PDA

View Full Version : Ечемик



08-17-2005, 18:02
ИМАМ ЕЧЕМИК...
Сърби ме и е гадно от днеска ми се получи ... как да го премахна с кво да го мажа(има ли въобще начин) ...
?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Tiffany
08-17-2005, 18:08
От бабини рецепти съм чувала,че трабва да го търкаш с злато(златен пръстен например),не съм сигурна дали ще помогне,но надявам се да мине бързо :wink:

LilYofTh3vaLleY
08-17-2005, 18:25
От бабини рецепти съм чувала,че трабва да го търкаш с злато(златен пръстен например),не съм сигурна дали ще помогне,но надявам се да мине бързо :wink:
I az sym 4uvala za sy6toto i ako o6te ne se e podulo mnogo okoto i e4emikyt ne e mnogo golqm kato go natyrka6 minava.. pone na ba6ta mi mu pomogna.. :roll:

Murderdoll
08-17-2005, 19:01
тц..злато съкс!на мене не ми
помага.земи едно парченце чесън,
срежи го и се намажи със сока на
чесъна.не, не щипе вобще, и помага
супер много.като се понамажеш 2-3
пъти минава веднага.само внимавай
да не попадне в окото, щот мноо лошо става:)

08-17-2005, 19:58
вярно е сичко написано горе,но също помага и бирената мая(да я пиеш де,не да си я мажеш)

kin
08-17-2005, 23:05
абе т'ва нее ли едно такова песачинка в окото ? как така САС ЗЛАТО !?

Exilia
08-18-2005, 10:38
Не, не е песачинка, по-скоро е като пъпчица ако мога така да се изразя, просто като израстък. Със златен пръстен като се потърка и изчезва, поне при мен помогна, но съм сигурна че и другите методи ще помогнат.. ако не се махне в краен случай се маха с лазер, на една приятелка така и го отстраниха :wink:

kurabiika
08-18-2005, 20:55
И на мене ми беше излязла една на очото преди няколко години и една съученичка ми каза, че някой трябва да ти го удари и аз си го ударих самичка(просто с пръст го пернах) и ми мина :shock:

Kaka_Vi
08-19-2005, 08:49
Никакви удари, никакво перване, така може да се спука и да стане по-лошо! Има капки, които помагат за разнасянето на въпросната масна тъкан! В доста от случаите се прибягва и до оперативна намеса!

machoka
08-19-2005, 09:09
вярно е сичко написано горе,но също помага и бирената мая(да я пиеш де,не да си я мажеш)

.. на хапчета. Пий я профилактично - една до две таблетки сутрин, заедно с малко витмани примерно и забравяш за ечемици.. И мен ме мъчеха постоянно и това е решението..

Също и това с лука. От пръстена няма голяма файда.

Лек ден

eye_eye
05-20-2006, 06:06
А чиста бира върши ли работа?
Питам сериозно...

batkodoki
05-20-2006, 21:17
да забрави за бабините златни пендари:)

бирената мая наистина помага в тези случай! бирата - не /за жалост/.

обикновено е сложно следствие на дефицит на витамини от Б групата и А. ако сиситемната употреба на бирена мая ти е финансов проблем - можеш впоследствие да я замениш с Б-комплекс + А/най-добре с Е/.

но това си е инфекция и ако се развива бурно - на спец, където настоявай капките или кремчето което ще ти предпише да са БЕЗ кортизонови деривати!

p.s. с гратис бирена мая можеш да се снабдиш от приятели работещи в бирена фабрика или заводче за хляб. но е по-гадна за пиене. дръж я на студено и тъмно, и ако ти донесат литър - дай насам ;)

Glezlata
05-21-2006, 06:32
Turkalqi zlaten prusten,ne natiskai mnogo.Na men mi e pomagalo. \:D/