PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Възможно ли е да съм бременна?



PRELASTITELKATA
08-17-2005, 16:06
mojet eli da mi kajete dali sam bremenna?zna4i priqtelq mi zavira6e prastite si no az ne svar6ih,sled tova toi si izvadi ..ra i az po4nah da se tarkam ot nego(ne mi go e zaviral)posle go pitah dali e svar6il i toi kaza 4e ne e(a toi moje li da osetui koga svar6va)??? a sa6to taka mu pote4e krav 6tot nqkade se odari,a ot tova hva6ta li se spin? :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

MiRaCuLiXbb
08-17-2005, 16:12
Естествено, че не си бременна. Нито е имало полов контакт, нито е свършил.
На мен сега ако ми потече кръв ти ще хванеш ли СПИН? Ми помисли малко бе момиче. Ако е попаднала в рана или лигавица е възможно да се предаде заболянането. Той болен ли е, че се притесняваш?
Въобще много неточни и глупави въпроси задаваш.

08-17-2005, 16:16
ami ne ebolen ot ni6to do kolkoto znam!!!mn ti nlagodarq,i se izvinqvam za tapite mi vaprosi :oops: no bqh prosto ot4aqna

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-17-2005, 17:05
Ае вие какво точно сте правили ? :lol:

Ruff Ryder
08-17-2005, 17:30
Защо всички постоянно си мислят че са бременни.
Лелеее предсатвете която се мисли за бременна правеше тест за бременност :D
Аптеките щахя да забогатеят :D :D :D
Просто почетете малко от симптомите при бременност и да не не се случи на никой :wink:

lady_p
08-17-2005, 17:36
i az sym na tova mnenie 4e vsi4ki se vprqgat 4e sa bremenni, no vse pak ako se symnqva6- test za bremennost!!! :!:

ycMuBkaTa
08-17-2005, 19:36
Според мен си е нормално да се притесняваш...аз лично съм голяма паника, защото колкото и да си запознат, колкото и да си на 100% уверена, че няма как да е станало нещо притеснението си го има...а относно въпроса ти не си бременна:) спокойно :wink: но си ползвайте презерватив винаги задължително :!:

ProstoAz
08-18-2005, 08:43
ami ne ebolen ot ni6to do kolkoto znam!!!mn ti nlagodarq,i se izvinqvam za tapite mi vaprosi :oops: no bqh prosto ot4aqna

С единодушните мнения до тук и с този отговор считам темата за приключена!
Благодаря!