PDA

View Full Version : Защо повечето(да не кажа всички)се оплаквате от живота?



just
08-22-2005, 08:06
Мога ли да ви питам що повечето(да не кажа всички)се оплаквате от живота?Всеки само говори света колко е гаден и мизерен и тн?Защо мислите така,не мислите ли че рано или късно животас Ви ще се "оправи"(въпреки че и сега си е супер),но в много мнения не само в този форум чета "кооолко сте нещастни"и как живота е мизерен,гаден и тн?Кое не ви е добре?

kellybundy
08-22-2005, 08:10
nima iska6 da mi kaje6 4e tvoq jivot e idealen??
e sry ama ne si4ki sme takiva optimisti
to ne e i mn hubavo da se prai6 4e si4ko ti e nared 4e izvednuj moje da poludee6
az samata se opitvam da ne mrazq jivota i da ne povtarqm kolko e gaden no seki si ima migove kogato mu se 6te sveta da svur6i i tova e normalno!

just
08-22-2005, 08:12
Естествено не е перфектен,но никога нямам сериозни проблеми...и просто колкото и гаден да е живота ти винаги има поне едно хубаво нещо...

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 08:31
Ахахахха сички се оплаквате от живота , щото просто няма от кво друго :idea: :) При мен сичко е перфект и да чукна на дърво да си остане така 8)

just
08-22-2005, 08:32
Ахахахха сички се оплаквате от живота , щото просто няма от кво друго :idea: :) При мен сичко е перфект и да чукна на дърво да си остане така 8)

Поздравявам те,и аз така!!!Тряя ходиме да се черпиме!

pinK_Baby
08-22-2005, 08:37
и аз малко се ядосвам като видя изказвания от сорта Life Sux или нещо от сорта ама кво да се прави,просто сега сме в такава възраст,в която приемаме всичко като едно голямо нещастие и голяма трагедия и обвиняваме "скапания шибан живот" заради тва,че сме преживели любовно разочарование или,че ни дават малко пари и бля бля бля...знам,че има и хора,чиито проблеми наистина са сериозни и искрено им съчувствам,но повечето прекалено много се задълбочавате и се правите на мъченици,но както казах нормално е за възрастта...не знам аз ли съм адския оптимист или непукист може би,но не приемам нещата толкова издълбоко и навътре...дори сега ми предстои раздяла с първата ми истинска любов и наистина ми е трудно ама не съм тръгнала да казвам колко несправедлива и гадна е любовта,а и не забравяйте животът е такъв какъвто си го направиш...гарантирам ви,че ако стоите и само се жалвате колко ви е гадно на всички, той никога няма да стане по-добър....повярвайте,че още нищичко не сте видели от живота...човек е създаден за това - да се бори,да оцелява,да се развива и да трупа житейски опит...всички сме преживявали разочарования,важното е дали ще погледнеш на тях като нещо не чак толкова сериозно или ще се задълбаеш в тях като най-голямата трагедия в живота си....вие си избирате какъв да е погледът ви върху нещата :arrow: от гледната точка на оптимистите или на песимистите.... :wink:

miloto_girl_4e
08-22-2005, 08:52
Ami ti kakvo o4akva6 ot nekvi nedorasli puberi?Da gledat realno i smisleno na ne6tata li ? Emi sorry,ama nqma da stane tova :!: Prosto pove4eto TEENS(i az sam sred tqh)ne sa se sbluskvali s istinskite problemi ot jivota i za tqh tova,4e naprimer ne im davat mnogo pari ili ne gi puskat ve4er do kusno si e seriozen problem i togava se qdosvat i po4vat da psuvat "gadnia 6iban jivot" :!: I az ponqkoga imam gadni momenti,v koito prosto NE iskam da sam na tozi svqt :!: :?

мечтател
08-22-2005, 08:56
Ахахахха сички се оплаквате от живота , щото просто няма от кво друго :idea: :) При мен сичко е перфект и да чукна на дърво да си остане така 8)

Поздравявам те,и аз така!!!Тряя ходиме да се черпиме!
с мене сме вече трима. къде ще се черпите?
и аз малко се ядосвам като видя изказвания от сорта Life Sux или нещо от сорта ама кво да се прави,просто сега сме в такава възраст,в която приемаме всичко като едно голямо нещастие и голяма трагедия и обвиняваме "скапания шибан живот" заради тва,че сме преживели любовно разочарование или,че ни дават малко пари и бля бля бля...знам,че има и хора,чиито проблеми наистина са сериозни и искрено им съчувствам,но повечето прекалено много се задълбочавате и се правите на мъченици,но както казах нормално е за възрастта...не знам аз ли съм адския оптимист или непукист може би,но не приемам нещата толкова издълбоко и навътре...дори сега ми предстои раздяла с първата ми истинска любов и наистина ми е трудно ама не съм тръгнала да казвам колко несправедлива и гадна е любовта,а и не забравяйте животът е такъв какъвто си го направиш...гарантирам ви,че ако стоите и само се жалвате колко ви е гадно на всички, той никога няма да стане по-добър....повярвайте,че още нищичко не сте видели от живота...човек е създаден за това - да се бори,да оцелява,да се развива и да трупа житейски опит...всички сме преживявали разочарования,важното е дали ще погледнеш на тях като нещо не чак толкова сериозно или ще се задълбаеш в тях като най-голямата трагедия в живота си....вие си избирате какъв да е погледът ви върху нещата :arrow: от гледната точка на оптимистите или на песимистите.... :wink:
за всичко съм съгласен, но не е от възрастта, а от това как гледаме на живота.

Kill Zone
08-22-2005, 09:05
Зависи какво взиамш за отправна точка.Аз работя,изкарвам си предостатъчно пари като за 4 души а съм сам.Имам си всичко което ми трябва и немога да се оплача от липса на нещо.Проблемите,които имах преди за някои неща вече ги няма но вианги възникват нови.Живата е красиво нещо.Перфектен си е но върпосът се крие в това какъв ще си го направиме ние.кои се оплакват от живота...пенсите,пуберите дето си мислят че обичат, родителите.Аз лично немога да се оплача от толквоа много от живота .Винаги има доволни и недоволни.

tedo_davis
08-22-2005, 10:08
Ami ne ne se oplakvam ... haresva mi da jiveq v dyrjava v koqto e pylna mizeriq - navsqkade vsichki za korumpirani ... tunem v bokluci - do predi nqkoi mesec (da ne kaja sedmica) v Sf nemojeshe da se vyrvi ot Boklucite po ulicata ... haresva mi da jiveq do zavod za cvetni metali i da disham gazove ... haresva mi ... kogato stana na 18 i zapo4na da rabotq i da vzimam zaplata (minimalna) kym 150 lv (nai-mnogo) i da ne moga da si platq samo tok-a ... mnogo mi e priqtno da vyrvq po ulicata i da byda prebit ot cigani ... da mi vzemat vsichko i posle da gladuvam 2 meseca ... haresva mi da gledam kak navsqkade se see smyrt ... ubiistva i teroristi4ni aktove - breh tova e naistina "PREKRASNO" :roll:

Bloody_Tear
08-22-2005, 10:13
Има тийнове,които нищо не са видяли от живота и се оплакват за незначителни неща:Нямам гадже,приятели,дебела,слаб ,плоска съм незнам си какво си.Още не са вкусили болката и мъката,която тепърва им предстой и си мислят,че техните проблеми са огромни!Стотици хиляди пъти наще са ми казвали,че дават всичко,за да се върнат към тези дн.Да учат и да живеят на гърба на мама и тати,а не да плащат данъци,да раждат,да осигуряват жилище,да се потят в някаква тъмна стайчка,да са поттискани от обществото,от шефа,от хората.
Но има и тинейджъри,които найстина имат проблеми.И то такива каквито никои възрастен не може да има.На тази възраст човека е много по психически нестабилен и не отстоява на трудностите,но с времето се научава.
Общо взето има си и положителни и отрицателни страни в живота.За жалост отрицателните са повече.Не си мисли,че повечето тинейджъри се оплакват от минимални проблемчета.

08-22-2005, 10:23
Jivota si e takav kakavto si go napravim :!: No poneje seki se oplakva i drugo ne znae,i za tova e gaden,ako ne6to ne ti haresva,bori se da go napravi6 obratnoto,seki den si pravi6 kuponi i tva e...Everno si e 4e jivotat ni ne e idealen,no za6to pak da ne se poma4im da og napravim takav :!:

aBeP4eTo
08-22-2005, 10:39
Всеки има моменти на безсилие, когато казва, че живота е гаден, тъп и.т.н.
и все пак аз много пъти съм казвала, че живота е безсмислен, но все пак интересен.

lady_p
08-22-2005, 10:42
Всеки има моменти на безсилие, когато казва, че живота е гаден, тъп и.т.н.
и все пак аз много пъти съм казвала, че живота е безсмислен, но все пак интересен.

Vypreki vsi4ko gadno, jivota e prekrasen!!!

MiRaCuLiXbb
08-22-2005, 10:55
Life sux in BG.

08-22-2005, 12:22
Мога ли да ви питам що повечето(да не кажа всички)се оплаквате от живота?Всеки само говори света колко е гаден и мизерен и тн?Защо мислите така,не мислите ли че рано или късно животас Ви ще се "оправи"(въпреки че и сега си е супер),но в много мнения не само в този форум чета "кооолко сте нещастни"и как живота е мизерен,гаден и тн?Кое не ви е добре?











awe mnogo si tupa ma ofca. 'teenPROBLEM.net' ne ti li govori neshto ?

мечтател
08-22-2005, 12:47
Мога ли да ви питам що повечето(да не кажа всички)се оплаквате от живота?Всеки само говори света колко е гаден и мизерен и тн?Защо мислите така,не мислите ли че рано или късно животас Ви ще се "оправи"(въпреки че и сега си е супер),но в много мнения не само в този форум чета "кооолко сте нещастни"и как живота е мизерен,гаден и тн?Кое не ви е добре?

awe mnogo si tupa ma ofca. 'teenPROBLEM.net' ne ti li govori neshto ?
ти акъл в простата чутора имаш ли ве?
и се пише оВца. и като е тийнПРОБЛЕМ що само да се оплакваме? егати тъпунгера, егари нещото! ти много добре ли се чувстваш, като по цял ден слушаш простотии? или за това как на някой много му било мъчно, че някой си еди кво си направил. добре, има проблем - ок. ама ако само за тва слушаш ти ще станеш егати депресирания. защо да не говорим и за положителни неща? ето, аз например пуснах тема за чистене на уши. не защото имам проблем като си ги мия, а за да разсея малко народа. от всички тия проблеми и от тва колко лош бил света. е, драги ми смехурко света ще е лош докато само седиш и се оплакваш. кат не ти харесва - направи нещо да го промениш, а недей рева във форума

vra4ka
08-22-2005, 19:18
Никога не съм смяла да се оплаквам от живота!
Всеки сам си го праии :wink: :wink: :wink: :wink:

mary_jane_666
08-22-2005, 19:23
Life is a Bitch

chupacabra:)
08-22-2005, 19:30
еми оплакваме се. що.
няма щастливи хора. всеки ще намери нещо заради което да се цупи. като го получи - ще забрави и ще си намери нещо друго, за което да се цупи.
такива сме си хората..

just
08-23-2005, 09:45
Не е гадно в БГ както го каза някой...имам предвит тука си имаме сичко което си имат и другите страни...е има някой работи дето липсват,ама са нали за тва са самолетите и екскурзиите!

aBeP4eTo
08-23-2005, 12:53
добре бе...
мамините дечица дето бащите им джоб пълен като на Рокфелер...
смешни са ми такива "нали има самолети" има самолети ама пари дали има? Ми в България няма Аифелова кула ама знаеш ли кога ше хвана самолета и ще отида в Париж... Като си намеря спонсор :D

just
08-23-2005, 12:54
Ми които има спонсори има и ПариЖ

aBeP4eTo
08-23-2005, 12:59
пф just трябва ли вав всяка тема да се правиш на вървежна мацка като не си?
Аман от комплексарки бе...
пускаш тема за живота... що сме се били оплаквали :? дали защо... колко сложно, а?
После обръщаш темата на 340 градуса на 13 или 14 си? :x

just
08-23-2005, 13:01
Mи не се правя на "вървежна мацка" просто си се кефа на всичко,просто като няма кво да прая днес(както и вчера,болна съм)ми идва музата за shit hit...ма няма кво да Ви обяснявам!А и не съм комплексарка!

AvLee_hah
08-23-2005, 13:46
Ми като бях малко детенце и аз нямах проблеми.
Като малко пораснеш,осъжнаваш някои неща за живота и за хората...
Но тъй като аз съм винаги положително настроена към всичко,не се оплаквам от живота.
Всеки си има моменти,когато мрази всико и всички...но има хора,който цялата им нагласа е такава,ето тях аз не мога да разбера :?

Само ако си помислите,колко хора има,които са болни,които са инвалиди и какво ли не биха дали за нормален живот,който вие имате.Но както се казва всеки с проблемите си и всеки тези проблеми ги приема различно. :wink:

just
08-23-2005, 13:47
Ми да,аз не отричам че съм малка,но наистина твърдя че...няма значение!

AvLee_hah
08-23-2005, 13:53
//OFFTOPIC

Ми да,аз не отричам че съм малка,но наистина твърдя че...няма значение!
a na kolko si?

just
08-23-2005, 13:54
13,на 08.09 ставам на 14...

Bloody_Tear
08-23-2005, 16:48
13,на 08.09 ставам на 14...
Ъхъ...еми тепърва ще разбереш защо се оплакваме от живота :twisted:

Jenq
08-23-2005, 16:50
Az specialno ne se oplakvam...pone ne mnogo,a kogato go pravq,tova e zashtoto prejivqvam nqkakav truden moment...e,kak da ne se oplakvam,kogato mi e tejko :?: :!:

AvLee_hah
08-23-2005, 18:03
13,на 08.09 ставам на 14...
Значи си за 8-ми клас :wink:
За една година човек на тази възраст пораства...ама аз не мисля,че на 14 години(колкото съм и аз) нищо не разбираш от живота.ама ти все още си на 13..тъй че :lol:

korn___
08-23-2005, 19:00
Life sux in BG.

много си прав !то тва не е живот то е ....

иначе аз едно време много се оплаквах и мрънках ... ама са вече .... се радвам на тва дето имам ! нищо че примерно момичето дет обичам е на 300 км от мен ... аз се пак се радвам че го имам и това ме крепи ... колкото и учудващо да е за секи тва ... и тоя начин на оспокояване :D

vra4ka
08-23-2005, 19:13
авееее какво се праите толкова на големи сички
Точно тва е че сме прекалено малки за да имаме свясна причина,заради която наистина да ни е гадно!!!
Никой от тоъи форум не е на възраст,на която може да каже че е видял достатъчно!!!!
Така че съм абсолютно зад just-няма какво толкова да се оплаквате от живота!Всеки сам си го прави и ако на 13-25 годишна възраст не му се живее,просто да се осъзнае малко :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

LiNkiN4eTo
08-23-2005, 20:15
Ami ne ne se oplakvam ... haresva mi da jiveq v dyrjava v koqto e pylna mizeriq - navsqkade vsichki za korumpirani ... tunem v bokluci - do predi nqkoi mesec (da ne kaja sedmica) v Sf nemojeshe da se vyrvi ot Boklucite po ulicata ... haresva mi da jiveq do zavod za cvetni metali i da disham gazove ... haresva mi ... kogato stana na 18 i zapo4na da rabotq i da vzimam zaplata (minimalna) kym 150 lv (nai-mnogo) i da ne moga da si platq samo tok-a ... mnogo mi e priqtno da vyrvq po ulicata i da byda prebit ot cigani ... da mi vzemat vsichko i posle da gladuvam 2 meseca ... haresva mi da gledam kak navsqkade se see smyrt ... ubiistva i teroristi4ni aktove - breh tova e naistina "PREKRASNO" :roll:
ми общо взето тва е :!: кво да кажа като от една седмица в моя квартал обикаля всеки ден един луд наркоман ... в магазина в моя блок отишъл да души продавачката и да краде цигари , куките го гонили , но на другия ден пак се върна ... нападал съседките , утре може да ме изнасили :shock: никой не е защитен , ми как да не се оплаквам :?:
от това си струва да се оплачеш , а не от " счупен нокът " или " асансъора не работи " :evil:

techCandy
08-23-2005, 21:06
Всеки сам си го прави
Много е лесно да кажеш всеки сам си го прави, докато
един ден не осъзнаеш, че много малко неща зависят от тебе, дори са собственото ти тяло. Ще дойде и при тебе деня в който ше разбереш, че нямаш контрол над нищо, колкото и да не ти се вярва. Надявам се да ми запомниш думите, че не всеки сам си го прави.
И друго не мога да разбера, хора, вие които твърдите, че в България е съкс, пробвалили сте се да живеете в друга страна. Аз такива проблеми си създавам само и само да се върна и да продължа да живея в България. Незнам, за мене вие не сте в ред, и всъщност не сте осъзнали нещата както трябва. Дано прогледнете някой ден, защото много са малко българите в чужбина, които твърдят, че там е по-хубаво от тук....По-въпроса, живота не е гаден, живота е много гаден, и много ми се иска никога да не съм се раждала. Но като е гарга да е рошава, до последна капка кръв, и така...

AvLee_hah
08-23-2005, 21:53
Никой от тоъи форум не е на възраст,на която може да каже че е видял достатъчно!!!!
Така че съм абсолютно зад just-няма какво толкова да се оплаквате от живота!
Никой никога няма да е на възраст,в която да каже,че е видял всичко.

just
08-24-2005, 08:58
Ami ne ne se oplakvam ... haresva mi da jiveq v dyrjava v koqto e pylna mizeriq - navsqkade vsichki za korumpirani ... tunem v bokluci - do predi nqkoi mesec (da ne kaja sedmica) v Sf nemojeshe da se vyrvi ot Boklucite po ulicata ... haresva mi da jiveq do zavod za cvetni metali i da disham gazove ... haresva mi ... kogato stana na 18 i zapo4na da rabotq i da vzimam zaplata (minimalna) kym 150 lv (nai-mnogo) i da ne moga da si platq samo tok-a ... mnogo mi e priqtno da vyrvq po ulicata i da byda prebit ot cigani ... da mi vzemat vsichko i posle da gladuvam 2 meseca ... haresva mi da gledam kak navsqkade se see smyrt ... ubiistva i teroristi4ni aktove - breh tova e naistina "PREKRASNO" :roll:
ми общо взето тва е :!: кво да кажа като от една седмица в моя квартал обикаля всеки ден един луд наркоман ... в магазина в моя блок отишъл да души продавачката и да краде цигари , куките го гонили , но на другия ден пак се върна ... нападал съседките , утре може да ме изнасили :shock: никой не е защитен , ми как да не се оплаквам :?:
от това си струва да се оплачеш , а не от " счупен нокът " или " асансъора не работи " :evil:

Ми то във всяка държава си има "лоши квартали"!
Да не мислите че само тук е така,
да не говорим че целия свят стана лош,
щото незнаеш дали няма да те гръмнат като отидеш на почивка в Турция или Лондон,
но става въпрос че всеки ГРАД СИ ИМА ГАДНИТЕ КВАРТАЛИ,
даже няма квартал без луд,
има наистина опасни квартали в София,
и ако ваще са избрали да живеете точно там...
верно е гадно!

morsmordre
08-24-2005, 09:36
'Cause Life SuckS :!: It's Harder, Shorter and Pointless than DeatH :!:

Death RulZ :!: Nobody knows what's it like, but everyone's afraid of it :!:

Pe666o
08-25-2005, 05:48
vsi4ki mrynkat 6toto jivota e borba..a ne mnogo hora obi4at da se borqt istinski :wink:

vra4ka
08-25-2005, 18:56
vsi4ki mrynkat 6toto jivota e borba..a ne mnogo hora obi4at da se borqt istinski :wink:
Това наистина е 100000% така!!!!!!!
Вярно е че не всичко зависи от нас,но ние поне можем да се опитаме да направим нещо!
Щом в момента сте пред компютър и четете и не сте умряли от глад :arrow: подържате средно ниво на живот и имате и малкото!Надявам се че никой от вас не страда от сериозна болест или има проблеми със здравето!Защото това са истински причини поради,които човек наистина може да е отчаян от живота.Същото важи и за смъртта!
Но тогава,когато животът е станал гаден поради гореспоменатите проблеми или нещо наистина сериозно,а не "на 15 съм гаджето ми ме заряза,не мога вече да живея",тогава човек е длъжен да продължи!Това продължаване може наистина е много трудно,но всеки от нас е длъжен да се опита на живее,защото никой не дава гаранция,че ще живеем пак и че тогава ще е по хубаво :!: :!: :!:
Надявам се някой да е разбрал нещо от това,което написах :wink:

devil4e
08-25-2005, 19:51
Оф... Колко ги мразя тези теми! Не можете ли да разберете, че хората си имат проблеми и дори за вас те да са глуъпави, за самия човек може да са много важни! Много ви е кеф да слагате всички под един знаменател, а това е НЕВЪЗМОЖНО! А и да мразя живота си, кво оттва? Само и само да стане темата! Поредната глупост... Ако някой има сериоззни проблеми, няма да ги сподели ей така с непознати! Нали затва са приятелите (ХАХххХАхххХАхххХА - сетих се оная тема на същата юзърка - "Много ви обичам" - ХАххХАХххХАХххХАх)