PDA

View Full Version : Vijte kakvo pravi liubovta!



sweezy_girl
08-23-2005, 12:49
"Хей, момче, сещаш ли се за шамара, който ти ударих когато се опита да ме целунеш?
Сещаш се сигурно, беше прекалено, за да забравиш.

Хей, момче, сещаш ли се, когато ми донесе първото цвете
- синьо беше и ме подсещаше за твойте очи. Но цветето падна.
Аз бях много тъжна, но ти се усмихна и ми каза, че ще ми донесеш много такива цветя,
но нито едно от тях нямаше такъв цвят, които да напомня за твоите очи.

Хей, момче, сещаш ли се, когато един ден се опитах да те целуна, а ти се дръпна и ми каза:
- Мъничка, не те обичам вече, обичaм друга и няма смисъл да бъдем заедно.
Тогава те погледнах и казах: "Сбогом!!!"
Обърнах се и откаснах един лист от дървото до мен и започнах да го гриза.
Тогава усетих горчивия вкус на листото. Мислех, че то ще намали болката, но тогава чух твоя топъл и нежен глас:
- Мъничка, може ли аз друга да обичам?
Тогава се обърнах и започнах да те целувам. Колко беше мил света в тези ми мигове.

На другата сутрин отидох при теб, но ти бе блед, тъжен. Не говореше... и когато поисках да си ходя ти каза:
- Мъничка, днес заминавам за Америка! Може би повече няма да се видим.
Аз бях потресена от твойте думи!

На първо време си писахме, но после разбрах,
че не трябва да се разпалва любов без перспектива и че любовта чрез писма не е любов.
В последното си писмо му написах няколко реда от една стара японска поговорка:

"Да обичаш е също като песен да пееш, но няма песен без край!"

Един ден, когато се върнах от училище видях писмо адресирано до мен и веднага познах неговия почерк.
Питах се дали да го отворя или да го оставя в шкафа, както другите неотворени. Двоумях се.
С треперещи ръце го отворих, в него пишеше: " Мъничка, на 12ти вечерта тръгвам от Америка.
На 13ти вечерта ще бъда в София. Връщам се завинаги. Когато чуеш моя глас, ако не ме искаш затвори слушалката.
Ако ме искаш, ще поговорим и ще бъде както по-рано.
И кой казва, че "няма песен без край"? "

Това писмо е намерено до момичето с прерязани вени,
а до нея е намерен вестник на 13та страница на която пишеше: "
...Самолет, който през нощта тръгна от САЩ до Белград, експлодира близо до Югославска граница. Живи няма....
още не е открита причина за експлозията..."

В допълнението на писмото е написано с кървави букви:
" Да обичаш е също като песен да пееш, но няма песен без край... "

Автор: Незнае

08-23-2005, 12:50
Прави тфа че тая тема я има 1000 пъти

sweezy_girl
08-23-2005, 12:50
SU6TOTO!?!?!?!?

08-23-2005, 12:51
Ne :shock:
естествено,че същото :shock:
толкова ли е трудно за вярване :shock:

sweezy_girl
08-23-2005, 12:54
blblblblblb mi xubo! dori da e puskano e ujasno.... :shock:

sangra
08-23-2005, 12:54
Na men mnooogo mi haresva! :cry:

sweezy_girl
08-23-2005, 12:56
dam stra6no e no e tujno ...

miloto_girl_4e
08-23-2005, 13:01
I na men adski mnogo mi haresva,ama nujno li e da bude puskano sto puti?! :shock:

sweezy_girl
08-23-2005, 13:11
mi az ot kude da znam sujalqvam! stiga ste se karali!

luDo_LaPe^
08-23-2005, 13:46
Тва е мноо тъжно :cry: Ма истина ли е?!? :shock:

nejna___
08-23-2005, 14:58
mnogo e hubavo-razplaka me! :cry: :cry: :cry: jalko ako e istina..

MaD_CaT*
08-23-2005, 15:34
Еми...
аз пък за 1ви път го чета :? И страшно ме разчувства :roll: ...Много тъжна историйка :cry:

sweezy_girl
08-23-2005, 16:56
da vi kaja 4estno i az se opitax da razbera dali e istina no kakto vijdate v nevedenie sum i az :(

morsmordre
08-23-2005, 17:03
Мен пък не успя да ме разчувства :D Тази тема, мили дечица, я имаше само още два пъти, така че не се оплаквайте колко сте я гледали :!: Като не ви харесва не четете и не поствайте - толкова ли е трудно :idea: Модовете и админите сами си решават коя тема колко време да остане отключена, при положение, че вече я е имало.

Иначе наистина е хубаво.Но има един друг разказ, който е мн по-добър и по-красноречив (sweezy_girl, нищо лично, само съобщавам :wink: )

chupacabra:)
08-23-2005, 17:05
omg.....
kolko ste bili 4uvstvitelni...... :lol:

sweezy_girl
08-23-2005, 17:11
Мен пък не успя да ме разчувства :D Тази тема, мили дечица, я имаше само още два пъти, така че не се оплаквайте колко сте я гледали :!: Като не ви харесва не четете и не поствайте - толкова ли е трудно :idea: Модовете и админите сами си решават коя тема колко време да остане отключена, при положение, че вече я е имало.

Иначе наистина е хубаво.Но има един друг разказ, който е мн по-добър и по-красноречив (sweezy_girl, нищо лично, само съобщавам :wink: ) eeeeee 6tom ima super sa ako mi dade6 i link ( pak 6te go pusna kato tema :D 6eguvam se )

GeRyTo
08-23-2005, 17:13
Много ми хареса, но определено е много тъжно :( Ако тази случка е истинска....просто нямам думи... :(

Vrednia
08-23-2005, 17:28
много красиво и същевременно много тъжно също като любовта

korn___
08-23-2005, 18:07
сичко на тоя свят ни кара да страдаме ..... кво повече да кажа ?!? :cry:

amy lee
08-23-2005, 19:05
тфа го има около 6746024
но тая история ми е от любимите:)

08-23-2005, 19:08
Da gotino e,setih se.To se kazva6e"Hei mom4e" :wink:

aBeP4eTo
08-23-2005, 20:54
Аз пък го прочетох за първи път обаче страшно много ми хареса. Просто ме кефи профилактично да чета такива неща вдъхват ми вяра, че все още истинска любов съществува. :D

sweezy_girl
08-23-2005, 21:02
chudex se.... edno momche v nachaloto kaza che ima po gotino ot tova! dade mi go no e mn dulgo jelaete li da go dam da go pro4etete i nego?

GeRyTo
08-23-2005, 21:37
Аз пък го прочетох за първи път обаче страшно много ми хареса. Просто ме кефи профилактично да чета такива неща вдъхват ми вяра, че все още истинска любов съществува. :D

Мда, точно! И мен ме кара да вярвам в това, дано и ние я намерим :P , имам предвид освен в твое лице мило {} ;)