PDA

View Full Version : Не ми идва...



deizi
08-17-2005, 11:08
Цикъла не ми идва вече 4 месеца и се чуда можете ли да ми препоръчате някакви хапчета или нещо подобно?
Мерси предварително :)

08-17-2005, 11:26
Ами, миличка, отиди на лекар. Ти да не си луда ей така да пиеш хапчета на своя глава, дето са ти казали някакви тийнчета от форума. Трябва ти хормонално лечение, а то се провежда единствено под строг лекарски контрол. Ако тръгнеш ей така да пиеш хормони, можеш яко да си навредиш. Така че стига глупости, поискай от джипито напрвлние и отивай на гинеколог. Няма от какво да те е срам.

е
08-17-2005, 11:45
Веднага отивай на лекар това не е шега работа.Тест за бременност правила ли си?

sweety_happy_girl
08-17-2005, 12:12
и аз имам същия проблем.не ми беше идвало доста време и най-накрая реших да ида на лекар и той ми предписа някакви хапчета и след 1 седмица ми дойде.така че най-добре иди на лекар.може да не е нищо сериозно.например ако скоро ти е дошло менструацията ти може и да не е много редовна,но може и да има някакъв проблем.а ти на колко години си?

Exilia
08-17-2005, 13:08
Ако цикълът ти е дошъл скоро е нормално да прескача 1 месец, но 4 са притеснителни. Направи си тест за бременност (ако си имала полови контакти де) и после иди при гинеколог, защото може да е сериозно :wink:

JustBoy
08-17-2005, 14:03
иди при чичо доктор той ще ти каже тук не можем да ти помогнем поне не бих се наел за нещо толкова сериозно

ycMuBkaTa
08-17-2005, 18:48
Най-добре иди при лекар, тук никой не може да ти даде точен съвет, а за такива хапчета наистина съм чувала, но лекар трябва да ти ги предпише