PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Около анусът ми кожата е тъмна..



I`m
08-20-2005, 21:08
Hi na vsi4ki!Imam adski gaden problem tolkova sam se pritesnqvala ot tova,4e neznaq....kak da vi go opi6a.imam problem koito ne sam sre6tala mai pone az do sega.. :cry: :cry: ve4e meseci nared se tormoza s tova purvo imah pup4ici po dupito mi no vzeha da minavat,no ot mn vreme okolo anusa mu kojata mi e mnogo tupno kafqva gledala sam vsqkakvi snimki na dupeta no ne sam vidqla tova i malko po nagore ot anusa vsi4ko mi e tumno kafqvo stoi kato mrusno ili ne6to takova.Adski se pritesnqvam :cry: :cry: :cry: ne moga da vi opi6a kolko pritesneniq bodi tova v men i kak si mi obiva vsqkakvo samo4uvstvie.Kazvali sa mi ,4e moje da se dalji na brusnene ako sam si 4istila dupito i to taka stava ot brasni4a po princip tova sa mi kazvali..samata koja tam mi e tumno kafqva az sam na 17 i sam adski depresirana ot tolkova mn vreme no re6ih da spodelq s tezi koito nqma da zloupotrebqt s tova:(( kajete mi kakvo da pravq.kak moga a mahna tova ot tam-sas kola maska za da is4isi kafqvoto s piling.....neznam prosto kakvo li ne mi idva na um,no opredeleno razlikata e golqma i kogato sloja edni pra6ki i otvutre edno takova ne 4e se vijda ama se vijda,4e e po tumno navutre i izglejda kofti:(((

blagodarq vi mnogo predvaritelno :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
08-20-2005, 21:50
Мисля , че говориш за съвсем нормално състояние и определен тип кожа. Но както се казва на майтап както знаеш вси4ко в близост до ауспуха е по-тъмно и опушено. Така и с дупето ти.

peperud4icata
08-20-2005, 22:02
ami spored men varvi pri li4niq lekar i mu razkaji za problema ti.toi bi trqbvalo da te preprati pri kojen lekar i da ti izpi6at nqkakf krem ili ne6to tam da se maje6.spored men oba4e kolata maska nqma da svar6i ni6to, za6toto e prednazna4ena za drugi ne6ta.
success :wink:

I`m
08-21-2005, 09:20
:cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!