PDA

View Full Version : За Форума?



AvLee_hah
08-23-2005, 23:01
Защо сте във този форум?
Защо той ви привлече и се регистрирахте?
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?
Ако искате да кажете и друго - давайте :wink:

08-23-2005, 23:12
Аз съм тук за да се смея на тъпи теми и естествено да ги усирам 8) .

BSB
08-24-2005, 07:27
za kef :lol: :lol: :lol:

korn___
08-24-2005, 07:41
Аз съм тук за да се смея на тъпи теми и естествено да ги усирам 8) .


блахахахахаха :lol: :lol: :lol:

и аз съм за тва горе доло ... верно има много смешки тука !но тук там научавам и по некое ново изречение :lol: :P :twisted:

lady_p
08-24-2005, 08:53
ZA kakvon sym tuk-mi...i az neznam,nali trqbva da si ubivam vremeto po nqkakyv na4in!!!

LP_girl_14
08-24-2005, 09:03
Щото така ми харесва! :wink:
Щото ми е готино тука!
Щото чат-пат пиша безсмислици,ама кат ми дойде музата,заливам форума с некви филосовски глупости-особено раздел"Любов"!
Що са регистрирах?-И аз тва се питам! :lol:
От кого време съм тук?-Ми не особено много,около 4 месеца,ама станах редовен потребител! :P
Още нещо да питаш? :)

vra4ka
08-24-2005, 09:59
Защо сте във този форум?-Другите ми писнаха а и тука малко се е учовечило и е яко
Защо той ви привлече и се регистрирахте? миии преди година и половина че и повече исках да пусна няква идиотска тема и една фр ми го каза докато си говорихме по тела :P
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? Хммм сложен въпрос-интересно ми е и някак си съм се привързала
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? както казах година и половина,може и мако повече преди да съм влизала
Ако искате да кажете и друго - давайте
Аре хора пишете взв форума създавайте яки теми,скандали и тн,да ства интересно :P :P :P

just
08-24-2005, 10:02
Защо сте във този форум?-Незнам,шот ме баннаха от един друг и написах в GOOGLE.COM тийн форум,ииии...
Защо той ви привлече и се регистрирахте?-Не ме е привлякъл,той сам си дойде :o
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?-Тук съм от...2-3 месеца!
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?-^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ако искате да кажете и друго -нямам какво да кажа!

techCandy
08-24-2005, 10:24
Защо сте във този форум?- Ми не знам точно, има
все още неща, които ме карат да се заинтересувам.
Защо той ви привлече и се регистрирахте?- Е тогава форума беше много по различен....
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?- Ми щото е като цигарите, навик без който не искаш
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?- Ми май през октомври ще станат 2 години.
Ако искате да кажете и друго - давайте :wink:- Ми аз мноол неща искам да кажа ама ше зема да ме баннат :lol:

ProstoAz
08-24-2005, 10:38
Защо сте във този форум? :arrow: Предполагам, защото не съм в някой друг. :lol: Това е първият форум, в който се регистрирах и съм особено привързана. :wink:
Защо той ви привлече и се регистрирахте? :arrow: Защото като бях на 13 все още бях твърде неука и смея да твърдя, че голяма част от общата си култура съм я придобила именно тук. :wink:
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? :arrow: Защото ми харесва, пък и имам да си върша задължения, не мога просто така да офейкам. :lol: Пък и всеки ден откривам по нещо ново и интересно във форума.
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? :arrow: От 2 години и 1 месец, това ми е истинската регистрация, но датата не е вярна, мързи ме да изяснявам защо. :D
Ако искате да кажете и друго - давайте :wink: :arrow: Няма скоро да се отървете от мен! :lol: :P

08-24-2005, 10:46
Ami az sam vav foruma,za6toto mi haresva i tuk ima mnogog gotini horica.Ot 2 godini go pose6tavam s razli4ni registracii-Eliiiiii-sexito,Elitoooo i sega...
Privle4e me s tovqa,4e seki tuk spokoino razgovaria za problemite si i si4ki zaendo tarsim r6enie na tiah :!:
Ami ne znam :roll: no toiz forum ne mislia sledva6tite 10 godini da go napuskam :!: :D :!: :D :!:

aBeP4eTo
08-24-2005, 12:23
Защо сте във този форум?
-> ако трябва да съм честна почвам доста да се замислям защо седя в този форум... просто преди имаше страхотни хора, а сега ги няма може би седя още тук с надеждата, че ще се върнат, но няма да съм още дълго тук. :wink:

Защо той ви привлече и се регистрирахте?
-> хаха амиии...регистрирах се, защото ме кефеха userite даже помня как седях и се възхищавах най-много на fire_of_satan иии заради тях се регнах.

Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?
-> защото... винаги, когато реша да го напусна се случва нещо което ме задържа.

От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?
-> 2години

Ако искате да кажете и друго - давайте :wink:
-> Искам да кажа на всички, че тоя форум взе да ми утъпява и ще ви кажа защо... Писна ми от тъпите игри, от тъпите флуудърчета като елита, фъкита... Писна ми от деленето на хората, писна от това тук да има хора с регистрации от 2002-2003 които са дали супер много на форума да седят с ранг "Мега Фен", а такива които са регнати преди месец да ми стават Модератори. Писна ми от това винаги, когато кажа нещо отрицателно всички да почват да пищят. Вече тук никой не уважава мнението на другия...

ExpressYourSelf
08-24-2005, 13:32
Защо сте във този форум?-Амии...Ха!И аз нз...За убиване на времето най-вече,намират се и тук-там интересни теми...Плюс тва се радвам ако мога да помогна на някого с нещо.;Pp
Защо той ви привлече и се регистрирахте?-Ох,аз доста дълго време влизах понякога да чета,без да съм регистрирана и един ден просто реших да се регна.
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?-Защо да се отказвам?!Това е просто форум-обсъждат се теми и различни хора споделят разни болежки и проблеми. ;] Ако не те кефи-спираш да го посещаваш и END!
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?Хмм...Може би знам и чета форума от август-септември 2004.
Ако искате да кажете и друго -Не разбирам защо някои хора се оплакват от сегашното състояние на форума,сегашните useri и т.н. Мисля,че прекалено много се вживяват.Хора,ако не ви харесва-просто не влизайте! :D
Пропуснах да кажа,че и мен изобщо не ме кефят игрите и просто не се занимавам с тях.Не ми правят кой знае какво впечатление.;][/b]

machoka
08-24-2005, 14:50
Тук съм за да се уча и да поуча някой друг 8)


Защо той ви привлече и се регистрирахте?
Защото видях, че има много заблудени дечица, които на всичко отгоре получаваха некомпетентни съвети.

Под въпроса "Искате ли да кажете нещо друго", ще кажа:

aBeP4eTo
Многото мнения не са гаранция за качество, както и не могат да бъдат ориентир за даден човек. Това го казвам заради двете крайности, които спомена за хора с много постове.

Също така, както 'стари' юзери си тръгват, така идват нови и запълват празнината, която те са оставили. Това е необратим кръговрат. Не можеш да очакваш един човек да седи завинаги на едно място - в един момент на всеки ще се разделят пътищата му с форума.


Вече тук никой не уважава мнението на другия...
С уважение,
machoka

GeRyTo
08-24-2005, 15:02
Защо сте във този форум? - Във форума нямам представа що съм, просто не мога да спра да влизам тука :?

Защо той ви привлече и се регистрирахте? - Ами тва ми беше първия форум, и тогава когато се регистрирах бях в много голяма депресия, отчаяна и т.н. (лапешки истории) та той много ми помогна на времето :P

Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? - Ами малко се повтаряш с въпросите ми се струва, ама незнам защо съм тука :P

От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? - Ами както се вижда отстрани съм тука повече от 2 години...

Ако искате да кажете и друго - давайте
:arrow: Искам да кажа на мачока да спре толкова много да защитава форума, защото изобщо няма представа как стоят и как стояха нещата, кои са старите юзъри и колко струваха за сметка на сегашните. Също така искам да му кажа, че изобщо не е разбрал какво е имала предвид аВеР4еТо, за да го коментира.

^И дон'т гив а фък^
08-24-2005, 15:09
Искам да кажа на всички, че тоя форум взе да ми утъпява и ще ви кажа защо...
Писна ми от тъпите игри, от тъпите флуудърчета като елита, фъкита...
Писна ми от деленето на хората, писна от това тук



Виж сега,аверче..аз влизам най-вече да се порадвам на игрите .
Посещавам и по-сериозни теми - но какво да се прави - всеки си има слаби места .
И когато пиша във сериозните теми -не флуудя.
А си давам моето мнение :!:
Като участвам във 'флуудърските'теми аз си се
забавлявам :!:
Никъде не съм се подписвала , че като влизам тук ще бъда активно помагащ юзър,
който ще ражда само полезни постове...
Аз го потребявам както намеря за добре :!:


А пък това ,че не ме харесваш не е мой проблем защото
не ме засяга.И най-малкото имаш основание да ме наричаш флуудър защото аз/пак казвам/
НЕ флуудя във сериозните теми .
А само във игрите.И така не преча
на никого .Аз хиляди пъти съм предлага след като една игра има към 100
изписани страници да се изтрива и да се поства наново.
Тогава ше видим кой
пише само за броя на мненията.
И няма да има сърдитковци ' ма той трупа теми във игрите'.

Или може би това ,че ме наричаш 'флуудър' трябва
да ме засегне или какво ? :shock:
За теб самата говори лошо да ме наричаш 'тъпа'
след като изобщо не ме познаваш



Сега по темата-

Защо сте във този форум? -?Щото преди ме кефеше
Защо той ви привлече и се регистрирахте? -Щото имаше яко смешни и глупави теми.
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? -Зарди един човек.
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? - Към година,година и половина

machoka
08-24-2005, 15:16
Втори дубъл:
Във форума съм, защото ... ще кажа в трети :lol:

GeRyTo

Не знам ти как правиш, но аз обичам да живея с настоящето, като през него постоянно гледам, направо се вторачвам в бъдещето. Не е хубаво да се живее с миналото според мен. Каквото било - било. Вместо човек да ахка и да охка по минали събития, трябва да се хване в ръце и да направи всичко възможно любимото му място да просъществува и занапред.
Права си - нито знам как е сега, още по-малко знам пък как е било. Ето за това считам, че би следвало да те интересува мнението на един новак, който влиза, да ти каже какво е първото впечатление за този форум. Защото не съм единствен. Знайте, че първото впечатление най-често е категорично и трудно се променя. А какво ще си каже някой нов юзер тийнейджър, който идва тук с идеята да си реши проблема, а се сблъсква с вътрешните проблеми и сплетни между 'стари' и 'нови' юзери?

Минал съм през много форуми, видял съм бая неща. Съжалявам, че виждам разни работи и тук. Като влязох за пръв път се надявах, че това ще да е форума /след дългогодишното ми търсене на такъв/, в който всички да се обичат, всички да си комуникират нормално, всички да изпитват уважение един към друг. Уви, на път съм да се разочаровам. :roll:

GeRyTo
08-24-2005, 15:27
Втори дубъл:
Във форума съм, защото ... ще кажа в трети :lol:

GeRyTo

Не знам ти как правиш, но аз обичам да живея с настоящето, като през него постоянно гледам, направо се вторачвам в бъдещето. Не е хубаво да се живее с миналото според мен. Каквото било - било. Вместо човек да ахка и да охка по минали събития, трябва да се хване в ръце и да направи всичко възможно любимото му място да просъществува и занапред.
Права си - нито знам как е сега, още по-малко знам пък как е било. Ето за това считам, че би следвало да те интересува мнението на един новак, който влиза, да ти каже какво е първото впечатление за този форум. Защото не съм единствен. Знайте, че първото впечатление най-често е категорично и трудно се променя. А какво ще си каже някой нов юзер тийнейджър, който идва тук с идеята да си реши проблема, а се сблъсква с вътрешните проблеми и сплетни между 'стари' и 'нови' юзери?

Минал съм през много форуми, видял съм бая неща. Съжалявам, че виждам разни работи и тук. Като влязох за пръв път се надявах, че това ще да е форума /след дългогодишното ми търсене на такъв/, в който всички да се обичат, всички да си комуникират нормално, всички да изпитват уважение един към друг. Уви, на път съм да се разочаровам. :roll:

Сега, прощавай, ако нещо си ме разбрал погрешно ;) Аз си гледам напред, живея си в настоящето напълно, просто ти се опитваш да накараш хората да спрат да "ахкат и охкат" за хора и времена, които не познаваш. Ами остави си ги да си охкат и не си зимай бела на главата. Аз лично отдавна съм минала напред и съм приела, че каквото е било няма да се върне, нито пък трябва да се върне, защото всъщност трябва да има градация, промяна, развитие :) Така, че не ми приемай критиката отрицателно, тя е чисто градивна.

Колкото до сплетните и караниците, те не могат да бъдат избегнати и ще ти кажа защо :) Защото тук сме 11249 потребителя с двойно повече гледни точки ;) Просто при толкова хора няма как да не се появят конфликти. А преди, когато бяхме доста по малко мога наистина да заявя, че форума беше това, което може би ти сега си си мислел, че е.

Хайде, стига съм нарушавала правилника, че току виж сега са ме модерирали ;)

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-24-2005, 15:57
Защо сте във този форум? Вече открих призванието си :arrow: да отровя живота на модераторите :) Пък и съм на сяка манджа мерудия :)
Защо той ви привлече и се регистрирахте? Ае като дойдох помня някви спорове имаше м/у Утопия и компания и властта, а си падам сеирджия :)Викам си тука ше стаа фън и айде..:) Имам свободно време (много) и тряя да го пилея някъде с нещо
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? Ми къде да съм ? :) А има ли простотия, има ме и мен :)
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? След 3 месеца прая годинка.:)

08-24-2005, 18:06
Защо сте във този форум? za da pi6a
Защо той ви привлече и се регистрирахте? - Ne sum
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? -Prosto kato mi trqbva suvet vlizam
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? -malko.Bez registraciq
Ако искате да кажете и друго - давайте :wink: -
Samo -bravo na ^И дон'т гив а фък^ i machoka za mneniqta im.Stiga ste govorili za minaloto za6toto
to nqma da se vurne

Jenq
08-24-2005, 18:09
Prosto zashtoto mi haresa mnogo...vleznah vednaj,privleche mi vnimanieto i...tova e :lol:

pinK_Baby
08-24-2005, 19:36
Ми зарибих се по тоя форум,защото ми беше интересно да видя гледните точки на хората на моята бъзраст ( + - няколко години) пък и така размърдвам сивото си вещество,което особено лятото е заспало дълбок сън :lol: също и съм научила доста неща от тоя форум...абе едно приятно местенце си е,а иначе съм от около 9 месеца тука....пък и ако нямам какво да правя тук винаги ще си намеря нещо интересно да чета... :)

amy lee
08-24-2005, 19:44
Защо сте във този форум? по навик :shock: :? много гаден навик
Защо той ви привлече и се регистрирахте? ако си спомнях... просто ме кефеше
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? както казах- по навик(иначе честно казано досега да съм спряла отдавна да влизам)
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? 18.05.2004
Ако искате да кажете и друго - давайте :wink: ... оставям празно ... :shock:

sherry
08-24-2005, 20:03
Защо сте във този форум? Zashtoto ima hora,koito me kefqt,a i se opitvam da pomogna na horata s problemi,s kakvoto moga

Защо той ви привлече и се регистрирахте?
Mai imah nqkakav problem i pi6eh kato gost,a posle mi haresa foruma i re6ih da se regna

Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?

Ne sam se otkazala,za6toto vse o6te ima nqkoi temi,koito sa interesni,a i si namerih dobri priqteli tuk,imenno zaradi tqh vlizam 4esto
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?


Ot 8 meseca nqkade


Ако искате да кажете и друго - давайте ... оставям празно ...

Iskam da kaja,4e mi vtrasna,napravo do gu6a mi doide ot delenieto na STARITE useri-tezi ot 2003/2004 god. i tezi ot 2005.Mnogo se draznq,kogato nqkoi se otdrapvat super mnogo ot drugite poradi tazi pri4ina :? Adski tapo e,ami nie sme po4ti vsi4kite na edna vazrast,kvo zna4enie za Boga ima koga nqkoi si e napravil registraciqta?az moje da 4eta tuk i da pi6a kato gost ot 2003,nali?I kakvo,za6to trqbva postoqnno da ima takiva glupavi konflikti i nqkoi da kazvat,4e sega nqma stoinostni useri,a samo predi e imalo...ujasno e :evil: i sa6to se draznq kogato ima naprejenie mejdu moderatorite i userite...no kakto i da e...neznam dali tova 6te se opravi,no polojenieto naistina ne varvi kam dobro

GeRyTo
08-24-2005, 21:14
Iskam da kaja,4e mi vtrasna,napravo do gu6a mi doide ot delenieto na STARITE useri-tezi ot 2003/2004 god. i tezi ot 2005.Mnogo se draznq,kogato nqkoi se otdrapvat super mnogo ot drugite poradi tazi pri4ina :? Adski tapo e,ami nie sme po4ti vsi4kite na edna vazrast,kvo zna4enie za Boga ima koga nqkoi si e napravil registraciqta?az moje da 4eta tuk i da pi6a kato gost ot 2003,nali?I kakvo,za6to trqbva postoqnno da ima takiva glupavi konflikti i nqkoi da kazvat,4e sega nqma stoinostni useri,a samo predi e imalo...ujasno e :evil: i sa6to se draznq kogato ima naprejenie mejdu moderatorite i userite...no kakto i da e...neznam dali tova 6te se opravi,no polojenieto naistina ne varvi kam dobro

Виж сега, понеже усещам, че тука съм замесена и аз ще ти кажа нещо. Че има деление, признавам има, но значение за мен няма никакво. Както уважавам човек регистриран през 2002 година, така уважавам и човек регистриран през 2005. Никой не ти казва, че не си стойностна юзърка, защото пишеш от един, два, три месеца тука, напротив! Става дума за това, че сега средната възраст във форума е по малка, следователно опитът е по малък и съветите, които се дават не са толкова компетенти и правилни. От тази гледна точка имам предвид, че преди имаше много ценни юзъри и т.н. А иначе като човек никого не отхвърлям, всеки си е готин по свой си индивидуален начин.

Надявам се сега всички, писали, не писали, чели, не чели - да са ме разбрали!

AvLee_hah
08-24-2005, 22:10
Защо сте във този форум? - защото изкам да помагам на който мога,да чета малкото останали интересни за мен теми,а и тук се обменят различни гледни точки и хората имат различно мислене...интересно е:)

Защо той ви привлече и се регистрирахте? - защото е тинайджърски форум.Тук съм получила изключително много полезна информаця...от сайта,от статиите в него,от самия форум.Харесаха ми и хората в него

От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)? - 1 година и половина

Ако искате да кажете и друго - давайте
Искам да кажа нещо по повод разделението на стари и нови потребители.Има го така е.Просто форума се промени.Както каза Герито има много малки потребители,и по-малко по-големи и опитни.Тези потребители,които не влизат вече бяха много полезни,а и хората във форума бяха по-малко и за това сега се получава така.Аз не говоря за новите,че не са готини,а просто дали са толкова полезни за форума и какви са има мненията тук...а не какви хора са...в такъв смисъл.
Също искам да кажа,че много се впрягате.Някой казал нещо и веднага да се отговори...и съответно да стане флууд...тъпо е.Всеки си има мнение...нека,който иска да коментира твоето мение - негова си работа...няма лошо в това.Като искаш да критикуваш някой - давай :lol:

Другото което искам да кажа е да поздравя администраторите за страхотната работа по сайта,за статиите,за учителя и въобще за подобряването и разширяването на сайта :wink:

sherry
08-24-2005, 22:30
[i]
[b]Виж сега, понеже усещам, че тука съм замесена и аз ще ти кажа нещо. Че има деление, признавам има, но значение за мен няма никакво. Както уважавам човек регистриран през 2002 година, така уважавам и човек регистриран през 2005. Никой не ти казва, че не си стойностна юзърка, защото пишеш от един, два, три месеца тука, напротив! Става дума за това, че сега средната възраст във форума е по малка, следователно опитът е по малък и съветите, които се дават не са толкова компетенти и правилни. От тази гледна точка имам предвид, че преди имаше много ценни юзъри и т.н. А иначе като човек никого не отхвърлям, всеки си е готин по свой си индивидуален начин.

Надявам се сега всички, писали, не писали, чели, не чели - да са ме разбрали!
Da,saglasna sam,4e e taka. :wink: No nqkak si e gadno...vse pak tova e mqsto,kadeto trqbva da si pravim kupona ,da pomagame na horata,kogato imat problemi,a ne mqsto ,kadeto da kazvame"ti si smotan flooder,a i si tuk ot nqkolko" meseca.Da,az sa6to super mnogo se nervq na bezsmislenite postove v SERIOZNITE temi,kadeto naistina e adski tapo da se ligavi6,no ne biva avtomati4no da se otri4a nqkoi nov,samo za6toto e otskoro tuk.Da,mnogo malki ima,no ne vsi4ki sa takiva i e kofti,kogato vijdam postoqnno takiva konflikti
btw:GerYto,nqmah vpredvid teb,kogato kazah,4e nqkoi useri izolirat po-novite :wink:

GeRyTo
08-25-2005, 06:25
Радвам се, че все пак сте ме разбрали.

Ще видите обаче, някой от по новичките юзъри, че след някоя друга годинка във форума, след като и вие улегнете ще мислите по същия начин като мен и някой други хора. Не искам нищо лошо да кажа :) Просто, както вече казах, има лека разлика във възрастта, а от там в мисленето и интересите :)

Спирам да се обяснявам и да флъдя :P

Pe666o
08-25-2005, 07:01
Защото тук сме 11249 потребителя с двойно повече гледни точки ;) [/color][/b]
aahahaha...kak stavat neq raboti ne znam :roll: :roll: anyway
Vyv forumyt sym za6toto imah momenti na leka depresiq kogato zaminah za UK...i priznavam si 4e malko ili mnogo forumyt mi pomogna da gi preodoleq...tai de..dava6e mi vyzmojnost da kontaktuvam s bulgari..:)
registrirah se za6toto mi haresa 4ervenata liniika koqto ti pokazva kolko si naprednal s mneniqta..:P~
ne sum tyk ot mnogo vreme..ne znam dali ima daje godina..a bqh se otkazal vednaj i ne bqh pisal blizo 3 meseca..ama sq re6ih pak da filosofstvam..:>

Soul^Fly^F
08-25-2005, 09:16
Защо сте във този форум?za6toto ednA priqtelka mi spomena za nego i predi okolo mesec se setih i taka
Защо той ви привлече и се регистрирахте?4esno kazano pyrvoto ne6to, deto mi naprai vpe4atlenie bqha qkite avatari, a se regnah, 6tot tva e 1viq forum, v koito pi6a i mi e interesno
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума?gre6ka...ot....ae nqma i mesec sigurno,a ne sym sa otkazala, 6tot ne mi e pisnalo
От колко време сте тук(някои имат и други регистрации,за това питам)?ot okolo mesec, a i imam samo 1 registraciq
Ако искате да кажете и друго - давайте :wink: emiiii...mir

LiNkiN4eTo
08-25-2005, 09:45
Защо сте във този форум? - Защото ми е по-интересен от другите форуми , които съм виждала :!:
Защо той ви привлече и се регистрирахте? - Защото ми БЯХА интересни темите и реших да си полафя с хората....
Защо сте тук от няколко години,и не сте се отказали от форума? - Пристрастих се :shock: :lol:
От колко време сте тук? - Ония ден стана 1 година :D Само тази регистрация имам :!:
Ако искате да кажете и друго - давайте - Искам да кажа че за мен няма разделение на потребители преди 2005 и след 2005.Нямам представа дали това е нужно , но щом някои го чувстват така ...

lina15
08-25-2005, 09:58
Ami registrirah se za6toto edna priqtelka mi kaza 4e e mnoo qko.i si e taka,az nai 4esto sum vuv foruma,1-za6toto nau4avam dosta ne6ta,2-za6toto se opitvam da pomagam!