PDA

View Full Version : NQMA LE4ENIE HELP...



qm'gadosti
08-21-2005, 22:27
zdraveite, znachi ot godina nqkude imam bradavici nad ustata ot dqsnata strana(obrazuva6ti polu krug) kakvo li ne pravix ne minavat! ne se vijdat ot pruv pogled no ako se vgleda6 nz kakvo si mislqt okolnite no sigurno ne e priqtno :(ta vuprosa mi e vie kak 6te reargirate nqma da vi puka ako me xaresvate 6te me xaresvate takava kakvato sum ili aaa 4e gadno q se maxai ili ne6to takova! mn me podtiska tva ne6to nz prosto kakvo da napravq vqrvam 4e 6te se maxne no nikakvo le4enie ne pomaga :(

sweezy_girl
08-21-2005, 22:31
mila znam kakvo ti e :( mi znam 4e bradavici se lekuvat s sok ot 4esun, mlqko ot smukini, med, ocet i su6to led! sigurno si se posuvetvala s specqlist ve4e! ami ako pita6 men na men nqma mi pravi nikakvo vpe4etlenie 6toto vseki si ima kompleksite i nedostatucite :)ne se pritesnqvai! :wink: :roll: :roll: :roll:

JIaMeP
08-21-2005, 22:35
az pak znam 4e bradavicite se gorqt
:(

Kill Zone
08-21-2005, 22:47
Брадавица и кокиши трън се горят с течен азот.Отиваш при личния лекар и той ти зидава направление за кожен.Отиваш и ти се горят с течен азот.Не боли.Проблемът е само,че след това може да останат белези,които май се махаха с течен контратубекс но се горят.Има отстраняване чрез лазерна операция която струва достатачно та да се задавиш като я чуеш.Имаше и некви бабепки лечение ама не си ги спомням.

А по темата.Ами чесно казано това би ми станало гадно.Брадавиците май се пренасяха ама не съм сигурен.Но незнам все пак живота е странен.Ако харесвам момичето достатачно предполагам,че това няма да ме спре,защото все пак е важно това което е отвътре ама...абе не се знае всичко е възможно.

MiRaCuLiXbb
08-21-2005, 22:50
Говорил/а ли си с кожен лекар?

amy lee
08-21-2005, 22:51
със сок от смокиня може да се махнат
баба ми точно така си махна една брадавица

xslapshotx
08-21-2005, 22:57
Слава богу, че не съм те виждал. Явно си мноооогоо грозна!

qm'gadosti
08-21-2005, 23:02
mi........ ne sum grozna :) da znae6 mn sum simpatichna ne se xvalq no momchetata me xaresvat! ami xodix na doktor ama se otkazax 6toto ni6to ne staa6e s toq azot.... sa 6te vidq kvo 6te ptaa moje bi 6te xodq v centara po kojni zobolqvaniq!

08-22-2005, 00:59
abe stiga s teq babini raboti da si hodi devoikata na lekar da se oprai kak trea kfo i vikate tuka sok ot morkovi sok ot domati a po temata emi ako naistina mom4eto te haresva nqma da mu pre4at no i ti za sobstveno samu4uvstvie gi mahni

Soul^Fly^F
08-22-2005, 07:01
Otidi na lekar, za da ti gi izgorqt

Кабал
08-22-2005, 08:34
Слава богу, че не съм те виждал. Явно си мноооогоо грозна!
....да беше написал че е майтап поне...

qm'gadosti
08-22-2005, 09:16
ex... sladurani mersi mn ama mn e tva si4ko koeto mi go kazaxte go znaex no prosto za uvajenieto i 4e ste se zainteresuvali mn vi blagodarq! a onq idiot ... da si tro6i glavata! ako nqmat rabota dekoratorite moga da zatvorqt temata mersi :)

08-22-2005, 15:05
Слава богу, че не съм те виждал. Явно си мноооогоо грозна!

Mnoo si prost :? tai li se govori na momi4e .mai ti trqa da hodish na lekar 4e s takiva izkazvaniq she padnesh ne na koito trqa.

pak po temata ..otivai na lekar i uspeh :wink:

08-24-2005, 17:43
Napalno te razbiram mila,za6toto az sa6to imah bravici,samo 4e po racete.Nqma nujda da hodi6 pri jipito posle v kojnoto,za6toto nqma da ima nikakva polza.Predi 2 godini hodih v kojnoto i dermatolo6kata se darja tolkova grubo , 4e nqmam dumi.Izgorimi bradavicite s te4en azot ,no tova ne gi nakara da iz4eznat otdelno ne moga da te izlaja 4e procedurata e bezboleznena.Sled vreme re6ih pak da gi mahna i otidah v kozmeti4en salon ,kadeto dermalo6kata mi obqsni,4e bradavici se lekuvat po 3 na4ina :4rez frenski preparat podoben na te4niq azot ,4rez te4en azot i 4rez izgarqne sas specialen ured, parvite dve ne bili mnogo sigorni za6toto ne izgarqli korena na bradavicata.A mita sas smokinqta e palna prostotiq.Probvah go i edinstveniq efekt be6e pegmentaciq na kojata.Zatova re6ih da opitam 4rez izgarqne .Procedurata e boleznena ,no poiskai da ti slojat upoika i nqma problem.100% garantiram,4e se mahat.Otna4alo stavat edni rani4ki,koito posle zazdravqvat i nqma pomen ot bradavici ili belezi,no estestveno trqbva malko vreme za da iz4eznat.Procedurata ne tolkova skapa .Na men li4no mi vzeha 16 leva.
Kolkoto do vaprosa ti za tova dali problema ti pritesnqva okolnite.Ne mislq i vse pak ako nqkoi ne iska da kontaktuva s teb samo za6toto ima6 bradavica zna4i e golqm tapak i ne zaslujava tvoeto priqtelstvo.
Zatova gore glavat :wink:

Napu6en_Buhal
08-24-2005, 18:32
Слава богу, че не съм те виждал. Явно си мноооогоо грозна!

Mnoo si prost :? tai li se govori na momi4e .mai ti trqa da hodish na lekar 4e s takiva izkazvaniq she padnesh ne na koito trqa.

pak po temata ..otivai na lekar i uspeh :wink:
Aaaa Ti MnOO NaPISA pO TeMAta Fe ! i VSe sUShtesTvenI NesHTA KOiTO NE BQhA KAzvANi oT NiKOI DruG... BRaVO BraVo...

xslapshotx
08-24-2005, 21:58
Слава богу, че не съм те виждал. Явно си мноооогоо грозна!
....да беше написал че е майтап поне...
Kъф майтап кфи пет леа? Говоря напълно сериозно.

GreenLadyM
08-24-2005, 22:25
az imah bradavici po rucete i mi gi izgoriha s te4en azot!Ne ostavat nikakvi belezi!Opredeleno ima efekt!Ne boli mnogo...turpi se!

lina15
08-25-2005, 10:04
Слава богу, че не съм те виждал. Явно си мноооогоо грозна!
....да беше написал че е майтап поне...
i az se izdraznih ot tva mnenie

xslapshotx
08-25-2005, 11:19
Еми да не си бе!

qm'gadosti
08-25-2005, 13:56
AMI re6ix kvo da pravq 6te otida v kozmetichen salon...na6te ne sa mn suglasni no ne mi puka! znaete li sait na salon kozmeti4en ama dobur!kakvato informaciq 6te mi e ot polza!