PDA

View Full Version : малки червени пъпчици по главичката на пениса



Bites
08-19-2005, 08:17
Имам нещо като малки червени пъпчици по главата на пениса ми. Понякога не се забелязват, обаче пак ги има, а друг път просто бият на очи. Ходих на лекар, каза само да правя промивки с калиев перманганат и нищо повече. Някой друг няма ли такива? На мен ми стоят май вече месец или поне от тогава съм ги забелязал.

lady_p
08-19-2005, 08:42
ami, nz to4no no i drugi se oplakvat ot tova, dokolkoto znam ne e opasno 6te ti mine skoro, mnogo mom4eta se oplakvat ot tova!

Bites
08-19-2005, 18:19
Моля ви се бе хора, опмогнете, кажете нещо, някой не е ли имал такова нещо???

09-06-2005, 09:43
Здравей,

Същата работа е и при мене от около 2 месеца забелязах, че имам такива пъпчици които даже веднъж след секс прокървяха...говорих с личния си лекар по телефона и той ме успокои, че не е нищо сериозно....каза ми да се мажа с 3дерм крем но аз така и не го купих и след 2-3 дена изчезнаха но днес забелязах, че пак са се появили...

шубе ме е да ходя на доктор да ме гледа...но май, ще се наложи ако никои не ми каже и на мен за какво става въпрос..

А това, че много мочета се оплакват никак не е успокоително..

Предполагам, че е някакво замърсяване ....ако можеш кажи подробности около твоята визита при доктора какво каза той и какво те посъветва...