PDA

View Full Version : malko kritika kum userite



puma
08-18-2005, 10:33
emi poprincip vsi4ki ste mnogo gostini i naistina pomagate na horata, oba4e ima malko izkliu4eniq.

1-vo temi ot sorta na She-Devil (ne iskam neshto da q obidq) "da se zabrani vlizaneto na gosti" . emi sujalqvam ama e adski glupavo i otgani4eno. s kakvo pravo predlaga takiva nelepi neshta. s kakvo e pove4e ot gostite , tova 4e ima nqkolko ot tqh koito puskat bezsmisleni temi .. i kakto tq predloji da se regnat e kato se regnat pak shte gi ima. mnogo e glupavo takova "samochuvstvie" na useri, koito si mislqt che sa koi znae kakvo samo shtoto sa vlizali 1 godina vuv foruma.

2. kogato cheta dadena tema (ne pisha v tqh , shtoto ili mnenieto, koeto imam az veche e napisano , ili neznam kak da pomogna v dadeniq sluichai) i userite osven che ne davat otgovor na zadadenite kum tqh vuprosi ami i napadat choveka kato go sudqt bez dori da go poznavat. toi si ima svoi jivot , svoe mnenie i razbirane. primerno na temi ot sorta na 13 sum pravih se.. i se zadava nqkakuv vupros . i userite na otgovarqt na vuprosa a vednaga se nahvurlqt " ooo na 13 i veche pravish seks ti si basi tupata kurva" nz si kvo ..e mi sujalqvam obache ne sa vi pomoliii da davate mnenie za tova koi kakvo iska i moje da pravi s jivota si. kato vi zadat dadeni vuprosi opitaite da otgovarqte na tqh , ako ne mojete ne sudete horata izlishno.

Sujalqvam , ako sum obidila nqkoi. az pone kato otpravqm kritika kum nqkogo se izvinqvam ako s neshto sum go obidila. i kritikata mi ne e za da karam horata da se chuvstvat zle , a za da vidqt dali ne postupvat greshno. Priqten den.. ( i sujalqvam che napisah cql roman:)))

^I don't give a fuck^
08-18-2005, 10:40
emi poprincip vsi4ki ste mnogo gostini i naistina pomagate na horata, oba4e ima malko izkliu4eniq.

1-vo temi ot sorta na She-Devil (ne iskam neshto da q obidq) "da se zabrani vlizaneto na gosti" . emi sujalqvam ama e adski glupavo i otgani4eno. s kakvo pravo predlaga takiva nelepi neshta. s kakvo e pove4e ot gostite , tova 4e ima nqkolko ot tqh koito puskat bezsmisleni temi .. i kakto tq predloji da se regnat e kato se regnat pak shte gi ima. mnogo e glupavo takova "samochuvstvie" na useri, koito si mislqt che sa koi znae kakvo samo shtoto sa vlizali 1 godina vuv foruma.

Така или иначе достЪпЪт на гостите няма да се спре :!:
А и това е форум да си даваш мнението,нали ?
Тя си изказва мнението и то е ,че не иска да пишат гости ?Мисля,че точно си го е написала.


2. kogato cheta dadena tema (ne pisha v tqh , shtoto ili mnenieto, koeto imam az veche e napisano , ili neznam kak da pomogna v dadeniq sluichai) i userite osven che ne davat otgovor na zadadenite kum tqh vuprosi ami i napadat choveka kato go sudqt bez dori da go poznavat. toi si ima svoi jivot , svoe mnenie i razbirane. primerno na temi ot sorta na 13 sum pravih se.. i se zadava nqkakuv vupros . i userite na otgovarqt na vuprosa a vednaga se nahvurlqt " ooo na 13 i veche pravish seks ti si basi tupata k***a" nz si kvo ..e mi sujalqvam obache ne sa vi pomoliii da davate mnenie za tova koi kakvo iska i moje da pravi s jivota si. kato vi zadat dadeni vuprosi opitaite da otgovarqte na tqh , ako ne mojete ne sudete horata izlishno.

Айде обясни ми как ще е нормално едно момиче на 13 години да води полов живот ?
Това ми е много чудно..и аз ли съм тъпа и не разбирам..или ? :shock:
Пак казвам-иска ни се мнението.
Нашето лично мнение :!:
И всеки си го казва.И аз много пъти съм казвала такива неща и ще продължавам да ги казвам.

aBeP4eTo
08-18-2005, 10:42
Ами виж какво тук има страшно много потребители и всичките мислят и разсъждават по-различен начин. Попринцип такива мнения се трият или модерират, но естествено една голяма част остават. И все пак не мисля, че е болка за умиране.
А това за She Devil можеше просто да го напишеш в неината тема... момичето така решило, така предложило. Друг е въпроса дали това ще се вземе на сериозно или не.

machoka
08-18-2005, 10:52
Добър ден puma,

По точка 1:
Всеки юзър на форума има право да изкаже предложението си или градивната си критика към форума. От там нататък, какви мерки ще се вземат си е работа само и единствено на правоимащите и отговорните за това място.

По точка 2:
Ако темата е "На 13 съм, правих секс и сега съм неразположена /имам инфекция или други подобни/, какво да правя?", не виждам нищо лошо в отговор от типа:
"Здравей,
Разбирам те. Моето мнение е, че организмът на едно момиче не е готов за полов живот на 13 години. Ето защо мисля, че се чувстваш неразположена /имаш някаква инфекция или каквато е там темта/. За това те съветвам да се консултираш с гинеколог.." и т.н. и т.н.

Т.е., аз имам право да изкажа мнението, че е рано за полов живот, като го подкрепя с факти и съвет как да се постъпи в дадената ситуация.
Ето защо, не е хубаво да се ограничават подобни коментари, стига да не са тотални офтопици, но като че ли рядко има такива в подобни теми, основаващи се на тази проблематика.

Приятен ден ви желая.

ExpressYourSelf
08-18-2005, 10:53
Да,за достъпа на гостите съм съгласна-не трябва да се ограничава.Имало е много теми,много хора са се изказвали и повечето са на мнение,че всеки има право на анонимност.Колкото до теми от типа `На 13 съм и имам оргазъм....` или нз си каква глупост още там,подкрепям ^I don't give a fuck^.Тва е форум-всеки избира дали да дава съвет,да критикува или просто да си замълчи по дадена тема.

girlpower
08-18-2005, 11:02
[b]Vseki ot nas ima pravo na svoeto mnenie.Taka i na She-Devil,ne i haresva da vl;izat gosti,a puk na teb ti haresva!Vseki e svoboden da izrasi svoeto mnenie po dadenata tema.A,tova 4e nqkoi mneniq ne suvpadat sus tvoeto e ve4e otdelna tema!

puma
08-18-2005, 11:12
По точка 2:
Ако темата е "На 13 съм, правих секс и сега съм неразположена /имам инфекция или други подобни/, какво да правя?", не виждам нищо лошо в отговор от типа:
"Здравей,
Разбирам те. Моето мнение е, че организмът на едно момиче не е готов за полов живот на 13 години. Ето защо мисля, че се чувстваш неразположена /имаш някаква инфекция или каквато е там темта/. За това те съветвам да се консултираш с гинеколог.." и т.н. и т.н.

amm blagodarq na mechoka za tova mnenie. tochno za tova govoreh. sujqlavm che ne namerih tochno taq tema za koqto se setih i mi napravi golqmo vpechatlenie , v koqto vsichki se nahvurlihte vurhu edno takova momiche i nikoi ne otg na vuprosa i samo q obvinqbahte. nakraq i na neq i stana tupo i vi obqsni che razbira che e malko , no taka se e poluchilo tq si e reshila da go napravi na 13 i go e napravila i che ne tursi kritika a razbirane i posmosht.pak blagodarq na mechoka shtoto pokaza tochno kak bi trqbvalo vejlivo da se otgovori na nqkoi izpadnal v takava nujda.
P.S. Kakto sa kazali horata - kritikata i bez da q tursish shte doide, no pomosht i razbirane - ne.
P.P.S. Ako namerq linka kum temata shte go paste da vidite

bulgarche
08-18-2005, 21:26
Затова хората си измислили едни неща кръстени "ПРАВИЛА НА ФОРУМА" :)