PDA

View Full Version : kak, ot kyde, ot koi...



lady_p
08-19-2005, 19:49
otkyde razbrahte za teenproblem.net ili ot kyde kak i za6to, i kakvo vi privle4e v nego i syotvetno kakvo ne :?:

^FaiNt^F
08-19-2005, 19:55
razbrah ot 1 vestnik v koito pi6e6e ne6to ot sorta 4e e stanal bg site na godinata... :roll: ne pomnq to4no...tva be6e predi okolo godina i polovina :) privle4e me tva 4e ima6e temi koito mi bqha interesni 8)

Tiffany
08-19-2005, 20:03
Ами...беше малко повече от година и не си спомням точно как разбрах за сайта и форума.Мисля,че беше случайно,имаше интересни неща,след което и реших да се регистрирам...и така :wink:

ProstoAz
08-19-2005, 20:13
Преди повече от 2 години, търсех си нещо в google и ми излезе този сайт, натиснах и почнах да го разглеждам...отначалото четях само статийките и проблемите, въобще не предполагах за съществуването на форума (да не говорим, че незнаех какво е форум :lol: ), но веднъж натиснах на форум и малко по-малко започвах да зацепвам какво представлява. Веднага се регнах, естествено както си му е реда (хахаха) първо направих тема да питам как да се регна, защото си бях още ламерче. :oops: :oops: :oops: Тогава беше много по-различно от сега и са еденици хората, които все още влизат и го помнят това нещо. Имаше по-малко хора, но пък нямаше лигловци, флуудъри и т.н. Това ми хареса! Но и сега пак си ми харесва. :wink:

bilka
08-19-2005, 20:13
Беше преди няколко месеца, когато търсех нещо и видях този адрес. Поровичках се малко и ми стана много интересно, но едва днес се регистрирах :lol:

LiNkiN4eTo
08-19-2005, 20:20
нямам толкоз памет :lol:

dodo
08-19-2005, 20:34
pomnia li be4e :oops:

ThePainIsReaL
08-19-2005, 20:36
При мен беше доста странно.Миналата година януари-февруари майка беше бременна и се ровеше във всевъзможни сайтове и форуми за такива жени. Там имало реклама на този сайт и понеже аз за майка бях проблемно дете , го е записала. Аз уж на шега влезнах и от тогава съм се зарибила и си чета редовно сичко тука :)

black_heart
08-19-2005, 20:37
ot google

mil4eto_
08-19-2005, 20:52
еми една приятелка ми каза колко бил як.влязох изкефиха ме темите и се зарибих :)

08-19-2005, 21:09
napisah v gbg.bg "teen" i purvoto koeto otvorh be6e toq sait. ne pomnq koga be6e tva

08-19-2005, 21:12
Az razbrah ot edina priqtelka,koqto predi si pisheshe redovno vav foruma na teenproblem.net i sled tova i edin priqtel i toi mi kaza,che naistina bilo mnogo zaribqvashto...i taka se okaza v realnost i...eto me na! :lol:

sini4kata
08-19-2005, 21:15
ot edna priqtelka razbrah.ami privleche meee...ne znam.nqmam si rabota i za tova vlizam i pisha.

Jenq
08-19-2005, 21:15
Az razbrah ot edina priqtelka,koqto predi si pisheshe redovno vav foruma na teenproblem.net i sled tova i edin priqtel i toi mi kaza,che naistina bilo mnogo zaribqvashto...i taka se okaza v realnost i...eto me na! :lol:
Tova bqh az :oops:

ycMuBkaTa
08-19-2005, 21:21
Ми спомням си, че преди около година една приятелка ми показа една тема, в която някакво момче питаше дали е бременно:) предполагам я помните така се и казваше:) Много се смях тогава и после веднъж нямаше какво да правя и влязох да чета.Отначало само четях и веднъж реших да се регна, но през цялата година пишех страшно малко понеже бях ангажирана, по-скоро четях, защото целта ми е не просто да пиша, а да казвам нещо, но сега лятото наистина съм свободна и затова съм доста по-активна

TSecret
08-19-2005, 21:24
ami...hm sega se zmaislih zna4i sedqh v irc i niakoi sloji topic na link ot foruma-be6e edna tema s edin pi4 koito se misli za bremenen i taka 4etoh temata ,po4anh da 4eta drugi temi sled koeto razglejdah statiite i se navih da se regna vav foruma.. :roll: :wink:

sweezy_girl
08-19-2005, 21:43
google e mqstoto :lol: :lol: :lol: emi tursex ne6to blabla i opaaa ne6to interesno :) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Sunny_stz
08-19-2005, 22:13
Mmmm pomnq liii???

black_heart
08-19-2005, 22:28
taq tema s "bremenniq" sa6testvuva li o6te?daite link pls

fallen
08-20-2005, 06:28
Ми като си стоях в IRC и някои ми даде линка за една тема в която някво момче нещо се жалваше не помня кво (пословично слаба памет :roll: ) И аз понеже съм много по форумите мн се кефя да гледам теми и ми стана интересно регнах се ии това е :lol:

e_l_i_z_a
08-20-2005, 07:08
Еми преди(не помня вече колко време.Вижте ми регистрацията.. :roll: )четох май във един сайт-имаше реклама и реших да погледна за какво става въпрос.Отделно дето четох в "Хай Клуб",че е сайт на годината.Вляэох и четях и аз само статийките и неэнаех кво е форум... :oops: ама след около 1-2месеца случайно попаднах тука на форума и веднагически се регнах.Беше много отдавна обаче помня даже първия си аватар.След малко ще го покажа ако още съществува нейде из галерията.Помня като дойдох всичко беше много спокойно.Не беше нищо общо със сегашното.
Айде стига съм се увличала..
ама аватара ми са го махнали.Всичко е много променено.
Както и да е. :wink:

BABY_SEXY_GIRL
08-20-2005, 10:51
Преди повече от 2 години, търсех си нещо в google и ми излезе този сайт, натиснах и почнах да го разглеждам...отначалото четях само статийките и проблемите, въобще не предполагах за съществуването на форума (да не говорим, че незнаех какво е форум :lol: ), но веднъж натиснах на форум и малко по-малко започвах да зацепвам какво представлява. Веднага се регнах, естествено както си му е реда (хахаха) първо направих тема да питам как да се регна, защото си бях още ламерче. :oops: :oops: :oops: Тогава беше много по-различно от сега и са еденици хората, които все още влизат и го помнят това нещо. Имаше по-малко хора, но пък нямаше лигловци, флуудъри и т.н. Това ми хареса! Но и сега пак си ми харесва. :wink:

Моята история е същата, само че знаех как да се регна и се бях регнала :) Но не писах във форума, бях се регнала ей така и чак по-късно като видях форума реших да пусна тема да питам как да стана манекенка и видях че съм се регнала :lol: И от тогава съм си тук, много хора са минали през това форумче и незнайно защо отминават и поемат по пътя си :( но аз бая се застоях тук и нямам намерение да правя като тях :P

favichka
08-20-2005, 12:01
еми една приятелка ми каза колко бил як.влязох изкефиха ме темите и се зарибих :)
to i az taka :P :wink:

ExpressYourSelf
08-20-2005, 12:31
ami...hm sega se zmaislih zna4i sedqh v irc i niakoi sloji topic na link ot foruma-be6e edna tema s edin pi4 koito se misli za bremenen i taka 4etoh temata ,po4anh da 4eta drugi temi sled koeto razglejdah statiite i se navih da se regna vav foruma.. :roll: :wink:
И аз тка...Обаче линка не беше на конкретна тема,мии просто teenproblem.net.Влизах и четях от време на време,беше септември-октомври и после януари се регнах.Не пишех никак често (то си личи...) и сега съм по-редовна...

MyCuHkA
08-20-2005, 13:11
Един ден както си стоях вкъщи и гледах телевизия.. попаднах на едно предаване, което се казваше "Мрежата".. темата на тогавашното предаване беше тийн сайтове... и единствения сайт който можах да запиша беше този... и така на 31 август 2003 година се рег-нах... както повечето стари форумци и аз си нямах понятие от форум.
Радвам се, че сайт-а и форум-а ги има толкова дълго време... и се надявам и да продължи да ги има доста доста дълго време :wink:

MyCuHkA
08-20-2005, 13:13
Един ден както си стоях вкъщи и гледах телевизия.. попаднах на едно предаване, което се казваше "Мрежата".. темата на тогавашното предаване беше тийн сайтове... и единствения сайт който можах да запиша беше този... и така на 31 август 2003 година се рег-нах... както повечето стари форумци и аз си нямах понятие от форум.
Радвам се, че сайт-а и форум-а ги има толкова дълго време... и се надявам и да продължи да ги има доста доста дълго време :wink:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-20-2005, 13:22
Аз съм всезнаещ и затва знам за тоя сайт :)

She-Devil
08-20-2005, 13:27
razbrax go ot tedo_davis, regnax se i posle se zaribix....iskax da stana mega fen...a sega vlizam da se zabavlqvam,zashtto si namerix edna priqtelka tukaa!super!mil4eto__!{}milata mi tq!:)
Kakvo ne mi xaresva?Moje bi che vlizat gosti i plqskat nqkfi typi temi!

SummeRLove08
08-20-2005, 14:08
Търсех си нещо в Интернет(май беше за сайт на Тийнейджър Love)и ми излезе този.Няколко дни само четох статиите и проблемите, но после влязох и в самия форум.Мии...хареса ми и се регнах! :wink: :)

Napu6en-Buhal
08-20-2005, 14:45
Mi PRedI 2-3 GodiNI ImashE pAK nqkVa tUPA tEMa... nE poMNq kVa tOchNO BeshE.. mAI nqkUV MIsLEsHE cHE e BREmEnen. tOgAvA sI KaZAh : TuKA iMa mNogO OLiguFreNI, tOVa e sAiTa za MEn ! :lol:

Pe666o
08-21-2005, 06:22
edin priqtel mi dade link za nqkva mnogo sme6na tema...i ot tam..:>

Breakaway``
08-21-2005, 13:16
Чатех си в mIRC с една приятелка и я попитах дали знае някакви интересни форуми, защото аз мноу обичам ... тва някъде януари-февруари ии тя ми каза този сайт. Регнах се с един друг ник, но не влизах, защото не ми беше много интересно и като ми пуснаха нета вкъщи си спомних за сайта и се регнах с този ник 8)

korn___
08-21-2005, 13:47
ами не помня точно от каде ... тука си убивам времето смея се на някои глупости на някои хора ... и гледам да съм полезен и редко редко научавам нещо ново :P :lol: 8)

pinK_Baby
08-21-2005, 14:06
аз бях в една приятелка преди около година някъде и тя знаеше тоя сайт,ама отначало четяхме само статийки(спомням си едната за ерогенните зони и зодиите) След това тя вече не го гледаше ама аз си продължим,а октомври или ноември месец се регнах и оттогава съм си редовна

Ollas
08-21-2005, 14:28
Тук ме доведе едно малко банерче в един сайт за пращане на SMS-и. Останах тук, защото по онова време(преди около 2 години и половина), това беше единстеният такъв сайт по рода си. А сега съм все още тук(поне ваканцията), защото нямам кой знае какво да правя, а и имам много познати тук.

Soul^Fly^F
08-21-2005, 18:29
Ot edna priqtelka

MaCeTo_
08-21-2005, 18:39
Ми до колкото си спомням,беше преди около година.Чатих си аз с една приятелка и тя нещо ми се бавеше,аз я питах кво прави и тя ми каза,че разглеждала някакъв форум...Каза ми и как се казва сайта и така... :wink: :D

amy lee
08-21-2005, 18:50
vlizat gosti i plqskat nqkfi typi temi!то пък се намери кой да го каже :lol:
ем... от една приятелка- лейди крофт. каза ми за сайта и взех, че се зарибих... така де, по форума:)
и тъй де... тфа беше първия форум ф който се регнах :lol:

vra4ka
08-21-2005, 19:42
преди година и половина някъде си говорехме с една приятелка по телефона и тя нешо ми осясняваше да пусна няква тема и така лека по лека почнах да пиша :wink:

LP_girl_14
08-22-2005, 13:33
Ами нещо си се ровичках в start.bg,попаднах на някви сайтове за тинейджъри и така...В началото си влизах само като гост,ама после нещо се зарибих по тоя саит взех да ставам редовен посетител! :lol: