PDA

View Full Version : Кулата - София ленд



Bimper-ska
08-22-2005, 07:22
Извинявам се, ако вече има такава тема - просто не съм я видяла.
Аз в събота бях в София и естествено отидох в София ленд. Качих се на всичките уж екстремни атракциони, ама нищо не беше забавно. Само кулата си заслужаваше. Качих се 2 пъти. Исках три, но направих глупостта да се кача на онова, няква река дето беше и се намокрих здравата(бях с дъждобран, ама...). И майка ми като ме видя мокра като кокошка, по най-бързият начин бе замъкна до едно такси и айде в къщи да се преобличам. Който се е качвал на кулата, нека да каже дали му е харесало.

08-22-2005, 07:30
и аз съм бил в София, и ест отидох на софия ленд, ама само кулата, що годе ми допадна, инъче другото не ми се струва кой знае колко екстремно...ако искате адреналин, елате скачайте с бънджи от аспаруховия мост, там вече може да се похвалите че ви е харесало

sladka_blondi
08-22-2005, 08:13
Ami i az sum se ka4vala na Kulata,no kato za purvi pat be6e mnogo gadno,osobenno viseneto gore i kak trugva izvednuj nadolu.Oba4e si zaslujava da se ka4i6,bilo to i pone vednuj. 8)

bebe`16
08-22-2005, 08:16
mene me e shube xaxaxa :roll:

just
08-22-2005, 08:19
Sofialand=sux,такава мизерия...отидете в Disney...

^FaiNt^F
08-22-2005, 08:41
Kulata e perfectna :D :D mn i se kefa kato ida v sofia land pone 6-7 pyti se ka4vam i seki pyt e mn qko :!:

miloto_girl_4e
08-22-2005, 08:43
Kato cqlo Sofia Land - suXXX :!: :!: :roll:
Ama kvo da ti kaja za kulata .. purvite 2-3 puti mnogo mi haresa i me be6e strah,ama sega ... ve4e sam sviknala i nito me e 6ube,nito mi e interesno :roll:

мечтател
08-22-2005, 08:50
не става тва животно Софияленд. абсолютно жалка гледка. и кулата не става. само пейзажа отгоре биваше. и това е. ако ви тряа нещо истински добро - решението е в моя роден Казанлък. ПАРАШУТИЗЪМ. тва му е майката. аз още нямам 16 и не ме пускат, но другото лято ще се пусна. адреналина е на 6 от макс 4 а и гледката е неповторима

DeSsi
08-22-2005, 09:06
Naistina kulata e nai-golqmata atrakciq v sofia land.. :) az hodih min lqto tam i si prekarah mn qko :) ka4ih se 3 pyti na kulata pyrviq pyt be6e stra6ni4ko ama posle..kefff :))) nai-qko e kogato se puska nadolu..auuuuuu iskam paaaaaaaaaaak ;)))

e4o
08-22-2005, 09:24
kulata ne me kefi hi4,
ina4e na rekata nali tva e trupkata da se namokri6 ele puk v tiq jegi, nikoga ne bih si slojila dujdobran, mnogo mi e sme6no daje dujdobran, nali 6te izsuhne6 :? :shock: :wink:

missing_
08-22-2005, 09:30
аз 2 пъти съм ходила в софия ленд,все екскурзийки и все октомври месец в най голямия студ :lol:
първият път се качих на кулата 3 пъти,жестоко усещане :P а оная река дето викате-убийствено е в най големият студ да се качиш там без дъждобран и да седнеш най отпред в лодчицата :P :lol: :D
втория път като ходих се качих на кулата само веднъж щото горе беше убийствен студ,само от 1 возене след слизането от кулата ръцете ми бяха посинели :shock: и на всичкото отгоре и валеше и затвориха атракционите и ни пратиха в киното :cry:

08-22-2005, 10:09
Ami ne sam se ka4vala,no nai-mnogo mi haresva na vlak4eto na Indi :wink: A ine4e na vienskoto kolelo sediah 15 min.gore :? s edna priatelka i s nekvi glupaci :roll:

mary_jane_666
08-22-2005, 10:55
ka4vala sym se na kulata ama to beshe predi 2 godini.... ka4ih se 3 pyti ... adski mnoo mi haresa ...

^TeguTo^
08-22-2005, 11:25
Аз се качих няколко пътти на кулата и ми хареса,а пък иначе и онова влакче става,но не е нишо особено.

e4o
08-22-2005, 13:18
a puk vednuj kato se bqh ka4ila na taq kula, tq zapecna, i sedqh 15 min na sredata qko tupo be6e, a puk i bqhme piinali, 6toto ima6e besplatna finlandiq i mi be6e o6te po zle :? :shock:

Tiffany
08-22-2005, 15:19
Качвала съм се само веднаш,още си се чуда как се навих...като за първи път имаше тръпка и адреналин,но мисла,че повече не бих се качила :wink: Доколкото за реката ми харесва много повече,а и когато се спуснахме по нея беше многооо топло и след това бяхме доста разхладени и...намокрени :wink:

Bimper-ska
08-22-2005, 21:21
На мене влакчето на Инди ама хич не ми хареса :evil: Тва нещо дето си го слагаш отпред през краката и дето уж да не се блъснеш нещо да се удариш така ми се натресе в пиърса на пъпа като спря изведнъж, ама хич не беше забавно :evil: А аз като ходих(в събота) беше доста хладно и като се поокъпах в оная река, съвсем ми се развали настроението. Но ако пак имам път към София, което едва ли ще е тая година, пак ще намина покрай кулата. Ще пробвам всичките седалки. Щото втория път седалката ми нещо това дето те чакопчава отгоре халтавеше и аз през всичките тия вдигания и резки спускания само с ръцете за дръжките се държах. После задникът ми ме наболяваше, щото беше понатъртен от подскачането в седалката.
ПП: На лодката на реката седях най-отпреде естествено.

blackboy
08-23-2005, 06:11
Аз бих се качил ,но не съм от София :D
Иначе много яка ми се струва :lol:
някой знае ли колко е висока :shock:

korn___
08-23-2005, 06:29
ко се занимавате с детски неща ?!? да ви дам сайта за парашутни скокове по добре ? 100 лева е обочението и ти дават и 1 безплатен скок май беше от 800 метра :lol: и после за 30 лева ... да не ви казвам че скачаш от 4800 метра ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

по добре усещане здраво му кажи...баща ми е парашутист ... другото лято ще се метаме цялото семейство без майка ми де ... (бъзлива душа) :twisted:

които го интересува ... да ми пише :P

мечтател
08-23-2005, 07:43
ко се занимавате с детски неща ?!? да ви дам сайта за парашутни скокове по добре ? 100 лева е обочението и ти дават и 1 безплатен скок май беше от 800 метра :lol: и после за 30 лева ... да не ви казвам че скачаш от 4800 метра ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

по добре усещане здраво му кажи...баща ми е парашутист ... другото лято ще се метаме цялото семейство без майка ми де ... (бъзлива душа) :twisted:

които го интересува ... да ми пише :P
ето - втори човек за парашутизма. ако се интересувате - една от най-добрите школи е наща(казанлъшката) и даже световно е имало тука. но е било преди доста време. и още нещо интересно, макар пак от преди много време. ами казанлъшкият футболен отбор е играл известно време в А група. и всеки мач е започвал с десант, десетина парашутисти са скачали и са се приземяали на терена. и най-добрият е падал точно в центъра и е носил топката. шоуто е било супер. то това говори за школата тука. само повече пари да имаше...

missing_
08-23-2005, 07:53
айде сега да ви питам кой ви е най- тъпия атракцион там???
точно до кулата имаше едно дето се въртеше навсякъде... :roll: не го помня как се казваше
въртеше се супер бавно и на него ми беше станало лошо :evil:
а за парашутизма...вий си скачайте ама в тва село Габрово елате ми намерете вий парашути :cry:

korn___
08-23-2005, 08:40
ко се занимавате с детски неща ?!? да ви дам сайта за парашутни скокове по добре ? 100 лева е обочението и ти дават и 1 безплатен скок май беше от 800 метра :lol: и после за 30 лева ... да не ви казвам че скачаш от 4800 метра ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

по добре усещане здраво му кажи...баща ми е парашутист ... другото лято ще се метаме цялото семейство без майка ми де ... (бъзлива душа) :twisted:

които го интересува ... да ми пише :P
ето - втори човек за парашутизма. ако се интересувате - една от най-добрите школи е наща(казанлъшката) и даже световно е имало тука. но е било преди доста време. и още нещо интересно, макар пак от преди много време. ами казанлъшкият футболен отбор е играл известно време в А група. и всеки мач е започвал с десант, десетина парашутисти са скачали и са се приземяали на терена. и най-добрият е падал точно в центъра и е носил топката. шоуто е било супер. то това говори за школата тука. само повече пари да имаше...

аз съм от софия ... далечко ми е заканлък...за тва ще се запиша в софииската школа :D пък някои ден може да се видиме ... в небето :wink:

AvLee_hah
08-23-2005, 08:45
Качвала съм се веднъж.
И щях да се кача и втори,ако бях доволна от оценката ми по математика на изпитите :D

BABY_SEXY_GIRL
08-23-2005, 11:05
Ох, любимата ми тема :twisted: Аз ходих миналата година там с приятеля ми...аз живея за адреналина просто и нямаше как да не ми стъпи крачето там :lol: Качихме се на лодката, на една въртелешка такава с като люлки на нея...и след това аз отидох в WC-то да се оправя малко щото бях неразположена и морка на всичкото отгоре :lol: После излизам и гледам че завалява...приятеля ми ми каза да си ходим, а аз отвърнах че няма да си тръгна докато не се кача на Кулата :twisted: И взехме набързо билети в последния момент, а взе че заваля адски много вече и аз наща мокра до кости ще се качвам на Кулата с приятеля ми, ама те онези казаха че не може :evil: И трябваше да върнем билетите :evil: :evil: Много ме е яд ама...то баси климата в сф, цял ден се пържиш на слънце и изведнъж завали порой :shock: баси времето там! И сега съм се зарекла да се кача на Кулата, просто го искам а искам ли го ще стане :lol: Само някой щастлив ден да отпътувам за сф и съм там :mrgreen:

Bimper-ska
08-23-2005, 20:01
И аз като бях времето беше такова - валя по обяд, а след обяд - пекна слънце. Затова и първото нещо, на което се казих беше кулата. Аз главно заради нея отидох.
А относно най-тъпия атракцион(от тези за възрастни де) мисля, че е онова с едни такива като пиратски кораби, не се сещам как се казва - прекалено детско, а го дават за цялото семейство :?