PDA

View Full Version : Подписи Pictures



Sportexz
08-19-2005, 23:57
Няма ли да е по-добре да има ограничение на размерa на картинките в подписите?

devil4e
08-20-2005, 01:44
Не се безпокой... То тук тва да им е проблема... Няма да коментирам. Просто тук даже няма от тея най-нахалните, дето ако могат и плакатчетата вкъщи ще си сканират само и само да им бъде голям подписа...

sini4kata
08-20-2005, 07:55
ami ne znam no na men poveche mi haresva s mnogo kartinki :D

machoka
08-20-2005, 08:20
ami ne znam no na men poveche mi haresva s mnogo kartinki :D

Обаче на някой със слаб интернет или с интернет на трафик, няма да му хареса. Многото картинки са много стотинки :lol: :wink: Да не говорим, че не върви. И без това 'мястото' за форума е малко, заради десните менюта.

Breakaway``
08-20-2005, 09:59
Абе то ограничение на подписа в пиксели не може да се сложи, а само в символи, което не е нищо... Мноу е гадно някой като си сложи цяла галерия в подписа :x и то за хора на трафик като мен.
Но просто ми е толкова смешно и може би странно като някой опне аватар 200 х 250 и подпис 100х100... прието е, че трябва аватара да е по-малък от подписа :roll:

Bimper-ska
08-21-2005, 19:29
На мен също не ми харесва това, че някои хора превръщат подписите в картинна галерия :x :x :x . Айде, една по-големичка картинка ще се преживее, ама моля ви се, по 3-4 това вече си е даже ако щете грозно! И защо по дяволите си слагате снимки на Бритни, Парис или Аврил??? Ако толкоз им се кефите, има безброй аватари с тях! А останалите, за да ги видят на по-големи снимчици, ако са мераклии могат да го направят в безброй други сайтове! Подписът все пак е нещо доста лично (поне според мен) и ако ще слагате нещо там, не го правете само щото някоя известна личност е симпатична и ще стои добре след мненията ви!!!

Sportexz
08-21-2005, 19:31
Абе то ограничение на подписа в пиксели не може да се сложи, а само в символи, което не е нищо...
Във форума на fenbg има...

sisiFF
08-22-2005, 06:55
Абе то ограничение на подписа в пиксели не може да се сложи, а само в символи, което не е нищо...
Във форума на fenbg има...
Във ФенБг има ограничение и за аватари и за подписи и като ги надвишиш автоматично ти се премахват!
Предлага някой от админи ако има желание да пише на администраторите на фен просто за колегиална помощ! :roll: