PDA

View Full Version : Филмът "То" на Стивън Кинг



muuuuu6mula
08-20-2005, 10:39
Еи цяла сутрин търся някякви снимки от тоя филм или някякви posteri ако някои може да ми намери нещо много ще сам му благодарен ! Ако пак сте го гледали дайте си мнението !

e_l_i_z_a
08-20-2005, 11:01
За първи път го гледах,като бях на 4 години.Та тоэи филм ми раэвали детството..наскоро пак го гледах,ама ми се стори тъп :lol:
Между другото книгата съм я чела и е по-интересна,отколкото филма.

08-20-2005, 11:05
Тц тц тц. Абе ти за imdb.com или за google.com чувал ли си? Щото ако не си ше те светна. Има едно сайтче google.com, сега запомни добре то е ТЪРСАЧКА.
Т-Ъ-Р-С-А-Ч-К-А. Занчи отиваш на това сайтче и натискаш надпис IMAGES. След това на празното място пишеш "Stephen King's IT." и познай какво? ЩЕ ТИ СЕ ПОЯВЯТ КАРТИНКИ!

p.s. филмът не е на Стивън Кинг, книгата е.

moreLi
08-20-2005, 12:51
Тц тц тц. Абе ти за imdb.com или за google.com чувал ли си? Щото ако не си ше те светна. Има едно сайтче google.com, сега запомни добре то е ТЪРСАЧКА.
Т-Ъ-Р-С-А-Ч-К-А. Занчи отиваш на това сайтче и натискаш надпис IMAGES. След това на празното място пишеш "Stephen King's IT." и познай какво? ЩЕ ТИ СЕ ПОЯВЯТ КАРТИНКИ!

p.s. филмът не е на Стивън Кинг, книгата е.



kfo se kara6 na 4oveka, moje da neznae ne6ta, koito na teb ti se struvat elementarni, i ti si imal/a pyrvi pyti v net-a, nali??!

мечтател
08-21-2005, 11:35
Тц тц тц. Абе ти за imdb.com или за google.com чувал ли си? Щото ако не си ше те светна. Има едно сайтче google.com, сега запомни добре то е ТЪРСАЧКА.
Т-Ъ-Р-С-А-Ч-К-А. Занчи отиваш на това сайтче и натискаш надпис IMAGES. След това на празното място пишеш "Stephen King's IT." и познай какво? ЩЕ ТИ СЕ ПОЯВЯТ КАРТИНКИ!

p.s. филмът не е на Стивън Кинг, книгата е.



kfo se kara6 na 4oveka, moje da neznae ne6ta, koito na teb ti se struvat elementarni, i ti si imal/a pyrvi pyti v net-a, nali??!
не че обиждам форума ама google си е нещото с което се правят първите стъпки в нета, а обикновено форумчетата идват после. но за всеки човек си е отделно и няма да се заяждам с гостите, нито с регистрираните, ама човекът си беше прав

moreLi
08-22-2005, 11:25
prosto kazvam 4e ne trqbva s takyv ton da si kazva mnenieto.. nothing personal

Emk0
08-22-2005, 15:04
:x To e mnoo qk film :)........ http://9.forumer.com/html/emoticons/emilbolbg/b050.gif ama kato go gledash na 6 godinki :shock: ...ujast...posle 2 meseca imah koshmari i 2 godini ne stqh da pogledna palqchovci po uveselitelnite parkove, kamoli da se doblija do nqkoq shahta :x 8)

Kremana
08-22-2005, 16:02
Аз също съм го гледала,бях на 5 или 6 години,сещам се ,че тогава по К1 или Ефир2(Тогавашната телевизия) го даваха една вечер,след това не исках да спа самичка и близо 2години,може и повече,имах навик да спа с одяло през глава,беше ме много страх!
Та впечатлението с което съм останала е ,че филма е страхотен ужас,много добър,но от тогава не съм го гледала и ефекта няма да е същия ако го гледам сега,защото вече съм гледала мноооооооого ужасни филми :!: :twisted: