PDA

View Full Version : Magazini i drehi



Elitooooo
08-16-2005, 19:06
Taka zn4i razhojdahme si se s maika mi onia den po centara i vlizame v edin magazin za danki i gledame edni danki,ama ne s obiknovenna cena,a te struvaha 735 lv. :shock: :shock: :shock: A pak az si kupih po evtini estestveno.
Kato govorim za magazini,vie pose6tavate li magazinite za 1 lv. :?: ,magazinite za 2-ra upotreba :?: .az li4no ne pose6tavam magazinite za drehi 2-ra upotreba,za6toto mi e ne priateno i naive4e 4oveka koito gi e nosil si e imal svoi emocii i az s moite drehi iskam da si imam sobstveni emocii :) :wink:

chupacabra:)
08-16-2005, 19:10
и...?! :roll:
има яки неща.. но малко намирисват ..

gazovia
08-16-2005, 19:11
Хах веднъж съм посещавал магазин 'сичко по лев и 50 долара и си зех неква мултифункционална отверка

Napu6en-Buhal
08-16-2005, 19:13
MagaZIniTE koItO POsEsHTaVAm sA.. NA TuMNo, GLoBe i t.N... VaJNoTO e dA E sHIrOKo :lol:

Elitooooo
08-16-2005, 19:15
MagaZIniTE koItO POsEsHTaVAm sA.. NA TuMNo, GLoBe i t.N... VaJNoTO e dA E sHIrOKo :lol:Az pak na Convers i onia do nego,zabravih mu imeto :roll: :?

chupacabra:)
08-16-2005, 19:16
брейййй, globe ми е любимия МАГАЗИН :lol: :lol:
елитоооо, ти CONVERSE ли имаш предвид? и какво си купуваш от там!? :lol:

ExpressYourSelf
08-16-2005, 19:17
Не,не ги посещавам.Влизала съм в магазин `Всичко по 1`,нооо там има само боклуци за еднократна употреба.А пък да не говорим,че преди време бяха казали,че стоките там били вредни и т.н.Просто ноу комент.А за втората употреба,просто не мога да приема да нося парцалки 2 ръка,нз просто не го смятам за удачно...

Elitooooo
08-16-2005, 19:18
брейййй, globe ми е любимия МАГАЗИН :lol: :lol:
елитоооо, ти CONVERSE ли имаш предвид? и какво си купуваш от там!? :lol: Emi razglejdam kakvo,o6te niamam dreha na Convers,prosto taia marka mi nosi ne dobri spomeni :(

chupacabra:)
08-16-2005, 19:21
брейййй, globe ми е любимия МАГАЗИН :lol: :lol:
елитоооо, ти CONVERSE ли имаш предвид? и какво си купуваш от там!? :lol: Emi razglejdam kakvo,o6te niamam dreha na Convers,prosto taia marka mi nosi ne dobri spomeni :(
то и няма да ти отива на стила да носиш CONVERSE май.. или не ти пука много-много?!

bebe`16
08-16-2005, 19:21
не съм влизала във магазин 2ра употреба нямам и желание.кецки си взимам от insomnia а дрехи от ндк,и в подлеза на плиска има яки дрешки :wink:

Napu6en-Buhal
08-16-2005, 19:24
брейййй, globe ми е любимия МАГАЗИН :lol: :lol:
елитоооо, ти CONVERSE ли имаш предвид? и какво си купуваш от там!? :lol:
hAHaHaHa Ti sI EbahTI tUpAta PuTka ChesNo. kaTO NE znAesH zA kVo sTAvA VuproS shTo sE MUchIsh ? nE gOvoRQ zA MaRkAta `gLObe` goVoRQ za MagaZInA nA GloBe v pLeVen. oNEmEi !

Elitooooo
08-16-2005, 19:26
брейййй, globe ми е любимия МАГАЗИН :lol: :lol:
елитоооо, ти CONVERSE ли имаш предвид? и какво си купуваш от там!? :lol: Emi razglejdam kakvo,o6te niamam dreha na Convers,prosto taia marka mi nosi ne dobri spomeni :(
то и няма да ти отива на стила да носиш CONVERSE май.. или не ти пука много-много?!Ti pak ot kade znae6 kaf mi e stila :?:

mil4eto_
08-16-2005, 19:26
еми влизам си дрешки от "oneill","board shop","benetton","roxy","sabotage","bas" а кецове от "insomnia"понякога и от "sabotage" и "bas"

Sportexz
08-16-2005, 19:27
Любими са ми Sisley, Diesel и най-вече Playlife. А и Терата, че е тънкана.

mira_
08-16-2005, 19:35
Ииих че сте гъзари всичките.. как пък един не пазарува от Илиенци.. тц тц тц :lol: :lol: :lol:
Иначе и аз като вас си пазарувам само от маркови магазинчета-даже тати ме води до Париж за бельо, до Германия за маратонки, а дънките са ми от САЩ....

Swinkenhoffer
08-16-2005, 19:46
Ииих че сте гъзари всичките.. как пък един не пазарува от Илиенци.. тц тц тц :lol: :lol: :lol:


ами, ето ... аз ще си призная. ходила съм на Илиенци. :lol: разлика няма никаква, освен в цените. купих си велики дънки за 20лв. и кво?? влизала съм (редовно!) в дрип шопове и съм купувала. и кво??
освен това наминавам и към gorgon.

зле, зле
. :lol:

Sportexz
08-16-2005, 19:50
Ииих че сте гъзари всичките.. как пък един не пазарува от Илиенци.. тц тц тц :lol: :lol: :lol:


ами, ето ... аз ще си призная. ходила съм на Илиенци. :lol: разлика няма никаква, освен в цените. купих си велики дънки за 20лв. и кво?? влизала съм (редовно!) в дрип шопове и съм купувала. и кво??
освен това наминавам и към gorgon. единственото нещо, което ме грее са патъците. тях ги взимам от великата insomnia. и толкоз.
.
Кой от къде душа му иска. За мен има разлика(то наистина има) и се старая да си взимам. А и няма нищо лошо да си купуваш от Илиенци - просто личен избор.

chupacabra:)
08-16-2005, 20:56
Ti pak ot kade znae6 kaf mi e stila :?:
ами по стила музика можеш да определиш стила на обличане. не е трудно. или пак го смени?
на напушен-бухал искам само да му благодаря, че ме светна за този магазин в ПЛЕВЕН.. не съм знаела за такъв. благодаря ти БУХАЛЕ..
и аз не си купувам маркови парцали.. само на кецовте държа, др.- фсе ми е тая

Jenq
08-16-2005, 23:16
Az specialno ne pazaruvam nito ot magazini 2-ra upotreba,nito puk ot magazinite za levche,no i ne darja drehite mi da sa na opredelena marka.Obikalqm magazinite i si kupuvam parcalki ot kadeto si haresam...tova e.Filosofiqta ne e mnogo slojna,nali?:)

Chiana
08-17-2005, 01:44
az pak poneje nemam kinta za markovi dre6ki deto sa s kosmi4eski ceni si pazaruvam ot normalni magazin4eta deto dankite sa po 30 leva i sa si varvejni. pak ot vsi4ko za lev4e si kupuvam za gsma za vrata takiva. ot second hand mnogo pati sam si pazaruvala 6iroki danki. ot 6umenskata maniq;}super dobri dan4ici se namirat deto po magazinite nqma takiva. teniski sa6to ima mnoo qki makar 4e trqbva da rovi6 s 4asove dokato si nameri6 ne6to xubavo. pak i znam 4e sa markovi.kvo e zna4enieto dali sa novi ili second hand :roll:

Napu6en-Buhal
08-17-2005, 07:28
Ti pak ot kade znae6 kaf mi e stila :?:
ами по стила музика можеш да определиш стила на обличане. не е трудно. или пак го смени?
на напушен-бухал искам само да му благодаря, че ме светна за този магазин в ПЛЕВЕН.. не съм знаела за такъв. благодаря ти БУХАЛЕ..
и аз не си купувам маркови парцали.. само на кецовте държа, др.- фсе ми е тая
aKO OshTE edIN pUT sE OBadiSH tAka oBacHE naIstINa shTE TE sVETna :evil:

мечтател
08-17-2005, 08:07
ей такива ора не разбирам. кво ма грей мене че шъ са ми маркови дънките, като тряа да не ям 1 месц да си ги купя? и ква им е разликата с дънките за 20-30 лв? нали и със тях няа да се ветрея по гол г*з или х*й? пък ми дреме на па*ката че не ми били оригинални. кат искам оригинални в килата да не би да ги няма? щели да носят чужди емоции. че кви емоции? "аз тия дънки съм ги събувал да дрищя". егати емоциите! но все пак разбирам че не всеки обича стари неща. и аз почти не всимам от втората употреба, ама няам нищо против. имам приятели дето само от там пазаруват и са си гъзари отвсякъде

LiNkiN4eTo
08-17-2005, 08:48
яхахаха
аз пък ходя на битака
за всички от Бургас съм рекламно лице :lol: :lol: яхаххаа

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-17-2005, 10:56
Младост (известен още като Младус)в Б-с рулез. Фешъна е при нас :)

monka
08-17-2005, 11:50
Младост (известен още като Младус)в Б-с рулез. Фешъна е при нас :)

aa, tam v "Mladus" naistina ima qki ne6ta! po princip samo ot Burgas si kupuvam drehi(ot Ahtopol sam) i 4esto si vzimam ot Mladost

Murderdoll
08-17-2005, 15:38
ОБОЖАВАМ магазини фтора употреба.тфа е
място свещено за мене..като кенефа бате..
оставам си самичка и се ровя ако искам 2
часа из дрехите.току виж си намирам нещо
яко и си го купувам естестфено.стига да не
изглежда като дреха от фтора употреба:)

DespaiR
08-17-2005, 16:43
Га има пари купуам маркои ва га няма от пазара такъва е вий ко си мислите

мечтател
08-18-2005, 06:10
ОБОЖАВАМ магазини фтора употреба.тфа е
място свещено за мене..като кенефа бате..
оставам си самичка и се ровя ако искам 2
часа из дрехите.току виж си намирам нещо
яко и си го купувам естестфено.стига да не
изглежда като дреха от фтора употреба:)
ти да не ровиш 2 часа в кенефа :lol: няма кво да намериш там освен ....


майтап бе уили. супер е тва. мои приятели дето от там пазаруват и те така казват (само без метафората за кенефа)

Чочка :D
09-08-2006, 08:43
Аз си купувам дрехи от най - различни магазини, и изобщо не съм запалена по определени марки.Каквото ми хареса, купувам, дрехите ми не са евтини нито пък страшно скъпи.Колкото до дрехите втора употреба, тва са ми любимите магазини.В магазините "секънд хенд" най - често половината дрехи са такива, останали непродадени по магазините или конфискувани по митницата...По дяволите взех си от един такъв магазин яке на фишбоун за 3,60лв шото беше на килограм :mrgreen: .И не мога да отлепя очи от него толкова е хубаво.Също така си падам по безмитните такива, напрао обожавам.Знам сигурно 50 процента от тия дето са в Сф.Когато нашите ми орежат бюджета, аз се изстрелвам в някой такъв и купувам 5 чифта дънки на марки като дизел, левис и темподобни за 100 лв :mrgreen: Не съм ли гъзар, а?А при кецовете няма такива изгъзици.Фен съм на консервите (converse).Също така мн нося кецове олдскуул класически, ама тях ги намирам на матстар за по 20 кинта (просто не виждам смисъл да харча за гуменки 100лв), и па са си качествени, вече имам някъде 10 чифта, 5 от които на матстар :)

WILD__BOY
09-08-2006, 08:51
Някой ма не може да се изказва... Към авторката на темата - научи се да си подреждаш мислите!!!!!!!
Ако питаш от къде си пазарувам дрехи то това са Adidas, Nike, AND1, G-Wear и Дино. RBK ги отписвам вече щото педерасите от магазина на витошка са махнали баскетболните артикули. Останаха само дрехите за чалгари.

®©PeTq®©
09-08-2006, 08:52
Разглеждам магазини за 1лв ама мн мн рядко купувам нещо...
А за магазините 2-ра употреба не съм и влизала в такъв
знам че няма да си харесам нищо а и да си...няма да си го купя,защото някои го е носил преди мене и... :evil: за това си купувам само от
хубави магазини 1-ва употреба... :-D

lunnoto_momi4e
09-08-2006, 09:33
abe 4estno da si kaja obi4am da se rovq v magazinite za 2-ra upotreba no ne kupuvam.ina4e obi4am markovite magazini sas skapite dre6ki

BloodyMoon
09-08-2006, 09:38
Най-често посещавам магазими с Маркови преоценени дрехи , но поцещавам и за маркови нови дрехи , но разбира се цените на новите са доста високички 8)

white_chik
09-08-2006, 09:54
В магазини за дрехи втора употреба не влизам,но в магазините "Всичко за 1 лев" - да,защото като решим да играем карти и естествено никой не носи и винаги си купуваме от мазагина "Всичко за 1 лев" :wink:

az_slunceto
09-08-2006, 10:18
Taka zn4i razhojdahme si se s maika mi onia den po centara i vlizame v edin magazin za danki i gledame edni danki,ama ne s obiknovenna cena,a te struvaha 735 lv. :shock: :shock: :shock: A pak az si kupih po evtini estestveno.
Kato govorim za magazini,vie pose6tavate li magazinite za 1 lv. :?: ,magazinite za 2-ra upotreba :?: .az li4no ne pose6tavam magazinite za drehi 2-ra upotreba,za6toto mi e ne priateno i naive4e 4oveka koito gi e nosil si e imal svoi emocii i az s moite drehi iskam da si imam sobstveni emocii :) :wink: e tova trqbva da sa pone pozlateni teq dunki zada sa kum 700leva ili nqkvi dqmanti da ima po tqx. :shock: :shock: ina4e az si kopuvam drexi ot guchi i teq magazini. :wink:

cskamoni4ka
09-08-2006, 10:34
Има дънки по 30лв,има дънки по 100...по 500 и т.н. всеки според възможностите си!Аз не бих влезла в магазин за по левче,пък камо ли в магазин за втора употреба!

rosskata
09-08-2006, 10:37
Пазарувам от центрото на Варна в най- евтинките магазинчета- дънки за 30тина лева, маратонки Ранърс или Булдозер, блузки по 10- 15 кинта, и съм аз просто 8) Втора ръка имам супер много дрехи, и въобще не ми пука че на някой му е гадно да носи такива или го смята за пропаднало. Като се омъжа за Бил Гейтс може да помисля за маркови дрехи. :mrgreen: Но при положение че сама си вадя парите за дрехи, мерси, по- добре да не са маркови...

01-20-2007, 21:37
MagaZIniTE koItO POsEsHTaVAm sA.. NA TuMNo, GLoBe i t.N... VaJNoTO e dA E sHIrOKo :lol:

lo6a_karma
01-21-2007, 10:21
Taka zn4i razhojdahme si se s maika mi onia den po centara i vlizame v edin magazin za danki i gledame edni danki,ama ne s obiknovenna cena,a te struvaha 735 lv. :shock: :shock: :shock: A pak az si kupih po evtini estestveno.
Kato govorim za magazini,vie pose6tavate li magazinite za 1 lv. :?: ,magazinite za 2-ra upotreba :?: .az li4no ne pose6tavam magazinite za drehi 2-ra upotreba,za6toto mi e ne priateno i naive4e 4oveka koito gi e nosil si e imal svoi emocii i az s moite drehi iskam da si imam sobstveni emocii :) :wink:


влизала сам в магазин за 1 лв,но не сам си зимала нищо.А за магазините за 2 употреба сам си зимала 1 пат не6то което супер ме изкефи + тва ако 4овека има супер яки спомени можи да си ги остави за себе си тези дрехи

02-23-2007, 13:36
брейййй, globe ми е любимия МАГАЗИН :lol: :lol:
елитоооо, ти <b style="color:black;background-color:#ffff66">CONVERSE ли имаш предвид? и какво си купуваш от там!? :lol: [/b]Emi razglejdam kakvo,o6te niamam dreha na Convers,prosto taia marka mi nosi ne dobri spomeni :(
то и няма да ти отива на стила да носиш <b style="color:black;background-color:#ffff66">CONVERSE май.. или не ти пука много-много?![/b]Ti pak ot kade znae6 kaf mi e stila :?:

{sweet4e}
02-23-2007, 14:14
Еми то и аз съм влизала в магазини за 1 лев ма мн рядко купувам нещо защото ми се струва...малко фалшивко.В магазини за втора употреба нямам навика да влизам и никога не съм,но пък и дрехите не са ми толкова скъпи,но не и толкова евтини.(за някои)Когато ми дадат повечко пари си позволявам по-скъпи нещица.И много обичам да обикалям магазините.Най-много държа на дънките.Но мисля че човек може да се чувства комфортно във всякакви дрехи независимо от цената.Който има пари в повечко нека си купува маркови дънки с невероятно високи цени.Всеки има право де се поглези малко.

malka_sladuranka
02-23-2007, 14:27
Купувам си дрешките от всякъде. Ако си харесам нещо в обикновен магазин - купувам го, ако си харесам нещо марково - купувам го /стига да не е над 100-200лв/ Във втора употреба не влизам, не ми допада идеята да нося старите дрехи на някой. В магазин за 1 лев също не ходя, не ми харесва нищо, личи си, че стоката е с ниско качество. В китайските магазини обаче се намират интересни неща - имам обици от там \:D/

miminia
02-23-2007, 14:41
Нямам нищо напротиф магазините ама ме е срам да влизам :-s е има един магазин Мис Лукс на Пиротска е там дрехите са на закачалки и не се ровя,от там мога да си купа нещо ама гледам да не си купувам втора ръка

sherry
02-23-2007, 15:19
Изобщо не ме е срам да кажа, че няколко пъти съм си купувала неща от магазини за дрехи втора употреба. Няколко от най - яките ми блузки са от там. Бяха като нови, хубави марки, различни. Защо да не си ги взема, голяма работа, че са 2ра ръка! То по тая логика и от други магазини трябва да ни е гнус да пазаруваме, щото във всеки магазин има пробни, хората пробват дрехите вътре, може пак да "полепне" отрицателна енергия :-D :lol: :lol:
Даже ми е смешно, щото често се случва мои приятелки да ми харесат много блузки, които са купени от магазини за 2ра употреба. "Леле, че е яка, от къде си я взе, искам и аз такава, мн хубава".

Mimka_sweet
02-23-2007, 15:30
Ами от левчето не веднъж съм си патила.........и не купувам много много от там,но от килата си имам дрешки :-D А колкото до марковите магазини,хехе ..... не са за мен :lol:

Cheesy
02-23-2007, 17:51
Ами аз съм влизала в магазинчетата за по левче-ко толкоз?Иначе в магазин за втора употреба съм влизала един път-и повече не искам...

I_ve7o
02-23-2007, 18:55
ne sym vlizala v magazin 2ra ypotreba..pyk lubim magazin SABOTAGE :-) :-) :-)

In4iTu_
02-23-2007, 19:13
Магазините за 1 лев ги посещавам редовно :lol: Все има по някоя глупост, която си купувам 8-[ А пък относно тези, за втората употреба - влизам от време на време, но нищо не си купувам, просто защото нищо не си харесвам.

П.П: това за емоциите е голяма глупост... :roll:

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
02-23-2007, 19:39
Нямам маркови дрехи, освен ако някой не ми е подарил. Безмислено е да плащам двойно за един етикет.
Иначе от къде пазарувам...ми имам си няколко ''любими'' магазина и повечето ми дрехи са оттам.
Да, имам дрехи втора употреба - и кво? Не ми пука, че преди мен ги е носил друг, като се изперат веднъж няма никакви проблеми. :wink:

WwanAdoO
02-26-2007, 19:10
Има различни секънд хендове... повечетоот вас си представяте магазин с раздърпани дрехи на кучи марки и модели от преди 10години. Аз ходя по малко по-различни такива магазини... примерно взех си чанта на Billabong, която няма в Boardshop, за 17кинта чисто нова с етикет и с истинската цена 70кинта... та тея магазинчета, по които аз ходя просто имат некви крадени стоки и ала-бала и рядко втора ръка, а аз дрехи, които е носил някой непознат няма да облека... хехе сигурно някой е виждал Ultra... втора ръка, ама и там продават кецове с кутийте чисто нови. Имам неща и от Insomnia, Sabotage, BAS и т.н., ама като има оферти, защо да не се възползва човек?!

02-26-2007, 20:10
Има различни секънд хендове... повечетоот вас си представяте магазин с раздърпани дрехи на кучи марки и модели от преди 10години. Аз ходя по малко по-различни такива магазини... примерно взех си чанта на Billabong, която няма в Boardshop, за 17кинта чисто нова с етикет и с истинската цена 70кинта... та тея магазинчета, по които аз ходя просто имат некви крадени стоки и ала-бала и рядко втора ръка, а аз дрехи, които е носил някой непознат няма да облека... хехе сигурно някой е виждал Ultra... втора ръка, ама и там продават кецове с кутийте чисто нови. Имам неща и от Insomnia, Sabotage, BAS и т.н., ама като има оферти, защо да не се възползва човек?!a kude sa tezi magazini za koito govori6 be momi4e,pitam 6ot az ne sum vlizala v takuf magazin i nqqm predstava kude kvo ima

HardcorE_AFA
02-26-2007, 20:46
ми в магазините 2 употреба има яки неща аз от там какви неша съм си намирала...няква дълга пола(карирана)която с много усилия и идеи я напражих на адската рокли4а(много късичка)абе много яки неща има по тя магазинчета

positive
02-27-2007, 15:29
v ma gazinite za po 1-2 lv moje6 samo da se zaribqva6 s raznii raboti koito posle se 4udi6 kakvo da pravi6 i si zel 6tot sa evtini. kolkoto do magazinite za 2-ra upotreba...nz ne bih vlqzla dori

dj_bebcho_f
02-27-2007, 16:02
ami az si kopuvam bluzki,sui4ari i maratonki ot PUMA,REEBOK,PRADA a dunkite mi pove4eto sa na levis,replay tva e ob6to vzeto...
v 2-ra ruka sum vlizala ima i qki ne6ta ma ne sum si kopuvala ni6tu ot tam...
puk v lev4eta 6to da ne vlizam nema lo6o...

WwanAdoO
02-27-2007, 18:15
Епа в центъра има доста, ма не ги знам по улици, иначе като се моташ насам-натам се намират много магазинчета... аз съм намирала някви дрешки и на Mango, S. Oliver, Benneton, Roxy, Zara, Killer loop, масата на Billabong и т.н.

и повечето, дето сте написали, че не сте стъпвали по такива магазина, съм сиурна че имам много повече маркови неща от вас гхахахахах :twisted: и за тея дето си пазарувате от графа и от магазини като повечето по графа- кво, да не мислите, че тея дрехи не са от Илиенци?! ](*,)