PDA

View Full Version : Момчета и Момичета и Автомобили?!



вълчо
08-20-2005, 12:09
Искам да питам някои момчета дали имат коли или сабират пари за такива скоро навършвам 18 и мноо ми се иска да си зема нещо но за 1500 лв нз какво някои да препоръча някои модели нз точно ! А относно момичетата искам да питам дали се влеяят от това ! Примерно харесвате много някои момче и той ви предлага да ви закара и се оказва че колата му е няква трошка ... какво си помисляте и бихте ли се качили изобщо?

___Kaka Eli___
08-20-2005, 12:16
За 1500 лв.едвали ще се намери нещо хубаво,освен някой москвич :? ако те задоволява :?
на вторияти въпрос---аз се возя само в мерцедеси :lol: аудита :lol: само нови модели :lol:
Хах не бе шегувам се :oops: :lol: Сори :oops:
на мен не ми дреме с ква кола е :roll: важното е готин пич по характер :lol:
е със сигурност вече не бих се качила с него в каруца,в града :shock:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-20-2005, 12:30
Човек тая раота с колата е мноо ташкън. Мноо пара за поддръжка иска(данъци, застраховка, БЕНЗИН, дето със всеки ден стаа по-златен) :) За 1500... някой по-запазен Кадет, макар, че то не им остана ламарина вече :lol: Обаче пък с кола е весело :lol: Помня с едни френдове отиваме на диско с едно Варбурджини (Вартбург)8 човека вътре :) Голямо шоу беше като ни гледаха как се изнизваме 1, 2, 3, 4, 5, 6... :lol: :lol:
Та човек кола само ако можеш да си я поддържаш или пък ако ваште искат да ти я поддържат :) На мен ми казаха като си спечелиш и можеш да се грижиш сам за нея, взимай си :lol: Другото лято ше зема да се фана на работа :shock: Пффф глупости.. :lol: :lol:

sini4kata
08-20-2005, 12:33
chestno kazano az se vliqq koi kakva kola ima.zashtoto drugo si e nqkoi s edna gotina kolaaa i toi samiq da e nqkakav gotiiin 8) abe razlichno e.a pich,ne pich ako e bez ili s nqkva super stara kola...ili s kolelo... :lol: :lol:

08-20-2005, 12:34
А относно момичетата искам да питам дали се влеяят от това ! Примерно харесвате много някои момче и той ви предлага да ви закара и се оказва че колата му е няква трошка ... какво си помисляте и бихте ли се качили изобщо?

Хах, разбира се, и друг път съм го правила. Абсолютно никакво значение няма за мен каква марка е колата.. Стига хората вътре да са готини и да ми е весело.. не виждам проблем.
Интересно защо питаш само момчетата дали имат коли или събират пари за такива? Какво да не би да не си виждал жена-шофьор?
Както и да е... На мен ми е малко рано за кола още, но щом навърша 18 искам да си взема книжката и ако не мога да си позволя кола, най-вероятно да налазя тази на майка ми...
Ама има много време до тогава де. Ще поживеем, пък ще видим:)
Ммм.. за 1500лв. и аз не виждам каква готина количка можеш да си вземеш.. Ако можеш да спестиш още няколко хиляди лева (ехее..) аз бих си взела една Honda Civic.. мн готина количка..

08-20-2005, 12:35
Фиат (регата,уно - такива на по 18+ годинки пълнолетни хехе)

GeRyTo
08-20-2005, 12:37
Абе яко е, ако гаджето ти има кола :) Мен много би ме кефило, но за сега не съм имала такъв приятел де :) Не ми пречи дори колата му да е трошка важното е шоу да става а и да върви, щото аз леко далечко живея от центъра, та да си ме кара напред назад :) Навсякъде може да се джитне, но определено казвам не се влияя от това :P

pinK_Baby
08-20-2005, 13:38
ихих много ясно,че ще е готино гаджето ми да има кола,ще можем да ходим на много места и да си разнообразяваме ежедневието...пък и не ми пука от марката някое опелче ала бала или форд,не съм претенциозна...ама очичките ми изкапват по Ауди А8....всички много ми се смеят щото казвам,че ще си купя такова и ще го боядисам розово(майтап много ясно,да си развалям хубавата кола :lol: 8) ) или пък Мини Купър става за мацки,също и от тия Пежонца компактните....абе кола да е и да върви :lol: ама мечтата ми е да бачкам яко и да мога сама да си я купя,а не от спонсори...блях

PePiTu
08-20-2005, 15:12
Pich az da ti kaja za 1500 lv. neznam kva kola sha si vzemesh osven nqkoq Lada Samara :) I ne samo momchetat se kefqt na koli, a i momichetata. Az chesno kazano poveche se kefq na pistovite motori i se nadqvam kato stana na 18 da si kupq. Mnoo me kefi kato vidq nqkoi qk pich s nqkyv pistov motor ... napravo se obyrkvam ! A pyk i kolite mi haresvat. Az she sam dovolna i na edin Golf 3-ka. She si sloja tuning a u ... i she stane mnoo dovolen :) Ai pojelavam ti da ti se padne djakpota ot Tototo i da si kupish nqkoq bqsna kola i na mene edin motor Kawazaki Ninja po vyzmojnost :P

SeXy^GiRl
08-20-2005, 16:04
Imala sym edno gadje s kola i beshe hubavo, no da ti kaja i bez kola da e men ne mi pravi golqmo vpechatlenie.. A otnosno kakva e kolata.. E tova pyk nqma absoliutno nikakvo znachenie

Napu6en-Buhal
08-20-2005, 16:17
A 1500 Leva... cHErnA VoLGa s bqL KaPAk :wink:

San4o
08-20-2005, 22:41
"вълчо" Освен един Голф 2 нищо друго неможеш да си вземеш. Намери си един за 1400 и му накопувай секви видове лепенки и циганиики и ще си газар ! Вервай ми !

just
08-20-2005, 22:44
Абе човек,посъбери една година кинти и си купи нещо за около 4-5 000,за 1 500 и Opel Vectra(старата Вектра) няма да си вземеш

Momchence
08-21-2005, 16:31
Те днеска баси шоуто! Пресичам си и гледам идва кола...и нали изчаквам...а то кфо един трабант...ама се засилил ти казвам...много не ги преценявам добре скоростите ма тоя имаше едно 80 ... трабанта бръмчи, пуши, трака, подскача оня застанал стиснал волана с две ръце още малко ше го изкриви и до него някфа мацка...не бяха на повече от 25 години ебаси шоуто ставаше ;) Имах чувството че са в някакъв джинджипляктор отколкото в кола ... такава дребна а как фърчеше .....аз много бих се изкефил да карам стара руска или източногерманска кола ;) Някъф чар има в цялата работа ;)

Sportexz
08-21-2005, 16:34
Абе човек,посъбери една година кинти и си купи нещо за около 4-5 000,за 1 500 и Opel Vectra(старата Вектра) няма да си вземеш
Как 18 годишен в България, който учи ще събере 3500 за 1 година. Би ли ми обяснил(а)?

08-21-2005, 17:08
Oooo q ne gi slu6ai tiq qvno nqmat nikakva predstava otnosno cenite na kolite ama nali trqbva da se obadqt (ni6to 4e posta im e bezpoleznen).

Zna4i vij sega za 1500 lv. moje da si nameri6 kola bez problem.Drugia vapros e 4e ako iska6 da si q vzeme6 samo zaradi tova 4e iska6 da vozi6 macki , po dobre ne si gi har4i.A plus tova trqbva da smetne6 dali 6te moje da q podarja6 , za6toto lesno moje da si vzeme6 nqkoe audi 2.0 benzin kadeto har4i po 7-8 na 100 i danacite za godina sa kolkoto edin moskvi4.Abe ako si vzeme6 kola trqbva da dava6 masa pari posle , e zavisi kva e de.SAMO DA NE E FORD.

Good_Friend
08-21-2005, 17:45
Човече слушай ме сега защото няма да повтарям :lol: ако искаш да сваляш мацки ти трябва мотор ама не некакъв скутер а или пистак,или турист!За 1500лв можеш да си купиш много добър мотор-стига да имаш връзки!Е няма да е нов но какво ти пука!Мотор на 2-3 години много добре изглеждащ!Може са да си мислиш че 1500лв са малко но истината е друга!Просто трябва да потърсиш,аз въпреки че съм на 16 съм го правил защото това е голямата ми страст,един приятел на баща ми вкарва мотори 2-ра употреба от европа и казвам ти повечето почти не са карани а ги продават на 1/3 цена!Но ако си търсиш кола трудно ще намириш нещо добро под 3000лв!Посъбери малко не е нужно да бързаш!Пък и винаги може да теглиш някакъв кредит(тук говоря наизуст защото незнам как точно стоят нещата с кредитите)! :wink:

Bimper-ska
08-21-2005, 20:40
Ако си решил да си взимаш кола до 1500лв, да знаеш, че поддръжката й ще ти излезе много. Тая кола ще е поне на 15 години, което вече е сериозна възраст. Ако си вземеш и някоя с по-скъпи части... Но ти ще си направиш сметката. Ако ти е по възможностите да си я поддържаш - купи си. Поне ще ти е удобство, а това, че ще е някоя стара таратайка - нали същата работа ще ти върши и като новата. Виж, за момичетата - ами колкото момичета, толкова и мнения. Аз съм момиче и не ми пука с ква кола ме прибират, стига да ме закарат до къщи. Понеже живея в краен квартал, ако някой приятел се навие да ме докарау хич не ми пука с ква кола ще е.

GLeZoRanA
08-26-2005, 21:26
vqrno e 4e za 1500 lv ni6tu hubavo ne moje6 da si nameri6 .. puk 4estno kazano hubavata kola e edin golqm plus za mom4eto :wink: ponqkoga gledam purvo kolata i posle 4oveko e 4oveka e nai vajen ama .. se pak.. :wink:

SHTE_Te_HVANA
08-27-2005, 05:07
aas

SHTE_Te_HVANA
08-27-2005, 05:09
pish po dobre sabirai oshte vreme dokato tistanat pone 3 bona i shte ti e po dobre kolichkata inache seki den sha plashtash za remonti shte ti preporacham golf 3 ako namerish nqkade 2 te shte sa po evtini te sa dosta zdravi audu ako e tam ot novite deto a 2,3,4 iostanlite s bukvi ot pred ne sa mnoo hubavi ako sha zemash audu dae ot starite 80,90,100 za nisana znam che chastite mu sa mnoo skapichki z atova ne si misli za takova neshto samo tova moga da ti kaja zashtoto sam na 15 a ne sam v takva kompaniq deto samo za tva govorqt samotova znam...awe zemi si edna honda kato na GLeZoRanA s2000 i chista raota:)