PDA

View Full Version : Pristrasteni kam IRC



Pristrasten
08-17-2005, 19:59
Zdraveite zna4i imam golqm problem. Toi e navsqkade komentiran no dosega malko hora sa uspeli da go preodoleqt. Pristrasten sam kam IRC (4ata) Opitvah da go otkazvam no ne stava a mi predstoi vajna u4ebna godina. 4atq ve4e ot godina i ne6to sigurno. Iskam nqkakuv rejim da izgradq ili da mi se pomogne po nqkakuv na4in za6toto trqbva da ponamalq malko tozi 4at. Po 15 4asa sum na komp sigurno i 6e se polu4i egati zombiraneto. Ako ima nqkoi otkazal 4ata ili pone namalil go neka mi pi6e da obmenime opit pak dano izlezne ne6to polojitelno ot celata istoriq :)

ts-ts-ts
08-17-2005, 20:05
Ti volq nqma6 li be?????!?!?!?

Breakaway``
08-17-2005, 20:06
Миии значи, всичко се постига с воля! За това няма хапче или някакъв друг начин... просто лека полека намалявай времето за чат и ще се оправиш :roll:

naty
08-17-2005, 20:10
15 часа пред компа :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ти др не праиш ли ве?
приятвли нямаш ли ве да излизаш с тях?
иначе си4ко се постига с воля ама твойто е като станеш веднага докато не си легнеш

Utopia
08-17-2005, 20:26
moq rekord e 37chasa .. :)
sled koeto koeto hodih na plaj .. i zaspah na plaja .. :)

Nekasa4a
08-17-2005, 20:35
15 часа пред компа :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ти др не праиш ли ве?
приятвли нямаш ли ве да излизаш с тях?
иначе си4ко се постига с воля ама твойто е като станеш веднага докато не си легнеш

Am kat ti gledam mneniq sprqmo vreme si mislq 4e i ti se zastoqva6 pred kompa macka :twisted:

ycMuBkaTa
08-17-2005, 21:02
Една приятелка имаше проблеми с очите и беше наложително да откаже чата. Просто не сядаше държеше компа изключен по цял ден, гледаше телевизия, каза че четяла и много книги и така го отказа. Преди и аз много се застоявах, но просто сега определено предпочитам времето навън с приятели...

Jenq
08-17-2005, 21:24
Ami napravo si iztarkai script-a i ne si tegli nov :P

MiRaCuLiXbb
08-17-2005, 21:32
Ами да, изтрии го задължително. След 2-3 дена ще ти се влиза по-малко. Ако ти е толкоз зор понякога да видиш ко праят някои приятели отиди на клуб и оттам почати малко.
Въобще трябва да се действа като с цигарите, спираш от раз. Недей да си намаляваш времето за чат, защото става по-зле. :wink:

Jamalska
08-17-2005, 21:32
Мм и аз съм така щот няа с кого да изляза...Макар,че чатя или с познати само или с хора,с които поддържаме чат връзко от мноо време..
Може би тряа си намериш авери вън и да излизаш повече

Barbarona
08-17-2005, 21:32
Делваш Мирк и готово..аз така правех преди..
И преди пак да съм я install имаш време да осмишлиш, защо всъшност си я изтрил и да не се застояваш по много. Също така съм си лепила разни шарени бележки по монитора, които да ме възпират.Определено трябва много голяма воля..
Подреди си приоритетите в живота и скоро сам ще се убедиш че не трябва да стоиш по толкоз време пред пс-то. Нямa нищо непостижимо. Дано успееш, както аз го направих:P

sini4kata
08-17-2005, 22:47
i az si misleh che sam pristrastena no izvestno vreme nqmah net i ne chateh.tova e reshenieto-ili bez net ili bez mircata.

petionet
08-17-2005, 23:42
e nz za vas ama az ako sum v nas i nemoga da vlqza v 4ata po4vam da obikalqm v krug a nedai si boje ne6to da spre neta (da 4ukna na durvo ne se slu4va).

devil4e
08-18-2005, 01:19
Мале... Тва е супер тъпо... Не че искам да те обидя, но е супер глупаво да прекарваш цялото си време на компа. Аз например седя само като се мурдосвам, а и го правя, за да има кво да правя. Иначе не съм пристрастена. Единствения съвет, кожто мога да ти дам е да четеш книги. Мен това ме разтоварва. И да излизаш повече...

eXoti4nia
08-18-2005, 02:47
ами за да седиш по-малко време пред ПЦ то , дръпни си кабела на нета и няма да има кво да правиш (ама не си го и помисляй да го включваш) излизай с приятели навън 8)

мечтател
08-18-2005, 05:40
ми човек, повечето го казаха, че стаа с воля и излизане с приятели. другото което можеш да напрайш е спорт. тва е човек. аз така, като съм блъскал няколко часа футбол или баскетбол и имам сили само да се наям и да легна ако не за цяла нощ, то поне за няколко часа преди да изляза. то и аз доста седя пред компа, ама вече спортувам много и нямам просто такова желание. ако не обичаш спорта си прочети книгите за лятото. с 1 куршум - 2 заека. спираш нета и се подготвяш за учбната год. дето я спомена. тва е

Pe666o
08-18-2005, 05:55
ha...mi nameri si momi4e i nqma da e taka ve4e..:> a ako i togava e taka idi na lekar :wink: :lol:

LifeleZz
08-24-2005, 13:55
Ем и аз бях така до скоро...До 6 часа сутринта седях чатайки почти всеки ден или вечер се пада то де...:roll: Абе много зле! И даскалото определно отива по дяволите с тоя чат!

Лекарството е да си намериш приятели с които да излизаш... Или да се запознаеш с тези, с които чаткаш и като си ги виждаш, няма да има нужда да говорите толкова много по ирк ;) Поне мене тва ми затри манията дето ме беше налегнала...

Lets_DanCe
08-24-2005, 14:06
aa и аз супер много седях пред РС ама после ми омръзна. намери си нещо друго интересно да се занимаваш. Иначе след време сам ще видиш, че не си струва загубеното време:) изключи си РС-то и ако тогава неможеш да издържиш значи найстина волята мн ти куца :)

SummeRLove08
08-24-2005, 14:28
IRC е едно от най-големите изкушения за тийнейджърите в днешно време.Много хора са пристрастени.Ти не си единствения.Имаш време!Ако не си обещаеш, че ще се откажеш от чата, ще имаш много сериозни проблеми.Ако ти предстоят изпити,можеш да си вземеш някоя книжка да почетеш, или да решиш някоя задачка.А защо не погледаш ТВ вместо 15 часа пред компа?Осъзнай се, трябва почти да забравиш за това изкушение.

П.П.Аз не съм пристрастена и съм много щастлива!