PDA

View Full Version : LEVSKI ili CSKA



lina15
08-18-2005, 07:35
edin dosta ve4en vupros.Az sum za LEVSKI :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

мечтател
08-18-2005, 08:09
само Левски :!: :!: :!:
http://levski.bg/

___Kaka Eli___
08-18-2005, 08:10
---ЦСКА---

lady_p
08-18-2005, 08:12
e kak- cska

fallen
08-18-2005, 08:20
Eм аз нямам големи предпочитания но сякаш Левски бих избрала пред ЦСКА

LP_girl_14
08-18-2005, 08:22
ЦСКА

mary_jane_666
08-18-2005, 08:31
Когато над Дунав се мръкне
и Ушев си легне пиян,
отново пред бюста на Левски,
говедата сини смърдят.
Ний знаем, че Вий многобройни сте,
от днеска сме ние на власт,
и ваш'та говежда агитка
не може да спори със нас.
Стадионът блести във червено,
червено е всичко навред,
България ражда армейци,
червени бригади безчет.

По-добре да умра , от колкото да предам ЦСКА!

мечтател
08-18-2005, 08:54
те защо сички момичета са за ЦСКА?
и защо си мислят че на някого му пука?
истинските фенове имат значение, а от момичетата рядко има такива. защо не оставите момчешката тема на нас, момчетата?

DeSsi
08-18-2005, 08:56
ЦСКА

e_l_i_z_a
08-18-2005, 08:57
Таэи тема е за ключ,защото ще предизвика голям спор :roll:
И все пак за да не се смята мнението ми за флууд-казвам
ЦСКА

morsmordre
08-18-2005, 08:58
Ух, мн сте цесекарите тука, бе :!:

beki
08-18-2005, 09:10
az moje da sum momi4e moje cqloto mi semeistvo da sa cskari
ama az ne
az sum si ot malka ot LEVSKI

foursquare
08-18-2005, 09:15
ЦСКА

Какво беше левски ?

Вчера много грозна гледка наблюдавах на националния стадион :

Стойчков понеже пусна Тияго Силва и когато вземаше топката,тупите левскари, който бяха на стадиона го усвикваха..какво мога да кажа на такива селяни..затова мразя левски!

Nekasa4a
08-18-2005, 09:17
Da kaja ne6to za govedata i svinete 6to ne idete da se zakolite nqkade pone dahapnem :twisted:

P.S. Podpisa pokazva za koi sam :twisted:

Lil` Bow Wow
08-18-2005, 09:26
те защо сички момичета са за ЦСКА?
и защо си мислят че на някого му пука?
истинските фенове имат значение, а от момичетата рядко има такива. защо не оставите момчешката тема на нас, момчетата?

Хахаха то за тфа ваща агитка е коч парти е.Ходи гледай колко фенклуба има ЦСКА и колко уеФски.

ИМА СЪЛЗИ КОИТО ПРЕСЪХВАТ,ИМА БОЛКА КОЯТО ОТМИНАВА,НО ИМА ОТБОР КОЙТО НЕ СЕ ЗАБРАВЯ - ЦСКА СОФИЯ !!!

DespaiR
08-18-2005, 09:29
Какво е небето? СИНЙО
Какво е морето? СИНЙО
Какви са очите на апостола? СИНИ
КАКЪВ Е ГЪЗА НА МАЙМУНАТА? ЧЕРВЕН

sini4kata
08-18-2005, 09:44
levski.ne che se interesuvam ot futbol mnogo mnogo...

Swinkenhoffer
08-18-2005, 09:49
левски & цска яко съкс :?

petenceto
08-18-2005, 09:52
levski

ThePainIsReaL
08-18-2005, 10:05
ЦСКА

gazovia
08-18-2005, 11:05
КОЙТО РАЗБИРА ОТ ФУТБОЛ Е ОТ ЦСКА
Какво е небето? - синьо
Какво е морето? - синьо
КАКВО Е ВСИЧКО ОСТАНАЛО? - ЧЕРВЕНО

^I don't give a fuck^
08-18-2005, 11:12
Пак сърцата са ни пълни
Пак стадиона ще е син
Синьо знаме ще се вей
"Само Левски" ще се пей
Е-е-е-е, сини богове
Цялата земя пред вас на колене !

С две думички -Само Левски :D :D

ZveRcheTo-f
08-18-2005, 11:16
L E V S K I !!!

sladkata_sara
08-18-2005, 11:33
az sum 100% za levski te sa nai-dobrite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

мечтател
08-18-2005, 11:42
те защо сички момичета са за ЦСКА?
и защо си мислят че на някого му пука?
истинските фенове имат значение, а от момичетата рядко има такива. защо не оставите момчешката тема на нас, момчетата?

Хахаха то за тфа ваща агитка е коч парти е.Ходи гледай колко фенклуба има ЦСКА и колко уеФски.

ИМА СЪЛЗИ КОИТО ПРЕСЪХВАТ,ИМА БОЛКА КОЯТО ОТМИНАВА,НО ИМА ОТБОР КОЙТО НЕ СЕ ЗАБРАВЯ - ЦСКА СОФИЯ !!!
тя наща агитка може и коч парти да е ама поне не троши седалките на "Герена". а пък вие трошите и "Герена", и "Армията". така че за агитки не ми говори.

КОЙТО РАЗБИРА ОТ ФУТБОЛ Е ОТ ЦСКА
Какво е небето? - синьо
Какво е морето? - синьо
КАКВО Е ВСИЧКО ОСТАНАЛО? - ЧЕРВЕНО
то ако за тебе всичко останако е маймунския гъз не се обаждай.
а вие можете да се отъждествявате в червено, но червеното във вас - не. Щот кво си мисли човек като чуе "червен отбор" - Ливърпул. не ЦСКА. а като чуе за "синята кавина" всеки знае за кво става въпрос.
а пък текстчета могат да се намерят във всеки сайт, и всеки може да ги измисли, но футболистите се правят в "Левски". пък вие си пейте песничките и гледайте как играят "българи" като тиаго силва. нищо срещу човека и тва че е чернокож, но е пример за тва, че ЦСКА само купува играчи и не ги създава. а в Левски почти всички са от школата. затва не ми говори за отбор, който си изгражда успехите въз основа на чужди таланти.

Tedka-Medka
08-18-2005, 11:49
Samo Levski!
Sinqta lavina,tam kadeto mine,nishto ne raste!

MiRaCuLiXbb
08-18-2005, 11:54
ИМА СЪЛЗИ КОИТО ПРЕСЪХВАТ,ИМА БОЛКА КОЯТО ОТМИНАВА,НО ИМА ОТБОР КОЙТО НЕ СЕ ЗАБРАВЯ - ЦСКА СОФИЯ !!!
Ми как ще забравиш отбор дето пада 0:5, 2:7 и т.н.

Левски - ЦСКА 7:2 (разказано от цесекар)

Ние, всички цесекисти,
до един рецидивисти,
викнахме до небесата
Най-добри сме в страната.
Ала Гунди прокурора
ни наказа с 3 гола
Богданов, при все новак,
Ни набута един, и то как !

Майстор Янко от далече
още два ни ги навлече,
па и Сашо по крилото
оформи го на таблото.

Вуцов е като скала,
Денев круша е в торба,
Пена, Цецо, Зафирчето,
уж са все добри момчета,
но се днеска само маят
и не могат да играят.

На терена стана каша
и не знам коя врата е наша,
коя - ваша.

Резултат голям и страшен,
всеки беше тъй оплашен,
пребледнели генерали,
пожълтели адмирали.

И когато съдията
даде края на играта,
всички просто онемяхме,
и тогава проумняхме
че със вас шега не бива,
Левски - туй е страпна сила!
Ето вече четвърт век
всеки умен, здрав човек
ваш привърженик е верен,
бил той бял или пък черен!

Даже славният Пеле
поразпитал е добре
дали няма тъй да може
някой в Левски да го сложи,
че да може най-подир
да намери килипир.

Затова ви аз разправям,
че едничко ни остана:
Да сме тихи кат водата,
да сме ниски кат тревата,
и когато постените,
по оградите, вратите,
даже и на храма Невски,
прочетеме САМО ЛЕВСКИ,
мирно всички да се спрем,
кротко чест да отдадем.

САМО ЛЕВСКИ!!

gazovia
08-18-2005, 12:08
Мечтател, май много мечтаеш, а? Коментарите ти са повече от смешни и тъпи. Но кво може да се очаква от едно говедо!? Айде "МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУ" и марш на село :twisted:

gazovia
08-18-2005, 12:12
Почти сички били ваши юноши!!!??? ХАХАХАХАХАХА. В основния ви състав само Домовчийски и "Копи" са ваши юноши бе, и на тва викаш почти всички??? За капак и двамата са куци коне

SuPeR_Pi4
08-18-2005, 12:30
ЦСКА

Swinkenhoffer
08-18-2005, 12:31
извинете, че се намесвам в този ... гхм ... спор :lol: но ми се ще да попитам - абе хора, не сте ли минали тая възраст, в която се спори кой е по-добър? аз тва го правих в 6-ти клас с извинение. пък и не виждам за какво толкова сте се заръфали. и двата отбора са на едно дередже. :wink:

DespaiR
08-18-2005, 14:18
Добре ве като обяснявате тука колко са добри ЦСКА и че който разбира от футбол е от тях що не печелят купата а????

мечтател
08-18-2005, 18:04
Мечтател, май много мечтаеш, а? Коментарите ти са повече от смешни и тъпи. Но кво може да се очаква от едно говедо!? Айде "МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУ" и марш на село
Почти сички били ваши юноши!!!??? ХАХАХАХАХАХА. В основния ви състав само Домовчийски и "Копи" са ваши юноши бе, и на тва викаш почти всички??? За капак и двамата са куци коне
първо: говедо ще викаш на баба си. и си ходи ти на село да видиш кво е говедо. после си пусни Animal planet да видиш и кво е червен маймунски задник да напрайш разликата.
второ: засега са сами Копи и Домовчийски, ама треньора налага още. например Мариан Огнянов. и така нататък.
и последно: виж Ибрахима Гай и тогава приказвай кво е куц кон.

gazovia
08-18-2005, 18:34
Пич, всеки вижда, че Ибрахима Гай е най-добрия защитник в Бг и за твое "голямо щастие" скоро може да заиграе и за националния. А и повече няма да споря с отрепка като тебе, щото не си ми на нивото! Гледай си смешното отборче и се кефи на цигани като мариян огнянов

gazovia
08-18-2005, 18:38
Добре ве като обяснявате тука колко са добри ЦСКА и че който разбира от футбол е от тях що не печелят купата а????
Важното е, кой е шампиона. А купата е за провалилите се отборчета, които, както се вижда, излагат, и без т'ва, жалкия ни футбол.

DespaiR
08-18-2005, 19:15
Лисицата като немогла да стигне гроздето и казала че е кисело :!:

gazovia
08-18-2005, 19:16
Ми Бербо и Марто ги вкараха, все бивши ЦСКАри

DespaiR
08-18-2005, 19:20
Мнението беше поправено но както и да е.
ама БИВШИ цесекари разбрали са къде е истината :!:

gazovia
08-18-2005, 19:28
Ами станали са футболисти в ЦСКА и след тва естествено са продадени в чужбина (на запад), а не като ФК Резил Подхуене, които продават "звездите" си в анадола

Sapphir
08-18-2005, 19:28
bulgaria ima prirodni bogatstva , bulgaria ima duh neslomim , bulgaria ima ot vsichko po malko, no samo edin LEVSKI futbulen tim.
Mujdukat i drugi timcheta razni,mujdukat no LEVSKI blesti, i opitvat se s LEVSKI da krachat i krachat no LEVSKI leti..

DespaiR
08-18-2005, 19:31
А бе квото искаш дрънкай факт е че феновете на левски са повече (вижда се от анкетата)и факт е че не са такива селяни като цесекарите. А може би цесекарите са толкова буйни щото губят и се нервят от тва немогат да понесат загубата

gazovia
08-18-2005, 19:33
А бе квото искаш дрънкай факт е че феновете на левски са повече (вижда се от анкетата)и факт е че не са такива селяни като цесекарите. А може би цесекарите са толкова буйни щото губят и се нервят от тва немогат да понесат загубата
Както и да е...Нали знаеш, качеството за сметка на количество. Нормално е да са повече, след като 'сички педали и цигани са им фенове

Sapphir
08-18-2005, 19:35
А бе квото искаш дрънкай факт е че феновете на левски са повече (вижда се от анкетата)и факт е че не са такива селяни като цесекарите. А може би цесекарите са толкова буйни щото губят и се нервят от тва немогат да понесат загубата
Както и да е...Нали знаеш, качеството за сметка на количество. Нормално е да са повече, след като 'сички педали и цигани са им фенове

zashto obijdash? pedali i cigani?! qd te e che levski imat poveche fenove i che sa po obichan otbor li.. emi qd shte te e nqma nakade :)

DespaiR
08-18-2005, 19:36
Пхахахахахахаха фенове са им щото са добри :lol: кво значение има дали са педали цигани лесбийки негри или кфито се сетиш още. Те не са им фенове само щото са педали и мангали ами щото ЛЕВСКИ са добри

gazovia
08-18-2005, 19:37
Пхахахахахахаха фенове са им щото са добри :lol: кво значение има дали са педали цигани лесбийки негри или кфито се сетиш още. Те не са им фенове само щото са педали и мангали ами щото ЛЕВСКИ са добри
Аха, ОК. Мерси за просветлението

Jenq
08-18-2005, 21:48
CSKA

bebe`16
08-18-2005, 21:53
само Левски :!: :!: :!:
http://levski.bg/


ДАММ :!: левскиии :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DeSiTo0o
08-18-2005, 23:06
Аз пък изобщо не се интересувам от футбол,но съм от ЦСКА,защото са червени :wink:

мечтател
08-19-2005, 08:23
Пич, всеки вижда, че Ибрахима Гай е най-добрия защитник в Бг и за твое "голямо щастие" скоро може да заиграе и за националния. А и повече няма да споря с отрепка като тебе, щото не си ми на нивото! Гледай си смешното отборче и се кефи на цигани като мариян огнянов
ами да говориш едновременно за Ибрахима Гай и за тва че някой е циганче е смешно. а да наричаш тая изцепка добър или най-добър още повече. и при положение че нивга нито си ме виждал нито нищо не говори за нивото ми, щото тва говори за твойто.


А бе квото искаш дрънкай факт е че феновете на левски са повече (вижда се от анкетата)и факт е че не са такива селяни като цесекарите. А може би цесекарите са толкова буйни щото губят и се нервят от тва немогат да понесат загубата
Както и да е...Нали знаеш, качеството за сметка на количество. Нормално е да са повече, след като 'сички педали и цигани са им фенове
и недей ми дрънка за педали и т.н. щото колкото от тя Левскари толкова са и ЦСКА-ри. и за да не плямпам само празни приказки като тебе ще те светна, че като съм ходил с шал на Левски и са ми викали да не минавам през определени места да не си искарам боя точно от цигани.

gazovia
08-19-2005, 08:31
Никъде не съм споменавал, че имам нещо против негрите, че да ми праш асоциации между Гай и мангалите. Циганин и негър са две напълно различни неща

мечтател
08-19-2005, 08:31
но колкото и да ми е неприятно ще тряа да призная, че Левски нямаше да бъде Левски без ЦСКА, пък и обратно. а относно съперничеството на двата отбора тряа да мотивира двата отбора да стаат по-добри. ама квато държавата, такъв и футбола. народа вижте на кво го обръща. но все пак Левски си е отбора на народа. при такава вечна вражда (тук цитирам феновете на Ливърпул) "формата е временна, класата е вечна". а мерилото за класата са феновете, а е ясно кой има повече фенове.

gazovia
08-19-2005, 08:35
но колкото и да ми е неприятно ще тряа да призная, че Левски нямаше да бъде Левски без ЦСКА, пък и обратно. а относно съперничеството на двата отбора тряа да мотивира двата отбора да стаат по-добри. ама квато държавата, такъв и футбола. народа вижте на кво го обръща. но все пак Левски си е отбора на народа. при такава вечна вражда (тук цитирам феновете на Ливърпул) "формата е временна, класата е вечна". а мерилото за класата са феновете, а е ясно кой има повече фенове.
Пич, мерилото за класата на един отбор са най-вече успехите му през годините, а е ясно кой има повече успехи измежду ЦСКА и Левски. Ти сам го каза - формата е временна, класата вечна. Какво като в последните мачове имате предимство, след като сте вечно ВТОРИ!?

мечтател
08-19-2005, 08:45
Никъде не съм споменавал, че имам нещо против негрите, че да ми праш асоциации между Гай и мангалите. Циганин и негър са две напълно различни неща
абе ко тряа да сме честни ти не си нищо повече от Мариан Огнянов, когото нарече циганче. то си до човека, не до цвета на кожата. и като говорим за негри я кажи кво каза ваща агитка по тоя въпрос на Сисе. а нямам нищо за това че Гай или Силва, или Джаейоба, или който и да е още е негър. аз гледам кой как играе. а Гай не играе добре.
а относно тва, което казах за Силва и националния:
не може човек, който не е роден тук, който не е израстнал тук, не е закърнем с духа на Балкана, с нашата история и т.н.; не може такъв човек да защитава нац. цветове на България, бил той негър, бял, индианец, азиатец, бразилец, занзибарец, сърбин, индокитаец и всичко за което се сетиш. просто тряа много повече от български паспорт, "Мила Родино" и няколко години в България за да се наречеш българин

мечтател
08-19-2005, 08:56
но колкото и да ми е неприятно ще тряа да призная, че Левски нямаше да бъде Левски без ЦСКА, пък и обратно. а относно съперничеството на двата отбора тряа да мотивира двата отбора да стаат по-добри. ама квато държавата, такъв и футбола. народа вижте на кво го обръща. но все пак Левски си е отбора на народа. при такава вечна вражда (тук цитирам феновете на Ливърпул) "формата е временна, класата е вечна". а мерилото за класата са феновете, а е ясно кой има повече фенове.
Пич, мерилото за класата на един отбор са най-вече успехите му през годините, а е ясно кой има повече успехи измежду ЦСКА и Левски. Ти сам го каза - формата е временна, класата вечна. Какво като в последните мачове имате предимство, след като сте вечно ВТОРИ!?
ФЕНОВЕТЕ!!!
това има значение. тези, заради които тази игра се играе. тези, които подкрепят отбора. ето кое има значение.

и още нещо. ЦСКА е отбор, който е бил подкрепян по времето на "народната власт" от хората по високите етажи и т.н. не съм много наясно с онова време, но което го знам е че тогава се е говорило срещу Левски, всички са били срещу Левски. не чак всички, но мога да ти кажа 1 пример: един спортен жирналист, за името не се сещам, който през цялата си кариера е коментирал мачове никой не знаел от кой отбор е. едва при пенсионирането си той е признал че е Левскар. той обяснява с факта че през това време се е говорило изключиелно срещу Левски и го е било страх да не го уволнят. и във тези условия отборът е продължил да бъде любимец на народа и да постига голям брой успехи. е, това си мисля че не го знаеше. затова не ми говори за време, което не познаваш.говори за това, което се вижда. а именно - феновете на Левски са повече. така че ....

LiNkiN4eTo
08-19-2005, 09:06
ЦСКА

SaD^
08-19-2005, 10:16
ЦСКА 8)

Lil` Bow Wow
08-19-2005, 10:20
мечтател ти верно си мечтател деа.Стига сте мучали с народната власт и така нататък.Щото има мн раути дет не са ви ясни и не сте ги чели.Знайте само да слушате кфо говорят по-големите уеФскари от вас за тфа 7:2 и че ЦСКА бил отбор на комунизма.За комунзима
потърсете материали кой е отбора който изкачва връх Мусала след смъртта на комунистическия идол - Сталин,носейки огромна негова снимка да я оставят на върха.Ем аз ще ви кажа - уеФскиспор.
Никой не гледа купите всички гледат титлите.За това се казва Носител на купата на БГ и Шампион на БГ защото Шампиона ще се помни винаги а носителя на купата се забравя след 2 год.1 Шампионска титла е достатъчна да остави един отбор в футболната история на една страна ама не и една купа.
Най-великите успехи ф европа са на ЦСКА,най-големите резили са на уеФскиспор.
Феновете никой не мой да ги преброй ама фенклубовете на ЦСКА са повече така че не се форсирай така мечтателЮ.Просто за агитки изобщо не говори щот сектор "бееееее" по-никаф начин не можи да са сравнява със сектор Г.
И Все пак да не забравяме уредените и купени титли на уефскиспор благодарение на Бакърджиев & Компания.


Бакарджиев and Co.

Но ето , че настъпи Видов ден ,
и кой изхвръкна - обезчестен ;
кой загуби своите ум и дума ,
горд със синьо - бяла чума ?

Припев :
Бакарджиев изгоря,Бакарджиев излетя.
Няма вече вицета- кур за Левски София!!!
Бакарджиев изгоря,а Евгении излетя.
Няма вече вицета-само ,само ЦСКА !!!

Няма вече мавзолей,
нито ток -за син тролей!
Няма вече Майкъл Чорни ,
бой за сините флигорни !

Без НА-СРА-СКО и ПО-СИ-РАКОВ,
без парите на Грашнов ,
де ще бъдат тез гадини ?
-тамо нейде в Пирогов !!!

Туй разбраха всички хора,
всички хора от народа -
на Герена тез говеда -свалят гащи до колена!
Там въобще не им върви -ще прехвърчат и искри!
Те ще духат супата,ще ги смачка ЦСКА !!!

Припев :
Бакарджиев изгоря,Бакарджиев излетя.
Няма вече вицета- кур за Левски София!!!
Бакарджиев изгоря,а Евгении излетя.
Няма вече вицета-само ,само ЦСКА !!!

Ще си кажат всички хора , и говеда от народа -
С нас е вече мъдростта-има истина една ,
Има истина една - тя е само ЦСКА !!!
Тук, сега , до вечността - само, само ЦСКА !!!

За отбора със традиции - във Европа и у нас ,
всички ний да вдигнем щик , и да викнем с вик велик :

Има истина една - Шампион е ЦСКА ,
има истина една - Шампион е ЦСКА !!!

Припев :
Бакарджиев изгоря,Бакарджиев излетя.
Няма вече вицета- кур за Левски София!!!
Бакарджиев изгоря,а Евгении излетя.
Няма вече вицета-само ,само ЦСКА !!!
Има истина една - Шампион е ЦСКА ,
има истина една - Шампион е ЦСКА !!!

H1ddeN
08-19-2005, 10:32
CSKA RuleZ
levski suX
:D

gazovia
08-19-2005, 10:42
Сега сигурно ше ми кажеш, че и народната власт е в основата на на двата полуфинала за КЕШ,
един за КНК и за отстраняването на три действащи шампиона на Европа - Ливърпуул, Нотингам и Аякс. Кoгато фактите говорят и боговете мълчат. ФК Уефски е отбор без минало и още по-зле - без бъдеще. Как може да говориш, че уефски бил най-добрия отбор след като некви аматьори от словения ви бият като маче о дирек???? Когато си говедо си такова за цял живот.

Срам сте за наш'та родина, позор сте за наш'та страна :evil: :twisted: :evil:

мечтател
08-19-2005, 10:45
абе ай да говорим за тва дето знаем, а?
аз не мога да ти кажа кой отбор кой връх е искачвал и коя снимка на кой са закачили там. аз ти говоря за това, което е казал журналиста - че го е било страх да си признае отбора. а за бакърджиев, грашнов, лавчис и т.н. не ми приказвай. квито и мафиоти да са били начело на Левски и на държавата те не могат по никакъв начин да се отъждествяват с феновете и с това, което е отбора за тях. и не омаловажам успехите на ЦСКА, а ти казвам да се замислиш какво могат да значат и т.н. и ся сигурно няма да ми кажеш нищо по адрес "Васил Божков" ама то май само името и парите му говорят за тва че ви издържа мафиот. така че не ми говори за босове, а за фенове.

а знаеш ли кво ще ти кажа за ЦСКА-рите? ами когато Левски играеше първо с Галатасарай за Шампионската лига и после с Ливърпул за УЕФА я са сети кво прайха ЦСКА-ри. слагаха шалчета на Галалтасарай и Ливърпул, обаче после ми говорят че били патриоти и т.н.
кво да кажа за такива хора?
а да не споменавам кво напрайха с вас и Галатасарай и Ливърпул - то хората знаят

mis_marry_jane_13
08-19-2005, 10:46
SAMO LEVSKI SHAMPION

Lil` Bow Wow
08-19-2005, 10:49
НЕКА ГОВОРИМ ЗА ФЕНОВЕ !!!

http://img381.imageshack.us/img381/3309/fenovenagovedata0jq.jpg
Синята лавина пак лети напред...

http://img381.imageshack.us/img381/1623/fenovenalevski28dp.jpg
И духът на Дунди още е с вас...

http://img381.imageshack.us/img381/5696/istinskogovedo0mp.jpg

Тоя ми е любим.

мечтател
08-19-2005, 10:50
Сега сигурно ше ми кажеш, че и народната власт е в основата на на двата полуфинала за КЕШ,
един за КНК и за отстраняването на три действащи шампиона на Европа - Ливърпуул, Нотингам и Аякс. Кoгато фактите говорят и боговете мълчат. ФК Уефски е отбор без минало и още по-зле - без бъдеще. Как може да говориш, че уефски бил най-добрия отбор след като некви аматьори от словения ви бият като маче о дирек???? Когато си говедо си такова за цял живот.
абе ако предпочиташ да ядете бой от отбор, както го наричате, без минало - ок. аз успехите ви ги уважавам. но не можеш да говориш за бъдещето и за тва че сме нямали бъдеще. щот и двата отбора са на едно дередже - без настояще. ама в Левски поне се залага на школата и са мисли за бъдещето. за ЦСКА няма да споменавам на какви българи залагат и как дават таланти на родния футбол

мечтател
08-19-2005, 10:53
НЕКА ГОВОРИМ ЗА ФЕНОВЕ !!!

http://img381.imageshack.us/img381/3309/fenovenagovedata0jq.jpg
Синята лавина пак лети напред...

http://img381.imageshack.us/img381/1623/fenovenalevski28dp.jpg
И духът на Дунди още е с вас...

http://img381.imageshack.us/img381/5696/istinskogovedo0mp.jpg

Тоя ми е любим.
ами я покажи вашите фенове бе!
или тези на "Тирана" дето ви посрещнаха с "Добре дошли, балкански цигани!" и как шъ ва посрещат, като чупите седалки на собствения си стадион

gazovia
08-19-2005, 10:54
Тъжно е, че има такива като тебе, дето си вярват на 'сичките глупости, които написа досега.Квото и да правите, да купувате мачове и съдии по такъв нагъл начин (последният пример е съвсем пресен с Марек) и тая година шампиона ще се казва ЦСКА
В момента Уефски е един посредствен отбор, като основните му футболисти са 35 год. бивш десен халф, сега разиграващ халф, вратар с прякор от градински интериор, плеймейкър, чиято ежедневна амбиция е преди всичко да се събуди и единствения "треньор" в света, освен този на Бразилия, който никога няма да поиска нов футболист.

gazovia
08-19-2005, 10:55
Сега сигурно ше ми кажеш, че и народната власт е в основата на на двата полуфинала за КЕШ,
един за КНК и за отстраняването на три действащи шампиона на Европа - Ливърпуул, Нотингам и Аякс. Кoгато фактите говорят и боговете мълчат. ФК Уефски е отбор без минало и още по-зле - без бъдеще. Как може да говориш, че уефски бил най-добрия отбор след като некви аматьори от словения ви бият като маче о дирек???? Когато си говедо си такова за цял живот.
абе ако предпочиташ да ядете бой от отбор, както го наричате, без минало - ок. аз успехите ви ги уважавам. но не можеш да говориш за бъдещето и за тва че сме нямали бъдеще. щот и двата отбора са на едно дередже - без настояще. ама в Левски поне се залага на школата и са мисли за бъдещето. за ЦСКА няма да споменавам на какви българи залагат и как дават таланти на родния футбол
Пич, в момента ЦСКА има 9 национали, Уефски колко има?

Lil` Bow Wow
08-19-2005, 11:02
а знаеш ли кво ще ти кажа за ЦСКА-рите? ами когато Левски играеше първо с Галатасарай за Шампионската лига и после с Ливърпул за УЕФА я са сети кво прайха ЦСКА-ри. слагаха шалчета на Галалтасарай и Ливърпул, обаче после ми говорят че били патриоти и т.н.
кво да кажа за такива хора?
а да не споменавам кво напрайха с вас и Галатасарай и Ливърпул - то хората знаят

Нека говорим.
ЦСКА - Ливърпул 1:3 ( Л-пуул е Шампион на Европа ф този момент )
уеФски - Ливърпул 2:4 ( Л-пуул е 6-ти ф Англия )
Фенове на ЦСКА НИКОГА не са ходили да викат за Галатасарай недей си ги говори е така.

Обаче глей ся кфо яко:

уефскиспор - Дожа Уйпещ 0:3
Дожа Уйпещ - уефскиспор 4:1
Ханза 67 Алкмар - уефскиспор 5:0
Антверпен - уеФскиспор 4:3 ( 89 минута на тоя мач резултата е 1:3...Е тфа ако не е резил не знам )
уефскиспор - Аалст 1:2
Аалст - уефскиспор 1:0
Спарта Ротердам - уефскиспор 2:0
ОФИ ( Крит ) - уефскиспор 3:1
Ференцварош - уефскиспор 4:1

"Обора на народа" е отпадал от грандове като Люцерн,ОЛИМПИЯ ЛЮБЛЯНА :) Слован,Гурник Забже,Беверен.След седмица май и публикум ще е ф тая графа.

gazovia
08-19-2005, 11:06
Пропусна да кажеш, че уЕфски е единствения български отбор, който е падал от КИТАЙЦИ. АХАХАХА

Lil` Bow Wow
08-19-2005, 11:18
ами я покажи вашите фенове бе!
или тези на "Тирана" дето ви посрещнаха с "Добре дошли, балкански цигани!" и как шъ ва посрещат, като чупите седалки на собствения си стадион

Глупак, тфа не беше отправено към агитката на ЦСКА ами като Българите като нация.Да еба албанските им курви,както и да е видехме ги кфи са опасни футболисти.

Веднага покзавам и фенове на ЦСКА щот нали закфо не см показвал....

http://img367.imageshack.us/img367/4046/fens7ol.jpg
ТВОЙТО ЗНАМЕ ЩЕ СЕ ВЕЙ ТВОИТО ИМЕ ЩЕ СЕ ПЕЙ !!!

http://img367.imageshack.us/img367/1623/cskafans1bp.png
Агитката с единствената хореография на европеийско ниво в БГ.

http://img367.imageshack.us/img367/6296/chervenatamara9md.jpg
Не мога да я пропусна :) Тфа вече е фенка :cool: :wink:

sweety_f
08-19-2005, 11:44
Аз съм за Левски

08-19-2005, 11:47
SAMO CSKA!

Pe666o
08-20-2005, 06:09
Сега сигурно ше ми кажеш, че и народната власт е в основата на на двата полуфинала за КЕШ,
един за КНК и за отстраняването на три действащи шампиона на Европа - Ливърпуул, Нотингам и Аякс. Кoгато фактите говорят и боговете мълчат. ФК Уефски е отбор без минало и още по-зле - без бъдеще. Как може да говориш, че уефски бил най-добрия отбор след като некви аматьори от словения ви бият като маче о дирек???? Когато си говедо си такова за цял живот.
абе ако предпочиташ да ядете бой от отбор, както го наричате, без минало - ок. аз успехите ви ги уважавам. но не можеш да говориш за бъдещето и за тва че сме нямали бъдеще. щот и двата отбора са на едно дередже - без настояще. ама в Левски поне се залага на школата и са мисли за бъдещето. за ЦСКА няма да споменавам на какви българи залагат и как дават таланти на родния футбол
Пич, в момента ЦСКА има 9 национали, Уефски колко има?

DAM...6TOTO IMA 9 NACIONALI ZA TVA NACIONALNIQ NI E CVETE NALI WE PI4...AI HODI SAS ZDRAVE...
LEVSKI!

мечтател
08-21-2005, 09:56
ич не ми приказвай за купените титли и мачове от Левски. По-добре ми спомени за ПРОДАДЕНИТЕ от ЦСКА мачове и титли. за не добре осведомените привеждам примера с уговорените мачове с Литекс преди години, когато им се продадохте с 8:0 за да ви пуснат победа седница след това за купата. тогава Левски се бореше с Литекс за титлата и с ЦСКА за купата. и по-точно с коалиция от двата отбора. помня, че тогава ЦСКА се продаде с 8:0 за да отиде на финал с Левски. и отиде. и нещо 5:0 ми се върти в главата, но не помня дали същата година. но не е това важното. а това че и Левски и ЦСКА купуват мачове, но разликата е че освен това ЦСКА продават титли, за да не са в Левски. това Левски не го прави. да си спомним годините, когато Славия и ЦСКА си оспорваха върха. тогава Левски никога не се продаде на Славия и не се оставяше да бъде побеждаван и така донесе и титли на ЦСКА. така че за феърплей не ми говори.
а относно евро провалите на родните ни "грандове" ще ви кажа, че и вие имате срамни загуби там. сега се сещам за 2 по 3:0 от Галатасарай. не че зслужавахте толкова малка загуба, ама те играха точно за 3:0. причината беше оная простотия дето викаха на Стойчо Младенов Тройчо вече не помня защо. 2 години по-рано Левски падна с 2:1 в Истамбул и направи 1:1 в София. с много по-добра игра. да не говорим и за отборчета като Торпедо(Москва)...

MyCuHkA
08-21-2005, 10:02
ЦСКА

Lil` Bow Wow
08-21-2005, 10:30
ич не ми приказвай за купените титли и мачове от Левски. По-добре ми спомени за ПРОДАДЕНИТЕ от ЦСКА мачове и титли. за не добре осведомените привеждам примера с уговорените мачове с Литекс преди години, когато им се продадохте с 8:0 за да ви пуснат победа седница след това за купата. тогава Левски се бореше с Литекс за титлата и с ЦСКА за купата. и по-точно с коалиция от двата отбора. помня, че тогава ЦСКА се продаде с 8:0 за да отиде на финал с Левски. и отиде. и нещо 5:0 ми се върти в главата, но не помня дали същата година. но не е това важното. а това че и Левски и ЦСКА купуват мачове, но разликата е че освен това ЦСКА продават титли, за да не са в Левски. това Левски не го прави. да си спомним годините, когато Славия и ЦСКА си оспорваха върха. тогава Левски никога не се продаде на Славия и не се оставяше да бъде побеждаван и така донесе и титли на ЦСКА. така че за феърплей не ми говори.
а относно евро провалите на родните ни "грандове" ще ви кажа, че и вие имате срамни загуби там. сега се сещам за 2 по 3:0 от Галатасарай. не че зслужавахте толкова малка загуба, ама те играха точно за 3:0. причината беше оная простотия дето викаха на Стойчо Младенов Тройчо вече не помня защо. 2 години по-рано Левски падна с 2:1 в Истамбул и направи 1:1 в София. с много по-добра игра. да не говорим и за отборчета като Торпедо(Москва)...

Тая загуба с 8:0 беше в знак на протест срещу тогавашните ръководители на ЦСКА.Просто който е гледал мача и говори откровено ще си признай че армейците не се затичаха даже.Тая далавера когато ЦСКА пусна на Литекс за шампионата а Литекс пусна за купата е съвсем друг случай през 99.И в Европа е имало такива случай и там много пъти Кръвни врагове са се прецаквали.Мда е ЦСКА падна от Галата с 6:0 общо обаче галата е носител на купата на УЕФА поне и един доста силен отбор който е гранд ф много по-силно от нащо първенство така че закфо гофорим?
А вий отпадате от некфи тотални пумпали дето Спартак Пловдив ще ги смачка.

Malko^Momiche
08-21-2005, 10:38
Яхях тук стана бойно поле, и се пак Левски са на върха :) сорри Цскарчета - ДОЛуууууууу :!: :lol:

мечтател
08-21-2005, 10:49
ами едно е да "прецакаш съперника" и съвсем друго да влизаш в уговорки с други отбори. и сега се сетих за един скеч на "Каналето", ако се не лъжа. ставаше дума за едно първенство в което има 3 отбора - червен, син и оранжев. червения и синия си оспорвали титлата, а оранжевия продавал точки. ами докато Левски е синия отбор, то ЦСКА и Литекс са другите 2, дето само влизат в уговорки помежду си.

blackboy
08-21-2005, 11:20
аз съм за Левски! :D

а на вашето отборче по-ще му подхожда това :lol:
http://www.levski.biz/html/other/cska/19.jpg

мечтател
08-21-2005, 11:29
аз съм за Левски! :D

а на вашето отборче по-ще му подхожда това :lol:
http://www.levski.biz/html/other/cska/19.jpg
кво пък са ти направили прасетата? :lol:
прасетата са вкусни и не си уговарят мачовете с литекс :lol:

blackboy
08-21-2005, 12:19
аз съм за Левски! :D

а на вашето отборче по-ще му подхожда това :lol:
http://www.levski.biz/html/other/cska/19.jpg
кво пък са ти направили прасетата? :lol:
прасетата са вкусни и не си уговарят мачовете с литекс :lol:
хахах ,че са вкусни вкусни са :lol:
,че не оговарят не оговарят :lol:
ама ,че са прасета не отричам :lol: :lol: :lol:

Fallen_angel
08-21-2005, 13:33
Аз съм Левски :)

korn___
08-21-2005, 13:45
аз с глупави спортове не се занимавам :P но според мен ... по техничния футбол е по хубав ... демек цска ... но не ми дреме за тоя спорт и грам :lol:

4ervena_roza
08-21-2005, 15:30
Само ЦСКА

Good_Friend
08-21-2005, 16:52
- КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНО?
- ЦСКА Е НОМЕР ЕДНО!
- КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНО?
- ЦСКА Е НОМЕР ЕДНО!
- УРААААААА

Lil` Bow Wow
08-21-2005, 18:46
А бе квото искаш дрънкай факт е че феновете на левски са повече (вижда се от анкетата)и факт е че не са такива селяни като цесекарите. А може би цесекарите са толкова буйни щото губят и се нервят от тва немогат да понесат загубата
Както и да е...Нали знаеш, качеството за сметка на количество. Нормално е да са повече, след като 'сички педали и цигани са им фенове

zashto obijdash? pedali i cigani?! qd te e che levski imat poveche fenove i che sa po obichan otbor li.. emi qd shte te e nqma nakade :)


Хахаха ти кфо бройл/а ли си ги?
Феновете на уеФскиспор бяха повече преди десетина години ама от тогава доста измряха поради простата причина, че 70% от сините "фенове" са от старата генерация.Малко са младите фенове на уеФскиспор(стаа вапрос за фенове а не за такиа кат вас дето са от уеФскиспор просто щото синъото по им харесфа или родителите им били от уефскиспор и за тфа).
ЦСКА към днешно време има повече фенклубове от синия "обор на народа"...Така че не се изказвайте неподготвени.

MaCeTo_
08-21-2005, 18:53
Който бие ... :lol: :lol: :lol:

gazovia
08-21-2005, 19:29
Има една приказка: не 'сички уефскари са боклуци, но 'сички БОКЛУЦИ са уефскари :twisted:

worldclass
08-21-2005, 19:42
7:1 7:2 6:0 5:0
poveche pobedi imame nad vas otkolkoto vie nad nas
po napred sme v evropeiskata klasacia na Uefa
vie osven s 7-te si poveche ot nas komunistichesko specheleni titli nqmate s kvo da se pohvalite ...
sqka godina si vi biem po 1 pyt pone...
CHorbari kolkoto i da ni mrazite pak sme po dobri

Ima edna kletka kanari , edno depo jeleznichari , edin kazan s chorbari i 6 MILIONA LEVSKARI !!!! SAMO LEVSKI !!!

gazovia
08-21-2005, 19:45
Едно поздравче за 'сички говеда. Понеже не разбират български, ще им го кажа на майчиния език: "Муууууууууууууууууууууууу ууууу"

Coki
08-21-2005, 20:14
Моля придържайте се към по-спокоен тон на разговор и избягвайте груби изказвания, съдържащи обиди към потребител или група потрбители.
Не публикувайте снимки с обиждащи текстове.

LEVSKAR
08-21-2005, 20:31
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА! БИЙ БИЙ БИЙ!
ДАНЧЕТО ХРИСТОВА ВМЕСТО ДА ГРАЧИ ЗА РАЗНИ СЪРЦА ДА ХОДИ ДА Я ЕБЕ КУБИНСКИЯ ПЕНСИОНЕР

мечтател
08-22-2005, 08:30
Едно поздравче за 'сички говеда. Понеже не разбират български, ще им го кажа на майчиния език: "Муууууууууууууууууууууууу ууууу"
Аз тва не го разбрах, преведи го на човешки за нас,Левскарите, и на свински за вас, ЦСКА-рите

just
08-22-2005, 08:33
ЛЕВСКИИИИИИ ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ!

мечтател
08-22-2005, 08:43
а имам да кажа нещо и на Lil` Bow Wow
не ни натичай уефскиспор а Левски както аз ви наричам ЦСКА. защото:
1. тия дето викат уъ на л-то са толкова сини, колкото и червени.
2. тва "ф"в средата е неадекватно
3. това "спор" накрая нещо ми говори за турски отбор. а пък е най-голямата тъпотия на света, най-необмисленото и кво ли още не да наричаш Левски турски отбор. при положение че е кръстен на Апостола (знаеш ли воъбще кой е Левски) този отбор няма как да е турски. ако беше така щяхме да сме си сменили името преди да си проходил. освен това турците са мюсюлмани и не ядат свинско, а ние ви идяждаме във всеки мач.

08-22-2005, 10:46
CSKAAAA :D :D :D :!:

Lil` Bow Wow-ne reg.
08-22-2005, 15:41
а ти с тия заучени стихотворения не си интересен даже на ЦСКА-рите. айде зами кажи, ама с факти, как пък реши че сме турци. ти колко Левскари познаваш - 10,20? а колко има?2, 3, 5 милиона? и всички са турци? ама ти май си вундеркинд. какви гениални изводи прайш? земи кандидатствай в "менса". не че ща земат, ама поне ще ги разсмееш.

Ахахаха много си тъп ти говедо.
уеФскиспор сте защото сичките ви футболисти се продават в Анадола - кривия,гонзо,иванков...
Тфа са факти селянино,каде ги видя тия 5 милиона е?Милион мангала 200 000 педала и максимум 300 000 дядки да са ви фенове.Тфа е.
Ся ти с тея не заучени тъпотий дето говориш земи млъкни щото си жалък.

LEVSKAR
08-22-2005, 22:19
Нещо да кажа на Лю Баф Ваф: На колко си годинки моето момче? Ти си бил мъничък (вижда се от правописа), когато ЛЕВСКИ стана шампион три пъти (втория път), та си видяло вашето отборче, да става шампионче и ти си направило ляв завой. Затова всички левскари ти изглеждаме старци. Батю ти Лю Баф Ваф, пикльо дето още не му става пишката, много ли те кефи?

мечтател
08-23-2005, 08:27
а ти с тия заучени стихотворения не си интересен даже на ЦСКА-рите. айде зами кажи, ама с факти, как пък реши че сме турци. ти колко Левскари познаваш - 10,20? а колко има?2, 3, 5 милиона? и всички са турци? ама ти май си вундеркинд. какви гениални изводи прайш? земи кандидатствай в "менса". не че ща земат, ама поне ще ги разсмееш.

Ахахаха много си тъп ти говедо.
уеФскиспор сте защото сичките ви футболисти се продават в Анадола - кривия,гонзо,иванков...
Тфа са факти селянино,каде ги видя тия 5 милиона е?Милион мангала 200 000 педала и максимум 300 000 дядки да са ви фенове.Тфа е.
Ся ти с тея не заучени тъпотий дето говориш земи млъкни щото си жалък.
сега жалкият си ти, мойто дете. ти да не си мислиш, че като продадохте Бербатов в Германия сте станали Германци? ай не ма изнервяй. важно е кви са футболистите докато са тук. а ето какви са вашите - продадохте това, дето сега му се кланяте. продадохте го с 8:0. и защо? защото не ги греело ръководството. ами ей тия по трибуните? а уговорените мачове? а ПРОДАДЕНИТЕ титли? и как смееш тогава да говориш за това че нашите играчи са били продадени някъде? и да ме наричаш жалък? абе жалкия си ти, бе мойто момче. и сега, след като показа, че всичко ти е тъмна Индия млъкни поне да не се излагаш

CVETELLINA
08-23-2005, 09:50
levski estestveno 8) 8)

DespaiR
08-25-2005, 19:57
Добре че Ливърпул се излигавиха да може и свинете да намажат нещо :!: :evil:

DavidSilveria
08-25-2005, 20:57
LEVSKI

Nekasa4a
08-25-2005, 22:23
Добре че Ливърпул се излигавиха да може и свинете да намажат нещо :!: :evil:


Kak se radva na uspehite na BG otborite prosto se kefq :twisted:

blackboy
08-26-2005, 05:37
Честито на всички Левскари :lol:
честита ни победа :D :D :D

Alex8
08-26-2005, 05:45
OT LEVSKI mn qsno!! :)

мечтател
08-26-2005, 07:13
Добре че Ливърпул се излигавиха да може и свинете да намажат нещо :!: :evil:


Kak se radva na uspehite na BG otborite prosto se kefq :twisted:
ами не че не се радвам - напротив. но щеше да е по-добре да ги бяхте отстранили, че после, като продължат за УЕФА да ни с паднат на нас. и ние да ги отстраним. в рамките на шегата.
а за победата - ЧЕСТИТО. все пак БГ отбор бие, а това е хубаво.(единственото достойнслво на БГ шампионата между другото...)

zElEnA^mAsLiNkA
08-26-2005, 07:16
Почти сички били ваши юноши!!!??? ХАХАХАХАХАХА. В основния ви състав само Домовчийски и "Копи" са ваши юноши бе, и на тва викаш почти всички??? За капак и двамата са куци коне
Aide bez da se 0bijdAme ama ti gleda li sn06tniq ma4 ?? Az 6t0t0 g0 gledah i t0q citat za D0m0v4iiski ne mi se struva mn veren! Ak0 ne si gledal ma4a gledai p0vt0reniet0 6t0t0 be6e mn d0bra sre6ta! -
Голмайстори: 41' 10.Христо Йовов, 65' 10.Христо Йовов, 69' 17.Валери Домовчийски

Sam0 LEVSKI Ale ale ale

мечтател
08-26-2005, 08:01
само да допълня че и Йовов е възпитаник на нашата школа. и да не забравяме и Живко Миланов.

CVETELLINA
09-04-2005, 10:32
ЛЕВСКИ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!! 8) 8) 8)

BeKsI
09-05-2005, 09:14
si4ki 4orbari da go duHat
SAMO LEVSKI

09-05-2005, 09:21
ЦСКА да го духат!
ЛЕВСКИ също!

Div_angel_f
09-05-2005, 10:49
ЛЕВСКИ! :wink:

BAD_GIRL_
09-07-2005, 18:15
SAMO LEVSKI

slim_shady_lady
09-07-2005, 19:08
http://slim4eto.hit.bg/aa/0.gif http://slim4eto.hit.bg/aa/01.gif

FORZA LEVSKII ! :D

Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
има има истина една и тя е само Левски София!
Да нахлуем дружно в сектор "Г",
за да няма повече свине,
няма няма вече ЦСКА,
има само Левски София!

-----------------------

В България има природни богатства,
България има народ неслоним,
България има от всичко по малко,
но само един - Левски футболен тим!
Мъждукат и други тимчета разни,
мъждукат, но Левски блести,
опитват със Левски да кpачат
и крачат, но Левски лети!


ИСТИНАТА Е СИНЯ! :D