PDA

View Full Version : za6to az nqmah....



6oko_f
08-21-2005, 23:00
Zdr moje li nqkoi da mi pomogne na 16 god sam i ve4e nesam devstvena priqtelq mi e mnogo po golqm ot men pravim 4esto sex no do sega nikoga nemi e teklo krav pro4etoh tuk edna stadiq i me hvana strah za6to nemi e poteklo tova lo6o li e molq vi pomolnete mi kajete mi dali tova e normalno ili ne

amy lee
08-21-2005, 23:31
Това е признак, че си бременна, и че си болна от СПИН.
Детето ти ще се роди идиот, а ако направиш аборт никога няма да имаш деца. Чакай бе кви деца? Ти ще си умряла от СПИН-а дотогава.МН СИ ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
мила, не при всички има кръв:)спокойно, няма кфо да се панираш

sweezy_girl
08-21-2005, 23:34
bojeee toq idiot .... pak ! ne mu obru6tai vnimanie TUP E BE UJAS :( mi zna4i tva ne e ni6to stra6no prosto pri nqkoi momi4eta te4e (malko-mnogo) a pri nqkoi ne teChe vuob6te :) nqma mqsto za pritesneniq ! A TOQ IDIOT NQKOI AKO MOJE DO ISXVURLI CHE NA MEN MI LAZI PO NERVITE!
http://hometown.aol.com/kaylaluvspongbob/images/sponge%20bob%208%20.gif

Bimper-ska
08-22-2005, 07:37
До колкото разбрах, не ти е текло кръв след секса - както обикновено става, ако момичето е девствено. Не се притеснявай - на твоя приятел може да му е малко пишлето :lol: :lol: :lol: Това беше базик де :wink: Иначе може и просто да не тече. Може и да е било една капчица първия път, което няма как да усетиш.
Ако пък се притесняваш, че цикълът ти не идва - направи си тест за бременност. Въпреки, че се съмнявам да си питала точно това :? И най-важното - не се притеснявай. Ако иначе си имаш нормална менструация, нещата са наред. Ако обаче имаш някакви смущения(не говорим за 2-3 дена плюс или минус от 28 дневния цикъл, а за доста повече), най-добре ще е да се консултираш със специалист.

мечтател
08-22-2005, 10:44
не ми изглежда страшно. чувал съм че девствената ципа, която се разкъсва при половия акт и е причина за кървенето, може да бъде разкъсана още в детството, при някакъв удар или нещо такова. и ако и твоят случай е такъв значи няма павод за притеснения. за това ми дойде наум, може и други причини да има, но не съм запознат с тях. надявам се да съм ти помогнал

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 10:52
Нищо не рабрах :) Ей тва се вика кофти писане :)