PDA

View Full Version : Българите в САЩ



just
08-24-2005, 19:53
Сигурно има такава тема,е аз не съм я видяла,ами в LA има организация на българите,ако знаете колко е весело,кой от кой е по-голям мошенник,няма значение,е има ли някой живущ в САЩ?><>

Don_GoTTi
08-24-2005, 19:57
Ами аз лично за Ел Ей незнам...знам че в Чикаго има Най-Много Българи в цяла Америка...:) ся за такива организаций незнам ..ама ше е интересно някой да обесни закво става въпрос :?:

just
08-24-2005, 20:01
Ами там събират се българи в една сграда в Los Angelис и си бъбрят и си правят примерно църква си направиха коро...некви такива работи!

pinK_Baby
08-24-2005, 21:04
точно вчера изпратих най-добрата си приятелка за Чикаго :( беше много гаадничко ,тя бе тук за лятото...а иначе от нея за такива организации не съм чувала,тя много много и не обича да говори за ТАМ знам само,че има наистина много българи в Чикаго специално и тя си е намерила доста приятели от тях,но казва че никой американец/американка не й е толкова добър приятел и скъп като човек,колкото може да бъде българин...

An4e
08-24-2005, 21:08
Аз живея в Детройт... в Чикаго съм ходила и наистина има СТРАШНО много българи :)Супер е! Има български заведения, църкви, складове, магазини, всичко :)

moreLi
08-24-2005, 21:22
sestra mi be6e za edna godina na specializaciq v 6tatite i mi razkazva6e 4e tam ima bg kafeneta, restoranti, hr.stoki..abe si4ko, ama mn trudno moje da se nameri. A lelq mi e v Chicago i hodi v nqkakva bg cyrkva tam, nz dali e edinstvenata... :)

borche
09-05-2005, 19:58
Хм, какви българи? Българи има САМО в БЪЛГАРИЯ !
Другото е .. нямам думи!