don_GoTTi
08-17-2005, 08:50
хаха кое е селото ти ?няма ли нещо интересно там да се забавляваш?на мойто има гораа рекаа и такива простотий..поне като те карат да ходиш забавлявай се :) се ще намериш с какво и с кой :wink:

Kill Zone
08-17-2005, 09:44
Писна ми вече. Сега родителите ми ме насилват да ходя на село. ПИСНА МИ ВЕЧЕЕЕ. Не искам да ходя никъде. Писна ми . Никoй не ме пита аз дали иска да ходя някъде. Искам да си седя в София при приятелите, а не да ходя със дъртите на сели. Писна ми. Там няма живо пиле. Няма никoй, само дърти бабички и старци, редовните пияници. Ква ми е работата там. Да седя там и да ги гледам как се надвикват и си говорят за политика и глупости и как се наливат с бира и ракия и спорят постоянно. Вместо да слушам музика в нас, да излезна с приятели.Просто ще полудея. По голямо мъчение от това незнам !

Какво лошо има...знаеш ли как си мечтая да отида на село.На тишина и спокойствие.С някоя книга,без лаптопа,без телфона,без нет,без телевизор,без радио без нищо.Да си почина,да се отделя от шибания град и шумът ама немога.Не е толквоа зле.Тука какво има?Кретени които се правят на велики,пачаври,които знаят само да се контят,шум и бла бла бла.Дам вярно е рпеди и аз неможех да си представя светът без тях но това беше преди 1-2 години.Сега копнея да се отделя от тука.Просто този деградирещ град те поттиска.

DeSiTo0o
08-18-2005, 23:04
Оф и аз вече нямам желание да ходя на село...Преди обичах да ходя там,заради братовчедите ми,но сега те постоянно помагат на баба и дядо,а аз там не познавам почти никой.Просто ми е адски тъпо там!Дядо ми постоянно ми мърмори,че не ям достатъчно(според него си е съвсем нормално да изям поне 2 чиний :shock: ...ама за човек с неговото шкембе явно това е нормално),баба е заета...абе не ми е мястото там и тва е!А относно твоя проблем...просто кажи на ващте,че не искаш да отидеш на село,обясни им го,както на нас го обясни и те би трябвало да те разберат...Успех! :roll:

Live_IN_Loud
08-19-2005, 02:16
Какво лошо има...знаеш ли как си мечтая да отида на село.На тишина и спокойствие.С някоя книга,без лаптопа,без телфона,без нет,без телевизор,без радио без нищо.Да си почина,да се отделя от шибания град и шумът ама немога.Не е толквоа зле.Тука какво има?Кретени които се правят на велики,пачаври,които знаят само да се контят,шум и бла бла бла.Дам вярно е рпеди и аз неможех да си представя светът без тях но това беше преди 1-2 години.Сега копнея да се отделя от тука.Просто този деградирещ град те поттиска.

Много си прав,обаче аз съм със смесени чувства.На село ми е страшно спокойно,никой не ме закача за нищо..няма интернет няма музики,няма шумотевица...там времето тече бавно :!: :roll: И наистина помага ако си решил да се усамотиш и да размислиш за това онова.ДЕГРАДИРАЩ град е точно определение...аз живея до Витоша и преди няколко години беше спокойно и приятно...сега строителството :evil: е непоносимо.На път където преди 2-3 години са минавали да кажем 10 коли за 3 мин,сега минават 20-40 :evil: Всеки пък когато излизам виждам поне 10! (да-10...правилно четете) новостроящи се блока..И всичко отива по дяволите.Тук ще стане 'Център на София 2',ще почнат и задръствания...а когато това стане аз се изнасям..!И наистина ще го направя.,то просто не се търпи безразборни строежи..и продължават!Но много се отплеснах от темата..просто искак да докажа,че София наистина деградира!Напълно съм убеден в това!
На село си е скучно малко,но можеш да останеш насаме със себе си и да се почувстваш жив :!: :)
Защо ли се усещам много остарял бе да му се невиди..не съм чак толкова дърт :?

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 17:50
Ох и а3 като бях на 12 някъде все ме караха да си седя на село аправо се побърквах завеждаха ме там отивахме цялото семейство и вечерта те хоп на колата и ме зарежат там побърквах се и ас честно ти казвам сега каквто винаги казвам родителите ми са вдигнли ръце от мене защото за две години при мене настъпиха мн големи промени и те нищо не искат да ми казват а и да ми кажат ас колко ще го изпълня си е отделен въпрос та да ти кажа просто и да се тръшкаш и да ревеш щом са решили да те оставят ще те оставят няма какво да се направи освен ако родителите и не проявят малко разбиране към тебе е моите не искаха да проявят разбиране но това е отделен въпрос важното е че ас се оправих с тях...действай и ти кажи им всичко за пияниците за бабичките говори с тях успех дано не те натирят на селото ти при дъртите ..

ProstoAz
06-10-2006, 16:24
Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!