PDA

View Full Version : Moderated by BSG: Не изпитвам удоволствие от секса :(



08-17-2005, 15:15
kato pravq seks i ne izpitvam koi znae kakvo udovolstvie. ne 4e e nepriqtno ama .. o4akvah pove4e. neznam dali ima zna4enie 4e tova mi e 4-5 put ama .. edva li e ot mom4eto , pravila sum go 2 mom4eta i s dvete e taka. puk za ednoto sum chuvala mn dobri otzivi nz :( az li sum vinovna :*(

Точка 7 от правилника.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

RaP_KuchKa_
08-17-2005, 15:19
ami... da ti iam problemite zemi si edin vibrator ili mastorbirai i ako pak e taka nachi ne ti e neshto kakto trqbva :roll:

Ruff Ryder
08-17-2005, 15:20
Ми може да си прекалено напрегната,пробвай да изпиеш една бира преди тва за настроение :wink:
Или пак от друга страна го правиш еднообразно,
пробваи нови неща в смисал,дребните неща на куп правят добри изживявания,с ледчета пробвай,на тамно сас свещички и малко музичка
Дано подейства :wink:

sini4kata
08-17-2005, 15:38
Ми може да си прекалено напрегната,пробвай да изпиеш една бира преди тва за настроение :wink:
Или пак от друга страна го правиш еднообразно,
пробваи нови неща в смисал,дребните неща на куп правят добри изживявания,с ледчета пробвай,на тамно сас свещички и малко музичка
Дано подейства :wink:
mislq che nqma kakvo da dobavq.

lady_p
08-17-2005, 16:39
mi nz tva e dobra ideq, a pyk znae6 moje da ne e do6lo mom4eto koeto 6te ti dostavi golqmo udovolstvie no probvai s tova koeto ti akzaha :roll: dano pyk se polu4i, i mislq 4e vsi4ko si ti e nared ponqkoga e normalno da ne izpitva6 udovolstvie.

08-17-2005, 17:48
Слушай, миличка, сексът се учи. Не можеш да очакваш кой знае какво от началото. Една моя приятелка ми е казвала, че е изпитала оргазъм чак на стотния път. Така че споко. Нищо ти няма. Може би е по-добре не да сменяш момчетата, а да си с едно по-дълго време, защото се опознавате взаимно. И не се притеснявай. Може би просто момчетата не знаят как да ти дставят удоволствие. А за отзивите - кой знае дали са верни. Не вярвай на всичко, което чуеш. И сексът с любов ще ти достави по-голямо удоволствие от чукането, ти обичаш ли тези момчета?
Има и нещо друго, може още да не си готова за секс. Но ще се оправиш, пак ти го казвам.

Ekita
08-17-2005, 18:12
Слушай, миличка, сексът се учи. Не можеш да очакваш кой знае какво от началото. Една моя приятелка ми е казвала, че е изпитала оргазъм чак на стотния път. Така че споко. Нищо ти няма. Може би е по-добре не да сменяш момчетата, а да си с едно по-дълго време, защото се опознавате взаимно. И не се притеснявай. Може би просто момчетата не знаят как да ти дставят удоволствие. А за отзивите - кой знае дали са верни. Не вярвай на всичко, което чуеш. И сексът с любов ще ти достави по-голямо удоволствие от чукането, ти обичаш ли тези момчета?
Има и нещо друго, може още да не си готова за секс. Но ще се оправиш, пак ти го казвам.
Anonimkoto e absolutno prav/a!

GeRyTo
08-17-2005, 19:44
Госте, твойта приятелка как пък ги е броила до сто...ахахахахах :D
Както и да е...да изпиташ кой знае какво удоволствие още от 4-5 път е мноооого малко вероятно...на мен доста време ми трябваше докато започнах максимално наистина да се кефя на секса. Апетитът идва с яденето, нали знаеш...така, че колкото повече ядеш...разбирай правиш секс, толкова повече ще ти се прави и ще ти харесва :).

Tedka-Medka
08-17-2005, 19:52
mi moje da ne ti e priqtno zashtoto
primerno si lezbiika..nz..probvai da go
prish s momiche da vidish dali she izpitvash
po golqmo udovolstvie :)

Breakaway``
08-17-2005, 19:53
Съгласна съм донякъде с другите :wink:
Може би си била прекалено напрегната и притиснена. Може да не са ти отделили достатъчно внимание и не са те възбудили достатъчно ... абе едва ли има нещо лошо в тази работа, трябва ти още малко време да се понаучиш :wink:

pitbull_bitch
08-17-2005, 21:15
moq priqtelka ima sashtiq problem..i..za tvoq slu4ai znams amo 4e e vajno s koi go pravish i dai ti imash jelanie... :lol:

MaiCheTo^^^
08-17-2005, 21:26
mi moje da ne ti e priqtno zashtoto
primerno si lezbiika..nz..probvai da go
prish s momiche da vidish dali she izpitvash
po golqmo udovolstvie :)

ne mislq 4e tova e problema na momi4eto tq ako be6e lesbiika 6te6e da e razbrala po otrano pak i za tova dali si lesbiika spored men se sadi ne ot sexa a ot 4uvstvata ot peivli4aneto (ne sam takava i nz no se pak tova e li4no mnenie )
a za udovolstvieto ot sexa naistina mislq 4e trqbva da se otpusne6 i trqbva da opoznae6 partnjora i mn vajno e da ima6 4uvstva kam nego

ToMaSiTa
07-17-2006, 09:29
poniakoga zavisi i ot samo4uvstvieto na momi4eto.
az sam s edno mom4e oe 4 god. o6te predi da me otvori i dokato se dokosne do men i polu4avah orgazam (vanka6en). I kogato se celuvahme i pregra6tahme cialata se podmokriah. Da no ima i ne6to drugo. Predi da stane tova ne mu davah 7 meseca i se biahme poopoznali. Naistina triabva da se opoznaete nai-napred i da se razbukvate razbukvate i nakaraia da da doide dalgoo4akvania moment!!!

Mike-Jones
07-17-2006, 09:33
pak moje toi dae nqkav nesretnik znam li

ProstoAz
07-17-2006, 10:40
Отново стара тема!