PDA

View Full Version : "Бедната НАстя" :(



rosskata
08-23-2005, 14:29
От няколко седмици съм на работа и нямам време за тв. :? Днес обаче реших да пусна тв-то да гледам "Бедната НАстя" - не че съм по сапунките, но този сериал го гледах... И кво да видя- няква друга тъпня... Той явно е свършил.. Уаааааа... :( Може ли някой да ми каже как свърши? КАкво стана? Плс, много искам да знам...

HouseMania
08-23-2005, 14:43
Мии Настя маи спечели от тото-то... :lol: :lol: :lol:

Леле съжалявам ама неможах да се здържа :?

08-23-2005, 14:59
Nastq razbra koe e istinskoto i sem. i tai svur6i :)

08-23-2005, 15:01
i noviq film "izpitanie na lubovta" ne e tupnq,mnoo e qk,gledai go i 6te se uveri6!!!{garanciq) :wink:

Axel_f
08-23-2005, 15:39
От няколко седмици съм на работа и нямам време за тв. :? Днес обаче реших да пусна тв-то да гледам "Бедната НАстя" - не че съм по сапунките, но този сериал го гледах... И кво да видя- няква друга тъпня... Той явно е свършил.. Уаааааа... :( Може ли някой да ми каже как свърши? КАкво стана? Плс, много искам да знам...

Еми завърщи с хепи енд много ясно :lol: Анна е изгубената Анастасия и тя се омъжи за Корф,Лиза се омъжи за Михаил.Оная повлекана Полина отиде в някакъв театър,за да става актриса,но я дадоха как чисти пода :lol: ,а преди да замине се целуваше с оня с мустаците,икономът.К'во друго...дъртата вежица (майката на Лиза)отиде в манастир да се моли за душата си...Никита замина на някъде,Соня си остана сама,Татяна ще си роди детето от Андрей и то ще благородник....ами общо взето това е,ако искаш да знаеш още нещо питай :wink:

cannabinoid
08-23-2005, 19:22
Няма спор, че най-якия сериал си беше "Трима братя, три сестри" !!!

chupacabra:)
08-23-2005, 19:25
Няма спор, че най-якия сериал си беше "Трима братя, три сестри" !!!
priatelki i superni4ki be6e po-qk :lol:

LiNkiN4eTo
08-23-2005, 20:55
имаше двойна сватба :lol: