PDA

View Full Version : Собствена банда...



sangra
08-23-2005, 09:45
Има ли други луди,които да искат да си имат собствена група...? Аз по принцип слушам всякаква музика и още не съм се ориентирала кво точно най-много ми харесва,но напоследък все си мисля,че би било много забавно да имам няква банда за "гаражна музичка"....е и аз да съм вокалистка...Хехе..
:arrow: Я,кажете сега-вие искали ли сте някога да правите нещо такова? А сега искате ли?А правили ли сте?

Swinkenhoffer
08-23-2005, 09:50
ми и на мен ми се ще ... много ясно. аз съм страшно талантлива певица :lol: , ама не познавам хора, които са в състояние да ми се навият. какви глупости говоря?? та аз не познавам нито един човек, който да свири на някакъв инструмент и да има влечение към музиката, която слушам.
мамка му ... начи, много се нервирам. :?

sweezy_girl
08-23-2005, 10:14
estestveno 4e ima az naprimer :) slu6am punk svirq na kitara i sega 6te po4vam elektri4eska nadqvam se .... :roll: :roll: :roll:

sangra
08-23-2005, 10:48
estestveno 4e ima az naprimer :) slu6am punk svirq na kitara i sega 6te po4vam elektri4eska nadqvam se .... :roll: :roll: :roll:
Еей,айде като надобрееш с електрическа-обади се ;) ;) ;)

sangra
08-23-2005, 10:49
ми и на мен ми се ще ... много ясно. аз съм страшно талантлива певица :lol: , ама не познавам хора, които са в състояние да ми се навият. какви глупости говоря?? та аз не познавам нито един човек, който да свири на някакъв инструмент и да има влечение към музиката, която слушам.
мамка му ... начи, много се нервирам. :?

Същия проблем,миличка имам и аз...

sweezy_girl
08-23-2005, 11:00
estestveno 4e ima az naprimer :) slu6am punk svirq na kitara i sega 6te po4vam elektri4eska nadqvam se .... :roll: :roll: :roll:
Еей,айде като надобрееш с електрическа-обади се ;) ;) ;) 6te se obadq dai nomer samo :P :mrgreen:

sangra
08-23-2005, 11:03
хехее...заповядай:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=255265#255265

sweezy_girl
08-23-2005, 11:45
хехее...заповядай:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=255265#255265 AUU NE ZNAEX 4E TVA TI E NOMERA :wink:

sangra
08-23-2005, 11:50
stiga flood! ;) ;) ;)

Death_F
08-23-2005, 12:02
Аз вече си имам метъл и не мога да ти хелпна :wink:

08-23-2005, 12:08
В гимназията си направихме кючек група с още 3 момчета и един ДЖ който ни монтира песента. Тримата всъщност измислихме един яко зле текст който се пееше нещо от сорта на "хайде всичкки пичкии в мерцедесааа, бате боби здраво върти бизнесааа(тва съм аз ама се редува с имената на другите двама лешпери), само на ръчна влиза в завоя , селски тарикат си с пички в мерцедесссааааъааъаъаъаъа ъааааъ :lol: :lol:
Музиката я зехме от един супер безизветен абум ромски песни и отрязахме само музиката и ритмите и го пуснахме да се повтаря като добавихме сречове, свирки, и единия тарикат добави виртуозно изпълнение на тенекия от сирене. Резултатът беше трагичен но точно това целяхме :lol: противно на всички очаквания записахме и клип със домашна видеокамера, зехме на един приятел таксиджия мерцедеса (стара 190-ка със рейсинг лепенки и ръжда по калниците, перденца зарчета на орледалото и пр и пр) и го въртехме на един парркинг, а ние си залепихме златни зъби, по 5-6 от тия евтините пласмасови досущт като златни ланци, абе братя мангасарян ги измислихме много преди тях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Breakaway``
08-23-2005, 15:20
Много се бях запалила по тази идея след като гледах "Шантав Петък" :lol: И си взех китара, бях почнала и уроци, но по едно време усетих, че това не е за мен... не искам да свиря, искам само да слушам китари :lol:

Crow4e
08-23-2005, 20:13
Mnogo iskam da se nau4a da svirq na kitara,septemvri me zapisvat na uroci.A da imam grupa,dori napulno bezizvestna mi e me4ta

marusha
08-24-2005, 19:36
ми и на мен ми се ще ... много ясно. аз съм страшно талантлива певица :lol: , ама не познавам хора, които са в състояние да ми се навият. какви глупости говоря?? та аз не познавам нито един човек, който да свири на някакъв инструмент и да има влечение към музиката, която слушам.
мамка му ... начи, много се нервирам. :?

Същия проблем,миличка имам и аз...
i az se prisuedinaivam... :( mnogo iskam da peia ama niama kak :(

Soul^Fly^F
08-25-2005, 10:06
ami za banda...moje, ma ne sega ina4e moga da svirq na kitara i na barabani, ma poe4e sa kefq na barabanite

xslapshotx
08-25-2005, 10:22
Аз вече си имам noisecore група. Казва се Anal Traktor и първият ни албум е вдъхновен от вас - "Teenproblem.net is for cunts!"

Forgotten
08-25-2005, 10:31
Слушам техно и мн му се кефа. Винаги съм сикал да стана DJ и то добър. В момента се занимавам с това, но все още никъв ме няма :( .