PDA

View Full Version : Izsledvaniq na beliq drob...HELP!



SPS
08-20-2005, 21:21
Здравеите,приятели! Пускам тази тема като гост,щото си имам причина,но ви познавам добре...и искам тук да пишат тези,които са НАИСТИНА ЗАПОЗНАТИ и мога да им имам доверие...

Та проблемът е следният: Наште искат да ми се направят някви пълни изследвания,включително и бели дробове и т.н...И ме притеснява това,че могат да разберат,че пуша...(при изследването на белите дробове)

На някой правили ли са му такива ПЪЛНИ изследвания и знаете ли дали може да се познае!!!

:roll: :oops: :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!

Sportexz
08-20-2005, 21:50
Ще се познае със сигурност!

alien_f
08-20-2005, 21:52
Da za sujalenie moje!pravi se snimka na droba i v/u snimkata se vijdat petna!NO moga da ti dam edin suvet da se izmukne6 :arrow: ako si karal/a bronho pnevmoniq ili bolesti ot toq rod!pri prekarana takava bolest posledstviqta sa podobni!uspeh :wink:
p.s.na men predi vreme mi se naloji da gi snimam(pu6a4ka sum)i li4niq lekar me izmukna po toq na4in!

just
08-20-2005, 21:53
Не пуши една седмица преди изследването,прави се че кихаш и кашляш и след една седмица отиди,спокс...

just
08-20-2005, 21:55
Мъ на една френдка и правиха...

08-20-2005, 21:56
Не пуши една седмица преди изследването,прави се че кихаш и кашляш и след една седмица отиди,спокс...

I tfa nqma da pomogne :roll:
6te se poznae :?

Dobre de ama...zabravih da spomena 4e ne sum redovna pu6a4ka....t.e. pu6a v intervali,ot vreme na vreme,ama to...
V takuv slu4ai?!

just
08-20-2005, 21:58
МИ сега,виж...най-лесно е да кажеш на ваще...

На колко си и от колко време пушиш?

SPS
08-20-2005, 22:15
abeee....ne e nai lesno! Te mi imat stra6no doverie,a i az sum mani4ka-14 g.
V nikakuv,ama v nikakum slu4ai nqma da si priznaq!
Vie kak mislite-moje li ako sledite sa malki,tei kato az naistina malko sum pu6ila,ne moje li da sa tezi sledi i petna ot tozi cigaren dim koito di6ame vsi4ki po zavedeniqta?!

alien_f
08-20-2005, 23:02
E ti za6to ne kaza taka ot samoto na4alo :D ne se pritesnqvai!nqma da razberat 4e sa ot gigari!kakto ve4e kazah tezi petna mogat da budat pri4ineni i ot nastinka!i sigurno 6te te popitat dali pu6i6 i ako ima kaje6 ne 6te sprat vuprosa do tuk!
A i moje vuob6te da nqma6 takiva petna!az pu6a ot 2 god i kogato mi napraviha snimkata imah samo dve malki petanca v dunoto na drobovete!spi spokoino :wink:

An4e
08-20-2005, 23:07
Хм..14г. пожелавам ти да НЕ те хванат ако наистина си започнала да пушиш от скоро..може и да няма проблем...А за това че дробовете ти може да се увредят от цигарения дим в заведенията - напълно възможно. Даже мисля, че може да се измъкнеш с тази причина! Но поне тези притеснения сега да са ти за урок да не пушиш от толкова малка! :evil:

Sportexz
08-21-2005, 00:27
Хм..14г. пожелавам ти да НЕ те хванат ако наистина си започнала да пушиш от скоро..може и да няма проблем...А за това че дробовете ти може да се увредят от цигарения дим в заведенията - напълно възможно. Даже мисля, че може да се измъкнеш с тази причина! Но поне тези притеснения сега да са ти за урок да не пушиш от толкова малка! :evil:
А аз ти пожелавам да те хванат, тъй като щом сама не осъзнаваш колко е вредно на тези години да пушиш поне ваш'те ще се опитат да те откажат.

santRi
08-21-2005, 04:28
Хм..14г. пожелавам ти да НЕ те хванат ако наистина си започнала да пушиш от скоро..може и да няма проблем...А за това че дробовете ти може да се увредят от цигарения дим в заведенията - напълно възможно. Даже мисля, че може да се измъкнеш с тази причина! Но поне тези притеснения сега да са ти за урок да не пушиш от толкова малка! :evil:
А аз ти пожелавам да те хванат, тъй като щом сама не осъзнаваш колко е вредно на тези години да пушиш поне ваш'те ще се опитат да те откажат.
Napylno sym syglasna!!!Qvno ne zaslujavash 4ak takova doverie...A za izsledvaniqta - ako she ti pravqt pylni izsledvaniq nqma na4in da ne razberat.To vqrno 4e i pasivnite pushachi sa uvredeni no 4ak tolkova...Nito pyk tva s kashlicata ili skoroshno zabolqvaniq.Te lekarite 6 godini u4at za tiq neshta.Ne sa tolkova prosti.Ama ako li4niq ti e pekan she mu obqsnish situaciqta i... dano pone toi te spasi ot tva v koeto si se zabyrkala...

miloto_girl_4e
08-21-2005, 05:37
Хм..14г. пожелавам ти да НЕ те хванат ако наистина си започнала да пушиш от скоро..може и да няма проблем...А за това че дробовете ти може да се увредят от цигарения дим в заведенията - напълно възможно. Даже мисля, че може да се измъкнеш с тази причина! Но поне тези притеснения сега да са ти за урок да не пушиш от толкова малка! :evil:
А аз ти пожелавам да те хванат, тъй като щом сама не осъзнаваш колко е вредно на тези години да пушиш поне ваш'те ще се опитат да те откажат.

Podprepqm s dve ruce :!: Moje da zvu4i adski zlobno,no naistina e po dobre va6te da razberat,4e pu6i6,za da moje da vzemat nqkakvi merki i da te otkajat ot tezi glupavi cigari :!: Jalko,4e ti imat absolutno doverie,a ti ne go opravdava6 napulno :? Kakvo da ti kaja pri snimki na belite drobove nqma kak,ako ima6 petna ot pu6eneto lekarq da ne razbere :!: Ima 6ans da se izmukne6 samo,ako navie6 lekarq da kaje na va6te,4e tezi petna sa naprimer ot bronhit,bronho pnevmonia i t.n :!: ae kusmet i umnata :!: :wink:

blackboy
08-21-2005, 06:39
Хванаха тееее :lol:
по-добре им кажи точно това :shock:
,че пушиш много малко и не си пристрастена 8)
разминаваш се само с шамара :lol: :lol: :lol:

® • ® • ®
това с дима от заведенията е точната лъжа за тебе! :lol:
много на тънко ще се измъкнеш... :lol:

LiNkiN4eTo
08-21-2005, 08:52
все едно да ти направят пълни кръвни изследвания и да не разберат че си наркоман :!:

Kill Zone
08-21-2005, 09:17
извинявам се за нахалството...
ВИЕ СТЕ НАЙ-НЕЗАПОЗНАТИТЕ ТЪПИ ПАРЧЕТА ДОЧУЛИ НЕЩО И ГО РАЗПРАВЯТ,КОИТО СЪМ СРЕЩАЛ ИЗ ФОРУМИТЕ. :lol: :lol: :lol:

Така след като се насмяхме на простотията:
Ами едвали пушиш от достатъчно години за да се види подобно нещо.Познаването на дробовете става,че това,че там където има кислород е бяло а където няма е черно.Когато катрана полепне по дробовете солидно образува едни черни петна.За това естествено е нужно изключително дълго време като сериозен пушач.Не се образуват налепи толквоа лесно.А и дробовете ако са по-малди(дефакто ако ти си по-малък) се справят с това и кажи речи няма нищо.Ако пушиш от 2-3 години даже няма да познаят,че има нещо.Е ако си пушил арда качак повярвай ми няма да се виждат белите дробове :roll: Най-лесно можеш да провериш дали имаш нещо по дробоветечрез зъбите.Спокойно ако не си някой от закоравелите пушачи няма да те хванат...

А ви е хванете и се пообразовайте малко и престанете бла бла бла чрез ренгенова снимка може да се хване пушач който е или много се риозен (2-3-4 кутии на ден тежки цигари) или човек който пуши интензивно от изключително много време.Съмнявам се че той е някой от тези два вида...айде вкарайте малко мисъл а не разправяйте неща подучули ги от някаде

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 6 от правилника! :wink:
Благодаря!