PDA

View Full Version : Любима комедия и любим страшен филм



wetti
08-23-2005, 08:18
Напишете тук на кой филм сте се спуквали от смях :lol: :shock: Аз помня как като малка полудявах от смях на "Сам в къщи" :wink: Наскоро гледах "Boat Trip" и "Eurotrip" на тях супер много пак се смях също и много много други филми,но им забравям имената :x
Също да ви попитам на кой филм сте се "попикавали" от страх и ужас? :o Поня,че след като гледах "Писък 1" ми беше малко страшничко :P Също съм гледала още хиляди страшни филми като "Мълчанието на ганетата","The ring" (е той не беше чак толкова де :wink: ),"Гърлото на дявола" и много много други :lol:

Айде стига съм писала аз ваш ред е :shock: :P

п.с може и да е имало такава тема,но аз лично не помня,за това е пуснах. 8)

korn___
08-23-2005, 08:36
мен любимата ми комедия е Не прави бъркотии така съм се смял на едно място щях да комабирам от смях 100 % съм сигорен че никои не го е чувал тоя филм но е просто брутално смешен !!!иначе за ужас ...The Thing си е класика но най харесвам Самоличност или ... на UK Identity тва са ми любимите филми :D а и филма четвъртак ... нема друг такъв филм ! филм в които да изнасилват главния герои !!! бруталнооооо :twisted:

lady_p
08-23-2005, 09:13
V4era gledah edin fil ot videotekata, ne be6e to4no komediq a ek6yn-komediq "rubi i kuentin" i baq se posmqh i mnogo mi haresa!!!

CVETELLINA
08-23-2005, 09:21
na men lubimata mi komediq e "TAXI"vsi4kite 4asti sa mnoo sme6ni :D :D a za nai-stra6en film opredeleno "TEKSASKO KLANE"ot toq film 4ovek moje da synuva ko6mari mnoo vreme :shock: :shock:

Funny-sunny
08-23-2005, 09:24
мен любимата ми комедия е Не прави бъркотии така съм се смял на едно място щях да комабирам от смях 100 % съм сигорен че никои не го е чувал тоя филм но е просто брутално смешен !!!
И аз съм го гледала този филм.Готин е!Иначе за ужас определено са "Предизвестена смърт 2"(The Ring 2), "Гняв"(The Grudge).А и "Къщата на восъка"(House Of Wax) си го биваше.Имаше готин сюжет!

SeXy^GiRl
08-23-2005, 10:04
V4era gledah edin fil ot videotekata, ne be6e to4no komediq a ek6yn-komediq "rubi i kuentin" i baq se posmqh i mnogo mi haresa!!!

Filma se kazva Tais Toi prevedeno ot frenski oznachava Mlykni.. pone v neta beshe izlqzyl s tova ime.. Men syhsto mi e liubim syshto trite frenski chasti na Taxi mn mi haresvat.. a za ujasi .. uf mai nemoga da se setq sega

aBnOrMaL_BaBy
08-23-2005, 10:16
За комедия много са, сега ако почна да изброявам със сигурност ще пропусна някоя , но скоро гледах RRRrrrr (незнам дали сте го чували) и беше супер идиотски и безсмислен филм ииииии мноу се смях ! :) аз най-много такива обичам ! :lol: Други яки - Пътуване в Европа , Шантав Петък , Сам в къщи разбира се .. както и мнооого други :wink:
За ужас няма как да не спомена на първо място - То ( IT) по Стивън Кинг!Този филм е велик просто!Сега който го гледа сигурно няма да му е много страшно но за времето си (1990) това според мен беше най-добрия създаден ужас до сега ! :wink: Няма да ги обяснявам кфи преживявания съм имала заради него.. :twisted:
Друг як е "13th ghost" - наистина запленяващ филм... и разбира се "Dead End" - който не го е гледал сега е момента наистина си заслужава! абе аз по принцип най-много ужаси гледам и за това малко са тия които наистина са ме плашили, пък дори да има такива точно в момента за други не се сещам ..

sini4kata
08-23-2005, 10:21
az mnogo mnogo komediiki ne gledam i tochno sega ne moga da se setq za nai smeshnata koqto sam gledala.
a nai strashnite mai bqha:tekstasko klane(ne se seshtam kak se pishe na angliiski),the ring,the rind 2,house of wax(gore dolu),the grudje,creep.mai tova sa.

HouseMania
08-23-2005, 10:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
How High
RRRrrr
51 State

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
House of Wax
Texas Chainsaw
THE GRUDGE

Mina_
08-23-2005, 12:25
Любима комедия.Де да знам.То не е точно комедия ма на "Боен клуб" се попиках от смях. А страшен филм "Hellraiser".

tra^la^la
08-23-2005, 12:55
THE GRUDGE
пхахахаха ей тоз филм може да ви накара да се откажете от телевизията и да излизате нощем..НАСИРААААААА
btw Който е гледал Убийствен Пъзел(Saw)напушен(голяма грешка беше)сигурно също има страх от тъмното и оставането сам в малки затворени помещения...(гаден асансьор примерно)
А за комедии...обичам големи глупости...ама ГОЛЕМИ :D

SummeRLove08
08-23-2005, 14:37
смешни: :arrow:"ТАКСИ 3"
:arrow:"Бащата на булката"
:arrow:"Запознай се с нашите"

страшни: :arrow:"Къщата"
:arrow:"Знам какво направи миналото лято"

08-23-2005, 14:43
Комедии: "I know what you did last summer", "Scream" & "Jeepers Creepers" - на тия филми се скъсах от смях. Направо смех смех и смех.

Ужаси:
Ringu, Ju-On, Shutter, Bunshinsaba, The Eye, Audition, Go-Zu, Profondo Rosso.

SHTE_Te_HVANA
08-23-2005, 15:31
mnoo sam se smql na filma /nai tarsenite v malibu/ super qk e ako mojete gledaite go...

korn___
08-23-2005, 16:49
мен любимата ми комедия е Не прави бъркотии така съм се смял на едно място щях да комабирам от смях 100 % съм сигорен че никои не го е чувал тоя филм но е просто брутално смешен !!!
И аз съм го гледала този филм.Готин е!Иначе за ужас определено са "Предизвестена смърт 2"(The Ring 2), "Гняв"(The Grudge).А и "Къщата на восъка"(House Of Wax) си го биваше.Имаше готин сюжет!

кажи им че филма е супер деболен ... нема друг филм в които бабка на 70-80 години да пиши кос дебел колкото салам :twisted: и какво ли още не ....

cannabinoid
08-23-2005, 19:19
Комедия: [b]Bringing down the house, The girl next door FS
Ужас: House of Wax ...

Night_Whisper
08-23-2005, 21:08
Ми,за комедия не се сещам,но страшни филни-"Знам какво направи миналото лято" и "Още знам какво направи миналото лято".А и "Криеница"-незнам дали сте го гледали,вече излезе и на видео и DVD,но си заслужава.

marusha
08-24-2005, 19:40
za smeshen how high i edna ve4er v poksburi-mn iak film ama e stari4uk.A strashen opredeleno tova shte si ostane TO,kato malka ne mojeh da spia s sni zaradi nego.A gniav sushto e dobur :twisted:

sherry
08-24-2005, 19:59
komedii:
"Boat trip"
"Scary movie 1,2,3"
"American pie"

ujasi:
"Hide and seek"(Krienica)
"znam kakvo napravi minaloto lqto"
"GRUDGE"

Funny-sunny
08-25-2005, 09:30
А и "Криеница"-незнам дали сте го гледали,вече излезе и на видео и DVD,но си заслужава.
Според мен този филм не си заслужава.Да не кажа, че е пълен боклук.Никакъв ужас не е това.Истината е "THE GRUDGE","THE RING 2"!!!

Forgotten
08-25-2005, 09:44
Комедии: всичките са ми любими.

Страшен филм: The Ring

GossipGirl89
08-25-2005, 23:54
Za komediq - "Golqmoto napushvane" i "Amerikanski pai" i 3-te chasti,a za strashen film neznam :)

GLeZoRanA
08-26-2005, 00:00
az ne gledam mnogo komedii ili stra6ni filmi no poslednite komedii koito gledah me skusaha ot smqh tva sa GOLQMOTO NAPUSHVANE i svekurvishta vupreki 4e nai dobrite komedii za men si ostavat negurskite :P :wink:

Exilia
08-26-2005, 14:32
Комедия - "Бели момичета"
Страшен филм... "Тексаско клане", но версията от 1971 година, не от 2003-а :wink:

broken_girl
11-26-2005, 20:13
,,За част от секундата,, и ,,Предизвестена смърт 1 и 2,,

JoInTcHe
11-27-2005, 08:48
Комедии .. How High,Scary Movie 1 и Soul Plane
Ужаси .. The Texas Chainsaw Massacre,The Ring 1, Freddy Vs. Jason,A Nightmare On Elm Street всички части и ... доста други,за които в момента не се сещам

11-27-2005, 11:31
Любима комедия - "Mean Girls" Класика в тиин-жанра - гадни момичешки номера, едно момче, купони и т.н.

Любим ужас - "13th Ghost" страхотен е! Няма какво повече да кажа!

rosskata
11-27-2005, 19:19
По принцип не си падам и по двата жанра, но все пак...


КОмедии- "Love actually","Черна котка, бял котарак", "Робин Худ- Мъже в чорапогащници" :lol: :lol: , "Карибски пирати", "История на света- част 1", и като съм почнала с олигофрениите- Пич, къде ми е колата??? -Къде ти е колата, пич... Пич, къде ми е колата... :lol:

За "The Grudje" е страшен :shock: , но адски тъп.
The Shining и The Exorcist...
На тва се вика ужаси- да не спиш после 1 седмица... :shock: Но по принцип не съм му фенка на тоз жанр...