PDA

View Full Version : Страхувате ли се от смъртта?



just
08-23-2005, 14:04
Страхувате ли се от смъртта?Не че ме интересува,самата аз незнам дали ме е страх...Можеби ме е страх от това че незнам къде ще отида след като умра

aBeP4eTo
08-23-2005, 14:09
не се страхувам от моята смърт, а от смъртта на хората около мен които обичам страшно много. Иначе не мога да кажа, че не ме е страх, но не виждам и нещо толкова страшно... просто умирам... изчезва всичката болка, всичките спомени, преставам да съществувам като всяко едно живо същество.

Soul^Fly^F
08-23-2005, 14:16
не се страхувам от моята смърт, а от смъртта на хората около мен които обичам страшно много. Иначе не мога да кажа, че не ме е страх, но не виждам и нещо толкова страшно... просто умирам... изчезва всичката болка, всичките спомени, преставам да съществувам като всяко едно живо същество.
Az sym na sy6toto mnenie.Izob6to ne me e grija i ne me e strah za moqta smyrt, a za smyrtta na moi blizki, rodnini, priqteli, za6toto ne znam dali 6te moga da q vyzpriema, da q preglytna i dali 6te moga da prodylja napred bez tqh, dali jivotyt mi 6te e sy6tiq i taka.Strah me e sy6to, 4e 6te razbera, 4e sym zagubila takyv vajen 4ovek i 4e 6te usetq praznota i moje bi nqkvo 4uvstvo na samota...dea znam az.Ae s 2dumi strah me e ot smyrtta na horata okolo men, a ne ot moita-neka pukna ne me e*e.(mai stanaha poe4e ot 2)

lady_p
08-23-2005, 14:25
az moga da kaja 4e kakto me e starh ot smyrta na priqteli, rodnini taka me e strah i ot moqta smyrt!

CVETELLINA
08-23-2005, 14:27
az naistina mnogo se strahuvam ot smyrtta!samo pri misylta 4e edin den nqma da me ima,nqma da se sybudq sutrin,nqma da vidq horata koito obi4am i se ujasqvam!znam 4e e nevyzmojno da jiveem ve4no ama izob6to ne mi se misli za smyrtta :shock: :shock: :shock: :cry:

^FaiNt^F
08-23-2005, 14:27
mmm strah me ot neizvestnostta-kakvo sledva sled tova, dali izob6to 6te ima ne6to sled neq :roll: i me e strah ot na4ina po koito 6te umra...i ot tova dali predi tova 6te se my4a dylgo ili 6te e prosto :roll: nqkakyv kratyk mig-i krai :!: :roll: oo...nz

Chiana
08-23-2005, 15:39
e vseki 4ovek go e strax. no po-skoro me e strax ot neizsvestnoto. dali pak naistina tiq raboti za ada i raq ne sa verni? dali sled smartta si 6te moga da vijdam blizkite si dali 6te moga da gi "gledam otgore"? dali nie ne sme prosto edna 4erupka i imame li du6a, koqto e bezsmartna. dali 6te ima nqkakvo nakazanie za delata ni. i na bazata na kakvo 6te si sadqt? dobro-lo6o? granicata mejdu tqx e tolkova tanka...abe otplesnax se :roll:

naty
08-23-2005, 15:57
не мисля че ем е естрах от смъртта
тъпо е да се страхуваш от нещо
което така и така ще ти се случи
всичко е въпрос на време :D

Breakaway``
08-23-2005, 15:58
Мен ме е страх, да ... не само от моята смърт - имам чувството, че ще умра млада, без да съм направила нещата, които искам да направя. Също ме е страх и от смъртта на близките ми...

Utopia
08-23-2005, 16:54
Страхувате ли се от смъртта?
dali se strahuvam ot kakvo
da umra, da vidq umrql, da vidq umirash,..

kakvo e tova strashuvash li se ot smyrta!
mi che tq si e neshto estestveno, .. jivot-smyrt,.. taka si vyrvi jivota, .. strah ne strah kraq idva sam

morsmordre
08-23-2005, 17:12
Блаааа, сичките ръсите такива лъжи :!: Без да се обиждате,
ама съм сто процента сигурен, че се страхувате от смъртта :!:
Колкото и да си вярвате, че е нещо нормално, и колкото и да прикривате, че не се страхувате от нея,
то е точно обратното :!: Мн ясно, че искате да живеете, че предочитате да живеете :!:
Нямате никакво намерение да умирате и да си тръгвате от този свят :!:
Ако ви кажат, че след една минута ще умрете, няма ли да ви писнат ушите и да потекат сълзи в очите ви, а!? :evil: Така че не казвайте "Не се страхувам от смъртта!".
Изправете се срещу нея и тогава го заявете, а не просто ей така :!:

Колкото до мен - като малък мн се страхувах като си мислех, че един ден ще легна в едно тясно помещение и ще ме ядат червеи, но има неща (за мен), които са мн по-страшни от смъртта.Например тишината... :cry: Това ще ми се наложи на мен - да живея в тишина.Който има повече от една капка в мозъка си, ще разбере.Трудно ми е дори да го напиша, така че няма :!: :idea:

Bloody_Tear
08-23-2005, 17:18
Блаааа, сичките ръсите такива лъжи :!: Без да се обиждате,
ама съм сто процента сигурен, че се страхувате от смъртта :!:
Колкото и да си вярвате, че е нещо нормално, и колкото и да прикривате, че не се страхувате от нея,
то е точно обратното :!: Мн ясно, че искате да живеете, че предочитате да живеете :!:
Нямате никакво намерение да умирате и да си тръгвате от този свят :!:
Ако ви кажат, че след една минута ще умрете, няма ли да ви писнат ушите и да потекат сълзи в очите ви, а!? :evil: Така че не казвайте "Не се страхувам от смъртта!".
Изправете се срещу нея и тогава го заявете, а не просто ей така :!:

Именно.
Общо взето като дойде време,като си изживея живота,като се сбръчкам тогава вече няма да ми пука.Но сега в момента,когато все още почти нищо не съм изживяла и видяла от живота ще ми е мъчно и ще ми е гадно.Но от нейзвестността не ме е страх.Вярвам в прераждането :!:

LunaTriCk
08-23-2005, 17:29
Блаааа, сичките ръсите такива лъжи :!: Без да се обиждате,
ама съм сто процента сигурен, че се страхувате от смъртта :!:
Колкото и да си вярвате, че е нещо нормално, и колкото и да прикривате, че не се страхувате от нея,
то е точно обратното :!: Мн ясно, че искате да живеете, че предочитате да живеете :!:
Нямате никакво намерение да умирате и да си тръгвате от този свят :!:
Ако ви кажат, че след една минута ще умрете, няма ли да ви писнат ушите и да потекат сълзи в очите ви, а!? :evil: Така че не казвайте "Не се страхувам от смъртта!".
Изправете се срещу нея и тогава го заявете, а не просто ей така :!:


Няма да повярвам и ще си умра без да знам защо...
И да ревеш и да не ревеш, по-бавно няма да умреш...

korn___
08-23-2005, 17:57
кво да кажа .... не ме е страх от какво да ме е страх ?!? ще умра и ще отида на страшния съд кадето ще се види ... в ада или в рая ще остана да пия 1 студена вода :D

Jenq
08-23-2005, 17:57
не се страхувам от моята смърт, а от смъртта на хората около мен които обичам страшно много. Иначе не мога да кажа, че не ме е страх, но не виждам и нещо толкова страшно... просто умирам... изчезва всичката болка, всичките спомени, преставам да съществувам като всяко едно живо същество.
Ami da...podobno na tova misleh da napisha i az...

LP_girl_14
08-23-2005, 19:09
Не мисля,че се страхувам койн знае колко за моята смърт,отколкото за тази на мои близки хора.Също така и за тъгата която ще причини моята смърт на роднините и приятелите ми и всички хора които ме обичат! :roll:

vra4ka
08-23-2005, 19:53
мен честно каъано много ме е страх от смъртта :roll:
Просто не мога да си представя да не живея!
Незнам какво става после
Мога да оборя всички неща,които съм чувала за жовпта след края :roll:
Така че просто не искам да си мисля какво ще става :roll:

GURU
08-27-2005, 13:08
Еми не по-яко е да си мислиш какво става след смъртта
ама и за това вече ми омръзва да си мисля.

kaka_lara
08-27-2005, 13:10
strahuvam se ot towa, 4e smurtta moje da me zastigne dosta po-rano ot ochakvanoto :lol:

SweetBunny
08-27-2005, 13:25
Не мисля,че се страхувам койн знае колко за моята смърт,отколкото за тази на мои близки хора.Също така и за тъгата която ще причини моята смърт на роднините и приятелите ми и всички хора които ме обичат! :roll:
da i az taka mislq, no imam 4uvstvoto 4e mnogo malko hora me obi4at :cry: ...4ESTNO KAZANO - IMALO E MOMENTI V KOITO SUM IZKALA DA UMRA i sum bila na kosum da go napravq NARO4NO

party_girl
08-27-2005, 15:24
skoro umrq edin fr na sister.sa6tiq den 6tqla da se sre6ta s nego, no toi kazal, 4e mu e mn lo6o i 6e se ribira.taka i napravil.na sutrinta maika mu go namira martav v legloto-zadu6il se ot povra6tane.ot togava se zamislih-znaem 4e nqkoi den 6te umrem, no osaznavame li go naistina.kato si lqga6 i nz dali 6e se sabudi6, i obrztnoto-kato se sabudi6 nz dali 6te djivee6 da se varne6 i da zaspi6...

marusha
08-27-2005, 20:28
Страхувате ли се от смъртта?Не че ме интересува,самата аз незнам дали ме е страх...Можеби ме е страх от това че незнам къде ще отида след като умра
mogo si prava :wink:

Jamalska
08-28-2005, 10:43
От самата смърт не...по скара ме е страх от болката...

zElEnA^mAsLiNkA
08-28-2005, 13:24
Ami mene me e strah 6t0t0 ne znam kakf0 ima tam g0re sled smyrta ... i neznam k0ga i kak 6te umra k0et0 e d0sta symniteln0! Abe ne mi se umira mlada :)

ThePainIsReaL
08-28-2005, 21:08
:? Ммм..не знам какво да отговоря ,но гласувах с "да",защото определено,колкото и трудно да ми е да живея понякога, не искам да умирам .Да ,страх ме е от смъртта -от моята и от тази на близките и любимите ми .Губила съм ценни за мен хора,няма да се върнат повече :cry: и наистина ме е страх да не загубя и тези,които са до мен сега.

LunaTriCk
08-28-2005, 21:41
искам да умра като дядо ми в съня си, а не крещейки като пътниците в автобуса му. :D

Shmati
08-29-2005, 00:03
Не неме е страх един живот живея а ако ме е стах от това то тогава как бих живяла със страх да не умра.....

Momchence
08-29-2005, 00:25
Да страхувам се пък! Страшно си е, не ми се мре! И все пак не живея в постоянната мисъл и страх кога и как ще умра! Просто като се замисля ми става кофти и ме фаща страх ;) И все пак без страх не може едва ли не на тфа се крепи човешката психика :lol:
искам да умра като дядо ми в съня си, а не крещейки като пътниците в автобуса му. :D Хахахахахахахахахгаскхгдй хфгхахахахахайхсдгфсхдфха хахахакхсгдахахаха

Div_angel_f
08-29-2005, 12:09
Не, защото мисля че нямам какво да губя, все пак ние хората сме само гости на Земята... няма да занесем абсолютно нищо в гроба, защото не е наше...

Alex8
08-29-2005, 12:25
strax me e ot smurta na nqkoi blizuk, no ot moqta smurt ne me e strax

mis_marry_jane_13
08-29-2005, 12:39
opredeleno da

miloto_girl_4e
08-29-2005, 13:26
normalno e da me e strah ot smurtta .. ot neizvestnostta :roll:
no me e mai pove4e strah ot smurta na blizkite mi ..
za6toto az kato umra .. kakvo .. nqma da 4uvstvam ni6to.. ama kato umre nqkoi moi blizuk az 6te produlja da jiveq i da 4uvstvam .. da 4uvstvam edna praznina ... edna tuga ... :?
no naistina si me e strah ot smurtta.. prosto ne moga da si predstavq,4e edin den svetut 6te produlji da su6testvuva bez men :roll:

wild{}baby
08-29-2005, 17:00
Страх ме е! Страх ме е за близките ми, страх ме е да не остана самотна, страх ме е...

santRi
08-30-2005, 07:42
ne se strahuvam ot smurtta. strahuvam se ot tova blizkite mi da si otidat predi men ot tozi svqt. moje bi prozvu4a mnogo egoisti4no, zashtoto ne iskam da stradam az a te... nz moje bi e nai dobre da umrem zaedno za da ne strada posle nikoi ot nas. ina4e mi e vse edno kade 6te otida sled smurtta si. Dale4 sam ot misalta 4e ima ad i rai. 4e 6te mi slojat krila ili 4e 6te me varqt vav golemiq kazan. interesno mi e kakvo 6te se slu4i s du6ata mi, to za tqloto e qsno. no pone edno e sigurno, nqma da 4uvstvam nito bolka nito strast nito 6te mi e toplo lqtoto nit 6te mi e studeno... no nqma i da mi e po dobre

SHTE_Te_HVANA
08-30-2005, 11:15
strahuvam se samo ot edno i to nee smurta ko tolkova saslivash i tova e ot kakvo da sa palshish

WwanAdoO
08-30-2005, 14:35
Еми преди само от тва се страхувах,ама след разни слу4ки ве4е не ме е страх...Когато трябва да умра-ще умра и няма кфо друго да направя,освен да живея по възможно най-интересния и забавен на4ин...
Ама ме е страх от СПИН...

adi_crazy
08-30-2005, 16:46
Мен не ме е страх за моята смърт, аз за смърта на всички мои роднини които много обичам!Също и за смъртта на приятелите ми!

08-30-2005, 16:52
Как ше ме е страх бе! Нали съм безсмъртен!

DeSsi
08-30-2005, 19:23
az naistina mnogo se strahuvam ot smyrtta!samo pri misylta 4e edin den nqma da me ima,nqma da se sybudq sutrin,nqma da vidq horata koito obi4am i se ujasqvam!znam 4e e nevyzmojno da jiveem ve4no ama izob6to ne mi se misli za smyrtta :shock: :shock: :shock: :cry:

I az mislq syshtutu :cry: i sled nqkoi slu4ki oshte pove4e me e strah :cry:

Fallen_angel
09-10-2005, 13:16
Мен не ме е страх.В интерес на истината бих се страхувала, ако бях безсмъртна :)Самият факт, че ще настъпи момент, в който няма да се събудя; знанието, че имам само един живот ми дава стимул да го изживея прекрасно :!:

пипс
09-10-2005, 13:58
ами не ме е страх :roll: все пак страх не страх все някога ще ни се случи

aLoNe^I^BrEaK
09-11-2005, 18:44
ами не ме е страх :roll: все пак страх не страх все някога ще ни се случи
saglasna...;] na si4koto otgore sum imala momenti f koito sum se molela po-burzo da doide toZi moment, taka ili ina4e i beZ da burzam, se nqkuga 6e me spoleti i tfa :D

Tedka-Medka
09-11-2005, 22:27
от моята не..

blackboy
09-12-2005, 08:24
Страх ме е само ако знам ,че ще е мъчителна и бавна...но ако е бърза не!... като за пример ако знам ,че съм болен от нещо и ще умра след 1 седмица бих се хвърлил от блока.... :D

SisTeR`oN`MaXa
09-12-2005, 08:41
AmmMm ne ne se satrahuvam ot smurta... Dori iskam da ymra... tova mi e kato me4ta.. abe dea znam i az samo znam 4e ot smurta hi4 ne me e strah ama hi4 :P Daje she e super qko spored men ako ne mi se slu4i..

DeziRe
09-12-2005, 10:43
Da i to mnogo .opredeleno ne mi se umira :)

Shogi
09-12-2005, 10:47
Не ме е страх...дори доскоро я желаех...вече ми е се тая :!:

xandria
09-12-2005, 12:02
Ne... she's just another condition of life.....

favichka
09-12-2005, 16:17
Мен ме е страх, да ... не само от моята смърт - имам чувството, че ще умра млада, без да съм направила нещата, които искам да направя. Също ме е страх и от смъртта на близките ми...
i az s1m tei :wink:

kiss_you
09-12-2005, 21:29
Мен ме е страх, да ... не само от моята смърт - имам чувството, че ще умра млада, без да съм направила нещата, които искам да направя. Също ме е страх и от смъртта на близките ми...
i az s1m tei :wink:
Ne ste edinstveni!

BlinDBoY
09-12-2005, 21:42
Не ме е страх от своята собствена смърт страх ме е от смърта на близките.... :roll:

IceBaBy
09-12-2005, 21:47
abe ne mislite li 4e sme mladi o6te za da mislim za smyta?e vqrno e 4e 4ovek nikoga ne znae kakvo 6te mu se slu4i utre,no za6to trqbva da sme tolkova 4ernogledi vmesto da se radvame na jivota :?: :!:

PLAMENKO
09-13-2005, 11:10
Не ме е страх толкова от смъртта колкото от това какво става след като умреш , звучи ми тъпо и безмислено света да свършва за теб просто ей така ... :cry:

SeXy^GiRl
09-13-2005, 11:27
Не се страхувам от моята смърт.

morsmordre
09-13-2005, 11:35
Не се страхувам от моята смърт.

Я погледни зад себе си?

EvaneScence_f
09-13-2005, 19:35
ne se strahuvam ot smyrtta,strahuvam se ot jivota!!!!!!!!!

Bling Bling
09-13-2005, 20:05
Да разбира се, да
много ме е страх от смъртта,
насилието в гетото въобще не е мит,
страх ме някой ден да не бъда убит!

bodil4e_f
09-13-2005, 21:26
Страх ме е от смъртта на хората,които обичам,не от моята!

09-14-2005, 10:22
Да разбира се, да
много ме е страх от смъртта,
насилието в гетото въобще не е мит,
страх ме някой ден да не бъда убит!

Обадете се на федералните :!: Междувремено тук ще си поставен под наблюдение, съмнявам се в теб по някои точки от вътрешния ред, но ще видя доклада на колегите

morsmordre
09-14-2005, 18:47
Да разбира се, да
много ме е страх от смъртта,
насилието в гетото въобще не е мит,
страх ме някой ден да не бъда убит!

Обадете се на федералните :!: Междувремено тук ще си поставен под наблюдение, съмнявам се в теб по някои точки от вътрешния ред, но ще видя доклада на колегите

Symnqvam se, 4e 6te nameri6 takyv - 4ist e otvsqkyde, a i dosieto mu nqkoi 4ervei go e otkradnal!
stiga si fluudil v tazi tema - tq e edna ot nai-dobrite tuk :evil:

martin900808
09-14-2005, 19:16
ami az o6te ne sam umiral i neznam

Traffic
09-15-2005, 05:26
ми не, не се страхувам. първо, че е нещо, от което никой не може да избяга. второ, от доста време насам ми е все едно дали ше ме земе или нема да ме земе. може пък от другата страна да е по-добре. но тука не е добре, ако изключим едно-две неща. :roll:

GaByT{}
09-15-2005, 14:09
az naistina mnogo se strahuvam ot smyrtta!samo pri misylta 4e edin den nqma da me ima,nqma da se sybudq sutrin,nqma da vidq horata koito obi4am i se ujasqvam!znam 4e e nevyzmojno da jiveem ve4no ama izob6to ne mi se misli za smyrtta :shock: :shock: :shock: :cry:
hm i s men e taka :cry: :cry: :cry:

Swinkenhoffer
09-15-2005, 14:52
да. ама зависи как ще умра са ... ако ми изтръгнат ноктите и почнат да ме разчленяват - много ясно, че ще ме е страх. ако ме тресне инфаркт, докато сърбам таратор (примерно) - не ми е проблем.

XXX_f
09-16-2005, 18:29
nemoga da kaja da ili ne , za6toto vse o6te (nadqvam si da ne popadam) ne sum popadala v takava situaciq i neznam kak 6te reagiram

Sa3ana3a
09-19-2005, 12:08
Страх ме е, защото не знам какво е след това :(