PDA

View Full Version : Изпитвали ли сте носталгия ?



08-17-2005, 15:40
Та предварително се извинявам, яако темата не е за тук ;(

Изпитвали ли сте носталгия, да ви е мъчно за дома, дори и да сте в съседния град или да сте на село, какво сте се опитвали да направите в този момент ? Аз честно казано много мразя да ходя някъде другаде, особено с нощувки за седмица или повече, до сега даже и в Училище и на един лагер или екскурция или ... (вече забравих как се води ;D) не съм ходил.Има ли нещо подобно при вас ?

08-17-2005, 15:44
ne

lady_miss
08-17-2005, 15:50
ами не никога не съм изпитвала носталгия,даже съм имала желанието да се отдалеча от къщи,да ида на екскурзия,лагер,даже на село или на гости на някоя приятелка,ако стоя постоянно в къщи аз ще издивея,ще ми омръзне от еднообразието!

sini4kata
08-17-2005, 16:01
e az mnogo obicham da patuvam no sled sedmica-dve mi stava mnoooogo machno :cry:

lady_p
08-17-2005, 17:32
i az ne obi4am da si stoq vky6ti, pomnq samo vednyj predi 1-2 mesec a bqh na selo i mi be6e ujasno typo i mi be6e mnogo my4no za priqtelkata i gadjeto mi. ama ina4e mai ne sym izpoitvala nostalgiq ako tova koeto dadoh za primer moje da se nare4e nostalgiqq...nz :?

LP_girl_14
08-17-2005, 17:39
Изпитвала съм носталгия към хората които живият в дома ми(демек семейството ми),ама иначе обичам да пътувам,да посещавам нови места,дори в момента ми се ходи на село,щото изперкулясвам само в къщи и изобщо ми писна от града,а на село се събират супер точни хора от различни градове.Така че в момента ми се отдалечава от дома! :roll:

ycMuBkaTa
08-17-2005, 17:58
Нормално е да изпитваш носталгия по семейството. Преди, когато прекарвах голяма част от лятото си на село винаги плачех по няколко дена за вкъщи...после ми минаваше заедно със супер вечерите прекарани с компанията. :) Сега отново я изпитвам понеже уча доста далеч от вкъщи...и по цяла седмица не съм си у дома :cry: липсват ми дори и стените( да оставим хората настрана) И затова никой не може да ми повярва, че за мен идеалната ваканция е у дома...дори да не излизам просто да съм си при мойте си неща. Но и като тръгна на училище всичко се забравя заедно с грижите и приятелите там :)

^FaiNt^F
08-17-2005, 18:25
Nostalgiq po doma...kato malka-da...no ve4e ne :roll: moje bi ne sym otsystvala tooolkova mnogo 4e da mi domy4nee....mi za 10-11 dni nqkyde a 6toto sym i s fr obiknoveno i hi4 ne mi se vry6ta v ky6ti :lol:

Breakaway``
08-17-2005, 20:44
Ами да случвало ми се е. Но ако съм с приятна компания или с нашите и знам, че ако съм си в града едва ли ще се е случило нещо интересно, не ми липсва толкова. Е, след време направо умирам да си се прибера. :)

ProstoAz
08-18-2005, 09:09
Винаги изпитвам носталгия...дори като отида на море само за 10 дни или на зелено за 5, винаги в един момент вече искам да си се прибирам вкъщи, колкото и добре да си прекарвам... :roll:

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 17:44
А3 не обичам да заминавам за много време но рядко изпитвам носталгия но понякога когато ме зарежат на селото ми което от доста одавна не е ставало де ми иде да ги убия но все пак не ас обичам да пътувам

meri88
06-09-2006, 20:51
izpitvala sam nostalgiq...malko me otpuska ma stavam i .....ujas...
abre hora sled 12 klas ko e polojenieto???ima li mn nostalgiq po tva koeto ve4e si e oti6lo??

miloto_girl_4e
06-09-2006, 21:19
ами...не...като по-малка веднъж ми се случи, но повече не се е повтаряло :lol: :lol:

Just_One_Girl
06-09-2006, 21:40
Ми ако съм някъде на екскурзия или нещо такова с приятели не. Обаче ако съм далеч от приятелите ми ми е много гадно. Преди един месец се наложи за 4 дни да отида с мама в Албена побърках се. Посътоянно си говорехме с фр-тата по тела ама пак кофти. Като се върнах все едно не ги бях виждала от години. На влизане в града като му видях светлините се разплаках от радост. По принцип където и да ходя винаги се радвам като се прибирам в града. Много го обичам и аз не знам що... :)

white_chik
06-10-2006, 10:19
Много обичам дома си,семейството си,приятелите,но никога не ми е ставла некво носталгично,когато съм примерно на екскурзия,море или нещо такова.

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 20:51
Пътувам често и съм изпиитвала носталгия, защото веднъж отидох в друга държава за 3 месеца.

martin69
06-15-2006, 18:56
Аз съм изпитвал носталгия към селото ми, след като тримесечния ми престой там свърши, а за дома ми той е там където е и семейството ми , да говоря за софия с носталгия не ми се е случвало и няма да ми се случи никога, защото мразя го тоя град, само и само чакам да даойде един почивен ден за да се махна!

limubai
06-15-2006, 21:36
Да, определено чувстовото ми е познато. Ходил съм в Германия, в Италия, в Чехия, в Полша и на други места и в повечето случай за повече от седмица. И искам да ви кажа, че макар и там нещата да са стотици пъти по-добре от тук..."По убаво от дома няма!"

HandOfBlood
06-16-2006, 00:04
Изпитвала съм носталгия към хората които живият в дома ми(демек семейството ми),ама иначе обичам да пътувам,да посещавам нови места,дори в момента ми се ходи на село,щото изперкулясвам само в къщи и изобщо ми писна от града,а на село се събират супер точни хора от различни градове.Така че в момента ми се отдалечава от дома! :roll: (;
само че с разликата, че на село хич не ми се ходи... по-скоро на море...

bootyboy
11-16-2010, 21:14
като по-малък да :(

SmilezZz
11-17-2010, 09:06
Изпитвала съм,но обичам да
пътувам,да видя нови места..Да видя
различни неща и хора (: ..

Sigrina
11-17-2010, 11:00
Обичам дома си, но съм изпитвала носталгия само в ситуации, в които съм била извън дома за 3 месеца примерно. Или ако се разболея и не съм вкъщи ми е мъчно, защото знам, че вкъщи има кой да се погрижи за мен и т.н.
Иначе да отида на море/планина/екскурзия и да ми стане мъчно - забрави :D