PDA

View Full Version : Mom4e pomejdu ni



AngelFire
08-17-2005, 10:26
Za purvi put mi se nalaga da spodelqm vyv forum li4nite si problemi i se nadqvam nqkoi da mi pomogne!Qvno dosta sym q zakusala za6toto neznam kakvo da pravq i kak da postyrq....ta zna4i da si doidem na dumata Imah vzaiootno6eniq s edno mom4e (ni6to seriozno)ot sorta na zaribqvki i celuvki s te4enie na vremeto se zapozna s edna moq priqtelka i sau4eni4ka samo 4e se okaza taka 4e tq go e haresala, i sega se 4udela kakvo da napravi za6toto ne moje da e s nego samo za6toto az sym imala ne6to ob6to s nego!Rabotata e tam,4e tq iska da e s nego a na men mi stava kofti samo pri misulta 4e tq moje da e s nego neznam za6to se polu4ava taka Moje bi si pazq teritoriqta.Drugoto koeto e neznam dali mom4eto su6to ima nqkakvi simpatii kum neq Kakvo da pravq?!Ako stane ne6to mejdu tqh az da produljavam da se draznq i da go pokazvam tova nedovolstvo ili da si stoq s navedena glava...dano nqkoi da izkaje mnenieto si i da se postavi na moe mqsto!

e_l_i_z_a
08-17-2005, 11:03
Намери си друг.Той не е единствения :D

sini4kata
08-17-2005, 11:17
pazish si teritoriqta? :lol: nali uj vsichko mejdu vas bilo samo zaribqvki i celuvki.spored men trqbva da se primirish i da ostavish pone priqtelkata ti da bade s nego.ako ti ne mojesh pone tq...nikoi obache ne e kazal che trqbva da si stoish s navedena glava.da ne ti puka.

SneJna_
08-17-2005, 11:41
ostavi i drugite da sa 6tastlivi..toi ako nqma 4uvstva kam tebe dali 6te e s tvoqta priqtelka ili s nqkoq druga nqma nikakvo zna4enie za6toto nqma da e s teb..ako naistina si i priqtelka na tova momi4e q ostavi i tq da bade 6tastliva :)