PDA

View Full Version : Iskam malko pomosht



tupotiq
08-22-2005, 21:02
Shte davam na kratko
hora na 19 godini sum.upotrebqval sum treva no rqdko pusha.Problema e 4e mi predadoha 4e cqlata mahala durtite me misleli za narkoman.Ne prili4am izobshto na takuv shtot NESUM, tova me iznervq mnogo i se 4udq kakvo da napravq.mislq si 4e nqkoi ot tiq istinski narkomani tuk v mahalata go e izplqskal pred durtite a primerno tva ako stigne do ushite na nashte ozna4ava smurt i she trqbva da razbera istinata i da opravq neshtata.4udq se dali da podhojdam po mirniq na4in ili po burniq i da pre4ukam nqkoi za da razbera istinata.
ako moje savet4e

liebeskummer
08-22-2005, 21:20
Според мен те еб...т много яко.Кой е тоя дет ше отиде при дъртите да им обяснява къв си нарко?Така че спокс.А ако ше биеш някой почвай с тоя дет ти го е казал тва :twisted: :twisted: :twisted: :arrow:

alien_f
08-22-2005, 21:56
Ako napadne6 s ubidi nqkoi ot tqh ili ako se stigne do fizi4eska razpra 6te se ubedqt 4e si takuv!nasila hubost nestava!probvai da pogovori6 s nqkoi ot tqh makar 4e i togava ne e sigurno 4e 6te ti povqrvat,za6toto ima 1 takava pogovorka-''guzen negonen bqga''(moje samo ako nqkoi ot tqh ti go e kazal v o4ite)
A na va6te im go podmetni kato na 6ega,za6toto e po dobre purvo da go 4uqt ot teb!a ako ne6to se zapalqt im kaji da ti napravqt test i se napravi na jestoko obiden,4e ne ti vqrvat!naistna e mnogo slojno a i ot kvartalnite klukario nqma otarvane!USPEH :wink:

AmFeTcho
08-22-2005, 21:58
pi4 da te svetna kaji na va6te vie na koi vqrvate na narkoman4etata ili na mene we i gotoVo

An4e
08-22-2005, 22:17
pi4 da te svetna kaji na va6te vie na koi vqrvate na narkoman4etata ili na mene we i gotoVo
Хахаа :) това ме накефи :)!Наистина можеш да кажеш нещо от рода... или пък "Вие на кварталните клюкари(или нещо друго) ли ще вярвате!" както казаха преди мен...

lubovtaegadna
08-22-2005, 23:23
пич разбирам те закво говориш щото и мене ме обявиха за наркоманка :) аз бях пробвала амфет и училищната клукарка е разбрала и разправяла че аз вече се друсам сериозно :) а аз всъщност само пробвах :) ама както и да е де - и аз това се питам:дали сега на 15ти септември като я видя и да и напукам шамарите (щото вече почва мн лъжи да говори по мой адрес) или да се направя на приятно разсеяна.....кофтито е че сега верно всички си мислят че се друсам :(

blackboy
08-23-2005, 06:23
По-добре пребий някой ,това не е шега работа :lol: :lol: :lol:
хахах големи приятели имаш ,брат :shock:
като 19 годишен трябва да предприемеш добра постъпка :D така ,че се замисли :shock:



Според мен те еб...т много яко.Кой е тоя дет ше отиде при дъртите да им обяснява къв си нарко?Така че спокс.А ако ше биеш някой почвай с тоя дет ти го е казал тва :twisted: :twisted: :twisted: :arrow:
да бе ,това не мога да го разбера :shock:

@amFeTcho
Неее.... :lol: тоя номер минава само за тия под 15 :lol:
С един тест може да им докаже (на тяхните) ,че не е такъв ,но само на думи....едва ли :rolleyes: