PDA

View Full Version : Дразня се...



08-16-2005, 16:02
Дразня се,че много хора си позволяват страшно много неща...Как неква където я познавам от 1 месец и уж ми е приятелка,ще посягя на приятеля ми,защото той е посегнал пръв...Как неква,където въобще не ме познава,ще ми говори зад гърба.А за първия случей,не мога да разбера защо като тя нито го познава и ще ми го псува...Ебахти приятелката :!: Защо хората си позволяват толкова много :?: Защо в днешно време...защо тя си мисле,че като е с мене може да псува всички.И по този начин жестоко да ме кара да се чуствам ненужна...в смисъл какво те там си ие бият двамата,а аз да стоя и само да крещя"Омана престани...".Аз го познавам,тя не.Така,че аз мога да кажа за него много неща,но тя нямя право така да говори на човек с който е само-едва,едва на Здрасти :?

Utopia
08-16-2005, 16:11
a dobre doshla v sveta na licimerieto i "priqtelite" :)
sledvashtiq pyt kato nqkoi ti stava priqtel .. ne bydi tolkova naivna tvar :)~

sherry
08-16-2005, 16:12
ne6to ne mojah da shvana vaprosa v temata ti,no da-az sy6to super mnogo se draznq kogato nqkoi "priqtelki"mi zabiqt noja v garba.
zatova se nau4i da ne se doverqva6 na nikogo na 100%,taka pone 6te ponese6 po-lesno eventualnoto predatelstvo,za6toto v dne6ni dni mnogo malko ostanaha iskrenite hora.
a za teq zlobari,koito govorqt lo6o za nqkogo bez da go poznavat-qvno ili mu zavijdat ili za mnogo pod nego,sled kato se darjat taka.Zatova ne se qdosvai

morsmordre
08-16-2005, 16:22
Имаше една потребителкааа...Забравих й ника :oops: с подпис Аз съм си газе, а за другите не ме ебе!
Това го следват страшно мн хора и заради това се получават предателствата...Не го вземай присърце - просто не движи с нея!

П.П>>Нищо лично към момичето, което е с този подпис, просто се сетих за него

LiNkiN4eTo
08-16-2005, 17:03
Как неква където я познавам от 1 месец и уж ми е приятелка,ще посягя на приятеля ми,защото той е посегнал пръв...
Kaк пък няма да му отвърне :evil: :?: :!: Къф е той , че ще й посяга :?:
Ели още не знаеш на кой свят си ми се струва ....

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-16-2005, 17:07
Ели ? Как така Ели ? Ама тая Ели или друга Ели ? Вярно, че ника (лишен от смисъл) подсказва малко ама... :)

LiNkiN4eTo
08-16-2005, 17:18
Ели ? Как така Ели ? Ама тая Ели или друга Ели ? Вярно, че ника (лишен от смисъл) подсказва малко ама... :)

Да!Това е Елитоо!Мислех си че се е отказала да ни тормози с присъствието си тук,но явно простотията й е безгранична и е тука с този супер мега ултра хипер гига луд ник :lol:

foursquare
08-16-2005, 17:20
Ели ? Как така Ели ? Ама тая Ели или друга Ели ? Вярно, че ника (лишен от смисъл) подсказва малко ама... :)

Да!Това е Елитоо!Мислех си че се е отказала да ни тормози с присъствието си тук,но явно простотията й е безгранична и е тука с този супер мега ултра хипер гига луд ник :lol:

Link4e,moga li da te popitam Elito ,kvo ti pre4i ?ne6to da ti e kazala li4no ?ne moga da vi razera za6to se zanimavate s gluposti ,ima 100 miliona drugi raboti i problemi s koito da se zanimavate a ste sedna li kato deca da se karata ?!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-16-2005, 17:34
Оооо Елииии здрасти е :) Защо се покриваш от нас {} ? :) Ай ся и малко по темата :) (не, че някой ще ме модерира. В няколко раздела има "дупка" :twisted: ) Та Ели, начи моме, мноо си наивна и глуповата :) Такава е истината :)и затва така стаа. Не знам дали е временен период от живота ти или перманентен :) Ако е второто, хората яко ше се възползват, ше има да въртиш кава.. ааа лош лош живот предричам :) Искрено ти пожелавам да опиташ да поумнееш... Мисли е, Ели, мисли е :idea: :)

santRi
08-16-2005, 17:44
Priqtelka li???Kakvo e tova?az ot godina i neshtu nqmam takova 4udo okolo men.I ne mi lipsva!Moqta istoriq nakratko:bqhme priqtelki 5 godini.Ne sme se karali za nishto!nishto drugo osven mom4eta...3 pyti sme se karali za 5 godini i to zashtoto neinite mom4eta haresvaha men...ee nakraq prespa s priqtelq mi i dori ne mi kaza sled tova.Razbrah go ot nego.Kolkoto i dylgo da si s edin 4ovek NIKOGA ne mu se doverqvai na 100%.A oshte pove4e kato q poznavash ot 20 dni.Zapomni edno - na tozi svqt nqma priqteli-VSI4KO e vapros na interesi!!!Sega ima edno momi4e s koeto izlizame otvreme navreme no da se doverqvam...NE!Nikoga nqma da povtorq tazi greshka ne go pravi i ti.Nqma smisal da si habish nervite za takiva hora.Prosto si4ko rano ili kysno umira i po-dobre rano.Povqrvai mi...Prosto se uspokoi i si gledai jivota :wink: :wink: :wink:

ExpressYourSelf
08-16-2005, 19:52
Аааа...аа!Това Елито ли е ?!?!?!Че тя от кога се опитва да пише на кирилица?(Представям си с каква скорост).Аз таман се чудех кво липсвало на форума...Пък то Елитоо...Сега съм спокойна :PpP
Та както и да е...Ами съжалявам,но за пореден път се хванах за главата като четох умопомрачителната ти тема!Как така преятелката ти и "приятеля ти" ще се бият?!?!Хахахха...Оу не не...Простооо С М Я Х от всякъде...Простоо както ти казаха останалите не бъди толкова наивна и ПОУМНЕЙ!

amy lee
08-16-2005, 20:01
абе както каза линкинчето: как ли пък няма да му отвърне
и на мене да ми посегне пръв и аз ше го ударя. няма да седи и да го гледа я :evil:

08-16-2005, 20:02
то не че не е така,но вие ако вярвате на линкинчето далече няма да стигнете...

Елитоооо :wink:

LiNkiN4eTo
08-17-2005, 09:22
то не че не е така,но вие ако вярвате на линкинчето далече няма да стигнете...

Елитоооо :wink:
ся каза ли нещо :?:
говоря истината ама ако ми вярват далеч няма да стигнат
добре ве лек , кефиш :wink:

мечтател
08-17-2005, 10:02
то не че не е така,но вие ако вярвате на линкинчето далече няма да стигнете...

Елитоооо :wink:
ся каза ли нещо :?:
говоря истината ама ако ми вярват далеч няма да стигнат
добре ве лек , кефиш :wink:
ами то ко си толкоз обратното на остър, че да си решаваш проблемите фъф форума и да вярвай на сичко ти никъде няа да стигнеш. не обиждам никого, ама ти тряа да фнимааш познатите хора кво ти казват, да се замисляш за верността на сяка дума, пък да не говорим за ора дет не сте ги виждали.
и стига сте се ебаали с момичето. нов съм тука и не знам що не я харесвате, ама е много грозно и тъпо отстрани
а по темата - тва че някои твои познати не се харесват не тряа да те кара да мислиш че не са ти приятели. и егати ножа в гърба - да не се разбира с някого и да ти го каже в лицето

п.с. Ей ма аз съм станал фен бе?
връщам си думите че съм новак, ама пак недейте гаври елитооооо