PDA

View Full Version : Какъв подарък бихте искали да получите?



4ervena_roza
08-20-2005, 19:27
Какъв подарък бихте искали да получите?

R0b1nH0
08-20-2005, 19:35
Ami az bih iskal dosta podaryci :)
No ne6toto ot koeto se nujdaq nai-mnogo e:
Edno dynkovo qkence koeto si haresah v4era no e dosta skypi4ko spored moite vyzmojnosti... :/

Tiffany
08-20-2005, 20:16
Ако говорим за чисто материални неща...ужасно много бих се зарадвала на цифров фотоапарат :wink:

08-20-2005, 20:23
Така една хонда,една къща на плажа...базикам се

Еми плюшено мече и много блузи и ластици може би... :roll: :wink: :)

sweezy_girl
08-20-2005, 20:28
mi mn bix se zaradvala na kitara :wink: no ako za podaruk ot priqtel bix iskala super mn manista 4e da si praq grivni4ki :P

wild{}baby
08-20-2005, 21:07
Ако говорим за чисто материални неща...ужасно много бих се зарадвала на цифров фотоапарат :wink:
И аз така :) М/у другото и мп3 плейър си нямам все още :))

SeXy^GiRl
08-20-2005, 21:14
iskam kola :)

^FaiNt^F
08-20-2005, 21:17
mn 6e se radvam na mp3 player i nekfa qka presa za kosa 4e moita izdava bagaja :roll: e i cifrov fotoaparat moje :lol: drugo...nqkvo golqmo pliu6eno me4eee mn obi4am me4eta-banalno ma sa mi strast :D

An4e
08-20-2005, 21:34
Амиии искам искааам... моето момче да е при мен всеки ден :roll:

~патенце~
08-20-2005, 21:48
Амиии искам искааам... моето момче да е при мен всеки ден :roll:

Това за мен ще е също най-големият подарак.

BABY_SEXY_GIRL
08-20-2005, 21:50
Искам една гривна с много висулки по нея, убих се да натискам хората от магазина да ми я докарат (тъй като ме изпревариха и я купиха), ама те все ме лъжат, че ще докарат и ще ми звъннат :( НЕВЕРОЯТНА Е...Има на нея висулки детелинка с циркони, числото 13, подкова с циркони, и 3 големи квадратчета и триъгълниче от розов циркон...леле...имам ги парите, а гривната я няма, пукам се от яд :evil: :(

blackboy
08-21-2005, 07:47
Една хубава Нокийка няма да е зле... :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
08-21-2005, 09:32
мп3 плеър да мога да си слушам яка музика навсякъде , нов телефон щото моя вече ми омръзна и нещо малко от сърце от любим човек :!:

MyCuHkA
08-21-2005, 10:39
За подарък искам... много щастие.. и любов...
А ако говоря за нещо материално искам едно БМВ з4 и един 500 кубиков пистов мотор :wink:

мечтател
08-21-2005, 12:02
ами не бих искал нищо материално, защото предпочитам да си купя материалните неща сам. а каквото и да е - тряа да е от сърце. това би ме зарадвало.

korn___
08-21-2005, 14:39
ами колкото и страно да звучи ... си имам сичко :D е верно нямам си самолет ... ама ще го приживея но най много искам от тоя живот само да има човек до мен които да ме обича нищо друго :D

pinK_Baby
08-21-2005, 15:13
ми....бих се зарадвала на някои готин парфюм щото моя свършва...ама това е нещо от което се нуждая,а какво наистина желая : цифров фотоапарат щото съм много суетно човече и обичам да си правя снимки,а и не е ли добре да запечаташ някой готин момент,човек,място завинаги :)

CVETELLINA
08-23-2005, 23:16
ami podarykyt na koito nai mnogo 6te sa izkefa e mom4eto koeto obojavam da me obi4a :!:za sega o6te nqma rezultat :cry: ama nadejdata umira posledna :wink: :wink: [/u]

Pe666o
08-24-2005, 06:06
exkurziq za 2-ma do Palma De Maiorka 8) :D

GeRyTo
08-24-2005, 06:42
Ох, аз какво ли искам...всичко искам аз. Няма да откажа нищо :) Играчки, дрешки, козметика, книги, мобилен телефон, телевизор, уредба, ново СиДи, че мойто е развалено, мп3 плейър, цифров фотоапарат, цифрова камера, нова кола - като за мен едно пежо 206 цц, а за татко и батко 307, ам и някоя готина ексукрзийка не бих отказала, бижута също :) тях ги обожавам, а и бельо ;) амм май не са много малко нещата :) Аз споменах ли система за домашно кино :) а и може би една спретната къщурка :) може и в Ямбол да е, ама повече бих се зарадвала ако е на морето :) хихихихи :D :D :D

П.П. Аз съм голяма материалистка :P

SweetBunny
08-24-2005, 18:40
mi bih se zaradvala na edni efektni PRA6KI :D 6te me izkefi i da polu4a nqkoi ekstravaganten potnik (razgolen) ili nqkoq interesna bluzka...
nooo mnogo bih se zaradvala na grimove (osobeno na spirala) :wink:

*DeaTHri-BacK*
08-24-2005, 21:24
всъщност,аз го исках това,вече не го искам:( щото е прекалено късно
ами искаХ(а може би все още го искам) едно фриендче да ми подари наши снимки(ако изобщо имахме) подредени яко в някое албумче,преди да замине....и да не го виждам толкова много време:(((
Искам и голяма хубава опакована кутия,вътре пълна с някакви цветни хартийки намачкани и като ги махна всички посредата да има някоя мъника кутийка с нещо символично,като онези мъничките,но все пак ценни,книжки за приятелите,мечтите и т.н...
Искам за рд-то ми(а то наближава)да чуя наживо една от любимите ми песни,и може би някой,който наистина ме обича и аз го обичам да ме поздрави с нея:))
Или пък някой друг любим човек да е подбрал песните които обожавам и да ми подари си ди с тях...:)))
Или пък някоя интересна книжка,защото сега нямам парички за такава,а много ми се иска :cry:

или пък...някоя рамка за снимки,ама готина и вътре някоя яка снимка с мен и някой друг..
а най голямия подарък,нещото,на което ще се израдвам най-много,това би било моята голяма,истинска любов(не е от бг:( ) да се появи на вратата ми с голям букет цветя(може рози:Р) и да ми се извини и да каже че ме обича;))


тва е

Bimper-ska
08-24-2005, 21:53
За нематериално няма да говоря, понеже всички искаме здраве и любовта да ни е споделена.
Иначе материални - и малко ми стига - примерно интересна книга. Отдавна не съм чела нещо, което така да те заинтригова, че да не си доспиваш, за да четеш. Също бих искала и да си имам своя кола, но не сега, а догодина, като се върна пак в къщи - вярвайте, в голям град като Варна за човек от краен квартал си е голяма благинка! Иначе не държа на скъпите неща. Примерно мобилният ми телефон не държа да има разни екстри като камера или мр3 плейър. Стига да е малък и да му държи батерията. Ей такива неща харесвам - практични и които си заслужава да купиш.

Soul^Fly^F
08-25-2005, 09:31
golqm 4eren motor

lina15
08-25-2005, 09:54
Ami edna hubava kusa poli4ka,4erna.AAA i da se zapoznaq s MATHEW PERRY,ako nqkoi moje da mi oredi vtoroto mi iskane 6te go napravq zlaten!!! :D

SancheZzZz
08-25-2005, 11:02
Ами мн искам най-накрая да имам телефона който си харесах, не отказвам и на цифров фотоапарат.А най-много искам зайчеееееееееееееее :wink:

miloto_girl_4e
08-25-2005, 11:10
emmm az iskam mnogo ne6ta :D
1. nov mp3 player,4e moq se skapa,a me murzi da go zanesa na popravka :lol: :lol:
2.cifrov fotoaparat,verno,4e u nas imame dva,ama edinia e dooosta star,a drugia e mnogo qk,ama e na brat mi i ne vinagi mi go dava :?
3.iskam plu6eno golqmo me4e na koeto da pi6e "Obi4am te",ama iskam tozi podarak da e ot gadjeto :D
4.novo GSM-4e,4e moito se okaza golqm bokluk - Samsung E330 :roll:
5.edin plosuk golqm monitor.. to moq e golqm,ama ne e plosuk :lol: :lol:

emi mai e tova.. aide deistvaite :D :D

DavidSilveria
08-25-2005, 21:59
az poneje sym skromen iskam samo edin set (komplekt barabani) ni6to pove4e.. daje ne iskam palki.. 6toto si imam xaxax

Nekasa4a
08-25-2005, 23:22
Az iskam da razbera otgovora na vaprosa kakvo stava sled smurta :? Moje da zvu4i tapo no pak mi e interesno i tva iskam za podarak :roll: