PDA

View Full Version : ZasHTo niKoi Ne viJdA isTinSkiTe pRobLeMi?



MyLLyHKa
08-17-2005, 19:39
V tOq foRuM iMa TeMi zA vsqKaKvI neShTa i pRobLeMi nO spOreD meN tE ne sA oSoBeNo ZnacHiMi..NaPrIMeR moJe Li Da sRaVniM TeMa :GadJeTo mI iSka aNaLeN seX i GadJeTo mI e NarKoMaN heLP!MisLq 4e TrqBva da Ima TeMa zA narKoTiCi ,zA naSiLieTo .. zaShToTo iMaM pRiqTeLi koItO druSaT nE isKaM a3 da SAm KaTo TqH ...PredLaGaM vSeKi dA izKaJe MnENieTo sI po Taq TeMa da SpoDeLi pReJiVqVaNe ,oPit... :!:

Swinkenhoffer
08-17-2005, 19:41
има си раздели на форума за тея работи.

Utopia
08-17-2005, 19:45
che kakvo mu e loshoto na analniq seks ?:)
do sega ne sym chul za macka koqto da go e praktikuvala i da se e otkazala zashtoto ne e priqtno ?
zashto li ?:)

plus tova e mn gotino ... dokato chukash analno mojesh da vkarash prysit v jenskiq polov organ(slivata) ;) ili da si igraesh s klitora
mackata poludqva :)

MiRaCuLiXbb
08-17-2005, 19:50
Не искам да звучи грубо, но не си ти човекът, който ще каже коя тема е значима и коя не.
Иначе не разбирам идеята ти. Ако искаш тема за наркотиците или насилието я направи. :wink:
ПП Раздел на форума ли имаш предвид? Нали има...
(пфф 100 пъти промених поста, ма се едно. :) )

GeRyTo
08-17-2005, 20:00
На мен само не ми е ясно каква е тая мания да пишете с големи и малки букви и как ви стигат нервите да го правите...но това да го оставим настрани...
По темата смятам, че наистина има проблем и проблем. Но като погледнем реално за всекиго си е важен неговия проблем било то аналния секс, или опит за самоубийство примерно.
Колкото до разделите за наркотици и насилие мисля, че са доста излишни, защото такива теми винаги могат да се свържат с някой от другите раздели, а и са доста, доста малко. Факт е, че преди имаше раздел за наркотиците, който не беше особено посещаван...аз лично даже нито веднъж не го бях отворила...

Breakaway``
08-17-2005, 20:21
Имам чувството, че хората, които се сблъскват с тези проблеми са достатъчно зрели, за да се оправят сами, но все пак ...
Би трябва да е имало такива теми, просто по-малко хора да имат такива проблеми (дано да съм права :roll: )
А за всеки проблема си е достатъчно значим :wink:

amy lee
08-17-2005, 20:26
втора тема с която ни четат конско... и БДУ моля ви се, спрете с тая мания да пишете с големи и малки букви, че даже и на латиница, че очите ми почват да ме болят :x
а като за тебе някой неща нямат значение за другите има. как ще се почувстваш ако разбереш, че гаджето ти е наркоман, а?

Utopia
08-17-2005, 20:35
На мен само не ми е ясно каква е тая мания да пишете с големи и малки букви и как ви стигат нервите да го правите...но това да го оставим настрани...


znaish kvo e zabavno .. :)
imam edno pluginche za winamp
koeto kara trite lampi na klaviaturata da svetqt takt s muzikata koqto sviri
est, .. caps Lock-a prai taka. vkluchen izkluchen vkluchen izkluchen ..
i pishesh taka .. malki golemi .. :)

GeRyTo
08-17-2005, 20:50
Ахахаха, абе Уто :P
Забавно, забавно, ама е дразнещо да го четеш после тва, направо ше ми избоде очите :P

Utopia
08-17-2005, 21:21
haha ;) qvno imash nujda ot preprogramirane ;)

DespaiR
08-17-2005, 23:35
Утопиа дай го тоя плугин ве братле мн забавно ми звучи

мечтател
08-18-2005, 06:30
абе квай тая дарба, бе хора :?: :!:
то момичето искаше да говори за сериозни неща, за тва което я интересува, пък вие говорите за plugin на winamp. е как по дяволите го постигате? аз не мога.
а ся по темата - мисля, че ако темите не ти се струват сериозни май нещо ти убягва. без да се обиждаш. но все пак това е интернет форум и не знаеш кой, кога, и къде кво ще прочете и напише. с други думи истинските проблеми тряа да се решават в истинския свят. според мен. а на теб нищо не ти пречи да пискаш такива теми. и го прави. то за тва са го направили всеки да може да пише. и да не ти пука другите за кво пишат. все пак и забвно тряа да е

MyLLyHKa
08-18-2005, 21:49
втора тема с която ни четат конско... и БДУ моля ви се, спрете с тая мания да пишете с големи и малки букви, че даже и на латиница, че очите ми почват да ме болят :x
а като за тебе някой неща нямат значение за другите има. как ще се почувстваш ако разбереш, че гаджето ти е наркоман, а?
mMMmmMmMMmMmm 1-vu SmqTaM dA sI piSha KaKTu Na MeN Mi HaResVa Ku ImaSh NeKaF pRobLeM SaJaLqVaM :) aPaK aKo razBeRa 4e GadJeTo Mi e NarKoMaN ... k0 dA ne Bi Da MisLisH cHe sH LeTq oT sHtasTiE m?:}

Tedka-Medka
08-18-2005, 21:58
1-во - мила що не ги махнеш
тея малки и големи букви
ужасно дразнещо е..и ме заболяат
очите докъто го прочета
2-ро - има си такъф раздел
казва се Цигарите и останалите
неща..айде..гл

nekaduren
08-19-2005, 00:13
hah e az imam priateli koit sa polzvali extazy amfeti i heroin ... ama sa si normalni i ne sa pristrasteni i v skoro vreme smiatam i az da probvam :) ne zashtoto te vikat 4e e gotino ami prosto shtoto iskam da probvam da vidia kak e :) za sega da pusha treva me kefi she vidim tva kak e :P

amy lee
08-19-2005, 17:45
втора тема с която ни четат конско... и БДУ моля ви се, спрете с тая мания да пишете с големи и малки букви, че даже и на латиница, че очите ми почват да ме болят :x
а като за тебе някой неща нямат значение за другите има. как ще се почувстваш ако разбереш, че гаджето ти е наркоман, а?
mMMmmMmMMmMmm 1-vu SmqTaM dA sI piSha KaKTu Na MeN Mi HaResVa Ku ImaSh NeKaF pRobLeM SaJaLqVaM :) aPaK aKo razBeRa 4e GadJeTo Mi e NarKoMaN ... k0 dA ne Bi Da MisLisH cHe sH LeTq oT sHtasTiE m?:}е кфо бе, ше го остайш ей така ли, ма? да ти иам и мисленето! ше го зарежеш да си умре въпреки сички мигове заедно?