PDA

View Full Version : Имам голям проблем!



Vrednia
08-22-2005, 10:53
Добър ден на всички аз съм нов в този форум,но имам така да се каже голям проблем. Не знам защо но винаги когато влизам да початя (няма занчение къде) и когато момичето ми поиска снимка и аз и дам тя спира да пише не знам дали съм горзен или нещо друго. Има и друго когато отидем на дискотека с приятелите на всеки един му се лепва девойка, а на мен не. Никога не съм се държал с момиче по лош начин винаги съм бил мил, но никога не се получава. Найстина не знам какво да правя. Понеже нямам снимка (понеже я изтрих) да ви покажа на какво приличам ще ви се опиша : 187 см. 87кг. зелени очи кестенява коса на 16 години.
Искам поне един път някое момиче да забележи и мен.Не знам какво да направя това да се случи.Помогнете!

08-22-2005, 10:57
Ami slu4va se...e spokoino,nali ti si znae6 4e si krasiv,skoro i drugite 6te go proumeiat.Moje bi ne6to v izla4vaneto...e se pak nameri snimka i dai nasam :D :wink:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 10:59
Ох майко още едно зле :) Просто седя си ся, свиня пица и с чудя какви колосални проблеми занимават младежта в наше време :)

Vrednia
08-22-2005, 11:00
ето снимка http://img392.imageshack.us/img392/8752/az1zh.th.jpg (http://img392.imageshack.us/my.php?image=az1zh.jpg)

08-22-2005, 11:06
Eeee da...dai niakva po istinska de...da ti se vijdat o4ite,kosata,liceto,to ako hodi6 seki pat taka e iasno 4e niama da te haresat :!:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 11:07
Аре е що никой не пише ? :lol:
Виж ся ше почнат "о ама нищо ти няма, мноо си пич, кефиш мефиш блабла" Ше ти стане кеф до следващия път, когато някой не ти пише в чата. :) После пак ли ше ни питаш ? :)
Ае приемай се какъвто си и не се тормози с такиа глупости. И кво ако непознати не те харесват ? Начи лошо за теб, че го зимаш навътре.

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 11:10
to ako hodi6 seki pat taka e iasno 4e niama da te haresat :!:Такъв е фешъна ся :)Ама елементарното мислене се обажда :) Нямало да го харесат щото се е снимал с цаки и шапка АХАХАХХАХА. Нали малките "жени" точно такиа търсят :lol: Гъзета :) Не го казвам като обида просто ми е забавно :)

08-22-2005, 11:13
to ako hodi6 seki pat taka e iasno 4e niama da te haresat :!:Такъв е фешъна ся :)Ама елементарното мислене се обажда :) Нямало да го харесат щото се е снимал с цаки и шапка АХАХАХХАХА. Нали малките "жени" точно такиа търсят :lol: Гъзета :) Не го казвам като обида просто ми е забавно :)Emi az pove4e darja na niakoi da mu vida o4ite,ot kolkoto da se krie zad nekci caiski,a i ia po odbre sloji edn a6apka s kozirka i napravo 6te si bomba :!: :D :D :D

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-22-2005, 11:16
Ахахах толкова е невероятно, че чак ше повярвам :lol: Ае стига съм се занимаал. Не съм кошче за душевни отпадъци :)

lady_p
08-22-2005, 11:21
K'vo ti puka kak izglejda6 na vyn6en vid, vajnoto e da si krasiv vytre6no. Mnogo drugi na na6ata vyzrast tova vse o6te ne sa go usaznali, kogato poporasnat o6te malko 6te go razberat i togava 6te se smee6 na tova koeto sega nar4a6 golqm problem! Naistina priemai se takyv kakyvto si, nemoje6 da se promeni6 dori i da iska6, taka4e ....spoko.

lady_p
08-22-2005, 11:26
Ахахах толкова е невероятно, че чак ше повярвам :lol: Ае стига съм се занимаал. Не съм кошче за душевни отпадъци :)

Ha-ha t'va me izkefii-ama e mnogo vqrno, v kraina smetka naistina tuka nikoi ne e ko64e za du6evni otpadyci!!! :twisted:

SweetBunny
08-22-2005, 11:50
ti ima6 hubavi o4i (6tom sa zeleni... :wink: ) ne gi prikrivai s teq tumnite o4ila.....i taz 6apka nedei si slaga...az nemoga hubavo da te vidq na taq snimka...no ne mislq 4e si grosen - ima6 hubavi ustni :P hahahaa mi taka e
aee spoko...i kato hodi6 na disko ne nosi slun4evi o4ila :D i moje bi 6te ima pove4e momi4eta okolo teb
NE SE KOMPLEKSIRAI TOLKOVA - TRQQ DA IMA6 POVE4E SAMO4UVSTVIE - vnu6ava6 si 4e ne te haresvat :wink:

craZy_gurl
08-22-2005, 12:56
nai-vajnoto e da imash samochuvstvie.Ot tam natatak mackite shte ti se lepqt

santRi
08-22-2005, 12:57
Samo edno she kaja - Vsi4ko e vypros na samo4uvstvie!!!Ako si takav sviti4ak i sramejliv i se si mislish 4e ne te haresvat mi mn qsno 4e nqma da te haresvat.Moje da ne si nqkaf super gotin pi4 deto si4ki da mu sa lepqt ama dai malko samo4uvstvie de...ko e tva neshtu?!?!?Ako ti se haresvash i drugite she te haresvat!Tva e..

GeRyTo
08-22-2005, 13:42
nai-vajnoto e da imash samochuvstvie.Ot tam natatak mackite shte ti se lepqt

Мда, тоя акъл май трябва с фуния да ви го наливам в главата, за да разберете!!!