PDA

View Full Version : Ginekomastiq



08-18-2005, 14:10
Zdraveite!Iskam da popitam glavno adult i Dr.Smurph,ako mogat da mi pomognat - lechima li e ginekomastiqta i ako da kak?Znam,che s operaciq e nai-dobre i vse pak ima li nachin s medikamenti?Iskam samo dali znam dali moje,a pyk ako moje shte ida da me pregledat i izpishat lekarstva.Kazvat,che bilo samo za puberteta,a pyk az sym na 19 godini i oshte si go imam.Malko sym po-edyr,no ot okolo 2 godini sportuvam,otslabvam navsqkyde,no ne i tam.Nai mn me e strah,che nqkoi mi kaza,che mojelo da se obrazuva tumor?Molq vi,daite mi nqkakyv syvet.Takiva operacii sa skypi,a az nqmam mn pari.Prosto e ujasno!

MiRaCuLiXbb
08-18-2005, 14:46
Тази тъкан трудно се маха от тялото, сигурно ще се наложи оперативно отстраняване. Можеш да пробваш с **********, но той се взима превантивно и може да не ти помогне. Има доста препарати, **********, ********, *********. Но те са доста скъпи и отново са за превантивно използване.
Консултирай се с лекар, но според мен щом имаш вече гинекомастия само оперативно.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 14 от правилника!
Благодаря!

Sportexz
08-18-2005, 20:39
Zdraveite!Iskam da popitam glavno adult i Dr.Smurph,ako mogat da mi pomognat - lechima li e ginekomastiqta i ako da kak?Znam,che s operaciq e nai-dobre i vse pak ima li nachin s medikamenti?Iskam samo dali znam dali moje,a pyk ako moje shte ida da me pregledat i izpishat lekarstva.Kazvat,che bilo samo za puberteta,a pyk az sym na 19 godini i oshte si go imam.Malko sym po-edyr,no ot okolo 2 godini sportuvam,otslabvam navsqkyde,no ne i tam.Nai mn me e strah,che nqkoi mi kaza,che mojelo da se obrazuva tumor?Molq vi,daite mi nqkakyv syvet.Takiva operacii sa skypi,a az nqmam mn pari.Prosto e ujasno!
Ако се е появила не в следствие на препарати(стероиди) то може би би се повлияла медикаментозно, но единствено лекар специалист може да ти помогне. Отиди при Джи Пи то си и ще ти даде направление. А ако не се повлияе медикаментозно прави се операция, но незнам как седят нещата със здравната каса и колко от сумата за операцията ще бъде покрита от нея.