PDA

View Full Version : hadr techno



marusha
08-24-2005, 12:58
kefite li se na hard techno,hodite li po partyta i koi sa vi lubimite izpulniteli no comersial :!: :twisted:

nekaduren
08-26-2005, 00:05
slushal sum malko shtoto edna ot moia klas mn se kefi i mi haresva da go slusham ama da otida na party ... neznam vse oshte si predpo4itam House :) pa za natatuk neznam :P moje taia ot klasa da me zaribi :P

LunaTriCk
08-26-2005, 13:18
Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable :shock: Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.

marusha
08-27-2005, 19:12
Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable :shock: Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.
I tva e hard techno,taka li? hoi se skrii nekade be...

aBeP4eTo
08-28-2005, 10:51
Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable :shock: Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.
I tva e hard techno,taka li? hoi se skrii nekade be...

Пък ти се научи как се пише "hard" и тогава коментирай. :wink:
Have a Nice Day :wink:

LunaTriCk
08-28-2005, 14:11
Ей Бийтълс, това е много по-добро от "hard techno". Да не споменавам, че такъв стил "hard techno" официално няма. Ей такива като тебе си ги измислят и разнасят името.

nekaduren
08-28-2005, 20:23
awe znam samo 4e tia DJ-i koito lunatrick izbroi puskat House :)

marusha
08-28-2005, 20:24
Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable :shock: Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.
I tva e hard techno,taka li? hoi se skrii nekade be...

Пък ти се научи как се пише "hard" и тогава коментирай. :wink:
Have a Nice Day :wink:
kak se pishe "hard"be smotlo?!to4no taka si se pishe :twisted:

LunaTriCk
08-28-2005, 20:31
awe znam samo 4e tia DJ-i koito lunatrick izbroi puskat House :)

да и то доста добър избухнал. Най-вече Ернанчо. :roll:

marusha
08-28-2005, 20:43
awe znam samo 4e tia DJ-i koito lunatrick izbroi puskat House :)

да и то доста добър избухнал. Най-вече Ернанчо. :roll:
kato znaesh kfo govorish be :x "Izbuhnalia" house kakto ti go narichash niama nishto obshto s naistina HARD technoto.A tfe 4e ti ne razli4avash house i techno e otdelen vupros!peace 8)

marusha
08-28-2005, 20:46
Ей Бийтълс, това е много по-добро от "hard techno". Да не споменавам, че такъв стил "hard techno" официално няма. Ей такива като тебе си ги измислят и разнасят името.
a kolko podstila na technoto ima niama da ti gi izbroiavam...vzemi tribal techno naprimer,ne 4e ti govori neshto,ama karai.Niamlo takuf stil-skriii se be!!!!!!!!!!!!

LunaTriCk
08-28-2005, 20:56
uplifting, progressive, tech, , lo-fi, ethno, deep, vocal, latin, trance, tribal, funk, jazz, chill, ambient, electro breakz, iberican, triphop, gabba...
да ти помогна ?

marusha
08-29-2005, 07:50
uplifting, progressive, tech, , lo-fi, ethno, deep, vocal, latin, trance, tribal, funk, jazz, chill, ambient, electro breakz, iberican, triphop, gabba...
да ти помогна ?
i otnovo...pove4eto ot tezi se otnasiat za house..., jazz-ut si e jazz i toi niama nishto obshto,chill ili chillout-a sushto e dr nrshto,triphop-i tova.Ako iskash da razberesh kfo to4no e triphop ima niakolko takiva pesni4ki na Hotel Costes :wink: A,i gabbata sushto si e suvsem otdelen i nezavisim stil...izvoda 4e vsi4ko ot tfa deto ti si dala sushtestfuva.no ili kato otdelni stilove kato 4alga,metal i rap napr.,ili mnoo malka 4ast kato podstilove na housa i technoto-no ima goliama razlika :wink:

tedo_davis
08-29-2005, 08:26
Hard Techno ? Iskam razqsnenie k'vo beshe t'va sq ... oshte malko shte nare4ere Reiv-a -> HarD TeChNo ... daite malko INfo :roll:

LunaTriCk
08-29-2005, 09:47
i otnovo...pove4eto ot tezi se otnasiat za house..., jazz-ut si e jazz i toi niama nishto obshto,chill ili chillout-a sushto e dr nrshto,triphop-i tova.Ako iskash da razberesh kfo to4no e triphop ima niakolko takiva pesni4ki na Hotel Costes :wink: A,i gabbata sushto si e suvsem otdelen i nezavisim stil...izvoda 4e vsi4ko ot tfa deto ti si dala sushtestfuva.no ili kato otdelni stilove kato 4alga,metal i rap napr.,ili mnoo malka 4ast kato podstilove na housa i technoto-no ima goliama razlika :wink:

въпроса беше, че си мислиш че само ти разбираш. А то не е така. А да, и момче съм :wink:

П.П. А пък специално за tribal, слушам го от 1 година. Така че, доста ми е познат...

marusha
08-29-2005, 10:06
i otnovo...pove4eto ot tezi se otnasiat za house..., jazz-ut si e jazz i toi niama nishto obshto,chill ili chillout-a sushto e dr nrshto,triphop-i tova.Ako iskash da razberesh kfo to4no e triphop ima niakolko takiva pesni4ki na Hotel Costes :wink: A,i gabbata sushto si e suvsem otdelen i nezavisim stil...izvoda 4e vsi4ko ot tfa deto ti si dala sushtestfuva.no ili kato otdelni stilove kato 4alga,metal i rap napr.,ili mnoo malka 4ast kato podstilove na housa i technoto-no ima goliama razlika :wink:

въпроса беше, че си мислиш че само ти разбираш. А то не е така. А да, и момче съм :wink:

П.П. А пък специално за tribal, слушам го от 1 година. Така че, доста ми е познат...
ne iskama da kaja 4e samo az razbiram!Naprotif-tazi tema beshe za hora,s koito iskah da obmenia opit i tn.Pro4eti pak temata :wink:

nekaduren
08-29-2005, 14:53
Awe Tribal House e istinata :P a ina4e mene me kefi edin techno dj Mario Ranieri i mislia 4e toi puska Hard Techno ama ne sum siguren

funktool
08-31-2005, 15:52
Ммм LunaTrick, за онова изброяване на стиловете си включил доста отделни, които нямат нищо общо с техно... говоря за ъплифтинга, който си е свързан с транса, джаз, фънк също.. дори си споменал транс в същата редичка, като нали ти казах, че ъплифтинга е някъв негов подстил, ембиънт също е отделен стил... а електро брейкз... ами пич то по принцип вече много хора водят електрото отделен стил, заради специфичното звучене... а че си има електро брейкз, електро хаус, има, но пак е някъв подстил, иберикън саунда не е точно под стил, а просто така викат на специфичния хаус, който идва от Испания. От там идва и самото наименование - Иберийския полуостров.;] Ммм а ти трайбъл може да слушаш от година, но трайбъл хаус или трайбъл техно??? Не искам да се заяждам с поста си напротив, да изясня лекинко просто щот ми е интересно.:] А и един въпрос е човек да знае стилове, друг да ги разпознава:} Пак казвам нищо лично!Peace\/
А относно темата, хард техното е единствената музика, която може да ме накара да изляза от кожа и да полудея, да ме накара да настръха и да ме пренесе другаде, само този този мощен бас може да ме разкъса, а избухващите перкусий могат да ми строшат главата и да полудея просто. Само там го има този невероятен адреналин и енергия. Иначе за djs амии Chris Liebing ми е любимец заедно с Rush, Jamie Bissmire, Chris Liberator, Frank Kvitta и тн.:] Ммм кефя се много и на шранца, който си има някво специфично звучене, който Либинг е измислил както и стила така и самата дума:)
Peace\/

lina15
08-31-2005, 18:24
nai qkata muzika na sveta

LunaTriCk
08-31-2005, 22:42
ама чакайте малко аз не съм казал, че си приличат. Просто ги изброих.
А иначе, трайбъл хаус.
И мен лично единствено психеделика ме изкарва извън кожа...просто няма такъв заряд от енергия да се носи от друг стил...просто няма !

funktool
09-01-2005, 06:59
ама чакайте малко аз не съм казал, че си приличат. Просто ги изброих.
А иначе, трайбъл хаус.
И мен лично единствено психеделика ме изкарва извън кожа...просто няма такъв заряд от енергия да се носи от друг стил...просто няма !

дам тук съм съгласен сайкъделика е един от най-психирващите подстилове на транса и наистина може да ти влезе под кожата и да си набиеш супер яки филми ако си на трип.;P

marusha
09-02-2005, 09:02
Ммм LunaTrick, за онова изброяване на стиловете си включил доста отделни, които нямат нищо общо с техно... говоря за ъплифтинга, който си е свързан с транса, джаз, фънк също.. дори си споменал транс в същата редичка, като нали ти казах, че ъплифтинга е някъв негов подстил, ембиънт също е отделен стил... а електро брейкз... ами пич то по принцип вече много хора водят електрото отделен стил, заради специфичното звучене... а че си има електро брейкз, електро хаус, има, но пак е някъв подстил, иберикън саунда не е точно под стил, а просто така викат на специфичния хаус, който идва от Испания. От там идва и самото наименование - Иберийския полуостров.;] Ммм а ти трайбъл може да слушаш от година, но трайбъл хаус или трайбъл техно??? Не искам да се заяждам с поста си напротив, да изясня лекинко просто щот ми е интересно.:] А и един въпрос е човек да знае стилове, друг да ги разпознава:} Пак казвам нищо лично!Peace\/
А относно темата, хард техното е единствената музика, която може да ме накара да изляза от кожа и да полудея, да ме накара да настръха и да ме пренесе другаде, само този този мощен бас може да ме разкъса, а избухващите перкусий могат да ми строшат главата и да полудея просто. Само там го има този невероятен адреналин и енергия. Иначе за djs амии Chris Liebing ми е любимец заедно с Rush, Jamie Bissmire, Chris Liberator, Frank Kvitta и тн.:] Ммм кефя се много и на шранца, който си има някво специфично звучене, който Либинг е измислил както и стила така и самата дума:)
Peace\/
eto nai-posle edin istinski fen!!!Mersi mnogo za mnenieto :wink: btw beshe li na invader :?:

HouseMania
09-02-2005, 09:34
Фаворит ми е Dj Donovan ама той бяга към hard tribal стилът... :) После е Alan Barrat, Kazu Kimura, Ukey и мисля, че са това а относно стил-а има го даже има и подстилове ето ги:
Acid Techno
Dubby Techno
Experimental Techno
Hardcore Techno
Minimal Techno
Tribal Hard Techno(говорим за trbal techno, а не за tribal house разликата е огромна) :) :wink: :wink:

funktool
09-02-2005, 15:08
Ммм LunaTrick, за онова изброяване на стиловете си включил доста отделни, които нямат нищо общо с техно... говоря за ъплифтинга, който си е свързан с транса, джаз, фънк също.. дори си споменал транс в същата редичка, като нали ти казах, че ъплифтинга е някъв негов подстил, ембиънт също е отделен стил... а електро брейкз... ами пич то по принцип вече много хора водят електрото отделен стил, заради специфичното звучене... а че си има електро брейкз, електро хаус, има, но пак е някъв подстил, иберикън саунда не е точно под стил, а просто така викат на специфичния хаус, който идва от Испания. От там идва и самото наименование - Иберийския полуостров.;] Ммм а ти трайбъл може да слушаш от година, но трайбъл хаус или трайбъл техно??? Не искам да се заяждам с поста си напротив, да изясня лекинко просто щот ми е интересно.:] А и един въпрос е човек да знае стилове, друг да ги разпознава:} Пак казвам нищо лично!Peace\/
А относно темата, хард техното е единствената музика, която може да ме накара да изляза от кожа и да полудея, да ме накара да настръха и да ме пренесе другаде, само този този мощен бас може да ме разкъса, а избухващите перкусий могат да ми строшат главата и да полудея просто. Само там го има този невероятен адреналин и енергия. Иначе за djs амии Chris Liebing ми е любимец заедно с Rush, Jamie Bissmire, Chris Liberator, Frank Kvitta и тн.:] Ммм кефя се много и на шранца, който си има някво специфично звучене, който Либинг е измислил както и стила така и самата дума:)
Peace\/
eto nai-posle edin istinski fen!!!Mersi mnogo za mnenieto :wink: btw beshe li na invader :?:

:) mm tova beshe partito, za koeto vinagi shte sujelqvam che ne sum bil(kakto i na rush) :( obshto vzeto iztarvah po-qkite partita tazi godina, samo sq na kanzyani se revanshirah malko, no... rush si e rush :P :)

09-03-2005, 01:41
И мен лично единствено психеделика ме изкарва извън кожа...просто няма такъв заряд от енергия да се носи от друг стил...просто няма ![/b]
Е, точно заради този коментар ще те уважавам вечно :P

btw, DJ DeCibelle е супер яка, ако сте я слушали? Уникални миксове прави!