PDA

View Full Version : LIUBIM SMS



polovin jivot
08-23-2005, 21:16
moje da ima sa6tata tema no se izvinqvam :oops: napi6ete nqkolko va6i liubimi smsi,prateni,prateni na vas nqma zna4enie

Toчка 1 от правилника.
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

08-23-2005, 21:25
Сълза подир сълза се рони,по дланта се стичат капки от любов,тъй нежни,беззащитни се сливат със суровата пустош.Още миг,ще се отрони и последното кристалче,далечен спомен ще си вече ти,но уви,не мож тъй лесно сърцето да забрави,душата да прости.Ти самотен пламък си във мене,прогаряш и последната надежда за спасение...
Авторско е...

bebe`16
08-23-2005, 21:38
damm temata se povtarq :wink: inache az imam mnogo liubimi.... :wink:

08-23-2005, 21:43
ami toq az sym go pra6tala i go obojavam tozi sms trqbva da si bil roden prez dyjdoven den,za6toto nebeto e plakalo,4e gubi nai-krasiviq si angel :!: :!: :!:

CVETELLINA
08-23-2005, 21:45
ami toq az sym go pra6tala i go obojavam tozi sms trqbva da si bil roden prez dyjdoven den,za6toto nebeto e plakalo,4e gubi nai-krasiviq si angel :!: :!: :!:

mani4eto
08-23-2005, 22:02
Edin den ti shte doide6,
No shte bade ve4e kasno,
Az she gniq v nqkoi grob studen,
Shte celuva6 bukvi vmesto ustni,
Shte pregra6ta6 krasta vmesto men!

Pred portite na hrama bql,
chiito dvori zid ograjda,
stoeshe prosqk pochernql.
Ot glad i jajda stradashe toi.
Hlqb moleshe glasyt mu slab
i skryb go mycheshe jestoka,
che nqkoi kamyk vmesto hlqb
be hvyrlil v praznata mu shepa.
Taka te moleh nqvga az
za obich chista i golqma,
taka vyznagradi i ti
nadejdata mi chrez izmama.

sweezy_girl
08-23-2005, 22:11
eto moq axaxaxaxa :)
AZ SUM TUK, A TI KUDE SI?
AZ SUM TAM SAMA, A TI SAM LI SI?
AZ TE OBI4AM, A TI OBI4A6 LI ME?
AZ TE BAZIKAM A TI VURZA LI SE????

krisi_sl
08-23-2005, 22:46
Ще дойде ден когато ти ще съжаляваш за две очи потънали е сълзи,за две ръце които нежно са те галили и за едно сърце което ти разби!!!


Извинявай,но не ти ли се зави свят да ми се въртиш постоянно в главата?!

Когато нямам нищо да ти казвам,когато се усмихвам през сълзи,когато те обичам но не ти го казвам,то знай че искам да си вечно с мене ти!!

Погледни звездите и се замисли...ще ме забеавиш знам,ще ме намразиш знам но моля те помни хубавите мигове и целувките дори!!

Сълзи се спускат по моето лице,а душата ми мълчи.Защо?защо те обича,а не може да го изрече,затова тя ти пише и без думи ти казва Обичай ме и ти!!


аиде за сега толкова...по късно пак

LP_girl_14
08-24-2005, 00:18
*Знаеш ли?Баща ти е бил крадец,защото когато си се родил е откраднал всички звезди и ги е събрал в очите ти!
*Снощи пратих един ангел да те следи,но той се върна и каза че не може да следи друг ангел!
*Не се целувай пред входната врата,защото любовта е сляпа,но съседите не са !
*Не съм добра по математика ,но аз+ти е е = 69?
*Ако винаги когато си помисля за теб пдаше по една звезда,то сега луната щеше да е сама!
*I have two eyes to see you
I have two hand to touch you
I have two lips to kiss you
but I have only one heart to love you!
*Когато аз загубя теб,то и ти ще загубиш мен,но ти ще загубиш повече,защото мен ме обичат всички,а теб никой няма да те обича така както те обичах аз!
*Ти сега спинкаш,но аз ще дойдав съня ти,щете погалянежно по лицето,ще ти целуна нослето и ще ти кажа пред лицето,че ти си ми в сърцето!
*Макар,че ти не си до мен,че времето ни дели,ти знай че винаги си в мен и в моите мечти!
*Любовта значи да имаш небето,а да искаш само една звезда,да имаш морето,а да искаш само една капка,да имаш целия свят,а да искаш само един човек!
*Ще изглеждаш чудесно ако свалиш 2 килограма!Според мен дрехите ти тежат точно толкова!
*Не се влюбвай в косите-те побеляват!
Не се влюбвай в очите-те лъжат!
Не се влюбвай в лицето-то привлича
Влюбвай се в сърцето-то вечно обича!
*Ако е вярно,че когато човек умира вижда най-хубавите неща от живота си,то трябва ли да умра за да те видя?!

WiLd RoSe
08-24-2005, 01:01
Luobiq mi sms,koito sa mi pra6ta li LP_girl_14 go e napisala :Не се влюбвай в косите-те побеляват!
Не се влюбвай в очите-те лъжат!
Не се влюбвай в лицето-то привлича
Влюбвай се в сърцето-то вечно обича! a tozi koito sum pisala e prosti4ak : Obicham te...

sweezy_girl
08-24-2005, 01:56
Luobiq mi sms,koito sa mi pra6ta li LP_girl_14 go e napisala :Не се влюбвай в косите-те побеляват!
Не се влюбвай в очите-те лъжат!
Не се влюбвай в лицето-то привлича
Влюбвай се в сърцето-то вечно обича! a tozi koito sum pisala e prosti4ak : Obicham te...
ei momi4e pls maxnito toq avatar ORGOMEN E! AUUUU A SMS-A E MN GOTIN :wink:

blackboy
08-24-2005, 07:48
Аз се чудя какво става със страницата а тая цял wallpaper сложила за аватар :lol:

--

If you want to fuck the sky
you must learn your dick to fly :D

zElEnA^mAsLiNkA
08-24-2005, 08:29
Ei ai da namali6 t0q "Avatar"

SHTE_Te_HVANA
08-24-2005, 14:41
shte bada angel v noshta
shte bada tvoqta zvezda
i shte me chakash kato lqtoto-dajda
shte chuvash samo moq glas
idalech shte bada az
i shte proshepnesh tiho samo ostani...

e moje da nee mnoo huu aam e otmen ne za drugo...

SHTE_Te_HVANA
08-24-2005, 14:44
ako ima pat koito da vodi kam sarceto ti,az shte go namerq,
ako imaprepqtstviq po nego az shte gi preodoleq,
a vlqzali s obich shte go darq...

sladka_blondi
08-24-2005, 15:24
Pi6a tezi,koito sum polu4avala: :lol:
1.Bolqt li te krakata?Pitam,za6toto postoqnno hodi6 v mislite mi.
2.Predi mnogo,mnogo godini Bog izpratol 10 angela na nebeto,edin ot tqh padnal...udari li se?
3.Ne zakusvah,za6toto misleh za teb!Ne obqdvah,za6toto misleh za teb.Ne spah,za6toto bqh gladen!!! :wink:

GossipGirl89
08-24-2005, 18:37
Ti shte doidesh,no shte bude kusno
shte namerish samo grob studen,
shte celuvash kamuk vmesto ustni,
shte pregrushtash krusta vmesto men !!

Sega e moqt red da sam jestoka,
sega e moqt red da kazvam NE,
da ne vijdam i proklinam,da mrazq munichko pone!
Sega e moqt red da te udarq,
sega e tvoqt red da te boli,
sega neshtata sa razlichni
ne sa tui kakto sa bili!
Sega ne az,a ti me vikash,
no vsichko svurshi razberi !!
:) :) :)

CVETELLINA
08-26-2005, 23:49
az jiveq,za6toto jivee6 i ti.az sym 4ovek,za6toto 4ovekyt za mene si ti.moeto 6tastie s tvoto ime nari4am,za6toto ti sy6testvuva6 i az te obi4am :!: :!: :!:

HeavenSent
08-27-2005, 19:50
Помолих Господ за цвете-той ми даде градина
Помолих Господ за вода-той ми даде океан
Помолих Го за ангел а той ми изпрати теб :!:

Love_Pain
08-30-2005, 19:19
shte bada angel v noshta
shte bada tvoqta zvezda
i shte me chakash kato lqtoto-dajda
shte chuvash samo moq glas
idalech shte bada az
i shte proshepnesh tiho samo ostani...

e moje da nee mnoo huu aam e otmen ne za drugo...

Интересно,това не беше ли от песента на Слави - Само Остани ?????????Е не знаех,че във форума влизат и текстописците на Слави! :evil: :evil:

Swinkenhoffer
08-30-2005, 22:59
този ме уби:

кво става, ве лице?
прасе да беше, щеше се обади да грухне

Atika
08-31-2005, 02:14
Mainata ti obich moq, ti ne si dobre
kato men jena shte sreshtnesh samo che neznam kade,
shte me tarsish obich moq, ama ne sega a kogato zad zavoq vidish mi garba,mainata ti obich moq vichko be do tuk, i ot utre obich moq shte me chuka nqkoi drug!

Nalagalo mi se e da go prashtam daje :)

i..

Trqbvashe mi sekunda za da te sreshtna, minuta da te zabeleja, chas za da namerq neshto v teb, den za da te haresam, mesec za da te obikna, a sega edin jivot nqma da mi stigne za da te zabravq!

korn___
08-31-2005, 06:52
този ме уби:

кво става, ве лице?
прасе да беше, щеше се обади да грухне

хахахахахахахахахахахахах ахахаха така не се бях смях сигорно от години !!!!!!!! по дебилен смс не бях виждал !!!

иначе моя е ...

Zashto pravish taka s men? V momenta se izmachvam, zashtoto ne si do men

и

Kade si obich moq,syrceto mi trepti.Ela i celuni me,predi da izgori!

и

Tseluvam te i ti politash.Dokosvam te i ti zalitash.Obicham te i ti izlitash i pri mene dolitash.

и

Pisha ti kratko celuvam te sladko bez podpis bez data napravo v ustata!!!

MaCeTo_
08-31-2005, 12:10
Ми последния,който ме изкефи беше,цитирам :
"Айде ма,сачма,пуснахме корени да те чакаме"-от една приятелка :lol:
Друг любим :
"Скъпи,тъпи.Днес се блъснах в шкафа и реших да ти драсна 2-3 лафа.Ти си ми на сърцето като разпльокан домат на шосето.Твоят портрет виси в моя клозет.Никога няма да те забравя,защото не мога да те запомня.Много целувки от скъсаните ми обувки.Обичам те!" - когато го прочетох в тел. на въпросната приятелка просто при първи прочит паднах от смях и веднага го преписах :lol: :lol: :lol:

BAD_GIRL_
09-07-2005, 19:35
:arrow: Kogato slunceto zaleze i svetne neboslova ti pogledni na gore i kolkoto zvezdi prebroish tova e tvoqta liubov kum men.A vsi4ki ostanali moqta kum teb :P

Sportexz
09-07-2005, 19:58
Бате акам в момента! - тоя нема да го забрава. :lol: :lol: :lol:

PinkGirl
09-10-2005, 19:43
Когато четеш този sms ми дължиш една целувка ако го запазиш едно ебане и ако го изстриеш и двете

gia_bs
09-10-2005, 21:24
Олеее ама те са много но ето три особенно любими
:arrow: "Вече седми ден наши коли извозват сополиви кърпички от кофата пред блока на вашата приятелка...СПЕШНО спрете да й се сърдите, защото сметището изнемогва...:>>"
:arrow: "Подготвила съм ти рецепта - раздяла по сицилиански в горчиво-кисел сос: 200гр недоверие, 3 чаени чаши сълзи, 2 глави лъжливи обещания и..изневяра на вкус"
:arrow: "Не питай защо те обикнах още от първия ден, а питай ако те загубя какво ще стане със мен.."
ами това е :>>>

09-11-2005, 04:33
Celuvki!Prosti mi 4e sunuvam samo teb-dokosni me za da ne umra!

09-18-2005, 10:03
*tozi sms e za da me ima,kogato me nqma,za da ti govorq,kogato malcha,za da sme zaedno,kogato sme razdeleni,za da znaesh che te obicham,kogato ne ti go kazvam!!(az sam go prastala)
*ti si parvoto momiche koeto probodi sas strela sareceto mi i go napravi nesposobno da obicha druga zashtoto obicha samo teb!(na mene sa mi go prastali)
*badi shtasliva!neka tvoqta usmivka ne sliza ot liceto ti.neka tq da ogrqva nakoi drug!blagodarq ti che me nauchi da obicham,blagodarq ti che me promeni!(e toq sms nikoga nqma da go zabravq,zashtoto e ot bivsheto mi gadje!) :(

didsun
09-27-2005, 07:39
blagodarq vi na vsi4ki straxotni smsi ste napisali:)

opasn0_sla5ka
11-06-2005, 23:33
1.ViNagi se Celi V LuNata,Taka dori i dA Ne UceLi6 6te Si SreD ZVeZdiTe :) :wink:
2.KoGaTo LuNaTa IzGrEe PreZ DeNq, KoGaTo ZveZdiTe S rUka UloVq ToGaVa I az 6te PoTuNa v ZaBRaVa i Na6aTa luBov 6te IzoStaVq...
3.MiLi4Ko IskaM Da Ti KaJa Ne6tO mnoGo VaJno....MmM...Emi...TakoVa...Obi4KaM Te Stra6NO MnoGo milo....

Tereza
11-07-2005, 00:45
Da imash nebeto,a da jelaesh samo edna zvezda.Da imash moreto,a da iskash prosto kapka voda.Da imash celiq svqt a da jelaesh samo edin chovek!
Nz dali nqkoi go e pisal tozi spomen za6toto ima dosta no na men mi e lubim! :)

Tereza
11-07-2005, 00:47
Dve dumi karat syrceto mi da bie byrzo.Dve dumi mi zavurtat glavata.Dve dumi:Obicham te!

Tereza
11-07-2005, 00:52
Morqkut mechtae za sinioto more.Pilotut mechtae za sinioto nebe.A moqta mechta e da zavladeq teb i tvoeto sarce!!
Kogato vidish cvete, v nego vizhdash men, kogato go dokosvash, dokosvash men.
Az te vikah, no ti si trugna, az plakah, no ti ne se oburna, edin den te zabravih, a ti se vurna!!!

Uraken
11-07-2005, 09:37
as mn sa kefq na averkite si da im izbuhvam s toz :)

Mislih mNogo za teb,za men za nas,i re6ih da sk1same .........4ar6afite ot sex

miloto_girl_4e
11-07-2005, 10:36
:arrow: Tova e va6ia mobilen operator.GSM-at vi pre4i na mrejata.Molq ostavete go na zemqta i go udarete s ne6to tejko.Blagodarim vi! :lol: :lol: :lol:
:arrow: Imah surce,no sega to e tvoe.Imah misli,no ti gi prevze.Imah svoboda,no ti mi q otne.Jivqh v svqt na me4ti,no sega moqt svqt i moqta me4ta si ti :!:
:arrow: Dmata s gadjeto sme v idealnata harmonia.. toi me obi4a.. i az se obi4am :lol: :lol:
:arrow: Mnogo se izvinqvam,no 4ovek ne moje da miri6e kato teb :!: Ne i ako e jiv :!: :lol: :lol:

teenkopele
11-07-2005, 13:22
13131313131313131313131313131....ебе ти се та 2 не виждаш! :lol:

sisa_pisa
11-07-2005, 16:51
I sinteziraiki pantonomikata na paradoksalnata antipologiq i baziraiki se na solidna fondamentalna praktika shte buda kratka - Obichkam te :P
Lubovta e chuvstvoto koeto chuvstvame kogato pochuvstvame che chuvstvame neshto koeto do sega ne sme chuvstvali
:lol: :lol: :lol:

SweetBunny
11-07-2005, 19:45
mi tova sa 2 SMS-a koito toi mi gi prati edin sled drug, no az sq gi napisah i svurzah kato edin :arrow:
"Ti si nai-cennoto,koeto imam,za teb jiveq i neiskam da me napuska6! Obi4kam te slun4ice moe,pravi6 skapaniq mi jivot - mnogo rozov{}{}{} Jelaq teee mnogo!"
:D :D :D
Imam o6te edin kup takiva podobni sladurski i mili SMS-a :D :D :D

ckeuT4eTo_f
11-08-2005, 10:27
Kazah li ti dnes:Obi4am te?6te ti go kazvam i pokazvam oshte bezbroi pyti.Obi4am te!

Nai-prekrasnoto neshto za men e da sym do teb.Obi4am te mili4ko!

Vednyj nesto se slu4i s men.Tova be nai-sladkoto ne6to na sveta.Be fantaziq,sbydnata me4ta.Tova be denqt v koito to sreshtnah.

WingsOfButterfly
11-18-2005, 21:04
Slynchice prekrasno iskam te ujasno :) pak do tebe da se gushna,nejni dumi da ti shushna :)
I oshte ...
Ako mojeh da izbiram kade da se rodq .. bih izbrala da sym edna tvoq sylza .. da se rodq v ochite ti .. da dokosvam kojata ti,da sym blizo do syrceto ti i da se razbiq v ustnite ti :)