PDA

View Full Version : Бели пъпчици по пениса !



Penis4o
08-24-2005, 14:13
Много лошо нещо. Имам доста но последно време има 3 по-големи от останалите и на допир са много неприятни. Как да ги махна ? Преди време имах една подобна, пробвах се да я изтискам като гнойна пъпка, ефекта беше че се поду, стана много голяма и пълна с гной, след време изтисках гнойта и не си личеше че е имало пъпка освен че мястото е зачервено. Това стана за около месец, след като я изтисках няма и помен да е имало пъпка. Така ли да третирам и останалите по-големи защото много ме дразнят и са грозни? От какво се получават тея пъпки ? Моля за мнения по темата и без базици, работата не е никък за майтап !

neutravlad
08-24-2005, 14:20
Понякога по пениса има фоликули (корени на косъмчета) без да има косъмчета. Може и това да е.

Penis4o
08-24-2005, 14:22
Понякога по пениса има фоликули (корени на косъмчета) без да има косъмчета. Може и това да е.Може, но как да ги махна. Личат си доста тея тричките и са много грозни :(

neutravlad
08-24-2005, 14:28
Ако са фоликули не можеш да ги махнеш. По-добре се консултирай с личния лекар, 1 левче е все пак прегледът :)

Red_Hair
10-20-2011, 18:43
Защо имам някакво странно чувство, че последните 20 теми са написани от един и същ идиот, който си няма друга работа и задава тъпи въпроси и ако не спре да спами ще се дрогирам и ще го изкормя!Не мислиш ли така Der Doktor?