PDA

View Full Version : гепиха ми nick-a :(



San4o
08-20-2005, 23:30
Хорааааа помагайте гепиха ми ника са няма да мога да спя ... кажете какво да правя ??? Моляяяя вии : :cry:

Pe666o
08-21-2005, 07:35
:) kaji mi na kolko vreme ti e nick-a...i na men mi gepiha nqkolko..ama kvo da se prai...pone pe666o ne mojaha..:P edinstvenite hora koito mogat da ti pomognat sa Adminite..:) sammo te mogat da dropnat nick-a i ti da si go reg-ne6..:) ama ako ne si vrazkar...trudno 6e stane...osobeno ako e mlad nick-a ti..:)

Fallen_angel
08-21-2005, 13:40
Ееее ти сега за един ник световен проблем ли ще направиш ... хората без къщи останаха ти за един ник си тръгнал да ревеш ... я се върни в реалността

MaD_CaT*
08-21-2005, 18:39
Ееее ти сега за един ник световен проблем ли ще направиш ... хората без къщи останаха ти за един ник си тръгнал да ревеш ... я се върни в реалността
Така е :!: :wink:

09-11-2005, 15:40
Хорааааа помагайте гепиха ми ника са няма да мога да спя ... кажете какво да правя ??? Моляяяя вии : :cry:

When i'm in IRC call me (NoEx)

ei stiga si se tiuhkal za edin nick golqmo 4udo prebiq toq deto ti go e vzel i si gotov a ako ne moje6 smeni go 4ista rabota 8) :wink:

Lena
10-22-2005, 13:13
Хорааааа помагайте гепиха ми ника са няма да мога да спя ... кажете какво да правя ??? Моляяяя вии : :cry:егати джепчиите аре да ги пребием!!!
ахахахахаха ти на коя водка си бе...как някои ще ти гепи ника,ако си бил регнат няма шансове ахахахаххаха а ако си дал паролата на някои си е твои проблем :lol:
бтв.вземи приспивателни и ще заспиш :lol: :lol: