PDA

View Full Version : Кръв при изпразване!??



morsmordre
08-17-2005, 07:13
Една приятелка каза, че е правила секс с гаджето си, но той се изпразнил в кърв..Възможно ли е това?Питах да не би да се е изпикал в кръв, но тя каза, че не е това.На мен ми звучи малко странно - да не е някакво заболяване?

П.П>>Модераторите, ако може не премествайте темата в "Здравни и венерически проблеми" все още, защото ми трябват бързо отговори, а в онзи раздел не влизат мн хора - ако стигне до 10-15 поста, тогава няма проблем да я махнете :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Don_GoTTi
08-17-2005, 07:23
Мм и на мен ми се вижда странно това...ами кажи на приятеля си ако това продължи да отива да се консултира с лекар ...може наистина да е заболяване 8)

morsmordre
08-17-2005, 07:30
Мм и на мен ми се вижда странно това...ами кажи на приятеля си ако това продължи да отива да се консултира с лекар ...може наистина да е заболяване 8)

Как да му кажа :? Той е бил гадже на една приятелка - не го познавам :idea:

Don_GoTTi
08-17-2005, 07:36
ех тва вече е кофти :) ами кажи на момичето да му каже..или изобщо не се притеснявай като не го познаваш кав е проблема ? :)

мечтател
08-17-2005, 09:07
ами може и да е нещо венерическо, но може и просто да се е бил ударил човека, или ако приятелката ти му е давала ръчна да е дръпнала по-силно от възбуда ида го е разкървавила

HouseMania
08-17-2005, 09:53
Според мен най- правилно е момчето веднага да отиде да се прегледа защото това не е никак нормално.... :? :?

kurabiika
08-17-2005, 18:03
Има такова заболяване!!!

Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност. Има истинска и лъжлива хемоспермия. Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно. При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма. Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

Бързо на лекар!

The_Havoc
08-18-2005, 09:04
Има такова заболяване!!!

Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност. Има истинска и лъжлива хемоспермия. Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно. При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма. Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

Бързо на лекар!

Млад човек е какво го плашите. Имам един приятел в гората праскали чикии и тои хвърлил кръв. После прочели че от много чикии непрекъснато така се е получило. Той правил на ден по 6-7 .Кажи на приятеля си да спре за 1-2 седмици ...

Ruff Ryder
08-18-2005, 09:57
Доктооор :!:
Един познат имаше такав проблем,
ходи на гинеколог и му дал някви хапчита да са трови там,
по 4 на ден :shock:
Таи че по добре да заминава :!:

МаRi
08-18-2005, 10:28
Да наистина наи добре да иде на лекар вместо да гадае на какво се дължи за да може да се лекува навреме и да не се усложни...

morsmordre
08-18-2005, 11:33
Въх, веднага ще й съобщя :shock: (колко пъти да повтарям, че не ми е приятел на мен, дори не го познавам!)

Модераторкииииииии :twisted: Заключ, ако обичате :roll:

machoka
08-18-2005, 13:26
Има такова заболяване!!!

Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност. Има истинска и лъжлива хемоспермия. Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно. При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма. Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

Бързо на лекар!

Млад човек е какво го плашите. Имам един приятел в гората праскали чикии и тои хвърлил кръв. После прочели че от много чикии непрекъснато така се е получило. Той правил на ден по 6-7 .Кажи на приятеля си да спре за 1-2 седмици ...

Глупости говориш, приятелю. Ако щеш и 12 пъти да мастурбираш на ден, кръвта няма нищо общо и си е сериозен проблем.. Слушай какво ти казвам, не греша.. :twisted: :lol: :oops:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-18-2005, 13:41
И аз бях и съм за варианта с лекаря, ама защо не си виждам мнението? :)

ProstoAz
08-18-2005, 13:42
Въх, веднага ще й съобщя :shock: (колко пъти да повтарям, че не ми е приятел на мен, дори не го познавам!)

Модераторкииииииии :twisted: Заключ, ако обичате :roll:

С този отговор считам темата за приключена, а и ще бъде преместена! :wink:
Благодаря!