PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^:Имам нещо като топче до тестисите



Gosta: )
08-18-2005, 16:00
na4i purvo iskam da kaja na tiq deto ne znaqt nishto da ne mi pishat hodi na doktor seriozno e ili nekvi takiva da me sduhat poveche a prosto da si traqt...taka na4i momche sum na 15 i imam nqkakvo kato topche do tashacite... na bedroto ama bash do bajacite...kato che li e podkojno no neska kato se kupah i bez da iskam go zakachih s nokut i me zabolq..kato go natisna s prust ne me boli 4ak tolkova ama s nokut me boli ... ako nqkoi e imal takova ili znae neshto po vuprosa pls da kaje i pak kazvam bez .. hodi na doktor i takiva.. shte otida ako ne mi pomogne nikoi ili ostane oshte 1 sedmica...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

08-18-2005, 16:09
na bedroto gore dolu do sredata na testisite ili malko po nadolu... oto4nqvam pak shtoto malka greshka sum dopusnal :D po gore .. aide suveti chakam :}}

Don_GoTTi
08-18-2005, 17:31
na bedroto gore dolu do sredata na testisite ili malko po nadolu... oto4nqvam pak shtoto malka greshka sum dopusnal :D po gore .. aide suveti chakam :}}

хаха ми ти кво искаш да ти кажем ве бате...;) да не сме лекари тука..мн ясно че тряа да идеш на лекар може да е нещо опасно ...ама ти си знайш се пак :lol: :lol:

08-19-2005, 11:37
nikoi ne mu pomogna na 4oveka.. aIDE WE HORA !

DrSmurph
08-19-2005, 23:07
Щом си успял да го определиш като подкожно образувание вероятно се касае за Липом - доброкачествено образувание, което най-често се премахва посредством малка инцизия. Манипулацията трае около 15 минути (5 от които упойката те хваща). Подобни нещица се премахват или от козметични съображения или ако по някакъв начин пречат на нормалния живот или застрашават съседни тъкани или органи.

08-21-2005, 10:20
Къде те боли?
Лимфните възли или самите ташаци?
Има разлика, обясни къде точно!

Sp33Dy
10-24-2005, 11:06
vij nesym mn kompetenten po toq vypros no vse si mislq 4e e podut limfen vyzel... vednyj i pri men ima6e ne6to takova no be6e malko i v posledstvie iz4ezna :) uspeh