PDA

View Full Version : Психика



rulezZzZ
08-16-2005, 09:00
zdr! az sam ot plovdiv ,dano da mi dadete suvet :))) shte sam mnogo blagodarna 4e cqloto lqto mi se susipa :( zna4i prez zimata za pryv put go napravih s moq priqtel i beshe suvsem nomrmalno nito se pritesnqvah nito nishto no izvednuj kum kraq na uni kato me hvanaha edni paranoi 4e sam bremena sqkvi testove praa i se otricatelni ama az "umnata" pak se pritesnqvam kato mi doide se uspokoq malko i po4na puk da se pritesnqvam 4e sum bolnA OT SPIN !!! LELE ne moje da se spi !!!i sega kato bqh na moreto se zapoznah s edno mom4e pak ot plovdiv toi estestveno e doshul na more za :sex on the beach : 4esno kazano i na men mi se iskashe ama stana de lele pak kato sum se pretisnila mi ako sam bolna kvo she praa !!! i sam reshila da se izledvam za bolesti ta da mi kajat 4e nishto nqmam ( e dano de ) i da se uspokoq malko 4e tva ne e jivot naistina :(( samo4e neznam v koq bolnica mogat da se napravqt takiva izsledvaniq :((lele uspokoite me :)))) mersi predvaritelno

chupacabra:)
08-16-2005, 09:04
отиваш при Джи Пи-то си, обясняваш му, че се притесняваш дали ти няма нещо, молиш го да ти даде талон за кръвна картина.
отидаш, зимат ти кръв, и на следващия ден, вече знаеш със сигурност, че нищо ти няма.
без презерваривче ли сте го правилИ? :roll:

rulezZz
08-16-2005, 09:14
ami sus !! samo4e li4nata lekarka i nashte sa semeini priqteli i ako otida pri neq losho nashte kato razberat shte ima grumove i mulnii:))) ot moq priqtel koito ot odavna hoim ne se pritesnqvam mnogo shot toi nikoga ne bi mi go pri4inil !! ama bati i ot nego se pritesnqvah a sega s toz ot moreto lelele se si mislq mi ako bolen makar si govorihme s nego predi da praq neshto i toi mi vika awe spoko kvi sa tiq gluposti eto i s prezervativ go praim oshte pove4e trqq si spokoina i taka ama az spokoina li lele

rulezzz
08-16-2005, 09:20
4ude se sega tolkoz sum se zapretisnila napravo takava paranoq mi ako taka e i za v budeshte nikoga nqma da se otpusna i da si napravq kefa shtoto she se pritesnqvam 4e patrniora moje da ima nekvi bolesti seki put li trqq se izsledvam :)) 4e tva golqma muka kak drugite momi4eta go pravqt bez nikakvo pritesnenie i si praat kefa a az samo s2-ma i she se poburkam puk i kato gi govorq tia raboti na moq priqtel i toi se e hvanal za glavata:)))

chupacabra:)
08-16-2005, 09:48
добре е че ти е послужило за пример! мисли, че тоя път си извадила късмет и няма да допуснеш следващия път да го правиш без капутче..
сигурна съм, че нищо ти няма, щом приятеля ти досега не е разбрал :arrow: няма спин :arrow: и ти нямаш спин :D айде успокой се.

п.с. лекарката ти би трябвало да знае за лекарската тайна!
ако толкова много държиш да си направиш изследвания, и те е страх да отидеш при личната, отиди в частна клиника потърси тук : http://www.need.bg/?c=78
късмет!

rulezzz
08-16-2005, 10:05
e mersi mnogo :)))) dano naistina nishto mi nqma !!! a za issledvaniqta v laboratoriq li trqbva da otida ili v vsqka bolnica moje

chupacabra:)
08-16-2005, 10:19
e mersi mnogo :)))) dano naistina nishto mi nqma !!! a za issledvaniqta v laboratoriq li trqbva da otida ili v vsqka bolnica moje
не може във всяка болница. или в районната ти поликлиника + талон от личния, или си плащаш за частна клиника. аве където и да отидеш без талон, трябва да плащаш

sherry
08-16-2005, 11:17
spokoino,ne vqrvam da ti ima ne6to-za bremennosta e bilo nelepo da se strahuva6,ako si bila v 6estiq mesec,6te6e da razbere6 :D
A za Spin-a pak mislq,4e ne si bolna,malka e veroqtnostta ot 2 polovi kontakta.
No vse pak kakto kaza chupacabra,otidi v nqkoq 4astna klinika,za da si napravi6 izsledvaniqta i da si po-spokoina i zavbade6te izpolzvai prezervativ,osobeno ako ne spi6 s partniora si

Sportexz
08-16-2005, 18:03
e mersi mnogo :)))) dano naistina nishto mi nqma !!! a za issledvaniqta v laboratoriq li trqbva da otida ili v vsqka bolnica moje
не може във всяка болница. или в районната ти поликлиника + талон от личния, или си плащаш за частна клиника. аве където и да отидеш без талон, трябва да плащаш
С ПКК(пълна кръвна картина) СПИН не се открива...
Теста е отделен... и се прави абсолютно безплатно.

chupacabra:)
08-16-2005, 18:55
а с кво се открива? отиваш и казваш 'искам тест за спин' ли?! :roll:

Sportexz
08-16-2005, 18:56
а с кво се открива? отиваш и казваш 'искам тест за спин' ли?! :roll:
Естествено!

chupacabra:)
08-16-2005, 18:59
а с кво се открива? отиваш и казваш 'искам тест за спин' ли?! :roll:
Естествено!
не ми се вярва да е така,
просто е супер унизително...

Sportexz
08-16-2005, 19:06
а с кво се открива? отиваш и казваш 'искам тест за спин' ли?! :roll:
Естествено!
не ми се вярва да е така,
просто е супер унизително...
Като не разбираш ни най-малко защо обясняваш и спориш... Да не мислиш, че от ПКК се разбира всичко ето виж колко различни изследвания има на кръвта http://www.cibalab.com/products.htm. И какво е унизителното...

Ето ти:
ПКК - Пълна кръвна картина. Изследването обхваща: изброяване на кръвните клетки /левкоцити, еритроцити, тромбоцити/, определяне на концентрацията на хемоглобина, хематокрита, математическите показатели на еритроцитите и тромбоцитите. Показателите на кръвна картина не са специфични за дадено болестно състояние. Променят се при различни заболявания: анемични състояния, възпалителни и инфекциозни заболявания с различен произход, злокачествени кръвни заболявания и други.
И като не разбираш нещо не го коментирай, често ти се случва!

rulezzzz
08-16-2005, 19:08
aha !!! dosta i to ama ako iskam da si usigora spokoistvie mai sha trqq go napravq no sled 2- 3 sedmici zashtoto ako slu4aaino neshto imam ( da ne dava gospod) antitelata togava shte se otkriqt

chupacabra:)
08-16-2005, 19:09
а с кво се открива? отиваш и казваш 'искам тест за спин' ли?! :roll:
Естествено!
не ми се вярва да е така,
просто е супер унизително...
Като не разбираш ни най-малко защо обясняваш и спориш... Да не мислиш, че от ПКК се разбира всичко ето виж колко различни изследвания има на кръвта http://www.cibalab.com/products.htm. И какво е унизителното...

Ето ти:
ПКК - Пълна кръвна картина. Изследването обхваща: изброяване на кръвните клетки /левкоцити, еритроцити, тромбоцити/, определяне на концентрацията на хемоглобина, хематокрита, математическите показатели на еритроцитите и тромбоцитите. Показателите на кръвна картина не са специфични за дадено болестно състояние. Променят се при различни заболявания: анемични състояния, възпалителни и инфекциозни заболявания с различен произход, злокачествени кръвни заболявания и други.
И като не разбираш нещо не го коментирай, често ти се случва!
ще си коментирам коооолкото си искам и каквото си искам, не си ти човека, който ще ми казва какво да правя, яснО?...
явно за пореден път не си зацепил, че идеята на мнението ми е да обясниш, тъй като и аз не разбирам тия неща...но не, ти трябвА ДА се заядеш...
няма кфо да коментирам, то от злоба ше се разядеш ве..

Sportexz
08-16-2005, 19:17
отиваш при Джи Пи-то си, обясняваш му, че се притесняваш дали ти няма нещо, молиш го да ти даде талон за кръвна картина.
отидаш, зимат ти кръв, и на следващия ден, вече знаеш със сигурност, че нищо ти няма.
без презерваривче ли сте го правилИ? :roll:
А това какво е и щом
тъй като и аз не разбирам тия неща...
защо обясняваш как стават нещата.

ще си коментирам коооолкото си искам и каквото си искам
:arrow:
Ето за това във форума има толкова глупости... нек'ви момиченца с много голямо его, които си го задоволяват виртуално, защото навън сигурно немогат.
И като за финал..
Може и да се заяждам, но поне се старая да съм полезен в темите, които са достатъчно сериозни и се стремя да давам точна информация.

chupacabra:)
08-16-2005, 19:19
отиваш при Джи Пи-то си, обясняваш му, че се притесняваш дали ти няма нещо, молиш го да ти даде талон за кръвна картина.
отидаш, зимат ти кръв, и на следващия ден, вече знаеш със сигурност, че нищо ти няма.
без презерваривче ли сте го правилИ? :roll:
А това какво е и щом
тъй като и аз не разбирам тия неща...
защо обясняваш как стават нещата.

ще си коментирам коооолкото си искам и каквото си искам
:arrow:
Ето за това във форума има толкова глупости... нек'ви момиченца с много голямо его, които си го задоволяват виртуално, защото навън сигурно немогат.
И като за финал..
Може и да се заяждам, но поне се старая да съм полезен в темите, които са достатъчно сериозни и се стремя да давам точна информация.
ами добре, след като съм дала грешна информация - поправи ме и толкова.. защо навсякъде трябва да се заядеш !? признах, че съм се объркала...!!?!? и сега какво, колко още години ще ми го натякваш..!?! поне поемам критика...

Sportexz
08-16-2005, 19:22
Правя го за твое добро. :lol: :lol:
Ми не дразня се поприцип не само от твоите грешки, защото тука(форума) много глупости се изписват. И не го приемай като заяждане, а като градивна критика. :lol:

chupacabra:)
08-16-2005, 19:23
Правя го за твое добро. :lol: :lol:
Ми не дразня се поприцип не само от твоите грешки, защото тука(форума) много глупости се изписват. И не го приемай като заяждане, а като градивна критика. :lol:
окей, така ще го приемам занапред...