PDA

View Full Version : НАРКОМАН СЪМ!!!



Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 01:33
Искам да ви кажа едно нещо хора - НЕ СЕ ДРУСАЙТЕ КАКВОТО И ДА СТАВА!!!

ПРОБВАЛ СЪМ ВСЯКАКВИ ГАДОСТИ!!! Недейте да го правите! Каквото и да ви предлагат, разберете, че в БГ има само 2ма човека, които снабдяват с чиста дрога (всякакъв вид...от трева до хероин)...и вие няма да попаднете на тях, ПОВЯРВАЙТЕ МИ!!!!
ВЪПРЕКИ, че се друсам с тяхните неща, пак е гадно...представям си на другите какво им е...
И трева да ви предложат НЕ ОПИТВАЙТЕ !!! ВСИЧКО ВЕЧЕ Е СИНТЕТИКА !! Шибана химия....всичко е преебано.

Каквото и да става не се джойнвайте в партийка за трева/кокаин/екстази/амфети/ЛСД/хероин и каквото и да било друго..... всичко е ЛАЙНА !!! НЕДЕЙТЕ ДА СЕ ДРУСАТЕ МОЛЯ ВИ!!!
Аз ще умра скоро, знам го...всеки около мен го знае. Почти нямам шанс за спасение....трябва там някаква голяма сума за комуна, но ние (аз и мама) няма от къде да ги намерим тия пари...ужасно е да знаеш, че ще умреш, само защото има СИСТЕМА, която иска пари :(((

ВИЕ НЕ ИСКАТЕ ДА УМРЕТЕ, ПОВЯРВАЙТЕ МИ!!! ТОВА е най ужасната мисъл на света - да знаеш, че ще умреш!! И ТО СКОРО !!!

ПРОСТО НЕДЕЙТЕ ДА ПРАВИТЕ ГРЕШКАТА КОЯТО НАПРАВИХ АЗ, И ТОЛКОВА МНОГО ВЕЧЕ ХОРА В ЦЕЛИЯ СВЯТ, БЪЛГАРИЯ и т.н!!!!!

НЕ БЪДЕТЕ ГЛУПАВИ !!!

Усмихвайте се, кефете се на живота, не пийте алкохол освен по биричка-две на ден, играйте спортове, четете книги, развивайте се, бъдете себе си, осъвършенствайте се, поумнявайте, помъдрявайте, правете секс, обичайте се.................

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 01:39
Тука така се регистрирах вече...ще ме има още 20-30 дни, я ме има я не... поне да си полафя с вас хорица...

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 01:49
http://mad-dash.org/mad-dash/images/LSD,%20'67.jpg
Ей това съм аз, а този на аватара е един починал вече приятел :((((((((

Bimper-ska
08-22-2005, 06:52
Много съжалявам за приятеля ти. :cry: Но ти не се отчайвай за бога!!! Докато дишаш има надежда да се откачиш. Не се предавай и ще успееш да намериш волята, от там насетне - само търпение и мноого подкрепа от майка ти.

Kolbata
08-22-2005, 08:06
Добре братле не може ли по някакъв начин да спреш и да не се предаваш просто или няма такъв вариант ?

just
08-22-2005, 08:15
Ми...познавам доста хора на кокаин,и никак не ме кефи това че те не се забавляват естествено...за да се изкефат на някоя дискотека,минават през едни хора и чак тогава са весели и доволни...познавам и една манекенка на "кокаинова диета"...ужас!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 09:05
Кажи ми само тва. Другото не ме интересува...
АКО ШЕ МРЕШ СКОРО КАК СИ СЕ ДОКОПАЛ ДО КОМП ? :)
Тоя въпрос го задавам не секи наркоман дето ни уведомява, че ше ни напуска:)
Извинявай ама не мога да те съжалявам пък и на теб не ти и трябва съжаление де :idea:

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 10:20
В един приятел съм тука... та докато той приготвя дозите, аз пиша. И така.

Не, няма вариант да се откажа. Вече съм се закопал прекалено тежко. Само комуната в Полша може да ме спаси, ама.... пари няма.
И да, не ме съжалявайте. Никой не го е правил до сега, не го правете и вие.
Просот исках да ви кажа, да спрете ако сте почнали, или да не започвате...

А, те са на гадния кокаин. Тези ваши познати са по зле и от мен сигурно. Те се друсат не само с кокаин. В този, некачествения кокаин слагат хашиш и на всеки 100 грама по 2 грама хероин. Това като тайна малко го казвам....
Тоест очаквайте скоро да се зарибят и по херца :( Ужасно е....

Обичайте се и не се поддавайте на изкушението. Удоволствието го има само първия 1 месец... след това осъзаваш, че ще умреш.

Усмихвайте се, живейте, дишайте по дяволите, четете книги, обичайте се... за Бога, само не опитвайте наркотици.

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 10:22
Главен готвач... извинявай, че ти го казвам, но ти си от онези пубери, които се правят на незаинтересовани от нищо, за да се заинтересуват от тях... човек, повярвай ми, това не действа. Макар не съм на 15 или 16, там колкото си ти, не знам дали вашето поколение не е такова, че обръща внимание да простотата, глупостите, селянията и т.н.
Не ти прави чест, това което казваш.
Дано не съм те обидил.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 10:30
Главен готвач... извинявай, че ти го казвам, но ти си от онези пубери, които се правят на незаинтересовани от нищо, за да се заинтересуват от тях... човек, повярвай ми, това не действа. Макар не съм на 15 или 16, там колкото си ти, не знам дали вашето поколение не е такова, че обръща внимание да простотата, глупостите, селянията и т.н.
Не ти прави чест, това което казваш.
Дано не съм те обидил.
Достатъчно съм голям за да знам какво говоря :) На 19 съм. Нагледал съм се на селяния, на простотия и т.н. Наркоманията е болест на слабия :!: Аз не съжалявам слабите.

ProstoAz
08-22-2005, 12:39
...Не, няма вариант да се откажа. Вече съм се закопал прекалено тежко. Само комуната в Полша може да ме спаси, ама...пари няма...

Ти не можеш да се откажеш единствено, защото не искаш! В такъв случай дори и да имаше пари нямаше да се възползваш да отидеш в тази комуна, защото когато някой не иска нещо, той просто си намира оправдания да не го направи, а когато наистина иска нещо, намира начини да го постигне!
Нямаш никаква воля и желание за живот, според мен, а не че не можеш да се откъснеш от това. :( Спри да се виждаш с приятелчетата ти, които само те изкушават към дневната ти дозичка, отиди на село при баба си и дядо си, остави си телефона, така че никой да не те притеснява и да нямаш връзка с приятелите ти (а аз бих ги нарекла хората, които затъват, но влекът и теб със себе си).

П.С. Искренно се надявам тази тема да е бъзик, но ако не е хубаво си помисли какво искаш, защото според мен и ти не си съвсем наясно... :roll:

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 13:21
На този свят сме само аз, майка ми и 2ма приятели. С друг не общувам...вече и с вас малко.

Да се друсаш с хероин? Не, предполагам, щях да те знам. Тогава не говори, че всичко може със силата на волята. Просто...НЕ можеш да се откажеш.
Да, опитвал съм, в момента опитвам. Преди 4-5 часа се надрусахме пак и реших, че ще опитам да спра от днес. Да видя параноята кога пак ще ме подгони.
Какъв телефон, какви села!?? Телефона е пари...продадох го. Вилата я продадохме също. (тя беше малка, на 1 етаж, без двор).

Има 2 варианта:
1. Спирам и след 3 дена съм в хероинов делириум от който се излиза по 2 начина. Няма да казвам гадния, ще кажа, че добрия е като вземеш нова доза.
2. Утре пак продължавам по старому...

Ще опитам Първия вариант да избера, но да видим.


Готвач, аз ли съм слабия? И на теб да заколят баща ти, баба ти и дядо ти пред теб с нож, докато ти си вързан и те ритат като куче, след това 2мата най-добри приятели да ги смелят от бой, единия да почине в болницата, другия да е на инвалидна количка за цял живот, а майка ти да е изнасилена 4 пъти и да е на патерици, ще те питам тебе дали няма да се замислиш дали да не се докоснеш до другата реалност!?
Нали? Едва ли ще си ТОЛКОВА СИЛЕН, че да го превъзмогнеш с лека ръка. Защото сега мама и тате те изхранват, сестрата учи в колеж във Франция, ти си в елитна специалност в БГ университет, гаджето е готино, проблеми нямаш...

Постави се на мое място, разбери моя филм, моя живот, моята реалност и пак говори кой е слабия, ок?

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 13:32
Готвач, аз ли съм слабия? И на теб да заколят баща ти, баба ти и дядо ти пред теб с нож, докато ти си вързан и те ритат като куче, след това 2мата най-добри приятели да ги смелят от бой, единия да почине в болницата, другия да е на инвалидна количка за цял живот, а майка ти да е изнасилена 4 пъти и да е на патерици, ще те питам тебе дали няма да се замислиш дали да не се докоснеш до другата реалност!?
Нали? Едва ли ще си ТОЛКОВА СИЛЕН, че да го превъзмогнеш с лека ръка. Защото сега мама и тате те изхранват, сестрата учи в колеж във Франция, ти си в елитна специалност в БГ университет, гаджето е готино, проблеми нямаш...

Постави се на мое място, разбери моя филм, моя живот, моята реалност и пак говори кой е слабия, ок?

Ахахаха ае не ми давай акъл А ?
Мен мноооо ме съмнява да си наркоман приятелю, по-скоро си някво психо :)Ква Франция е ? Сестра ми е гадже на Златко баретата :) Даже кат се замисля, може и ние да ти продаваме дозите хахахахах :) Баща ми държи половината Сл. Бряг със Жоро Илиев и така... ае трудно ама се справяме :)
Че ти ако си толкоз зле дали въобще ше се занимаваш да ни обясняваш ? Ахахаха. Ти и пр ти отдавна щяхте да сте продали компа за дози... ае стига глупости :)

Мисля, че ти трябва да се докоснеш да реалността :)

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 13:43
Горкото мамино синченце. Колко е заблудено. На 19, а от живота и хал хабер си няма.
Дано когато пораснеш на акъл да се пооправиш, че в момента си безбожно зле.

Усмихвайте се.

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 13:43
Защо махнахте приятеля ми от аватара?!??!?!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 13:46
Горкото мамино синченце. Колко е заблудено. На 19, а от живота и хал хабер си няма.
Дано когато пораснеш на акъл да се пооправиш, че в момента си безбожно зле.

Усмихвайте се.

Сао на мен ли ми се къса сърцето ?http://smilies.sofrayt.com/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/q/bawling.gif

carl_fx2
08-22-2005, 13:57
Хахах браво знайко....пак се изказа умно...наркоман бил...малко хора знаят че всъщност най-страшното абсти не е от хероин (от хероин умират 2ма на 100) а от морфин (76 на 100 умират).Освен това ае вземи малко да прочетеш материали преди да лъжеш щото ставаш смешен...стига пробутва тия семейни драми...Наркоман дето кисне по цел ден пред ПЦ нема...хаха то кат са замисля нема и наркоман с ПЦ...тва е кат индианец и пишеща машина :D Човече в БГ минава наи-чистата дрога в Европа...не знам на теб кво ти набутват ама аз като опитвах чистотата бе6е повече от 75-80% (лабораторно излседване на НСБОП, които след това заловиха дилъра).Така стига си мрънкал по тоя форум....освен всичко и това не е твоята снимка!!! Това в саит които не предлага Фрее хостинг...просто си избрал снимка от галерията им

http://mad-dash.org/mad%2Ddash/images/


П.С. Тва сигурно е починалият ти приятел които случаино го има в същата галерия :o
http://mad-dash.org/mad-dash/images/Cool%20Teacher.jpg

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 14:02
Ахаххаха ко стана е нарко ? :) Тотално те разбихме :) Ае бъди разумен, приеми, че не си наркоман бягай да играеш навън :)

а тва е прадядо ми :) Той загина в Отечествената война хахахахаха http://mad-dash.org/mad-dash/images/Dad%20in%20Spitfire,%20'42.jpg

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 5 от правилника!
Благодаря!

08-22-2005, 14:07
И аз имам няколко приятеля които тръгнаха по тая пързалка. Двама от тях са вече с постоянен адрес в квартал Орландовци другите и те натам са тръгнали. :wink:

carl_fx2
08-22-2005, 14:09
А и забравих да се обоснова - тва дето го викаш не взимайте наркотици - ех главо дебела...дори и да си наркоман 100% си го чувал това нещо хиляди пъти....вие не взимайте щото е гадно аз 6е умирам ама се разбивах ??? години.Добре си го намислил - земи да прочетеш някоя от следните книги - МЕМЕНТО, Енциклопедия на наркотиците (има и онлаин издание), Енциклопедия на биохимията....И разбира се докладите за БГ по въпроса с наркотиците, които може да прочетеш тук....

http://promena.org/shownews.asp?ID=3&show=385&start=11


Ако ти трябва още инфо кажи....имам източници които могат да ти докажат че си противоречиш с думите си :)

carl_fx2
08-22-2005, 14:13
hahah тоя пилот и тои ли е от галерията ве :D

Хероинът отстъпва пред запоите

15/12/2004

Две противоположни тенденции около употребата на алкохол и наркотици показват данни на Националния център по наркомании (НЦН). Регистрира се застой и дори известен спад на броя на хероинозависимите и същевременно радикално нарастват запоите и консумацията на бира сред учениците.
Два пъти в рамките само на четири години са се увеличили тийнейджърите, които се отдават на запои, показва представително проучване сред 16-годишни ученици у нас. През 1999 г. такава тежка злоупотреба с алкохол са практикували 11% от младежите, а през м.г. този дял е достигнал 21%.Освен всичко забравих да кажа......я ми кажи по колко пари ти излиза грама (нема да те питам за дози щото не знам кви разфасовки си зимаш).

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 14:18
хахахаххахахахахахахаххаа
Жалко, че се мислите за знаещи. За съжаление като човек не е опитвал от ябълката, не знае какво представлява тя и какъв вкус има, НО ВЪПРЕКИ ТОВА я описва като вкусна/гадна в зависимост от конформистичността му.

В основите на промена аз и този починал приятел, който уреди да ни се качат снимките в сайта, който казваш, че няма фрее хостинг (което е факт де), сме помагали. Промена беше подпомагана в началото и от нас. Ама то като не знаете винаги говорите безсмислици. Жалко за вас.

Както и да е. Спирам да пиша, щом си мислите, че ви лъжа. Тези, които повярваха, дано да са взели поуката, тези ограничените като вас, мамините сънчета, нека се освестят, а до тогава точно те да си играят навън.
О майко мила, неземни юроде, какви хора има по този свят.

Усмихвайте се.

Впрочем някой те е излъгал за 2/100 за хероина. Ахахах а пич нали в хероина се слага морфин бе. Толкова и ти знаеш. Пушил 2 пъти трева и вече знае всичко.... ходи се друсай ти по подлези с херца заедно с полицаите (е с куките само кока сме шмъркали де) и тогава ми говори.
Нищо не знае, но говорииии.... смях смях.

Усмихвайте се, преебете живота, като го изживеете по най якия начин!

carl_fx2
08-22-2005, 14:19
Остави пича нека си флууди ....тои ше мре на него му е позволено....така или иначе и да ни моли и да не ни моли наркоманите намаляват :D Ххаха не знам кво му става на тоя човек - всичко било синтетика....ходи земай си херцата от опиумен мак и чакаи да мреш.

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 14:19
А да, като ПС искам да добавя, че пак са те излъгали за чистотата на дрогата у нас.
Жалко, че си непросветен и тук.

Cyberdelic_LSD
08-22-2005, 14:21
Я, ти си чувал за мак... бре бре...прочел си книжки тук таме.

А да и МЕМЕНТО съм чел и декларацийките и другите книжлета. Мога да те уверя, че съм чел поне 5 пъти повече от теб за наркотиците. Поне 5!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 14:22
хахахаххахахахахахахаххаа



О майко мила, неземни юроде, какви хора има по този свят.



Усмихвайте се, преебете живота, като го изживеете по най якия начин!Сао ща попрвя всезнайко :) "неразумни" е думата. И недей да ползваш думи от български светини в тъпите си постове.:) Ае усмихвай се и ти :D

Sportexz
08-22-2005, 14:25
хахахаххахахахахахахаххаа



О майко мила, неземни юроде, какви хора има по този свят.



Усмихвайте се, преебете живота, като го изживеете по най якия начин!Сао ща попрвя всезнайко :) "неразумни" е думата. И недей да ползваш думи от български светини в тъпите си постове.:) Ае усмихвай се и ти :D
хехе тоя е бая спрел... освен, че друса чете и Паисий(нали негово беше, че мое и аз да се изложа). Ама май го е прочел след некоя дозичка. :lol:

carl_fx2
08-22-2005, 14:32
1. не си чел добре - опитвал съм херца.,....и ти каза че беше чиста!!!
2.Ето ти една приблизителна стоиност от колко кила морфин колко хероин излиза....морфина в херцата те закача всъщност но то е много по малко отколкото да друса само морфи....е не знам ти дали познаваш всички наркомани по света....тва са си данни на ООН :D АЗ само цитирам научни и сигурни източници за разлика от теб :evil:
Ае ман я си кажи трите имена и ЕГН и на твоя приятел щото еи сега ми падна....познавам се с всички от промена и ние напраихме тоя саит...ти малко ми са губи6 !!!

Ето и таблицата:

1 кг чист морфин след двоина дестилация се получават 4 кг чист хероин които се размесва тъи като може да те убие....и накрая се получават 75-80% чист хероин - около 7-8-9 кг!!! Морфина в херцата минава дестилация - след нея това вече не е морфин !!!

carl_fx2
08-22-2005, 14:39
Когато г-н Юлиан Караджов ни събираше (ето я и снимката му http://promena.org/public/banners/Julian_Karadzhov.jpg) ти сигурно си правил орална любов на дилъра за поредната доза....или си играл с барбитата на сестра ти :) Я кажи и от кои град си, и ЕГН и име...да видим що така сме та изтървали в саита ни :D

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 14:47
Fx стига е :) В безсилието си момчето наистина ше земе да стане няква наркоза :) Не искам да ни тежат още животи :) :(

San4o
08-22-2005, 14:50
Абе Cyberdelic_LSD ти си бил голямо дупе бе, щом си взимал дрога от 2-мата човека който я продават чиста. Хахахха аре запознай ме и мене да си взимам от тях. Така и така се друсам дай поне да е качествено:) аххахахах

carl_fx2
08-22-2005, 15:06
E стига ве ...тои пича(там как му беше ника) е оправдан ве....той е имал проблеми....не знаете ли че всеки които има проблеми и са изнасили маика му 4 пъти става наркоман....ама точно 4!!! Ни повече ни по малко! :D Ама да не си помислите че тои е от онези гадните наркомани....тои е добър наркоман, който никога не е крал от дете (или изобщо) за да си набави тъпата херца.Тои е от ония вълшебни наркомани които помагат на всички и ги предпазват от дрогата....от ония които не търсят съжаление.....а търсят да се жалват на някого....ЖАЛБА...В най-искреният й вид!!!

alex
08-22-2005, 16:28
Аман от отворковци бе. Най-мразя наркомани, които се правят на разбирачи. А още повече мразя псевдо наркомани, които са и псевдо разбирачи. Хайде да се намеся, като човек учил в 2 университета (Биотехнологии и Екология). За тези които не знаят – това означава около 10 изпита по химия – всички възможни химии.

Така... ето и отговора ми за Хероина – химическото му име е диацетил морфин (diacetyl morphine), което е в подкрепа намнението на carl_fx2.

http://www.autistici.org/azione/red-planet/web/linfo/linimage/heroin_2d.gif

За отказването на наркотиците – случайно да знаеш наркоманче за Налоксон? Ако не, ще те просветя. Използва се предимно за свръхдоза. Когато в спешното отделение пристигне такъв “предозирал”, за да не умре му инжектират Налоксон за да блокират рецепторите за опята в мозъка. Резултата е че опиата спира да действа. Точно на този принцип ще могат да те откачат от наркозата.

http://opioids.com/naloxone/naloxone.jpg

И аз съм на мнение че наркоманията е болестта на слабите. Тютюнопушенето – също. Само слабохарактерен човек може да се подведе да започне да ползва даден опиат и да не може да се откаже, ако евентуално се подведе. Аз не разграничавам цигарките от твърдите наркотици – ако зависеше от мен и тях щях да забраня. А относно такъв тип теми – абе пиленце – иди да пълниш друг форум с проблемите си. Нямаме намерение да се занимаваме с “уана би” наркомани. Ако имаш истински проблем – привикване към наркотици или просто психически проблем – пиши ни за да те изпратим в съответните клиники за да те лекуват.

08-22-2005, 18:42
Хаххаа тоя пич е сбъркан. Не виждате ли, че цялата тема е бъзик. Жалко де, тоя автора е глупак, защото се бъзика с такива неща.
Много тъпо. Личи си, че и грам не разбира, че не е наркоман, ама какво да го правиш... ужас ужас.

08-22-2005, 18:42
Заключете темата, той си каза, че спира да пише.
Даже я изтрийте ако искате.

nekakav
08-22-2005, 19:57
LELE!A 6to ne otgovori na vyprosa za kompa,a?Kak ne si go prodal,a?

08-23-2005, 08:19
Vseki sam is re6ava,e da ti kasno si osaznal gre6kata si,no se opitai da premahne6 izob6to drogata ot organizma si :!: Sajelaivam mnogo za teb i priatelia ti.I az sega stradam,za6toto znam kolko mnogo moi priateli skoro 6te si utidat... :cry: :cry: :cry: :cry:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-23-2005, 11:24
Vseki sam is re6ava,e da ti kasno si osaznal gre6kata si,no se opitai da premahne6 izob6to drogata ot organizma si :!: Sajelaivam mnogo za teb i priatelia ti.I az sega stradam,za6toto znam kolko mnogo moi priateli skoro 6te si utidat... :cry: :cry: :cry: :cry:
Леле като ти чета мненията и ми иде да стана наркоман честно ти казвам :) Не разбра ли, че тоя се ебава... изобщо някви проблясъци на мисъл имаш ли ? :)

vra4ka
08-23-2005, 12:31
Нямам думи просто! :?
Васеки да го разбира както иска :roll:

marusha
08-23-2005, 16:17
Bratle ti mai ve4e si mn navutre v neshtata?!!Az ne sum probvala xerata do sega i niama da go pravia pri nikvi obstoiatelstava.Ama za x i amf naima kvo da govorim.Trevata ne ia broia za nishto ve4e.Ama vinagi ima na4in.Samo ne i se davai na abstata shibana... :wink:

MaD_CaT*
08-23-2005, 16:29
Само слабохарактерен човек може да се подведе да започне да ползва даден опиат и да не може да се откаже, ако евентуално се подведе. Аз не разграничавам цигарките от твърдите наркотици – ако зависеше от мен и тях щях да забраня.
Ето...за това съм
СЪГЛАСНА 100% ...по-точно просто никой не може да го каже :!:
След като ги прочетох всичките 3 страници на тая тема..май пича наистина се *бава с нас :roll:

WwanAdoO
08-23-2005, 20:03
Абе 4овека да е наркоман,да не е наркоман поне се опитва да спре някой да опита...макар 4е не съм сиурна,4е много е успял да напраи с тая тема...

08-24-2005, 10:18
Vseki sam is re6ava,e da ti kasno si osaznal gre6kata si,no se opitai da premahne6 izob6to drogata ot organizma si :!: Sajelaivam mnogo za teb i priatelia ti.I az sega stradam,za6toto znam kolko mnogo moi priateli skoro 6te si utidat... :cry: :cry: :cry: :cry:
Леле като ти чета мненията и ми иде да стана наркоман честно ти казвам :) Не разбра ли, че тоя се ебава... изобщо някви проблясъци на мисъл имаш ли ? :)Abe ia si gledai mandjite!!!

vesi_witch
08-24-2005, 13:13
и аз съм съгласна със wann`a`do!Дори човекът да ни лъже той се опитва или поне така си мисля че се е опитал да ни спре!И наистина няма да е лошо!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-24-2005, 14:41
Хаххахха аххаха стига глупости е :) Опитал се бил да ни спре с "усмихвайте се" и останалите му глупости ахахах :) И ми кажете едно... ако сте решили да пробвате дали ше се вслушате в думите на някъв непознат ? :) Сигурно не :)Просто пича искаше да е гъзар :) Както каза моя приятел carl_fx тоя беше от добрите наркомани-вълшебници... :lol: Ае стига глупости :)

П.П. Ае Елииии, потрес такъв, я не ми се праи на мноо умна. :) Ми земи си купи... как му беше името на тва. Забрайх го :) Тогаа нов съвет :arrow: ТРАНСПЛАНТАЦИЯ НА МОЗЪК :) Като видят колко си зле и ше те сложат под №1 в списъка :)

xslapshotx
08-24-2005, 21:23
Наркоманите трябва да бъдат избити! STRAIGHT EDGE FOREVER!!! XXX!

An`Ji_l4
08-25-2005, 19:20
http://mad-dash.org/mad-dash/images/LSD,%20'67.jpg
Ей това съм аз, а този на аватара е един починал вече приятел :((((((((ot kakvo e po4inal?

An`Ji_l4
08-25-2005, 19:21
Наркоманите трябва да бъдат избити! STRAIGHT EDGE FOREVER!!! XXX!eee nedei taka.verno,4e sa ludi da si trovat jivota,no pak sa hora!prosto sa se osyznali trvyrde kysno!

xslapshotx
08-27-2005, 14:15
Cyberdelic_LSD яко яко. Искам и аз така. Тоя http://mad-dash.org не знам как си имал време да го правиш като си бил все надрусан ама как да е. И ми е интересно от къде си намерил пари за домейн :).

FlowerinesS
08-27-2005, 18:16
Naistina smqtam , che dori i da kato ni lyje , che e narkoman..ne znam , po tozi nachin-dori i s lyja ni kara da se zamislim nad tozi vypros , razubejdava ni da izpolzvame ili dori da probvame droga.Naistina symnitelno kak taka si prodade GSM-a , koito sha e vtora upotreba i koi znai kolko malko pari mu e zel , a kompiutyra - ne si go e prodal!sled kato shteshe da specheli dosta poveche..ama kakto i DA e!vse pak ocenqvam zagrijenostta mu kym nas!

08-27-2005, 18:20
Naistina smqtam , che dori i da kato ni lyje , che e narkoman..ne znam , po tozi nachin-dori i s lyja ni kara da se zamislim nad tozi vypros , razubejdava ni da izpolzvame ili dori da probvame droga.Naistina symnitelno kak taka si prodade GSM-a , koito sha e vtora upotreba i koi znai kolko malko pari mu e zel , a kompiutyra - ne si go e prodal!sled kato shteshe da specheli dosta poveche..ama kakto i DA e!vse pak ocenqvam zagrijenostta mu kym nas!
Ми пише от клуб ма овцооо :lol: , иначе и аз не му вярвам ама не е невъзможно.

javor
08-28-2005, 08:10
Готвач, аз ли съм слабия? И на теб да заколят баща ти, баба ти и дядо ти пред теб с нож, докато ти си вързан и те ритат като куче, след това 2мата най-добри приятели да ги смелят от бой, единия да почине в болницата, другия да е на инвалидна количка за цял живот, а майка ти да е изнасилена 4 пъти и да е на патерици, ще те питам тебе дали няма да се замислиш дали да не се докоснеш до другата реалност!?
Нали? Едва ли ще си ТОЛКОВА СИЛЕН, че да го превъзмогнеш с лека ръка. Защото сега мама и тате те изхранват, сестрата учи в колеж във Франция, ти си в елитна специалност в БГ университет, гаджето е готино, проблеми нямаш...

Постави се на мое място, разбери моя филм, моя живот, моята реалност и пак говори кой е слабия, ок?

Ахахаха ае не ми давай акъл А ?
Мен мноооо ме съмнява да си наркоман приятелю, по-скоро си някво психо :)Ква Франция е ? Сестра ми е гадже на Златко баретата :) Даже кат се замисля, може и ние да ти продаваме дозите хахахахах :) Баща ми държи половината Сл. Бряг със Жоро Илиев и така... ае трудно ама се справяме :)
Че ти ако си толкоз зле дали въобще ше се занимаваш да ни обясняваш ? Ахахаха. Ти и пр ти отдавна щяхте да сте продали компа за дози... ае стига глупости :)

Мисля, че ти трябва да се докоснеш да реалността :)
Gledai da ne svitnat i ba6a ti kato jorkata we xaxaxax

SuPeR_Pi4
08-28-2005, 16:21
Какъвто и да е случая... важна е идеята... NO DRUGS!

Айде поздрав за всички! http://rack6.free.evro.net/L0kI/Music/BTR/BTR%20-%20Spasenie.mp3

amy lee
08-28-2005, 18:15
мхм, хубава историйка
и след като прочетох всички страници, стигнах до извода, че това е поредната
мдааа, много ама много хубаво измислена историйка
такива с лопата да ги ринеш в тоя форум :lol:
хихихи ае да не се правиш на интересен! не ти мина номера, разкриха те
БДУ иии... верно кфо стана с компа фе :lol: ахахаха

julay-na novo
08-28-2005, 19:45
ei tva drogata ve4e e po gadno ot cigarite tuk ako popadne6 ve4e niama izmakvane :shock:

opasno_charovna
08-29-2005, 12:28
Cyberdelic_LSD az ti vqrvam na si4ko koeto kaza.tova e nomera mi v icq 210-760-242 piu6i mi!!!!iskam da si pogovorq s teb!!!

WwanAdoO
08-30-2005, 09:43
Наркоманите трябва да бъдат избити! STRAIGHT EDGE FOREVER!!! XXX!
А що не такива като тебе...наркоманите може ве4е да не може да се каже,4е са то4но хора,но все пак са живи същества и просто трябва да им се помага...


ot kakvo e po4inal?
Еми щот много е друсал е по4инал...

И само не по4вайте пак с тезите,4е ако имаш воля,може да се откажеш...не ти трябва само воля...

08-30-2005, 16:35
Наркоманите трябва да бъдат избити! STRAIGHT EDGE FOREVER!!! XXX!
А що не такива като тебе...наркоманите може ве4е да не може да се каже,4е са то4но хора,но все пак са живи същества и просто трябва да им се помага...


ot kakvo e po4inal?
Еми щот много е друсал е по4инал...

И само не по4вайте пак с тезите,4е ако имаш воля,може да се откажеш...не ти трябва само воля...
Мълчи бе! Наркоманите са идиоти! Някой да ги е насилвал да се друсат? НЕ! Значи сами правят избора си. ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИЗБИТИ...също и хората с расти.

Nimphaea_Alba`
08-31-2005, 16:39
Амм аз останах малко потресена от историята де..ъъ..чудя се да вярвам ли или не??И то първо,защото малко странно ми звучи как са докопали цяло семейство барем с най-добрите приятели та е станало всичко това.И второто може и да повярвам частично,защото мен самата са ме насилвали и за щастие неуспешно,но бях много малка и то от бая компания...незнам.Но наистина предпочитам си цигарите отколкото други неща.Пушила съм трева както и всякви измишльотини като чай например,но първо,че не се напуших нито веднъж и слава богу де и второ не ми допадна:)Айде са и моето мнение опсувайте както е завървяло..:)

S8K
09-01-2005, 09:30
Братле мнооо гадно...имам една приятелка която от много скоро взима некви лайна от сорта на бонбони,ексове,фети разбирасе и joint и всякакви му там гадости...кофти ми е тя е още на 15 и вече пропада...незнам вече как да и го кажа,писна ми да и повтарям.....тя не иска да ме послуша... :cry: :cry:

WwanAdoO
09-01-2005, 11:24
Мълчи бе! Наркоманите са идиоти! Някой да ги е насилвал да се друсат? НЕ! Значи сами правят избора си. ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИЗБИТИ...също и хората с расти.
И що пък и хората с расти а? Да не би да са нещо по-разли4ни от друите хора. Къф е проблема,4е имат разли4ни виждания от твойте?
Оф въобще от такива като тебе глупаци лошо ми става. Хои си праиш шита и тва е.
Аре РЕАСЕ

IdiOtKa
09-13-2005, 10:43
Искам да ви кажа едно нещо хора - НЕ СЕ ДРУСАЙТЕ КАКВОТО И ДА СТАВА!!!

ПРОБВАЛ СЪМ ВСЯКАКВИ ГАДОСТИ!!! Недейте да го правите! Каквото и да ви предлагат, разберете, че в БГ има само 2ма човека, които снабдяват с чиста дрога (всякакъв вид...от трева до хероин)...и вие няма да попаднете на тях, ПОВЯРВАЙТЕ МИ!!!!
ВЪПРЕКИ, че се друсам с тяхните неща, пак е гадно...представям си на другите какво им е...
И трева да ви предложат НЕ ОПИТВАЙТЕ !!! ВСИЧКО ВЕЧЕ Е СИНТЕТИКА !! Шибана химия....всичко е преебано.

Каквото и да става не се джойнвайте в партийка за трева/кокаин/екстази/амфети/ЛСД/хероин и каквото и да било друго..... всичко е ЛАЙНА !!! НЕДЕЙТЕ ДА СЕ ДРУСАТЕ МОЛЯ ВИ!!!
Аз ще умра скоро, знам го...всеки около мен го знае. Почти нямам шанс за спасение....трябва там някаква голяма сума за комуна, но ние (аз и мама) няма от къде да ги намерим тия пари...ужасно е да знаеш, че ще умреш, само защото има СИСТЕМА, която иска пари :(((

ВИЕ НЕ ИСКАТЕ ДА УМРЕТЕ, ПОВЯРВАЙТЕ МИ!!! ТОВА е най ужасната мисъл на света - да знаеш, че ще умреш!! И ТО СКОРО !!!

ПРОСТО НЕДЕЙТЕ ДА ПРАВИТЕ ГРЕШКАТА КОЯТО НАПРАВИХ АЗ, И ТОЛКОВА МНОГО ВЕЧЕ ХОРА В ЦЕЛИЯ СВЯТ, БЪЛГАРИЯ и т.н!!!!!

НЕ БЪДЕТЕ ГЛУПАВИ !!!

Усмихвайте се, кефете се на живота, не пийте алкохол освен по биричка-две на ден, играйте спортове, четете книги, развивайте се, бъдете себе си, осъвършенствайте се, поумнявайте, помъдрявайте, правете секс, обичайте се.................


о мили господи .... повярваи ми когато про4етох това ми стана ужасно гадно ... не6то сеедно се преубарна в мен ... глупаво е да казвам 4е тва е не6то което никога няма да опитам или не6то от сорта за6тото никога не казваи никога .... но наистина 4овек тва е ужасно ...а за6то е комуна за6то не помисли6 сам за себе си ... и не направи6 не6то .... повярваи ми след това което про4етох останах потресена и определено когато си помисля някои ден за такива 6итове 6те се сетя за това което ти написа ... и искам да ти кажа мерси ... 6тото заради това мнение не само аз а и много други хора 6те се замислят и 6те разберат каква глупост е това ... мерси ... ! peace ...

IdiOtKa
09-13-2005, 11:10
але ся като про4етох внимателно темата и маи наистина сте прави ... тоя леко слагва .. 6ото определено ве4е 6те6е да продаде пц-то .. аи пак интернет има ! ееее газар газар ... прави сте наистина тоя яко слагва ..но поне като про4ете6 павия пост 6те се замисли6 и може да избегне6 тия шитове !!

SkiT
09-13-2005, 11:14
Мълчи бе! Наркоманите са идиоти! Някой да ги е насилвал да се друсат? НЕ! Значи сами правят избора си. ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИЗБИТИ...също и хората с расти.
пък за ей такива като тебе тряа да има клиника за доливане на мозъци.Кука ли си ти ве?Ако не си то ш станеш и след тва ще умреш от тъпотия :!: :evil:

marusha
09-13-2005, 11:14
abe mnoo me draznat niakoi hora tuka be na4ii kfo si4ki govorite kfa e drogata kfi sa narkomanite kato ne znaete be ebasi tupascite ste !!!!!!!!!!!!!

CRaZy_IKT
09-14-2005, 16:08
abe mnoo me draznat niakoi hora tuka be na4ii kfo si4ki govorite kfa e drogata kfi sa narkomanite kato ne znaete be ebasi tupascite ste !!!!!!!!!!!!!
SAMO TAKA!!PLYTNO SYM ZAD TEB :wink:

nekaduren
09-14-2005, 16:27
hahahahhahaha taia tema kato ia 4eta i se spukvam da se hilia mn mi e smeshno tz tz lelel hahahahahahhahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

aideeee
09-17-2005, 19:18
ae vii si4kite ste mnoo kompleksirani kopeleta ve basi tapacite ne vqrvat na 4oveka mi are sa ebete ve laina 4oveka tuka iska da va vkara v praviq pyt te mu sa praqt mi to i az sym zimal are hoi sa ebi ve kuh a na teq dvamata spec agenti moa samo da im kaja da si go nabiqt v kalnite halki si4ki narkomani trqalo da sa izbiqt si4ki kat vas trqa sa naebat ot negar ve pomiari are zadryjte si potnite naredbi i sprete da si izkarvate 6ibanite kompleksi vyrhu hora koito sa nakazani ot jivota vee. ot de imal pari za domein ave putki pu6ili po 2 trevi i are si mislqt 4e znaqt si4ko mi pi4a 6tom ima pari za koka na4i ima pari za edin domein 6oto naite li kvo koka za edin pyt se namira za 300 lv are zadryjte sq zemete malko se nau4ete da vqrvate na horata i izlezte ot saksiite v koito jiveetee :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Spec. Agent Becker
09-17-2005, 20:35
РЪЦЕТЕ НА ТИЛА! Имаш право да говориш, за да може да те осъдят на повече години, а улиците да станат с един човек по-чисти!

Special Agent Sydney Becker

FBI

nekaduren
09-17-2005, 20:38
aide .... oshte 1 ... hahaha toia forum propada

09-17-2005, 21:43
abe toia kenef
cyber..._Lsd
da ne sa e predrusal 4e neshto go nema

da go eba u tupia kaish......
:twisted: :twisted: :twisted:

batko
09-18-2005, 16:30
Абе що гледате дали се ебава пича или не???
Важното е че не пише някакви простотии от рода на "наркоманите не са хора,ай ги утрепем" или "много ми е смешно като чета тая тема",написани от хора,които дори и не са се опитали да вникнат в темата.Пича може и да лъже,но поне е изказал мнение за наркоманията в BG,която скапва бъдещето на тийновете,вашето бъдеще...




Ето и таблицата:

1 кг чист морфин след двоина дестилация се получават 4 кг чист хероин които се размесва тъи като може да те убие....и накрая се получават 75-80% чист хероин - около 7-8-9 кг!!! Морфина в херцата минава дестилация - след нея това вече не е морфин !!!
И ако може да изясниш,с какво се размесва :?:

09-18-2005, 17:03
С ацетет анхидрид :wink: искаш да си играеш на малкия химик ли :twisted: ?

batko
09-18-2005, 17:23
С ацетет анхидрид :wink: искаш да си играеш на малкия химик ли :twisted: ?
Малък? хахаха :D Просто питам,информативно :?

09-18-2005, 17:25
Че що, на колко си бате? И ако ти трябват количества може да редиме - мама работи в аптека :roll: .

09-18-2005, 17:35
Мълчи бе! Наркоманите са идиоти! Някой да ги е насилвал да се друсат? НЕ! Значи сами правят избора си. ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИЗБИТИ...също и хората с расти.
И що пък и хората с расти а? Да не би да са нещо по-разли4ни от друите хора. Къф е проблема,4е имат разли4ни виждания от твойте?
Оф въобще от такива като тебе глупаци лошо ми става. Хои си праиш шита и тва е.
Аре РЕАСЕ
Растите са закоравяли престъпници, пренасящи големи количества наркотици, скрити в косата им :!: Залавянето им е необходимо и неизбежно :!:

batko
09-20-2005, 08:17
Мълчи бе! Наркоманите са идиоти! Някой да ги е насилвал да се друсат? НЕ! Значи сами правят избора си. ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИЗБИТИ...също и хората с расти.
И що пък и хората с расти а? Да не би да са нещо по-разли4ни от друите хора. Къф е проблема,4е имат разли4ни виждания от твойте?
Оф въобще от такива като тебе глупаци лошо ми става. Хои си праиш шита и тва е.
Аре РЕАСЕ
Растите са закоравяли престъпници, пренасящи големи количества наркотици, скрити в косата им :!: Залавянето им е необходимо и неизбежно :!:
Абе агента,на теб сериозно ти се е разхлопала дъската май а? :?:
Май трябва някой да ти претропа китарата,пък дано успее да ти скове хлабавите пирони и видии :!:

ProstoAz
09-20-2005, 14:41
Тъй като темата е несериозна и се превърна в чат, същата ще бъде заключена!
Благодаря!